• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
@ili5 já nějak na slunko nelezu, rakovinu kůže mít nepotřebuju a bohužel ji v rodině máme, kluky taky před slunkem chráním. no my bojujem statečně, přibírat příbá hezky-má už přes 6,5kg tak ho na kardiologii hodně chválí že na svoji vadu přibírá krásně ale už mě to zmáhá jak to s jídlem takže přemýšlím o plném přechodu na UM i když se mi nechce,zatím bojujem, dost spinká a v tom teple se mu hůř dýchá takže s ním chodím když tak hned ráno nebo pak až před 17hodinou ven. Jo termín už máme a to 19.7 tak snad se nic neposere a vyjde to
2. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik-taky na slunko nelezu.kdesik se smažit nepotřebuju-pro mě je to ztráta času.za dobu,co bych ležela na slunku udělám spoustu práce,když Vojtík spí.taky chodíme ven až kolem 16té nejdřív. Vojtík má 7,6kg a z ovoce miluje ze všeho nejvíc švestky..od Hamánka jsou za pár korun :grinning: .Vojtík se začíná projevovat povahově-je to pohodář,tak uvidíme jak mu to dlouho vydrží :grinning:
Ili a vy pouštíte klimu,když jedete s Patričkem?mě doktorka řekla,že klima je pro dítě to nejhorší.tak ji nepouštím-spíše pootevřu okno tak,aby na něj nefoukalo.
jo a na dovolenou jedem s vozíkem za autem a vůůůbec nám to nevadí.musíme vzít vše,nač je Vojtík zvyklej..hrazdička,křesílko....máme sice auto v combi,ale i tak se tam nevlezem
2. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, my máme každý auto, takže jedem oběma, nebo drahý pak jede do právce. A na dovču na vých. Slov jedem až k Ukrajinským hranicím, jedem 7-8 hod a s vozíkem by jsm ejeli snad týden. Klímu nepouším, nebo vadí mě, mě slzí oči i v obchoďáku, tak ji nesnesu, ale jak je parno a jedem na chatu tak ji pustíme ve předu. Malý je v korbičce v zadu, takže pohodička a nenastavíme 15, ale teploučko, jen aby jsm ese nepekli.
Malý spí furt, skori celý den, takže bych musela něco dělat asi furt a já když je hezky jsme celý den venku, nesedím v králičárně, od rána jsme venku, malý se cáká v bazénku, pak zas spí. Ztráta času, nejsme přece roboti a léto si vždy vychutnávám. Pak zas škola, stařík, už teda umřel v dubnu, takže jedna starost mi ubyla, avon a ten mi zabere času nejvíc, objednávám 2x týdně a to jsou balíky teda. Kampaň za 20-30 tisíc, takže mám doma spousty balíků a plno věcí, že mě už nadávaj doma :grinning: Léto ale je doba kdy fakt si to užívám, miluju opálené tělo, takže se sluníme celá rodina. Kdy\bych se měla všeho bát, tak nemůžu nic. Rakovina Tě může sežrat a nemusíš na slunjko. V naší rodině o tom víme své, ale jak vápenka nebudu chodit. Už jsem trpěla loni, že se nemůžu slunit, měla jsem rizikovku, tak si to vynahrazuju. Doma mám kopy na žehlení, jen to vytahuju nežehlené a jedem. Vyžehlím před dovčou příští týden, pokud je hezky tak nebudem hnít v betonu. malý je doma hnusný, tak je stejně na balkoně od rána a peče se tam, tak je nám lépe u bazénku. Kámoška chodí na koupaliště, má malou o 2 dny starší, ale tam se mi potiot nechce. Ve špinavé vodě s děckem.
2. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
drahý má kombik, ale mega, takže se v poho vleze, autosedačka do kufru, korbička dozadu, tam leží, kočár, vanička, křesílko krmící, kabely, a to mám po mamě, beru pro sebe 1 velkou kabelu a spoustu tašek s botama, a nesmysly , dárků pro rodiny, 20 kg masa na uzení, klobásy, nevleze se ani špendlík do auta. nejezdí ani Niki s náma, jen my 3. Ona je už velká a nechce už jezdit. Ale jedem ještě začátkem srpna nějak tak, tak pojede, nebo jedem i s našima, babkou, takže jedem 3 autama a bere si sebou svého klučinu, tak se nechala přemluvit. Chtěla do Bulharska autobusem, ale jsme ji to rozmluvila, sami dva aby jeli. Příští rok jsme ji slíbila pojedem všichni a letwecky. Letos je ještě Pája malý, bych si to moc neužila, i když sestřenka jela už s malou loni ve 3 měsících do chorvacka na týden. A v půl roce už Dominikánská republika. Ale oni jezdí co půl roku, oni mají solventního tatínka druhého. Berou i psa sebou. :grinning:
2. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky berem s sebou mého pejska.tchánvcům ho nechat nechci.Vojtík je u cicka a druhou rukou mi škube podprdu :grinning: .budu orvaná jak po rvačce :grinning: a jak má kolotoč nad košem v obýváku,tak už ty hračky popohání rukama,páč jedou asi pomalu-mám strach,aby to na sebe neserval a neměl vrtulník na šiši :grinning: .
3. črc 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jedete k moři se psem? Já ho beru jen tady a na Slováky, ale k moři určo ne. I tak 8 hod v autě trpí.
Kolotoč jsem už dávno sundala, nebo už to rval, je to dřik strašný, všechno rve, stejně ho to nezajímalo jen to rval. Má raději pověšené kousátka na šňůrce v postýlce, tak si hraje, okousává, než se zas petočí a lozí a nohy cpe do šprušlí a pak řve, nebo je nemůže vytáhnout. Takže mám postýlku u hlavy má mantinel a zbytek jsem musela dát deky z postýlky a z košílů aby si nezlomil paprče.
Ve čvtvrtek jsme byli v Polsku a koupili chodítko, no dnes se už odráží v něm. Včera jen seděl a dral hračky z toho. V chodítku už může být, kdyby tu zas někdo namítal, že je malý, když už sám sedí. Nikča už lítala v 6 měsících, tak snad bude taky.
JInak jsme šli ve čtvrtek taky vyřizovat malému pas, no co oni chtějí je hnus. Rodný list nestačí, musíme zaž ádat na matrice že má české občanství, to trvá měsíc než to pošlou a pak teprv zažáda Jedině si nechat udělat pas nový a vepsat ho do pasu, nám poradila, což nechci, nebo jezdí i s babičkou do zahraničí, tak chci aby měl svůj. Tskže už jsme byli 3x za hranicema jen s rodným listem a zas to musíme risknout. Doložky se už taky nedávaj jak kdysik. No děs, fakt.
3. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 I když sám sedí, tak bych ho do chodítka nedávala protože samo o sobě chodítko je špatná věc..ale každý dělá jak sám umí nejlépe:slight_smile:

My přemýšlíme stále nad dovčou v září do Itošky autem...vzali bysme babičku sebou a bylo by:slight_smile:

Jinak jsi popsala naší postýlku - malý taky strká nohy do šprušlí a pak ječí, nemůže je dostat ven, nebo se přetočí na břicho - nohy venku z postýlky, že mám strach, že si je vykroutí..tak to vypadá jak u vás..mantinely a deky zastrkané pod matraci..je tam jak v tanku...aby si neublíži..nejlepší když hlavu nacpal mezi dvě špuršle a nemohl se otočit.. :grinning:

Sám ještě nesedí..i když zádička drží moc hezky tak bez držení letí na jednu nebo druhou stranu - nejčastěji dopředu..ale stačí jedna ručka a sedí..ale to není samostatný sed..bohužel nechce být absolutně v jiné poloze, takže se ho snažím alespoň rukama nadnášet v podpaží...jsem za den hotová úplně..je těžkej jak slon :grinning:

@teddyna a já si říkala, co to má Ondra za manýr že mi při kojení rukou rve trička a podprdy nebo teď když je vedro tak mě štípe, že jsem odkrytá:slight_smile: Tak je to normální..to je fajné :grinning:

Ondrule miloval kolotoče snad od začátku druhého měsíce..je sledoval a volal na hračky..teď ho má rád, hlavně když mu ho sundám a může ty médi casnovat a drtit v pusince:slight_smile: ale bojím se, že si ten klacek nacpe do krku..tak mu to moc nedávám...:slight_smile:

My máme období říkanek..má pár vyvolených, které chce poslouchat furt dokola a hlasitě se směje už když slyší první slabiky:slight_smile: Je to čím dál tím úžasnější..

@smardik Malej je šikulín jak hezky přibírá! Držím moc pěstičky na operaci, at všechno vyjde na jedničku:slight_smile:
Já mám opalování ráda..dělá mi to moc dobře..ale malého chráním..je jen ve stínu a natřený..
3. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
s mes opět asi ve všem souhlasím, chodítko ani kupovat nebudu, je to na páteř to největší svinstvo, každého ale věc....
taky jsem ještěrka a sluníčko miluju, ale s prckem jsem přes vedro radši doma a venku jsme po ránu a navečer a ve stínu...
taky má vybrané říkanky a už se kření, jen jak začnu a pořád prská, plive, brble, mračí se a směje a je zadumaný, má takové své chvilky, kdy něco zkoumá a nechce být rušen..
o šprušlích na postýlce ani nemluvte, přesně jak píšete, nohy ven, pak se vzteká, brečí... tak má kolem dokola taky mantilnel , malý tankysta :grinning:
kolotoč ho pořád baví, jde vidět, že žábu má nejraději, rpostě si umí vybrat a tayk má takovou hru se zvířátky, co se mačkají a vydávjí zvuky a tam je taky žába a mačká taky převážně jen ji...žabolog
jo a i když nekojím, podprdy miluje, sem mu jednou přehodila přes hrazdičku a je to nej hračka ty ramínka :slight_smile:
3. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda @mes s chodítkem souhlasím, neuvažuju o něm, Tom ho taky neměl
3. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo Nikča už v půl roce chodila??? to je do knihy rekordů :slight_smile:
3. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: to je divne, ja byla vyrizovat holkam pas vcera a chteli po mne pouze rodne listy
3. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jak kde, ale mělo by to snad být všude stejné ne?
3. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás zas pozdravit , už jsem vás dočetla, ale už si všechno zas nepamatuju , jen k tomu chodítku a sezení vám sem hodím odkaz, mes k tomu sezení, kdy to ještě sám neumí, je tam odstavec, tak na to jukni, článek píše fyzioterapeutka, ke který chodíme cvičit vojtovku

postýlku mám taky obloženou dekama, dnes mi jí na sebe ovšem stáhnul, nejoblíbenější hračky adámka jsou deky a polštářky, furt je muchlá a žužlá, u koja mi taky furt tahá ručičkou to co mám na sobě a když nemám nic, tak mě štípe

sluníčku se vyhýbáme , jak se dá, ale stačí než ho přenesu do stínu nebo do kočárku ty vteřiny a má obličejík opálený, mažu ho Daylong baby 30, to je bez chemie dělaný pro kojence přímo

jinak my ve 4 měsících měli 65 cm a 6240 g, dr. říkala, že na to , že je jen kojený přibírá moc dobře, tak zatím nic nedokrmuji, jen sem začala ted dávat heřmánkový čaj, nechutnal mu, je hořký , tak druhý pokus vodu a tu jakž takž pije, ale neumí to z láhve, mačká jí dásničkama a pusinku má u toho otevřenou a někdy u toho i povídá, si s tím dudanem prostě hraje, on nechce dudlíky, tak to s tou flaškou ted taky neumí , tak snad mi nepadne žízní, až jednou nebude mlíčko
3. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seb Koukám, jsou všechny děti stejné:slight_smile: Seb prosím hoď sem ten odkaz, ráda bych si ho přečetla. Holky ty vaše děti se nepokoušejí sedět? copak ten problém řeším jen já? Ondra prostě křičí a tlačí a mrská nohama dokud není v sedu..je to hrozný :confused:
4. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,u nás Vojtík se taky pokouší o sed - no sed,spíš musí vidět a všechno ošmírovat.ale neposazuju ho,ať se synek naučí sám.cestuje nám po obýváku - kulí se kolem osy i v postýlce,takže taky má nohy v šprušlích a hlavu narvanou na druhé straně.jo a čtu,že máte Ondráška už ve sporťáku - jak to snáší?u nás je to otázka tak měsíce max-Vojtík je dost dlouhý-má 66cm a 7,6kg.Korba má 83cm(nebo 85??).ale jak se tam šuchlí a koulí,tak už je tam někdy zkroucenej.
s tím pasem - Ili,není přítel jiné národnosti?to pak asi požadují lejstro o občanství a kdesi cosi. jinak stačí rodný list - taky jsem s tím neměla problém.
seb:Vojtík taky nevěděl co s flaškou s čajem nebo vodou a taky jen žužlal dudlíček.ale kamoška poradila zkusit koupit takové ty ovocné štávičky od Hipp,dát trochu a zbytek dolít vodou - jen ať to je trochu ovoněné a světe div se -to si frajer dává :grinning: .nejvíc u nás jede švestková.je to sice drahé jak čert,ale v lednici to vydrží 3 dny a co nespotřebuje Vojtík,tak si lopnu já :grinning: .za ty prachy může mít matka taky cosik bio,ne?
chodítko taky kupovat nebudu-ať se naučí sám vertikalizovat.navíc máme prahy a to by si v chodítku rozbil tak leda úúústa.takže za chodítko ušetřím.no,co si budem povídat - jihých výdajů je do aleluja
4. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes , sem zapomněla hodit ten odkaz :grinning: , tak už to napravuju,
nám říkala ta naše rehabilitačka, že ho nesmíme dávat do sedu, já jí říkala, že jak ho mám na klíně naklání se dopředu a chce do sedu a ona, že ho mám víc položit a držet v klubíčku, aby si nemohl sednout, že nejdřív se musí naučit plazit, pokud bude dřív sedět než se plazit po zemi, tak se mu spomalý vývoj, je to špatně , něco je i v tomhle článku o tom ...

http://sedmikraska.mb-net.cz/view.php?cisloclanku=2006092201
4. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna , slyšela jsem , že od hippu chutnají mimčům i čajíčky, ty šťávičky zatím bojím dávat, přeci jen je to asi trošku sladký a mám strach, že by pak nechtěl začít s příkrmama nesladkýma
4. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápoje pro kojence
Pokud je dítě živeno výlučně mléčnou stravou (mateřským nebo náhradním mlékem), nepotřebuje zdravý kojenec žádný přídavek tekutin. Výjimkou jsou pouze stavy při zvýšené teplotě, extrémní letní vedra, nadměrné pocení, ztráta chuti k jídlu. Se zavedením hutnějších pokrmů do jídelníčku je obsah vody menší, proto se doporučuje od 10. měsíce doplňovat tekutiny v množství cca 200 ml denně. Nejvhodnější je kojenecká voda, ovocné šťávy výjimečně, a to ještě ředěné vodou, nebo dětský čaj, podle chuti dítěte. Většinou vystačíte s kojeneckou vodou

toto jsem našla na www.babyonline.cz

je tam dost užitečných info o příkrmech, a další zajímavosti :slight_smile:
4. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb,určitě mrknu na ten babybonline.tu štávu mu ředím,je dost ostrá - to bych nevypila ani já.čajík jsem zkoušela od Hami a taky stačí pár granulí.tím,že má Vojtík už zeleninu,tak je třeba to něčím zapít neb má pak škytavku.
holky,mám asi úpal - jsem se včera spálila na lunku,jak jsem byla na festivalu a dneska jsem nějaká polomáčená.tak se těším,jak si půjdu lehnout.sice jsem se tomu slunku vyhýbala,ale nějak si mě,sviňa,našlo aj pod stromama :frowning2:
4. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : ne to neresis sama, ja to mam doma taky stepanka mi sedi sama, obcas sice spadne na stranu ale uz krasne drzi
4. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nemám čas dočítayt, je mes,
\codítko jsme dávala Nikči taky od 6 měsíců a má 17 let, záda Ok, já taky, brácha, neteř, prostě všichni,. Se mi zdá že to tady moc žerete ty děti, naopak si myslím, že přehnaná péče je mnohdy horší, než spar. výchova.
teddy, my máme všichni 3 české občanství. Narodili se tady. Prostě jsou to pi... na těch úřadec h. Bez tohohle ti to prostě neudělají. Ty máš pas bez tohohle? A kdes to vyřizovala, jestli je to tak zajdu si na ni stěžovat a aspoň mmi to udělaj pak na rychlovku :grinning: Já jsem na to expert. Ona nechtěla vidět nic, neptala se nana nic jen jestli máme vyřizené občanství, musí to být když je to první pas dítěte, bez toho to nejde, jedině ho vepsat k nám do pasu. Pro dítě stojí pas 100 kč. No nic, nechám to na příští rok, budem jezdit bez toho, ale příští rok jedem do Egxpta nebo Bulhar, task musí mít pas.
4. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky prosím o radu, kdy se ukáže na těhotenském testu že jsem těhu??? Už mám 12 dní spoždění a na testu pořád nic, u dr jsem nebyla páč má dovolenou ještě do konce týdne. Díky
4. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě sse ukázaly 2 čárky 7 den po oplodnění, slabá, ale byla tam, jsem myslela, že zešílím radostí! Bylo to něco krásného po 14 letech a 2 neúspěšných oplodněních.
4. črc 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý už spí, dávám ho už spát před 19 hod, nebo je doma hnusný, že bych ho zabila. Kadí furt 10-11x za den, nelepší se to. prý ale že to tak měli i kámošky, že to jsou zuby. No snad to už zkončí, je to dlouho. Protivný, zítra ještě nějak vydržím a v úterý pádím na chalupu do pátku pak dojdou balíky, tak do soboty si udělám svoje a odjíždím na chATU DO HOR. Jé to bude klid, to bude venku celé dny, budu mít klid. Musím udělat čtenuářský denník, a maka pohlídá trošku taky, i když chodí do školy se mnou, takže taky chce tam dělat věci do školy. nějak se budem střídat. Tam je dobrý vzduch, takže spí celý den, Beru i slídu na kočár, takže nás nic nepřekvapí.
Tak dobrou, jdu něco pojíst a převléknout postele a jdu hajat. Ještěže v noci spí hezky, dnes do 8 rána, ale kadil, tak jsme ho ve spaní 2x přebalovala.
4. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: jo mas pravdu, moc deti zereme, protoze jsou nase a nechceme nic zanedbat, ja jsem anicce davala choditko od sedmi mesicu na deset minut denne a pak i na dyl a dodnes toho lituju, prootze anicka ma vyhnutou bederni pater. Uz jsem se z toho poucila takze si nechci z..vit jeste druhe dite, na kazde dite to proste reaguje jinak. Jinak se jeste pridavam k teddyne, protoze me ty tvoje psani nejdou do hlavy, tak dlouho cekas na dite a pak ho prekmujes, davas do choditka, nechas na slunku - pritom pro deti to slunicko v teto dobe, je tak do dospelosti na rakovinu kuze. Jako nezlob se za to ze to sem pisu, ale jsem trochu znechucena, tim co tu nekdy pises. Nejdriv pises ze maly krasne papa, pises co vsecko sni, tolik toho nesni ani nase Anicka a to ma dva roky a pak pises, jak jsi z toho zoufala, tak bud jedno nebo druhe. Muj si nase prispevky cte a dost se divil. Myslim si, ze to tady nikdo s peci o deti neprehani, ze kazdy si jedeme podle sveho zpusobu. Tot zatim vse,jeste jsem vsecko nedocetla.
4. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 Však já psala ať každý dělá jak nejlíp umí..Já byla v chodítku - mám z toho příčně ploché nohy s kladívkovými prsty (tlačí v botech..do budoucna operace) a mega problémy s krční páteří. Jo a v sedmnácti jsem také prd pociťovala..začlo mi to okolo třiceti..a neříkala jsi, že tě také trápí záda? Žeby? :grinning:
Já Ondrulku mega žeru..po potratu a mega snažení mám vytouženého syna..nechci aby mi jednou říkal:"Mami proč si mě teda do toho chodítka dávala, když ti říkali, že z toho budu křivej?"

@seb díky za odkaz..ale mou situaci to neřeší..Ondra má mega sílu, sedne si mi z klubíčka i v sedátku...prostě tlačí a mručí do té doby než je posazenej..a když ho neposadím začne plakat..to by mi jeblo s ním celý den takhle zápasit..zatím to řeším tak, že ho držím jednou rukou přimáčklého na sobě..aby se ta váha alespoň trošku rozložila a on furt tlačí hlavu dopředu jak želva, nebo ho nadlehčuju rukama (to zase mám pocit, že mu zkryplím ramena..) no hrůza..v kočárku ho ale nepolohuju vůbec, rozhodla jsem se, že když už se namáhá takhle dost, tak tam bude ležet jak placka a snažím se ho mít hodně v lehu...jenže on je špion a chce furt něco zkoumat..tak s ním, když ještě můžu chodí tak, že ho mám jako letadlo - jako pase koníky ve vzduchu..ale je to těžký jak hovado..chvilku vydrží i vyvýšené klubíčko..ale moc ne..no..
4. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,nemyslím si,že na úřadech by byly pi... úřednice,ale jedou asi podle nějakých vyhlášek a nic s nima neudělají.a pokud tam na ně budeš řvát,stejně nevyřveš nic.myslíš,že je dobré jezdit za hranice aniž by měl Patriček pas nebo jsi ho měla zapsaného v pase?nedej bože se něco stane a jsi v háji.v jednom příspěvku jsi psala,že v noci jezdíte i 200km/hod na dálnici - to bych teda s dítětem za hřbetem opravdu nejela.stačí blbý defekt a malér je na světě - ty bez dokladu na dítě...no,na mě moc risk.
píšeš,že na dítě jste čekali dlouho,ale přijde mi,že se podle toho nechováš.jestli dáváš nebo nedáváš chodítko je čistě tvoje věc,ale jak už tady někdo psal - napřed píšeš,čím Patrička vším nakrmíš,pak se divíš,že kadí...pak zas že je tlustý nebo tenký... místo abys byla ráda,že máš zdravého chlapečka,tak zas pro změnu TY to moc nežereš.
Jsem šťastná za to,že mám zdravého chlapečka,který měl start do života mnohem těžší než donošené dítko a udělám pro něj maximum a není to o tom,že bych to nějak žrala.ale když už to dítě mám,tak si sakra rozmyslím,co mu dám k jídlu atd.....
můžeš mě nenávidět,ale je to můj názor a každá máme jiný.
samozřejmě není nikde psané,že děti matek,co moc žerou výchovu na tom mnohdy nejsou hůř jak děti "sparťanských" matek... ale to už je delší debatu a to tady nemá asi cenu.

zítra frčíme na dovču do Jeseníků,tak přeju všem hodně sluníčka a hlavně zdravé děti!budem tam on-line,tak kdyžtak nakouknu
4. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: presne muj nazor
ili: ty jsi psala ze pobiras socialni davky? ja jsem si docitala poslednich asi deset stranek a ty si radeji jdes na make - up, nez abys malemu zajistila pojisteni - urazovku, protoze by ti sebrali davky? nezlob se na me, ale pro me teda v prdni rade dite, muzu ti sama ze sve zkusenosti rict, ze my jsme taky nemeli na anicku urazovku a pak si v deseti mesicich zlomila klicni kost, bylo to behem minuty, tak abys pak nelitovala. a jeste jedna moje pripominka, nenadavej na zenske na uradech, oni se ridi predpisama a ne ze ty si myslis,ze si delaji co chteji, a jeste promin ale neni ti blbe mit dve auta a nevim co, privydelavat si, brat rodicak a jeste pobirat soc. davky, Ja jsem pracovala na socilace a muzu ti rict, ze z takovych pripadu mi byva dost zle, posledni dobou totiz vic lidi z nasi republiky zneuziva socialni system. tak uz jsem rekla co jsem chtela, protoze toto mi uz dlouho lezi v zaludku.
5. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis - ty ses teda rozjela :grinning: .ale je fakt,že ze žaludku je třeba ven vše,co tam zavazí,ať z toho není bolebřuch. překračujem tu kufry a mám pocit,že mám nabalenou celou skřín a stejně pak budu nosit jedny rifle a jedno triko :grinning: .dneska u nás tady prší a je zima - tak je to jak naschvál.snad se počasí umoudří a dovča nám vyjde.přeji hezkou neděli všem a jak to bude možné,ozvu se nebo hodím nějakou dovolenkovou fotku :sunglasses: .pááááááááááá
5. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: ja vim, ale nechci nekoho urazit, jen uz to fakt muselo ven. U nas taky dnes neni moc valne, slunicko nikde,je pod mrakem, aspon se nam dobre pojede v aute, jedeme na tyden k nasim, mojeho vyhodili ve stredu z prace, tak zase hledame praci, zamestnavatel nevyplacel uz tri mesice prescasy nic, tak ho chlapi v praci sprdli a on je vsecky vyhodil. Takze u nas moc veselo neni, ale ted chystame anicce narozeniny. tak apson nejake odreagovani. tak si to krasne uzijte a at zasviti, sice maji dnes dojit bourky, ale snad to nebude tak strasne jak toho 12. cervna.
5. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek