• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Aji, no jo, už mi to došlo když jsem četla v albíčku, že máš přísný klidový režim :slight_smile: , tak hezky odpočívej :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu :je to magnesii lactici, jinak laktulozu jsem nemela ani predtim ani ted , chodim uplne normalne a zacpu em emla az pred porodem ale klystyr to v porodnici spravil :grinning: srdicko sem fakt nevidela snad ho uvidim pristi tyden v brne na lepsim utz, tady neni videt nic. uz se taky tesim na fotecku takdobrou a hlavne se setrete, ja sem se neska malem sklatila v obchode bylo tam tak nadherne chladno az sem sebu malem sekla nebyt manzela.
15. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky, doufám, že jste se dobře vyspaly, já včera usnula před osmou :grinning: , jsem nějaká hotová.

petkan: koukala jsem do alba, no miminečka moc hezký :slight_smile:

aji: ty pěkně odpočívej :slight_smile:

lulu: nám už se to krátí, já jdu zítra na kontrolu a ty pozítří viď? To nám to uteklo :grinning:

Všem přeju krásný den, i když tady počasí je hrozný!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Jani, dííky :grinning: Včera jsem ještě do alba přidala tanky pro dvojčata, tak se pokochejte. Hlavně ať ti ta kontrola zítra dobře dopadne Jani, budeme na tebe myslet! Já jdu ve čtvrtek...tak pevně věřím, že děcka budou ok.
Aji, co u tebe, v pohodě všechno?
A co lulu a ili...kdepak je máme? :confused:
16. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten zelenej je úžasnej, mě by akorát děsily ty malý přední kolečka, my to tu máme takový terény, že bych je určitě urazila a v zimě by to byl děs :grinning:
16. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

petkan, ty kočárky jsou krásný... Moc ti ty dvojčátka závidím, ale jsem ráda, že máme alespoň jedno :slight_smile:

Já odpočívám, ale v práci... včera to bylo hrozný celý den jen ležet a nic nedělat... V práci jenom sedím na židli a žádný lítání jako před tím... Prostě sedím a ani se nehnu .-)
16. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky dnes moc zaťukávám od rána je mi celkem fajn,tak toho hned musím využít,když sem polomrtvá nic neudělám včera mi bylo pěkný zle celý den to jsem jen umyla nádobí a vyprala a pověsila prádlo toť vše,dnes vysaju a vytřu,i když je mi zle snažím se tu udržovat pořádek,protože bordel nesnáším,ono když se to kolem páté večer uklidní ty nevolnosti tak na to vlítnu a udělám to co potřebuju někdy si ale říkám že to udělám a vybodnu se na to to je různý,..
Teď hned ráno jsem si umyla aspoň hlavu panč to už taky stálo za to ale když je člověku zle a nikam nejde jemu jedno jak vypadá:slight_smile:
JInak JANI máš pravdu to to uteklo ty uvidíš srdíčko už zítra a já už za dva dny hrozně se těším, ale nejvíc se těším na to až budu mít tu naší prdelku u sebe,už aby byli aspoň vánoce,jak jsme byli u tý tety a já tam viděla tu malinkou berušku úplně se toho svýho miminka nemůžu dočkat:slight_smile:
A peti kočárky dobrý to my se dozvýme ve čtvrtek kolik miminek tam vlastně máme ale i přez doktory a jejich doměnky to vypadá na jedno miminko a já jsem za to moc ráda panč já se dvou bojím,všeho,těhotenství a pak to starání asi bych se z toho zbláznila potřebovala bych někoho k ruce protože když jsem viděli u tety to jedno miminko tak to když máš první vydá za dvě podle mě takže já bych radši jen jedno i když pak dvojčátka když už jsou starší tak je to krásný,stejný oblečky a tak kort u tebe když budou mít ty obličejíčky stejný:slight_smile:
Jéje to jsem se to rozepsala mnojo je vidět že dnes je mi fajn :sunglasses: :sunglasses: a jsem za to moc ráda včera už jsem hlady a únavou z toho stavu břečela hrozně mě to zmáhá,neustálý hlad,a ten je teda hroznej to jsem nikdy nezažila co hlad dokáže způsobit jako je mi fakt líto detí v africe protože umřít hlady musí být něco fakt strašného:frowning2: bolest břicha oči co vydí to by snědli ale žaludek se hned přidá a je mi zle,ale dnes to vypadá že bude dobře:slight_smile:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, já ti rozumím, hned bych šla taky, člověk nemá aspon tolik času myslet na katastrofický scénáře :grinning: , tak ale bud na sebe opatrná :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jo jsem opatrná, dávám na sebe pozor :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny, musím vás dočíst nejdříve. Jen jsem začla a vítám swet. No váček mám taky velký :grinning: měřili mi samo mimi ve váčku, váček je velký, aby ses tam mimi mohlo rozvalit. Měas napst dřív jak si mě četla, třeba u nás na Z OV DO OL. Moc Ti gratuluki k dvojčátkům, já myslela, že budu taky při HCG 889,1, ale nakonec jedno. Jjinak na tu zácpu mi zakázal laktulosu i čípky, samo, že čípky beru dál, to bych nedala. a Laktulosu piju ráno a nic, takže žádný efekt. Po operaci mi ji napsal dr a hned mi zabrala, tak nevím co s těma střevama mám. Už jsem jedla kuře s káší a nato mléko a nic. Piju každé ráno aktivii....
16. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívám se na fotku, tak váček je 7 cm, 6+1 a včera 6+6 plus mínus7 je na fotce, takže každý Uz jinak ukazuje. Swet, ten datum porodu Ti už stanovil dr? Mě ne, ale mám tu 2 knihy těhu a píšou, poslední první den menzes + 7 dní k tomu a 9 měsíců. Tak mi to vychází na 1.2. ja tobě. Takže holky jsme tady 3 které máme stejně ETswet akorát o 4 dny. Není to nádjhera? Jedna čeká jedno mimi, druhá jednovaječná a třetí dvojvaječná dvojčátka. Super.
16. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, tak to potom jo, já chodím do Fertimedu a tam mi nikdo pořádně nic nevysvětlí, tak jsem z těch čísel byla trošku zmatená :slight_smile: , jak jsi psala o tom pětikilovém dítěti, tak jsem se lekla, že bych měla dvě takové velké :grinning:
Na uzv jsem byla 5+6, tak asi ještě bylo brzo na nějaké přesné rozměry, uvidím, další kontrola příští pondělí, ale už jsem si našla i svého dr tady, tak tam jdu už teďka ve čtvrtek, tak snad bude více vstřícný a už se dozvím více :dizzy_face: Datum jsem si stanovila sama, od Opu jsem odečetla 14 dní a to beru jakoby datum MS, ale asi se to bude ještě upřesňovat, ale zatím to mám tak a moc se mi to datum líbí :dizzy_face:
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Swet, záleží kolik dní byly v misce, já je měla 5 dní, tedy blastocyty, tak nevím jak to počítat. Ale datum 1.2 mě vychází podle menzes a je to oorvdu hezké datum. Napiš co jsi podstoupila a kolik dní kultivace. O mě víš vše, jak si mě četla, já jsem neměla to štěstí o Tobě nic se dovědět. Jsi na jiném tématku než já. U nás na tématku se začíná všem dařit, chodíme do fakultky Olomouc začíná se tam těhotnět a jedna z nás nyní porodila chlapečka Honzíka, tak válčíme hodně času a konečně se daří, jen aby štěstíčko neuteklo. Jak se cítíš, co bereš, Utroš? Byl výpadek Utroše a mě docházel, tak beru gel a je hnusným jsem unavená a motá v hlavě. Včera jsem to řekla dr. a řekl, že ví, že Utroš je lepší lae mám 2 balení toho gelu, tak ho beru, ještě měsíc musím vydržet :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, bylo to mé druhé IVF, pokaždé jsme měli ICSI, AH a kultivaci 72 hodin. Takže 12. OPU a 15. ET, měla jsem zavedeny tři embryjka, kvality B a dvě C, takže to neypadalo moc nadějně, ale asi to všechno u mě potom dohnayl :dizzy_face: Já taky do OV nechtěla, takže jsem zvažovala jestli fakultku nebo Fertimed, ale vyhrál Fertimed kvůli tomu, že jsme byli vždy hned v čekárně na řadě a že mají pobočku v Polance,ale teda finančně nás to teď vyšlo přes nějakých 25 000, tak prostě platíš snad i za pozdrav, ale pokud vše bude až do konce v pořádku, tak je jasné, že peněz litovat nebudem, jen je to dost zarážející ty rozdíly mezi jednotlivými centry. U nás v témtu se moc nedaří, teď bude jedna holčina rodit a od té doby vlasně jen jedno úspěšné IUI, ale IVF nám nějak nevychází, tak snad bude teď smůla prolomena a začne se dařit všem :dizzy_face: Já měla 14 dní od ET Hcg přes 1000j, tak jsem si říkala, když tobě tipují dvě, tak to já mám asi taky nějakou vysokou hodnoutu a opravdu, teď jen aby v těch váčcích byly i miminka a nejlépe se srdíčkama :dizzy_face: Já beru utroš, 3x2 a vyhovuje mi, minule jsem polykala, tak jsem byla taková ospalá po něm, ale teď zavádím a kromě toho, že vytéká, tak mi po něj není nic, tak jsem ráda, ten gel ti teda nezávidím, mi se naštěstí ten výpadek utroše vyhnul.
16. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
SWET, TA PO IUI z fertimedu znám je to kámoška, jestli myslíš katrin? Já ji poradila ať jede do OL a vyvaruje se OV a ono ji to vyšlo na poprvé. Já měla 5 denní kultivaci a taky vše co se dalo a vyšlo na 14 000. V OV jen 3 dny kultivace, méně vajuch a 26 500. Rozdíl jak sviňa. Pak ket taky nic, špatně zmrazené v OV. Za KEt 5 500 + cesta, vitmíny, nervy....To by byla už výbavička, co? Z peněz člověk vyšťavený, ale čšťastný.
16. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, peníze fakt jen letí, kolikrát ani pořádně nevím za co, pokud by nám to teď neyšlo, tak bychom určitě museli přejí jinak, protože na další pokus už bysme prostě peníze dokupy asi nedali, no jo, o té víc si miminek budeme vážit :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si změnila ve fotce profil, napsala údaje poslední menzes a ukázalo mi to datum v lednu porodu, tak zas něco jiného, kukni. Musím si tam dát i fofo a do albumu fotečky, ale to musí dcera já to neumím :grinning:
16. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No krásné :slight_smile: Kdybych já to dala podle MS, tak rodím snad už v prosinci :grinning: to asi přeháním, ale po IVF to asi budem muset počítat jinak, i když u Tebe to je asi správně, když jsi pár dní napřed, tak by to tak mělo být :wink: A napiš si i dceru, ať víme, že už jsi zkušená mamča :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla 24.4. poslední, ale my vme přesně datum početí, tak nám stač to kolečko podle čeho se to určuje, snad mi to příště řekne. Budem vozit v největší zimě, ani ten kočár neutlačíme. Thýně slíbila, že kočár koupí, tak si vyberu nějaký za dvacítku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu si vazést gel a samo že pak budu spát a je tam seriál na ČT 1 krásný, návrat do ráje, tak pa
16. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
na kolikátý pokus vám vyšel KET ? Kolik jste si nechali zavést embryi?
Já jsem měla v květnu KET s 5denním jedním embryem a nevyšlo to. :frowning2: Ted si chci dát as.hatching a docela na to spoléhám a doufám.
Brala jsem taky gel a ten byl fakt hrozný - unavená,motala se mě hlava a ještě jsem se musela starat o našeho broučka.Ted do toho zapojím i manžela a snad to vyjde. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj janik, já Ket neměla, ani jednou mi bohužel nezbylo na zamražení, takže vždy nanovo a vyšlo nám druhé IVF, měli jsme ICSI, AH a kultivaci 3 dny. Raději zkusit všechny než si potom něco vyčítat. Přeju Ti, aby teď už byl pokus úspěšný :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweethy - kolik embryjí sis nechala zavést?
16. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
při první 2, při druhém tři, ale pokaždé nebyla ta kvalita právě nijak závratná, naštěstí i přesto to teď malí zvládli :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ, NO JÁ JSEM SI NECHALA KULTIVOVAT 5 DNÍ, BLASTOCYTY JSOU NEJLEPŠÍ A MY MĚLI MOOOOC ŠPATNÉ SPERMIE, TAK NÁM ŘEKLA DR ŽE NEJLEPŠÍ JE 5 DNÍ, NEBO PO 4 DNECH SE TEPRVE UKÁŽE MUŽSKÝ FAKTOR ČÍ CO, TAK JSME POSLECHLI A VYŠLO. Je ale riziko, že ti nic nezbyde, protože se rozpsdnou, já měla 16 vajuch a zavedli i 2 a 4 zmrazily, zbytek do páteho dne nepřežilo, takže by ve mě se přestsli vyvíjet. Ale jak máte dobré střelivo, tak stačí kultivace i 3-4 dny, já chtěla už vše i AH hlavně. Záleží na kvalitě kkolik ti zavedou, já chtěla 3, ale říkala embrio. že jsou moc hezké, že stačí jedno, nebo dva, tak jsem nechala dva kusy a jedno pokračuje v boji, už má 1 cm, chlapík :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili tak držím palce ať ten tvůj chlapík pěkně roste, my jsme o proti tobě skoro poloviční 6,1mm :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ili5
dík za info,
já jsem měla též BLASTOCYTU(jedna z pěti rozmražených) a nevyšlo to,ted v srpnu hodně sázím na as.hatching.
Jedno prtě už máme a tak chceme pouze jedno a tak si dávám zavést pouze jedno.Mám hodně embryjí a tak si to můžu dovolit.Ještě mám 13ks.
Kvalitu asi máme,manžel v pohodě a já jsem taky vždycky měla vše v ok.Vše se vyvíjelo tak jak mělo.
Potřebovala bych trochu povzbudit. :slight_smile: Mohla jsem už taky být v 5-6tt. :frowning2:
16. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady to všechno ještě spinká?? :confused: tak pšššt :wink:
Jinak já už jsem dnes vzhůru,vzbudil mě hlad,jako vždy..nemůžu do sebe nic dostat ale hlad jak blázen...
Jinak holky taky vás furt bolí ty bříška,mě pobolívá pořád,a ráno kůli hladu o to víc,jinak já ale myslím podbříška..POdbříšek mě taky pořád pobolívá,tak jako jednou tahne,jednou píchá,pak třeba jak kdyby mě tam někdo krájel,,je to divný ale asi to tak má být jen jsem si myslela že jen ze začátku těhu,ale u mě to asi bude pořád pnač jak jsem drobná tak ta děloha to napínání dává asi víc na zřetel.mno nevím..
Venku to vypadá že bude krásně ..tak přeju pěknej den:slight_smile: :wink:
17. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, vydrž to, počkej jak se tomu budeš smát až budeš mít v únoru toho svýho prdíška u sebe--- vydrž to :slight_smile:

Mě pro jistotu není vůbec nic, skoro si říkám, že to ani není možný, jediné co mě trápí jsou občas zácpy a pořád prdím :sweat_smile: jinak nezvracím, není mi zle, funguju naprosto normálně, tak jen doufám, že to není zlé znamení, zítra jdu na kontrolu ke svému Dr., tak jsem zvědavá
17. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak my sme neska byly s malu na chire a obvazy nam jeste tyden nechaji, takze ju zas poradne nevykoupu. jinak me taky porad boli bruch, a taky skoro porad z hladu, to sem predtim vubec nemela. v noci me budi bud hlad, mala, nebo mocak, to je des. du se zas ucit tak zatim se mejte pekne
17. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo aji to se tomu budu určo smát:slight_smile:už se na to těším,i když říkám manžovi že je mi zle nebo tak manža říká Lucí jsi těhotná to je normální,musíš to vydržet a taky říká že za chvilku se tomu budem smát.snad to brzy povolí.a ta zácpa se mi zdá mě docela opouští začala jsem jíst každý den aktivii,i když mi nedělá dobře ale stihnu jí strávit dřív než si miminko uvědomí že jsem nakrmila břuch a pak místo zvracení se jen dávím u mísy ale aspoň nemám zácpu protože od té taky břicho bolí a tahne a píchá..jinak AJI s tou plynatostí to bude všude stejné prostě ta funkce toho hladkého svalstva je teďkoun jiná proto ty zácpy a hlad atd,atd..
A nebuj nemusí ti být zle!!mojí mamce nikdy nic nebylo a jaký jsme zdravý..každé tělo to nese jinak.asi tě nepotěším ale mě ze začátku těhu nic nebylo a 10dní na to..??no už trpím takže ono se to klidně může dostavit..
A to je pak děs už jsem to manžovi hlady a s psichyckou vyčerpaností i obrečela na rameni,to ty hormony ale já mám fakt takový hlad,oči by "sežrali" co vidí ale "huba" všechno zhodnotí a žaludek obrátí takže nejím nic..
17. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek