• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ták, dala jsem fotečky do alba a pár posílám tady z dovči.
20. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, krásné fotečky z chaloupky a pěkná kosa, co? Malý navlečený. Kde jste byli, a kdy je to focené? :wink:
Nám dovča vyšla, malej opálený, ze předu hnědý, ze zadu jak vápenka :grinning:
20. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - to je z dneška..byli jsme jen na ráno a odpoledne (tady u nás Petrovice), ale byla zima jako mrcha..ale kvůli vzdoušku to stálo za to:slight_smile: Děkuji za pochvalu foteček..

Jsem koukala na ty tvé...to jsou velikáni (malej i hříbci:slight_smile: a ta v tom bazénku na vodě je božííí! Tatínek Páťu moc miluje, že:slight_smile: Co to je za ten megahřib..to vůbec neznám :confused: Ale řekla bych..že jsme o dost větší než vy..asi je to tím, že se Páťa asi víc hýbe už..Ondrova nejlepší zábava je teď skákat nahoru a dolu když ho držím, tak se opírá nožičkama o gauč jako a odráží se..a chechtá se..ale je to dost vysilující a on to chce furt..chjoo
20. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
došli jsme z poradny, vážíme 8 kg a měříme 70 cm, hlavička 44 cm.. Cvalík. Niki měla 5,8 kg :grinning: hl
Hřib se jmenuje beraní hlavka, u nás myslím není, nevím jak se ji česky říká. Je výborná, chutná jak dršťková polévka.

U dr řval jak ho sestra brala na vážení, nelíbila se mu. Po očkování plakal a zas auau, tak se dr smála jak říká au. To používá už měsíc když je smutný, nebo začíná natahovat na brekot, je to směšné jak by tomu rozunměl co to je. Jahůtky dávat můžem, je riziko že se opsype, ale máme vyzkoušené takže prý jj. Jen krupici že děti nesmí, to nedávám ani, dala jsem hotovou ve sklence od 4 m a on to nechce, tak poho.
Co ostatní kde jste? Jak rostou děti a jak vám spí? my spíme hrozně, jsem vyčerpaná k smrti, už ať to zkončí. Obdivuju radisku jak to zvládá s 2 malýma dětma.
21. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanaostrava jé ahoj Stani taky Vás všechny zdravíme. Budu ráda když se někdo ozvete Janceta88@seznam.cz
A děkuji moc :slight_smile:
Jana
21. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahhojhky spinkáme přepychově, vlastně od devíti do devíti a dvakrát ho v noci budím na krmení, jak se zčne vrtět, využiju toho a nakrrmím, ale spí u toho...pak dopoledne 2-3 hodiny, odpo taky a před koupáním ještě tak hodinku.....
auauau říká taky už dloooouho :slight_smile:
mějte se , už volá, má hlad, tak jdu krmit...
21. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 my taky spíme super, po zprávách okoupu, nakojím a jde spát a budí se mi mezi 5-7 na kojení a pak ještě do 8 spí ale někdy to protáhne i do 9, záleží jak ho budí brácha
21. čer 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 My spíme také úžasně - od osmi do osmi..také dvakrát kojím - v jednu a v pět (také začne vrnět - přiložím, položím..spíme dál) ráno se probudí kolem sedmé a chce přebalit, protože se pokaká a pak se dospí..někdy do osmi jindy i do devíti nebo půl desáté..dopoledne spíme dvě hodinky, odpoledne 2x 1,5:slight_smile:
Au au au..říká taky..ale nahodile..my hlavně křičíme a říkáme hodně MAM MAM což je vtipné, zní to jako mami:slight_smile:

@smardik a jak se máte, co srdíčko?
21. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 malej zase když ho něco bolí říká "bebe..bebe.." už od malička..paní doktorka se tomu také smála :grinning:
21. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme prostt všichni šikulky :wink:
21. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě v noci nebrečí, jen se často převaluje, tak vstávám hned. Byla jsem zvyklá, že od 20 hod spal v klidu do 3, pak do 8 rána. Teď se začne vrtět kol půlnoci, pak co 2 hod. Tak hned vstanu, dávám čaj, mléko, nebo nechci aby bečel.a hlavně se bojím aby se neudusil. Jak se totiž vzbudí, hned se přetočí na břicho, hledí, pak zas na bok, a spí s plenkou v ruce u nosu, tak mám strach a jsem rozlámaná jak hrom. Dávám mléko stejně 2 30, pak 5 30 a spí do té 7-8 jak kdy. Pak už v 9 ráno zas spí a přes den spí snad celý den, to jo. Vydrží nejdýl 2 hod vzhůru a spí tu hodinu až dvě, venku i 3 v kuse, pak se nají, navrtí se, poplazí jak slimák, vyčerpá baterie a jde se nabíjet do spánku zas :grinning: . Jen v noci bych chtěla mít silnější spaní, nebo mě už picne.
Jdem na kyčle, snad ty jádýrka už bude mít. Zuby nemáme zatím.
Radiska už vyčerpáním nemá ani sílu psát.
22. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jádýrka máme, už nemusíme chodit.
Za odměnu máme náušničky, jsme frajer velký :grinning: . Fotečky dodám.
22. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
illi tak super, kyčlíky v cajku, to je fajn, že už nemusíte...
no jo chudák Radiska, dvě princezny, takhle po sobě...
22. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.tak zas nakukuju. dneska máme za sebou první očkování hexy a pneumokoka a Vojtík je nějakej hotovej-spí.tak jak se probere,musím ho přeměřit,jestli nemá teplotu.jsem z toho očkování pěkně vydivočená.
Ili,Patriček má naušnice?ta odměna je spíš pro tebe než pro něj,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna My jdeme do poradny zítra a bude se očkovat..já to těžce nesu..je mi to hrozně nepříjemné, strašně mi je Rorýska líto a pak je týden úplně jinej..chjooo

@ili5 Také jsme dnes byli na kyčličkách a také máme jadýrka..tak jsem ráda :dizzy_face: Ale náušničky nedám..když bude chtít dá si je sám a ještě by mu říkali, že je holčička :wink:
22. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme poradnu zítra a očkování bůhví kdy, nesmí být očkovaný a je už rozočkovaný tak jsem pak zvědavá jak to budou řešit, na kyčle musíme jít taky tak doufám že jadýrka budou taky, už mě ti dr. fakt nebaví. ja a o naušničkách neuvažuju vůbec
22. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a jak zvládáte to srdíčko? Bere třeba nějaké prášky? Jak jsi psala, že je unavený u papání a tak?
22. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes prášky nebere ti na to nejsou, pomůže jen operace. hned se unaví, hůř dýchá a i kašle jak se blbě dýchá. už kojímjen ráno a před spaním a jinak má mé mlíko z flašky-odsávám
22. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik můžu se zeptat jak zní ten kašel? A pasete třeba koníčky..nebo skáče nebo dělá nějaké divočejší akce?
22. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes kašel asi jako když tě něco dusí v krku a nutí tě to kašlat, kolikrát mám pocit že se mi musí pozvracet. jo koníčky ho dávám pást at zas není pohybově pozadu,točí se na bok a v postýlce o 180 stupnů ale snažím se aby moc neplakal (naštěstí není ubrečený a pláče málokdy) a na divočejší akce má brášku, ted mají novou zábavu s plínkou a prskáním, někdy mi přijde že si rozumí
22. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik To je hezkéé :dizzy_face: Já se ptám,protože Ondra mi také kašle..takový jako suchý kašel..přijde mi ale, že to dělá aby poutal pozornost..ale není to nic dávivého..Já jsem úplně kožená dneska..jdu do hajan..Dobrou holčiny a miminka
22. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mes, zase jsi mě dostala, náš malý přesně takhle "kašle" a sleduje, kdo si o přijde všimout a pak se směje :grinning: , jednou zjistil, že hned přiběhnu a je to...
smardi, suer, že si kluci rozumí, až mě to dojalo, snad se bude jen dařit a vše dobře dopadne...
teddy, ahojky, delší dobu jsi tu nebyla, o asi jako každá z nás, to očkování je děsné... úplně mi vadí, že ho u toho zrazuju a držím, když mu ubližují...pak má dost reakce, tak ještě jednou a pak na delší dobu klid...,a le pamatuje si to, plakal už v čekárně../rozpklakalo ho jiné dítko../
Naušničky bych teda klukovi taky nedala ani náhodou, klidně ať se rozhodne sám, je to jen pichání navíc, stačí to povinné "ubližování"
hurááá, konečně je u nás náádherně modrá obloha :sunglasses: snad využiju plážový stan, co jsem prckovi koupila
23. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes Honzík tak kašle i ze spaní i když si spolu hrajem nebo si s ním hraje Tomášek takže to není že se snaží přilákat pozornost,fakt tak kašle-bohužel. Čekám až se Honzík vzbudí a jdem zas k dr. pro změnu s Tomem, má zas teploty 39 už od pondělí
23. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Smardi, to je věc, n posr..aj záchod...už aby se to vše otočilo ...snad to bude v pořádku
23. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Rudi..tak to máme dva kašlálky..dělá to často na bříšku, když se přetočí..a nemůže spátky a chce abych ho zase otočila..tak začne echm echm:slight_smile:

...tak jsme byli na prohlídce..Ondrulka váží 8270 g a měří 71,5 cm...smál se tam na celé kolo..sestřičky ho ňuhňaly..očkování v pohodě (také mě to vždy rozhodí, že ho tam držím a oni mu dělají bebíčko, už jsem uvažovala, že ho tam nechám, ale to by mi srdce utrhlo a on by strašně plakal..) - neplakal a pak se hned smál zase..takže dobrý, v čekárně pak řádil jak černá ruka..teď mi tu vytuhnul...asi lehnu taky
23. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik Držím palečky aby se vám už vše zlé vyhýbalo :pensive:
23. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes tk to je šikulka velký a teda míry máte pořádnýho chlapáka, gratuluju k pěti měsícům, oblíkne ještě vel 74 nebo co nosíte??? já mám pocit, že jen vyřazuju, mám už obr krabici...na začátku se mi chtělo i brečet, že tak rychle roste a utíká to...děsně...jen na to bříško se nechce otočit a vzteká se , že mu to nejde.
spí už od devíti, už jsem vyprala najedla se zkoukla růžovku a pořád spííííuž tři a půl hodiny...včera ho bolelo bříško, moc nenaspal, tak dohání..,m ale v noci byl vzhůru jen jednou, no asi o tom ani neví, jen vypil dvoustovku a zaase spal... :grinning:
23. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dáváte na večer dět kaši před spaním?my dostali včera lehce zdupa,že 260ml kaše na noc je moc.tak nevím,co mu dát - jen kojení před spaním mu nestačí,to bych musela domíchat UM a tak mi přijde lepší mu dát tu kaši,která ho zasytí a aspoň se chvíli vyspím.
po včerjším očkovánmí byl protivný jak veš a měl večer teplotu.tak uvidíme,jak to bude dneska - zatím je v pohodě a teplotu nemá.
mes,čtu,že už máte sporťák - nás to taky asi čeká.Vojtík je taky nějakej dlouhej.velikost oblečení má 74,ale ta dlouho nevydrží.
23. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna kojím+má moje mlíko v lahvi a jak nemám čas odstříkat,odstříkám málo má UM, kaše ani jiné příkrmy nedávám a do půl roku o tom neuvyžuju vůbec, kaše na spaní vliv nemá-aspon u Toma neměla, at měl kaši nebo ne spal stejně hrozně
23. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik-Vojtík už kAše může,proto se na to ptám.jen kojení mu už nestačilo.vím,ž kamoška dává kašičku na oběd a to my dáváme zeleninu,tak jsme z toho trochu jelen.připadám si,že výživa dítka -na to je potřeba snad vyšší dívčí nebo co.je fakt,že po kaši spí lépe a snad o pár hodin více a pak se stejně budí.ale i to,že se vyspím třeba 4 hodiny je pro mě výhra.po kojení se budí jinak v noci co 2 hod(když je dobře)
23. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek