• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
@teddyna jak kaši dáváš a jede mu nechala bych na malém kolik chce-jak ho zasytí 250 a není mu po nich zle nechala bych 250, ty ho znáš nejlíp takže sama víš co potřebuje. třeba Tom měl dlouho příkrm v 10 hodin a ted má oběd až v 15hodin jak se vyspí, vyhovuje nám to tak to tak dělám
23. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, já si takymyslím, že když chce a vypije /sní/250ml, tak bych mu to nechala, můj malý přes den moc nenjí, u jídla lelkuje a v noci vypije ve spánku 200ml a to má 4 měsíce a jsem ráda, že se nají aspoň do zásoby...a spí teda celou noc, krom půlhodinky na krmení, někdy jedné, někdy dvou...dnes v noci vstával jen jednou a pak dololedne spalještě tři a půl hodiny...tak nějak bych se moc neřídila tabulkama, ale citem, sama poznáš, co dítko chce, kažé je jiné a když mu to tak vyhovuje...tak je to i u dospělých, každý jíme jinak často a jiné dávky ne?...tak ať přibírá a je spokojený...
mardi a vy čekáte na pozvání do centr? nebo už máte datum operace?
23. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda pořád čekáme na datum operace
23. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to bude brzo a snad nebude marod a vyjde hnedle první termín..moooc na vás myslím a přeju jen to NEJ!!!!
23. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak ho si z holkou nejde zplést. 8 kg a vypadá chlapsky. Jsem netastná, že je tak mohutný. Mes ty máš ještě většího cvaldu.... To nejsou mimina ale mega mimi. Včera jsem mu nakoupila hadry ze Švajcu a nyke šustka os 9-12 měsíců a rukávky má akorát. Má delší ruce než ostatní, jsem z něho na mrtvici, ale vzala jsem mu ji, bude tak na 14 dní, pak prodám. Mám hodně hader, ale hned to prodám, takže zkupuju furt :grinning:
Dnes jsme byli v IKEA ráno, lidí hnus, akce, výprodej pro členy od 7 rána, u pokladny 1,5 stáli, jsme malého krmila, my s kámoškou jsme pojedly... A plno miminek v kočárkách. Hned na něj kukali lidi a prý jééé ten klučina má náušničky, to je frajer... Samo kdyby měl hadry miminkovské, nebo měli jsme jiný styl, tak by to vypadalo jeble, ale u nás v rodině chlapi nosí řetězy, prsteny, šperky všichni. Bráchas zlato, kříž přes celou hruď, chlap stříbro.... A je to nastřelení, takže žádná bolest a jak se mu to nebude líbit, není nic jednoduššího než to sundat, ne? Ale Niki na základce si už dala další dírky propichnout, pírsing v pupku, takže extravagance, takže myslím, že to nesundá. Jen ty nastřelovací jsou děsné, šroubek hnus, tak musím vyměnit za bílé zlato, je to jen tečka zirkonek, špendlík. hlavička je menší. Tady je foto.
24. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaše je pro nás hladová, koupila jsem banánovou. Jak dám dle návodu, 120 ml a 6 lžic kaše, tak je to husté, dávám lžičkou. O půlnoci se vzbudí hladový a co 2 hod jí. Takže ji mám už měsíc tu kaši. Musím dát vývar z vloček a spí do 2 30 a pak jí až 8 30. Ráno nejí vůbec jak se vzbudí. Ta kaše je hladová hodně. Vloček vypije i 250 ml, někdy jen 100 ml jak má hlad. Určo bych neřešila podle brožurek kolik mám dávat, každé dítě je jiné.. Dávám podle jeho chuti. Včera třeba nejedl skoro nic celý den, ani polévku v poledne a kadí furt. Včera snad 10x a v noci taky jsem přebalovala, tlačil. Dnes pokračuje s průjmama. ale že nejí mi nevadí, právě naopak, aspoň nebude ještě víc tučný. 8 kg na 5 měsíců je dost, i když byl velký po porodu.V naši rodině extrém, my máme děti chuďutké, hezké, drobounké, toto je celý tatínek, mohutný otesánek. Plenky používáme od 7-18 kg. Nika měla jen od 3-8 kg, pak mělA v roce pouhých 8 kg a byla bez plenek. U něj za chvíli budu používat pro ležáky, dospělé pleny :grinning: Kdyby to byla holka, tak bych nasadila asi dietu :grinning: Kámoška má 8 měs. holčičku a má menší velikosti pro mimi. My 80 vel máme krátké rukávy, ruce jak opice vytahané, ,nevím po kom má tak dlouhé.
Příští týden jedem na hory, už se těším. Jsem doma týden a už se mi tu nelíbí, nemám ještě vyžehlené, tak se na to dnes chystám a můžu odjet.
24. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý dnes trhkl rekord, usnul ve 20 a se dvěma pauzama na jídlo/to ale spal a nevěděl,m zže jí/ pak ráno vstával až 10:37 :grinning: fakt jsem nechápala, pak dvě hodinky vzhůru, dala jsem ho našim, jela na masáž a za pět mnut zase na dvě hodiny vytuhnul...

dnes byl poprvé plavat, tak se mu to docela líbilo, ke konci plakal, pak usnul, tak byl asi utahaný...
24. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 proč jsi nešťastná?? Já jsem na to hrdá mega, že je Ondrulka velikej! Jsem hrozně pyšná, že je tak velkej a krásnej..a že to má z mého mlíčka! Všichni mi ho obdivují - i venku hrozně moc..tak se dmu pýchou..tvůj Páťa rozhodně není mohutný..je krásně akorát, lepší než mít nějaká nedochůdčata, a řešit, že nepřibírají..ale jak říkám, já to beru tak, že jsem na to hrdá :grinning:

@ruda týjova to je fakt sedmispáč:slight_smile:) My plavat chodit nebudeme .. už jsem se rozhodla..měla jsem to v plánu, ale doktorka mi to vymluvila a je fakt, že jen potvrdila mé obavy..takže nič..ale nemrzí mě to - plavím ho ve vaně každý den a po prvním roce se vrhneme do lázní:slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes proč ti dr.vymluvila plavání jestli se můžu zeptat? mě mrzí že nechodím
24. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, nemůžete plavat, nějaký problém zdravotní?
Nejsem nešťastná, jen jsme čekali 14 let na mimčo, nakoupila plno věciček malinkatých a ono to bylo velké jak 3 měs. mimčo a já si to chtěla vychutnat. A to jsem šla 14 dní dříve, jelikož by to mělo ve 40 tt přes 6 kg. I ten brek byl jak velké mimčo, v porodce neměli ani věci na něj, mě se hrozně líbí drobotinky malinké. Teddy závidím Vojtíška, si vychutnává opravdu miminko malinké, my toto přeskočili.
Ale je hodný moc, v noci nepláče, přes den se jen směje, prospí skor celý den, ale v kuse jak Rudě to neee :grinning: on vstane kol 6-7 a pak vydrží v křesílku do 8-8 30 a spí do 11 30, poobědvá a za hodinku zas spí. Pak zas a před koupáním kol. 18 hod zas usne a pak se okoupe u jídla usíná a spí. Jen se teď furt často vrtí v noci, tak jsme furt vzhůru a kontroluju, nebo se točí na břicho a spí tak, tak ho otáčím, se bojím toho syndromu úmrtí, asi jsem fakt stará už :sweat_smile: Dnes už od 19 30 vše udělané. Ikea ho dnes zmohla.
Holky, jaké používáte plenky a ubrousky na zadek? Co vám vyhovuje? A používáte olej do vany každý den? A jaký?
24. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,tak to teda nevím,jestli mi máš co závidět!!! co bych dala za to,kdyby měl Vojtík u porodu 4kg a nemusela jsem se na něj koukat přes sklo.takže tohle opravdu k závidění není a přidala bych se k MES - važ si toho,že máš zdravého kluka jako buka.akorát ty naušnice má asi fakt za trest-ty nějak nemůžu překousnout :grinning: . i když jak píšeš,tak u vás jste ocvočkovaní a ověšení cinkrlatama všichni,tak aspoň Paty zapadne do bandy :grinning:
my používáme plenky Pampers zelené a bílé,někdy Huggies a teď jsem zkusila z Penny-myslím,že se jmenujou Baby time nebo tak nějak a taky to není taková mizérie jak jsem čekala.ale jsou hrubší než pampersy.ubrousky pouzivam co mi padne pod ruku.akorat Johnons se vyhybam-deti od sester na ně měli alergii,tak jsem je ani nezkoušela.Olej do vany nedávám,ale olejuju jo,jak ho utřu-dělám motýlkové masáže už od toho,co jsem ho měla u sebe v nemocnici a děsně se mu to líbí.akorát teď je už jak chobotnice,tak mává rukama nohama a už jen neleží,tak to nejsou motýlkové masáže,ale rovnou netopýří :grinning:
Radisko,kde se touláš?jestli nás čteš,hod tu pár řádků jak vše zvládáš a jak se mají holčičky?
24. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
¨mě se líbí prostě malinkaté děti. poslala jsem fotky našim a dnes mi maka volala ať z něho nedělám malé prasátko a nepřekrmuju ho. Že už vypadán jak selátko :grinning: Dnes jsem mu ubrala oběd, ale je nějak protivný, tak ještě hodinku vydrží pak dostane sváču, on je fakt otesánek. vydím, že furt řešítwe naše náušnice, proč by to byl jeho trest? Však je to moderní. Nuikol měla v 1. třídě melír na hlavě, nebo to měli i kluci ve škole v 1. třídě, tak šílela taky, další dírky v uších nemluvně... Je jiná doba a když už má Pája staré rodiče, tak aspoň nebude chodit staromodně oblečen apd. Naušnice se daj sundat jednoduše a dírka během ch vilky zaroste, vím dle sebe, zarostly mi třetí dírky během krátké doby, když jsem nenosila naušničky, takže musím nastřelit znova jak půjdu na opravu obočí a rtů, už je to měsíc, tak jsme se objednala na středu.
Hortší je tetovačka ta je nafurt a to se nechá pokerovat sám :grinning: až bude starší, teda dost starší, i když dneska???
Pampers používám taky, oranžové- jsou sice na prd, dělají se z něj kuličky drolí se, ale jsou levné a na noc ty noční pampersy ty jsou dost dobré. Zkouel ajsem i jiné, ale jsou těžké a hrubé, takže pampers vyhrály. Ubrousky pampers nebo Linteo, ty voní nádherně miminkovsky. Obyč raději nepoužívám, nebo mu s tím utírám i tváře a žužlá to i a dupku nepotírám žádným krémem, nebo pudrem, takže raději kvalitní ubrousky ať se neopsype.
Dnes jsem nakoupila další hadry malému a Niki už nadává že to nevynosí, že jsem zešílela dočista :grinning: protože na ní nadávám proč si naykupuje furt hadry a jde v tom 3x a už to dává bokem a já to dělám už taky, ale si nemůžu pomoct jak vidím ty věci... Dnes dojde kámoška a trošku mi odlehčí ji prodávám pár věciček, má o 2 dny starší dítě, ale normální váhy, tak se zbavím něčeho.
Jdu nakrmit toho otesánka, nebo mě z něj picne
25. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
olej liju do vany, mažu těl. krémem NIVEA, ale se točí a nevydrží ležet, tak jsme mazání vzdala. Jen mazání dupy a nožiček to drží, to mu dělá fajn :grinning: Miluje hrabání v uších špejlí, to přivírá oči a drží. Nos jak vidí že jdu se špejlí se začne řechtat a to je mu směšné. Používám ty obyč, nebo mám i ty s tou bambulou, ale dostanu se jen na kraj a šušně má v nose pořád, tak ty tenké jsou lepší, i uši se lépe vytřou vodu s těma tenkýma.
25. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se mi stalo
loni v dubnu před oplodněním umřelo 5 lidí, jsme se zhroizila, že tak hodně. Jsem si řekla někdo musí odejít aby druhý se narodil, ale tolik lidí mých známých a přátel v 1 měsíc? Od té doby nesnáším duben a mám strach. Letos mi umřel stařík co o něj pečuju od dubna loňska když mu umřela žena, došla si pro něj přesně rok a týden. Měl infarkt. Zas duben. Ale ono to nezkončilo, květen umřel soused na baráku, infarkt, červen můj strejda na infarkt a na pohřbu se tetě udělalo zle, jeh sestře, pak nemohla dýchat, odvezli ji na plícní a tam zjistili nádor na plících a dávají ji měsíc života je po ozářkách i. A včera dr říkal, že už jen týden, víc nevydrží, píchají ji morfium a vypadá už moc špatně. Loni slavila 60 let čilá, zdravá, plná elánů.... Takže červenec určo další pohřeb. Od dubna každý měsíc 1. Tak si myslím jestli to zas nebude až do čísla 5. Mám už hrůzu pomyslet na to!!§
25. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,nestraš s úmrtím.,když máme všichni tak krásné zdravé děti ! ať se nám tady ta zubatá zdaleka vyhýbá.
no jo,ale když Patričkovi oběd nestačí,tak ho přecen ebudeš trápit hlady,ne?nebo to bylo příkazem od dr?
jak píšeš - ty oranžové pampersy jsou fak na prd-asi vědí,proč jsou tak levné.když sama víš,že jsou na prd,tak používej jiné a máš klid.taky jsem měla ty špejličky do uší s tou bambulkou a taky jsem teda vytřela tak leda zrak sobě,že to nic nevytřelo.a ty náušničky - každému se líbí něco jiného-tobě náušničky na miminku,já bych to nedala.je to o názoru.ale hlavně,že je dítě spokojené - to je nejdůležitější.a jak píšeš - sundat je můžeš dycky.
dáváte dětem na zapíjení jídla vodu nebo nějaké čaje?koupila jsem dvě značky a s oběma mě Vojtík poslal do háje - Leros a pak nějaký bio dětský čaj.jo a od Hipp spokojené bříško taky nechce.tak nevím,co mu teda strčit?
25. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik
@ili5 ohledně plavání...MUDr. říkala, že mi to nemůže zakázat, ale že ona by se svým dítětem nechodila do roku..že krom toho, že tam od dětí může chytit různé infekce, tak jsou tam namočené i maminky a tatínci a nikdy nevíte jakou plíseň si odnesete domů, nebo něco jiného..že ještě ta slaná voda, co tu u nás je v bazénu, ale že je to spíš módní záležitost pro vyžití maminek než něco pro děti..do toho Ondrášek má exémek, takže pro něj chlorovaná voda není dobrá a ta slaná zase není moc "infekcevzodrná"..takže tak :wink: holt se naučí plavat jako já, taky miluju vodu a nikdo mě hlavu pod vodu na plavání nestrkal :wink:
Na exémy máme spešl olejíček do koupele..dávám do vody a mažu ho tím po koupeli.. :wink:

@ili5 S tím omezováním jídla tě nechápu...radši mít tlusté šťastné dítě než hladové hubené...a malý se mi teda tlustý vůbec nezdá..a tvou rodinu bych poslala do háje, takové ošklivé řeči o malém miminku..vůůbec mi nepřijde silný..ani náhodou, tak mu dopřej..pak stačí malá nemoc a kila jdou dolů - vidím to u kamarádek a jak začnou lítat, tak všechno vyskáčkou :wink:
@ili5 Já bych náušičky nedala, ale tvému chlapečkovi sluší:slight_smile:)

25. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, o jídle mluvila moje mamka, dr říkala, že tlustý není, že je pevný, mohutný po tátovi.
Čajíčky taky moc nechce, dr říkala že nemusím nutit, stačí polévky, to je taky s vodičkou. Nebo mi vypije za celý den nejvýše deci, max. 3 loky a už nechce. Hipp akorát, jinak jiné čaje se šklebí a nespolkne. Šťávičku zkoušela taky moc nene..
Pampers oranžové dávám přes den, nejsou nejlepší, spíše na prd, ale furt lepší než Clevers, Tesco, jjiné jsem pak ani nekoupila. Takže dávám tyto jak jsou v akci stojí 2,5 a ty větší co dávám od 7-18 kg vyšly na 2,9 kč takže výborná cena a hlavně jsou lehké, sice se drolí, ale lehoučjké a neopsypává se po nich.
mes, já myslela, že nesmíte, aha. No Pája je imunní a hned od nay\rození preferuju sparťánskou výchovu, aby ho pak neofouklo a nebyl hned chcíplej jak moje sestřenka, nic nesměla a byxla furt marod. Pája se už čvachtal v řece na dovče a to tam babky perou prádlo. Já tam chodila i máchat jeho věcičky po vyprání a nežehlila, jen tak z potoka. No bydlet tam by byla hrůza :grinning: . Jsem se bála jestli se neopsype a nic, takže teď ho neohrozí už nic.A voda tam taky není nic moc a nic mu nebylo, takže prostě jak já říkám cikánské děti mám :grinning: .
S tím jídlem: No musela jsem ho dorvat tím kuřetem se zeleniniou. Ale přišla jsem na to, že od FA Hamánek moc nechce, ani přesnidávku nesní celou, . Jak dám jinou Fa, sunárek, Hami, atd tak sní celou a ještě piští chce přidat. Už i ta malá dupa ví co je dobré. Tlusté děti se mi břídí, jako myslím co už mají kol roku a sotva sedí, podbradek jim kypí, nechodí ještě jen baští.... To bych asi nedala. Sousedka má obě děti malé a vyžrané, no jsem ji říkala proč je tak překrmuje, že ta holka bude nešťastná, jak se ji rozgajdá žaludek těžko to shodí v pubertě. Má 4 roky a je jak čínské prasátko. Bych ji hned honila kol. baráku, fujjjj! Ale ta její maminka je taky víc kulatá jak dlouhá, tak ji to ani nepříjde.
Malý se budí, už ho slyším z postýlky jak se plazí a ty jeho skřeky u toho. Jdu mu rozmixovat zeleninku a nakrmit.
V Hyper mají akci na pleny Happy. Měli jste je už? Není to zas nějaký šmejd? Stojí 200 kč a je jich tam 62 ks.
26. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes vstával zase 10:47 :grinning: od osmi od večera se dvěma krmeníma po dvaceti minutách, ale o tom asi ani neví....
jinak malý začal cchoddit do rehb. vny, koupání v bazénu až od 7 měsíců, naušnice bych taky nedal, ale každého věc, jsem ráda když kluk jí, těžce nesu, když nechce a to je taky dost velký....ll buď ráda, bude to slák, navíc kluka tím líp....popere se pak líp se vším i příp. nemocí... a se smrtí nestraš...je toho kolem hodně, nkdy nikdo neví...ale užívej zdraví a štěstí s maliičkým...
dnes jdeme na zahradu slavit několkery narozky, tak vyšlo super počasí...hezký víkend všem
ta Radiska tu fakt dlouho nebyla :frowning2:
26. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se mi o Radisce zdálo. Napíšu ji mejla co se stalo.
rUDO, to je teda spáč jak moje Nikol. Od narození spala do 10 rána od 18 hod večera. Do 1 roku. I ze školy došla a šla spát po obědě. Dodnes spí do 12 hod jak může. My jsme obě spáčky. Já měla ale unavový syndrom :grinning: .
U nás kámošky chodí s mimčama od 4 m. plavat. Do té vany bych nešla, to můžu dát domas, máme obrovskou, rohovou, tak je to stejné, to mě připadne ztráta času. Na plavání bych šla, ale jsme břichatá po porodu a plavky neobleču, kupovat nové ještě nechci, musím zpevnit tělo trošku. Prsa mám hrozné a to jsme kojila jen 2,5 měsíce. Kdy\bych to věděla tak nekojím vůbec. Chtěl pak jen z pravého a mám ho dodnes nějaké prázdnější. Na zpevnění prsou nemám prašule, vyjde to kol 50 tisíc. Snad se to ještě zpraví, nebo mě picne. Jak vydojená kráva :grinning:
Nepíšete jaké ty pleny dáváte a ubrousky, co vám vyhovuje? A čím koupete? Mýdlem, gelem? Mě se osvěčilo mýdlo, olej do vody a natřít krémem, vše NIVEA. Krásně voní jak miminko.
Jdu se nasšlechtit a jdu na terasu s malým. Doma je zas protivný, tak jdem posedět. Tatínek za hodinku končí v práci, tak jdem s bandou pokecat na pivo.
Malý když nechce jíst, taK jsem ledva ráda, nenutím, však mu vyhládne. Ale už má režim, tak je přesný jak hodiny, kouknu na hodiny a už vím co chce.
Jinak smolí furt, 10x za den. Určo zuby.
Máte už koupený nočník? Můj tlusťošek ještě nesedí, takže ještě nekoupila. Nikča ta od 5 m. chodila, ráno se pak nevykadila a hned zvykla a jen posadila a už čurkala a kadila. To bylo zlaté dítě, to už se snad ani nerodí toto.
26. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
používám bílé pampersky a ubrousky z DM a mažu přírodníma olejama od Hadka/masíruju s nimi i klienty, pro Rudíka mám samo baby řadu, pro klienty něco jiného,ale od Karla Hadka, nemůžu si vynachvállit.. tuhle "kosmetiku"používáme celá rodina, mamina na vše alergická, tohle jí sedí...
26. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tetě se přitížilo a chtěla mluvit ještě s moji babičkou. Dnes babka jela z chaty na návštěvu a už byli v Havířově, jeli do Ostravy a volala jinm sestřenka, že pozdě, že včera umřela. Hovada v tom špitálu ani neráčili zavolat, že už je po smrti. Dozvěděli se to až dojeli na návštěvu na druhý den, to je co? Tak se nestačila rozloučit s babkou. No babka bude na infarkt. Ono totiž jak umírala od tety mamka tak chtěla s babičkou taky mluvit, že má dojít sama, že ji chce něco důležitého říct, už to nestihla umřela na druhý den. A teď její dcera to samé, vzkázala ať dojde, že chce ji vidět a mluvit a zas pozdě, na druhý den umřela. takže v červenci další pohřeb. Jsem to říkala od dubna každý měsíc úmrtí. To je 4 člověk, loni jich bylo 5. Snad se to nebude opakovat a je to poslední človíček. Jdu zapálit svíčku a lehnout si, jsem zničená. Ta rakovina je svině, prostě sežere člověka zaživa do měsíce. Vše vymyslí, věda ohromná, ale na toto je člověk krátký. Važme si toho života, nebo fakt člověk neví jestli se probudí do nového dne.
60tnice čiperná, měla ráda společnost, veselá, na chatě byla od jara do podzimu s moji babkou, máme chaty vedle sebe, 3 chaty od rodiny, tak babky řádily a hlídali vnuky tam. Minulý měsíc se ji udělalo špatně, pochovala bráchu a za měsíc umře.
26. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruda - jak mažeš klienty?jsi masérka?a ubrousky z DM mám taky - jsou super.vyjdou za dobré prašule a jsou bezproblémové - teda pro mě.měla jsem i ekologické pleny z DM a ty taky nejsou k zahození.
26. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi upřímnou soustrast, je mi to líto, rak je svině, to je fakt....
teddy, jo jezdím na záchrance a na živnost jsem masérka...už chci ty svoje "ovečky" zase začít , chybí mi to...
26. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
DMko si nemůžu vynachválit a s knížečkou slev se i dost ušetří, jednou za čas tam vlítnem, uděláme super nákup, místo tří tisíc zaplatíme dva a na delší dobu je klid, je to vyloženě drogerka pro maminy, jsem na ni zyvklá ještě z Německa, jsem ráda, že ji tu máme
26. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám slevovou knížečku - jan těch ubrouskách se dá ušetřit dost hodně.stejně tak na pracím gelu,která je tam se slevou... jsem taky spokojená.a hlavně tam mají moje oblíbený Frosche :grinning: -ty sice nejsou ve slevě,ale jsou super.
co provádíte při neděli?jsem včera omrkla zahradu a vidím to tak,že jak Vojtík usne,tak beru kýbl a jdu pod rybíz,páč je to tam tuna a bude se dělat šťáva.už jsem udělala letos z meduňky a černýho bezu,tak ještě ten rybíz a mám letos odšťávováno.tchýně zas dělá marméládu,tak to máme rozdělené.
včera jsem grilovali buřt a ti svinští komáři nás tu žerou zaživa - ludry jedny.máme sice protikomárovou svíčku,ale na to jsou imunní nebo co.chjo.budu muset i do pergoly strčit asi Raid do zásuvky nebo co
27. čer 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frosch mám taky ráda.. :slight_smile:
včera jsme měli kuře v udírně a dnes musí manža pracovat, tak uvidíme, co bude, ale venku je kráně, tak doma nebudeme....
malý ještě spinká, je to fakt šikulka s tím spánkem... a to v noc krmil tát, protože dlouho koukal na TV a jak šel spát tk přebalil a nakrmil, tak já spala jako nemluvně :slight_smile:
27. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky chodím do DM, sbírám body a v té slev. knížečce mě nic nezaujalo, takže jsem ji zatím ani nebrala. počkám jestli nezmění sortiment. Já dnes nakoupila v Rossmanu, nechala tam přes litr. byla tam dobrá prodavačka, zkoušela jsem uplatnit slev. kupony na pampers 40 kč a vzala malé bal, což se na to nevztahuje, vzala mi to, tak jsem ještě šla a vzala ještě 3 balíky. Takže mě pampers č.4 vyšla na 2,26 kč. mají tam nyní akci na bebu č.2. Já koupila v Tescu za 259 kč a oni je tam mají za 218 a u pokladnxy mi dala ještě slev. kartičky takže k tomu - 35 kč, takže beba vyšla na 183 kč, tak jse m vzala 4 balení i na noc modrou. Jsem mu ji dala dnes, tak uvidíme jestli bude dobrá jak vločky, nebo se vzbudí v noci.
Malý už spí od 19 hod, jsem ho okoupala dříve, byl dobitý, tak už spinušká. Odkopává se v noci, tak jsem ho dnes strčila do spac. pytle, no nadšený moc nebyl, tahal za to a šup na břicho a špatně se mu plazilo, pytel je dlouhý :grinning:
Rudo máme spáče, co? Mě přes den spí snaD furt, v poledne vzbudí na oběd a zas spí, nasvačí a jdem ven a spí. Na terase včera spal od 13 30 do 18 hod, jsem dala přesnidávku, pak po 19 hod okoupala, nakrmila a spal do 7 30 a 8 30 vypil mléko a spal do 11 30, pojí a zas lomí, to dokola furt. Šípková Růženka. Na terase všichni se diví jestli nevozím panenku, že ho nevidí nikdy s otevř. očima Jak je doma je hnusný, se naučil kňučet jak pes a furt to dělá až to leze na nervy, hodím ho na balkon a je klid. Musí být venku prostě.

Jdu ležet k telce do peřin. Dnes mi dojel pejsek z chaty, tak se už z lůžka smutně dívá kde jsem. Mazlíček. Jednoho odložím do postýlky a druhý se natlačí na mazlení Dobrou noc.
27. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili a nedávala jsi Nutrilon?to se takhle může měnit ty značky mlíček?a když ti spí přes den,tak je jasné,že se v noci vzbudí,ne?na noc bych ho zbytečně nepřekrmovala,aby za každou cenu spal - pak tady píšeš,že je tlustý a přitom je to moc hezký klučina.
hafíci jsou úžasní,ten náš taky chrupe s náma - na zemi na ovečkové kůži.pejsek je bílý,ovce taky,tak se tam skoro ztratí.ale jak začne chrápat,tak o něm fest víme :grinning: .pesan chrápe víc jak manžel :grinning:
dobrou všem
27. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé teddy co máte? mi bišonka
Illy a není dvojka BEBBA moc brzy? je od ukončeného 6 měsíce a to ještě Paťulka nemá ne?
28. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudo,my máme westíka - je úžasný,nelínající plemeno a navíc je to teriér čili potřebuje spousty pohybu a to prospěje i fmě.je s náma zvyklý lozit po horách.ale už bude mít 8 let,takže je vidět,že stárne.ale stejně i tak je to miláček
28. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek