• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
bišon taky nelíná, já ho teda stříhám aby nebyl tak chundelatý, taky jezdí všude s náma... a měl teď 9 let, tak taky už rád pospí :grinning: , byl to dlouho jedináček,ale malý mu nevadí,nevšímá si ho....
28. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, v noci spí celou noc, jen ve 3 na jídlo se budí, když dám vločky. No promiň, ale vstávat co 3 hodiny jak dnes jsem vstávala, nebo byl hladový, tak nejsem jelito. Nutrilon dávala do 4 mšěsíců , od 4 měsíců dávám bebu. beba je lepší nebolí ho po něj bříško, jen ji zvracel, tak jsme musela dávat nutroš extra, ale je starší, tak jsem zkusia a už to nezvrací a bolesti jsou pryč i kapky už nedáváme od té doby. Já změnila jen číslo, nedávám už 1, ale dvojku od 6 měsíců. On spí stále přes den celý a v noci taky, jen se převaluje a já už jsem vzhůru. ale dnes neměl vločky a vrtěl se co 3 hodiny a cumel vyplivl jak cucal´, tak jsem věděla že jdu namíchat mléko. vypil 150 ve 22 hod, pak 1, 4, 7 ráno, no tak nejsem přeci na hlavu, to by přibral úplně když ho budu krmit co 3 hod v noci po 150 ml, než když dám vločky dnes vypil 200 ml a spí do 3 rána, pak pije mléko až 8 30 a jde spát do 11 30 a to má zeleninku rozmix. Dnes jsme byli na baráku celý den. Malý dnes zas 10x kadil, má i teplotu 37,3 po odečtu. V noci jsme furt přebalovala.
Niki mi spala taky celé dny i noci, jsme spáči prostě.
bebu dvojka je od 6 měsíce, to bude mít 16. Tak zas to nepřehánějte s přesností. Já to nežrala ani u první dítěte, ládovala do ní vše a bylsa drobouká jak miminko, prostě nádhera. Bráška taky, byl takový dívčí. No já si prostě nemůžu pomoct, ale jak koukám kámoškám do kočárků a mají tam velké kluky, tak se mi to prostě nelíbí, už od mala. Já vždycky řříkala, chudáčci jak toto můžete tahat, vždyť odpadnete za chvíli.
28. čer 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak láduj, když myslíš, já jen, že ji psala, jak dlouho jste na Patrička čekali a teď se ti k němu nechce vstávat a dáváš mu jídlo, co by ještě neměl a nepřijde ti divné, , když má teplotu a kadí 10x za den..tak jen kroutím hlavou, ale každého věc, já jen, že ten prcek se nemůže bránit...
28. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili,promin,ale ted ruda napsala i za mě.Vojtík je naprogramován co 3 hod z porodnice a problém mi to nedělá i když jsem naštvaná a zbitá.ale je to moje dítě a zaslouží si maximum péče.abych se pořádně vyspala,tak ho nebudu ládovat do aleluja.a když Patriček má teplotu a kadí,tak to asi něco znamená.určitě bych nad tím rukou nemávla.a když se takhle budí,tak mu zkus dát čaj nebo vodu nebo co má rád-třeba má jen žízeň.
a neřeš pořád,že Patriček není malinký-dyt je to krásnej klučina!!!!
28. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : nebojte nezapmela jsem na Vas, ale byla jsem bez pc opet a zase, takze jsem vam nemohla napsat, akze doufam ze to behem dneska snad doctu. Jinak u nas je pohodicka, krasne pocasi tak chodime dom jenom na jidlo, anicka je venku spokojena, chodime na hriste jezdime ve trech na bazen do brodu. Kdyz je manza doma tak chodime na mega prochazky. Stepanka je zlata usne v pul devate a spi az do pul osme bez krmeni, jen kojim. Takze v noci krasne spime vsici jinak uz jsme zkusili presnidavku, moc chutnala mrkev, tak ji ob den davam po dvou lzickach. Anicka je ze slunicka opalena jak neco ale ja a stepanka jsme docela bile, ja mam cerny oblicej a ruce o zbytku radej nevedet - reditel vapenky. jinak 19. jsem provdala posledni segru, chystala jsem vyzdobu svatebni tabule a cesala jsem ju, moc se mi to povedlo, vsici si myslelei ze byla u kadernice, pak vam sem dam fotecky az rozjedu dvd romku. Ted jsme o vikendu byli v sobotu v madarsku v Gyoru se zase vykoupat na cely den, no holky byly spokojene, stepanka porad vyskala. V nedeli jsme jeli do zoo do Lešné do Zlína, takže jsme měli parádní víkend. Jinak Vám děti rostou jako z vody.
29. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no to je dost, ty už malou Štěpánku koupeš v bazénu??? zvládá to v pohodě jo? já myslela, že se má až od půl roku nejdřív...
a s manžou už je to v pořádku, to je dobře a výlety to je skvělé, klidně by mohlo být léto celoročně....
Lešná je krásná a brod super
29. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda mně doktorka řekla, že veřejná koupálka až od roku:slight_smile: My jsme taky koupali o víkendu, ale na zahradě v bazénku..a v pohodě..malej si to hrozně užívá:slight_smile:) není teda na sluníčku ale ve stínu:slight_smile: a namazanej od hlavy až k patě :grinning:

@radiska ahojky! tak holčiny si užívají léto..to je fajn:slight_smile:
29. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíšš, dokonce..., tak proto my přijde, že je ve 4 měsících brzo....
tky by e nemělo moc mazat slunečním krémem, tak na to taky pozor, neumí tolik vstřebat tu účinnou látku...čím mažeš?
29. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes @ruda mi dr. říkal veřejný bazén nejdříve v půl roce ale nějak nakloněný tomu není, něco jiného je třeba bazén na zahradě nebo právě plavání kojenců kde musí splnovat přísné limity, my chodili s Tomem a v pohodě žádný problém nebyl
29. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začnu v sedmi měsících / v září/ ale jee to právě spešl pro kojence...ale ty 4 měsíce mi přijdou brzo...uvidíme, když to nebude i v sedmi snášet, počkáme...zatím se učíme v rehabilitační vaně
29. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardi a s Tomem jsi chodila od kolika měsíců?
29. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
stepance se to moc libilo, a byly tam i mensi deti uplne novorozenata, takze jsem strach nemela, holky si to poradne uzili tak jsem byla spokojena, jinak mame na dvore taky bazenek tak koupeme tam. jen kdyz bylo skarede tak jsme jeli na Delfin
29. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, když je dítko spokojené a nic z toho nemá/myslím kožní a jiné problémky../
29. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda od půl roku, dřív u nás nezačínají, do půl roku vany a pak plavání v bazénu, ze začátku to nebylo špatné ale ono to nebylo, až tak kolem těch8měsíců si to fakt užíval a brečel jak měl jít z vody takže podle mě je fakt ve 4měsících brzo

děti se mě rozhodly zničit, řvou jeden před druhého nejde jim v teplu spát
29. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuďato :frowning2:
tak to máte jako u nás, nám vychází půlrok v půlki srpna, to je zavřen bazén, tak od září...
29. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme taky chteli chodit na plavani ale jeste pockame, anicka se rada cvachta ale breci i kdyz ma rukavky misto aby zavrela oci a pusu tak ma vsecko dokoran, lokne si a kucka
29. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili tu nebyla od včerejška,tak snad Patriček nelehl s nějakým morybundusem když měl teplotu a kadil o 106.tak snad se Ili ozve.
taky Vojtík plave - zatím má teda vanové plavání se super plavací tetou.na bazén půjdem tak od září - dřív bych to neviděla.přes prázdniny jsme pořád někde v čudu.za týden odjíždíme na dovču do Jeseníků,tak se těším.akorát budu asi zbitá jak pes,páč Vojtíka budem pořád tahat a už něco váží.
29. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, tak snad vyjde počasí a dovču si užiješ...
no jo, chudák Paťula, snad nemá střevní chřipajznu :frowning2:
29. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo, byli jsme včera u dr, neboj. Vločky na noc dávali i naše prababky. Aneznamená že jsme 14 let chtěli dítě, že budu otrok a nebudu spát a pos. z výchovy.
Dr zakázala mléko, vysadit, místo vloček vývar z rýže. Dávat vařenou mrkev, rýži se solí, ovoce, zeleninu, přesnidávky banán, jablko. A je to ze zubů, čož jsem předpokládala, děti to tak mají. Dostali jssme biopron do čaje a dávat jen černý čaj oslazený hroz. cukrem a zítra jdem na převážení, jestli nehubne, něco shodil, což není na škodu jak potvrdila dr. a v pátek máme dávat jogurt activii, že má už půl roku, takže klidně dávat toto.
No, ale kadí furt, dnes už 5x. Láduju do něj rýži, baští vše, ale kadí po každém jídle a v noci taky.
dnes jdu na pohřeb a musím do práce odevzdat papír na jak dlouho budu na mateřské a od zítra čerpán dovolenou. Jsem myslela, že to proplácí a oni takhle :grinning: Budu určo na 4 roky, nechci tahat malého do školky od 3 let budit. S Niki jsem byla doma do 6 let, byla spáč a nechtěla vstávat do školky.
rAdisko, moc tě zdravím, jsem ti chtěla napsat na mejla, ale jsem si hio neuložila. Co děti, Anička už spinká dobře?
30. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my plavem už v naší vaně, je velká a chytnu za ramínka o kope nožkama, plave o 106, jsme se nasmály.
30. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už nemáme vaničku,
Illi, tak snad to jou ty zuby a přejde to,hlavně, že mu chutná a v těch parnech aspoň pije, tak se držte a snad to brzo přejde a bude jako zajíček, to se mi strašně moc líbí ty dětičky s dvěma jedničkam dole :grinning:
30. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vaničku měli jen do 2 měsíců, pak byla malá.
30. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám malá není, mám tu největší velikost, ale už si chce užívat prostor a plavčit ve velké...
30. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila tu nejmenčí, já to brala podle barvy :grinning:
Došla jsem z pohřbu , byl nádherný. Na novém hřbitově, farář, obřad krásný a šla do země. jsem se rozhodla, že chci tam být taky pochována, ale na loučce. Ta loučka tam je úžasná. Klid, pěkné prostředí.

za chvíli dojde malý, no nevím co mu dát v noci, když mléko nemůže. Včera jsme mu dala mléko po koupeli a v noci, nebo nevzal nic jiného, prostě je zvyklý pít ve spaní a spát. No uvidíme, jdu mu uvařit vývar s rýže a dát mmu jen toto v noci. teď mu dám přesnidávku. Uvidíme zítra co poví, snad ho nevemou do špitálu, samotného ho tam ale nenechám, jedině s ním půjdu. Zítra podám hlášení. Jdu něco dělat, nebo jsme ještě mimo z toho pohřbu, hlava mě bolí jak střep.
30. čer 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, aby byl prcek v pohodě...
30. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek.to jsou hicééé !fuj. od rána jsme zalezlí doma,teď dám Vojtíkovi sváču a razíme ven.už to není takové děsné.mažu ho 50sátkou faktorem,ale potřeboval by spíš tak 50sátku faktor proti komárům.těch hajzlíků se letos urodilo!za včera,kdy jsem byla večer dvě hodiny venku,tak mě užralo 6 komárů - ovšem všichni to schytali,takže už si nezasosají.ale mám z tho mega fleky na těle.
Ili,jak je Patričkovi v těch horkách?už je mu zdravotn lépe?
co provdíte ostatní v těch vedrech??
v pondělí odjíždíme na dovču,tak se těším jak budem rodinně pohromadě.sice máme teď nějakou manželskou krizi,ale tu mají snad všichni někdy.neznám bezproblémové a ideální manželství a kdo tvrdí,že ho má,tak kecá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda ovču si užij, byla jsem dopoledne po úřadech, přes poledne doma a pak na dvorrku pod plážovým stanem a komáry nesnáááášííím, taky mám boule :unamused:
2. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek.
tak u dr včera na váze dobré, už přibral, má 8 300 g, ale kadí furt. Jsem mu to čárkovala, tak 10x. dr říkala, že když přibírá, tak to nebudem řešit, kdyby furt kadil do příštího čtvrtka, tak mám jít nA stěry k dr co ji bude zastupovat, jsou dovolenky. Mám dávat zatím Hypoaler. mléko, tak jsem to koupila a uvidíme. Jsme ji říkala ať veme krev, že Nikol měla to samé a měla silnou aler. na kravské mléko a pila jen Nutrilon sojový před 17 lety. Prý když přibírá tak ne. Tak nevím, jsem tam nemusela ani chodit. Dávám pampers a v poho, teď mi kámoška poradila koupit v Hypernově v akci Pleny Happy a dávám od včera a dnes úplně pytlík červený a dupku taky. Jsem se zhrozila, nebo přebaluju minimálně co hodinu i dřív hlavně ráno, to je v 8 ráno už 4 stolice a toto. No ušetřila 30 haléřů a dupka červená. Tak jsme dnes jela odpoledne na barák, svlékla nasadila kalhotky bavlněné děcké a jak mu bylo fajn v kočárku Liberta obrovském :grinning: no a jak byl vzhůru, tak bez kalhotek, větral kulky. Ještěže mám doma zásobu plen, hned jsme to zas vyměnila a ráno uvidíme jak je.
Dnes jsme měla odjíždět do Krkonoš, drahý volal z práce, že za hodinu odjíždí pracovně na hotewl, ať se sbalím do hodiny a jedem. No nejeli jsme s Pájou, nebo kadí furt a 5 hodin v autě, by ani klima nepomohla. A jeeště k tomu mě dnes bolí v podbříšku a udělaol se mi tam jelito, tak snad to nebude kýla. Jsem po císaři, ffurt něco tahám, malý těžký, v druhé ruce nákup z auta...
Já furt zapomenu opal. krém pro malého, mám 30tku, ale spíš nemažu jak mažu. Naštěstí je ve stínu a krásně jde do hněda, tak se nespálí. Místo boudy má namontovaný deštník mega. No vypadá to směšně ta Liberta s dešníkem, ale je pohodlný, má hodně místa, se přetáčí, kope, perfekt kočár. Jedu příští týden na hory na dovču, tak by se mi tam hodil, ale nevejde se do auta, jedině přívěs tahat
2. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer,hrůza ty tepla co. Kluci spí a TOm by byl nejraději pořád venku, Honzíkovi se venku blbě dýchá tak je to problém zkloubit, ještě že máme tak úžasnou sousedku jak máme co si Honzíčka vezme a spinká u nich jak jsme venku nebo mi vezme naopak TOmáška ven a jdou ven,fakt super sousedka :slight_smile:

jo a mažu krémem 50 oba dva, sluníčku se snažím vyhýbat-u TOma to moc nejde jak lítá ale HOnzík je v kočáru a máme přehazovací rukojet tak jen přehodím a je to,žádný problém
2. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas jsem jak želva a celý den se smažím na sluníčku. Dnes jsem se pekla ja malý spal ve stínu. Pak jsme s ním ve stínu, poblbnem a dám ho do stínu a já se zas peču. Pejsem se mnou a to má kožich, čivavka. Ale je jak já, jak jsem doma, otevřu balkon a hned si lehne na koberec k balkonu a opaluje se, se divím, že mu není horko.
Smar, jak bojujete? Kdy jedete do nemocnice? Držím pěstičky.
2. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek