• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
jsem psal, ale se mi to vymazalo.
Radi, určo neberu soc. dávky, brala jsme přísp. na byt, tady jsou tak vysoké platy, že chodím do práce na 8,5 hod a ještě se vlezu na kontaktu na přís. na byt. Určo bys to nevzala, bys řekla, nene já to nechci, dejte to cikánům, děkuji :grinning:
Make up jsme šla, dostala jsem na to na narozky. 2 auta nemáme máme3, jedno ještě pracovní. Ano, jezdím s dětma na hory, chlalupu, takže mám své auto. A to jsme si vyřídila na něj příspěvek od státu :grinning: 50 tisíc, jsme prostě šikula, zbytek jsm si doplatila.
malý nouzi určo netrpí, málokdo má co on. Má velmi bohatou babičku, nemá ještě rok a už má byt 2+1. spoření mám vícero, úrazovku nedávám. Niki měla úrazů moc, zlomeniny, atd, ale určo mě nenapadlo z toho těžit. Ze spoření jsme si koupila byt v únoru a nyní jsm,e bráchovi slíbila přispět mu 100 tisíc, stěhuje se na demně po staříkovi do bytu, tak aby nebyl ztratný, tak mu do roka splatím 100 000. Takže se musím otáčet, platím 2 školy a když chci si žít na nějaké úrovni, jezdit na dovče, oblékat se hezky, tak se otáčím. Pokud vím, ty děláš šperky, byliny,A BŮH VÍ Co vechno. Vidíš, každý se otáčí v dnešní době. Já mám chlaoa, který vxydělá týdně 14 tisíc, ale je gemblér, takže se na něj nemůžu spolehnout. Když má své období, tak se nevěším, protože mám slušný příjem.

Tímto se loučím, jedu na chalupu a v sobotu na hory. Pak dojedu a poperu a jedem na Slováky. hezké léto.
5. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 můžu se zeptat na co potřebujete 3 auta? To pracovní je asi pro Nikču ne? Já už se musím smát, protože ty si tu jakoby stěžuješ, jak musíš šetřit a ohánět se..a přitom si žiješ mega nad poměry... Nezávidím nikomu nic..a přeju ti to všechno..o peníze tu nešlo..šlo tu o malého..to tu holky řešily..bych řekla..A upřímně je mi fuk jestli má Ondrulka míň než Patriček..Tak se oháněj dál ať máš za tři.. :wink: a já jdu kojit :grinning:
5. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : no vidis jak se mas - jak prase v žitě a bez pardónů. Můj má za měsíc odřených 14 000 se 40 hodinama přesčasu, já mám 7600 RD a to jde celé na nájem, takže z těch 14 tisíc zaplatíme dvě úrazovky na mě a na holky a jedna na mojeho, protože má rizikové povolání, splátky a zůstává nám na měsíc 5-6 tisíc a z toho žijeme 4 lidi. Zkus to a uvidíš, že se z toho posereš. Jo dělám šperky a bylinky, ze šperků nemám zatím ani korunu, prootže v šesti lidech udělat nákup za dvě sta tisic je docela sila. a bylinky - moje provize činily 85 kč a na ruku jem z prodeje dostala 800 kč. Takze asi tak, auto mame staré 13 roku a jen to zere penize. Na socialce nam taky vysel prispevek na byt, ale ja bych se musela stydet si to vzit, takove socky jeste nejsme.
mes: mas pravdu slo tu o dite
5. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
5-6 tis. na měsíc ti zústane, nevím tedy na co si stěžuješ. Mě zústane3-4 tisíce. Můj chůap vydělá, ale vše si sám utratí. Tobě dá 14 000, mě dá stěží 4 000, někdy ještě veme mě. Není mi co závidět. V okolí mě rodina obdivuje jak to zvládám. A ty auta. 2 jsou jeho a to moje je jsem si vyřídila na sdxouseda invalidu. takže mi to socka zaplatila, je to psané na něj. já jdsem řidič. Ted umřel, takže snad mi to jeho děcka přepíšou a nechají. Nevím kdo by dokázal jak já těhu, pak s mimim staratse o ležáka, posrané věcoi prát. nakonec jsme si sehnala příspěvek 4 000 kč, ale už bych to nedělala.
Proto jsme každý na svém písečku, abych nemusela dříd bídu, už jsme to zaŽILA. mĚLY JSME S nIKOL 17 KČ na den. Jak měla rok už jsme šla dělaT servírku a přes den starala o ní. Teď můžu říct, že je mi dobře. Chlapa jsem odhlásila z bytu, jak hraje ve velkém vyhodím ho, pak zas klid. Takže když se počítám jako samoživitelka je mi nejlépe. Nestěžuju si.
Ale není mi zatěžko nakoupím zboží jdu s kámoškama na terasu vemu katalogy, zboží, vždy poprodávám něco i servírkám, jdu domů s výdělkem. Sbírám u táty je vedoucí sběrny starožitnosti , co mu tam nanosí blázni, vy\čistím, prodám a zas mám pěkný výdělek... Já nečekám a nebečím že mi chlap nic nedonese, musím jednat, jinak bych bydlela už pod mostem. Jsem akční, takže jsem na sebe hooooodně pyšná, co dělám vše já, to by snad nedokázal nikdo. A nemluvně těhotenství, jsme byla sama, nervy na dranc, sdtaříka na krku, cukrovku silnou, píchala inzulín a chlap v tahu.
Nevím zda by ste se mnou měnili, asi ne, že?
5. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už mě nechte žít, jsem se už odhlásila i. papa Nerozebírejte to. :slight_smile:
5. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili,jsem cetla,ze se poperes a nejak mi nedocvaklo,ze poperes obleceni :grinning: .boze,uz mi fakt hrabe a nebo holt zajdu na ocni.
radis,to je na houby s tou praci,chjo .uz jsme dorazili do Jeseniku,ale hned manzel nastartoval internet a resil problem z domu,kdy se tam zakaznikovi cosik porouchalo...jsem mu rikala rovnou,at da na vrata ceduli,ze tyden "neordinuje".je tady docela kosa,snad se to zlepsi to pocasi
5. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
stačí si přečíst příspěvky zpětně a nějak to do sebe vůůůbec nezapadá, že by někdo mlžil?
5. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ili5 Nemusela jsi odcházet z koníka.. :confused: prostě jsi taková "dramatická osobnost"..Já bych s tebou neměnila..to tedy rozhodně ne.. :grinning:
5. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,urcite nas budes procitat dal-jak pises,co vse delas a musis delat....vzdyt prece kazdy si sam urcuje co a jak bude delat a co musi a co nemusi.ale je to jedno,samozrejme jsme kazda jina a kazda chceme trochu stesti a zdrave dite.
tak at,nam to,holky vyjde vsem!
6. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: nikdo by s tebou nemenil, ja jsem te nechtela urazit, jen jsem chtela aby sis udelala poradeki v tom, co tu pises, jendou tak a podruhe tak, to bylo pro poradek. a ze ti tvuj chlap nedava penize a progembleri, bohuzel nezavidim, ale to byste si meli vyresit. mojeho vyplata chodi na muj ucet, protoze by to taky utratil ale s kamosama za volejbal a tak.
6. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,ale myslim,že určitě si každá z nnás tady přčte,že se máš dobře a Patriček je šikovný a zdravý a nic mu nechybí.jta kdyžtak písni pár slov-nikdo tě odsud nevyhodil !!
bohužel to,že máš chlapa gamblera jsi věděla už dávno,tak buď to má tři řešení-pošleš ho do háje a nebo se s tím smíříš a nebo on přestane gambleřit.ale to už si musíte vyřešit vy sami.
7. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen dokládám, že jsme nechtěli JEN kritizovat, ale poradit, jak nedělat chyby z dob minulých..
8. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda zobrazila se mi jen obecna zakladni stranka.co je v tom clanku?
8. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to sorry, no byl tam prostě popis, jak nenechat děti pasivně sedět i když chtějí a jak je špané používat chodítka...
8. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan smardi, ddíky, to je ono... :slight_smile:
9. črc 2010 ve 04:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,dyť je to každého volba zda dítěti chodítko dá nebo ne?ale pamatuju dobu někdy před 25 lety,kdy se dávalo dětem běžně takové to hadrové chodítko - zrovna moji mladší sestru jsme do toho dycky se starší švicou nacpaly,abysme od ní měly pokoj.sice zůstala dycky kdesik viset o roh nebo stůl a ječela jak tygr,ale hlááávně že nám nebrala panenky :grinning:
9. črc 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě ..před 25 lety...jojo je to každého věc, ale jen se tu bavíme o studiích a novinkách, co vědci zjistili...dřív taky nepřevařovali kojeneckou vodu ne?..no je to každého věc, jak píšeš...ale stránky jsou přece o tom, že si sdělujeme, co kdo dělá a nedělá a proč...
9. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne,je to tak,jak pises.tak teda sdeluji,ze jsme s kojenim asi fakt skoncili :frowning2: .Vojtik se vzteka a stejne ma pak hlad.chjo,jsem to uz dnes rano orvala :frowning2:
9. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky promiňte že píšu až dnes ale bylo to složitý...chodím teď pravidelně pátky do práce tak jsem na netu doma ho bohužel nemáme protože mi odpadl PC a na nový nemám ale snad se to už brzo vyřeší,
Takže kde začít strašně dlouho jsem tu nebyla a problémy se na mě navalily úplně nehorázně manžel přišel o práci a novou nemůže sehnat tak chodí na různý brigády atd ale je to masakr ale to je fuk tím vás nebudu zatěžovat napíšu vám co se u nás odehrálo za hrůzy!!!

Ve 3 měsících začal Tomík strašně večer chrčet - vyloženě chraptěl tak jsem s ním hned druhý den letěla k dětské dr a ta mi řekla že je to normální, že je zřejmě nastydlý.NApsala mu spiropent sirup a pak nějaký sirup který mi museli spec. namíchat v lékarně (ptala jsem se kdy mám jít na kontrolu a ona že nemusím, že to odezní-celkem mě to zarazilo protože fakt chrčel šíleně ale řikala jsem si že tedy asi to bude ok a je to tím počasím-bylo pořád hnusně.) v lékarně na mě koukali divně a pak se mě lékárnice ptá jestli je malý větší než norm. děti - já říkám no je o kousek větzší ale není žádný rekordman )momentálně má 69cm ve 4 měs) a ona mi povídá no tento sirup se dává dětem až od 3 let!obsahuje EFEDRIN!!!!tak jsem mu ho ani radši nedávala (na doporuč. lékarnice) a dávala mu jen ten spiropent. v po chrčel šíleně tak jsem jí hned ráno volala- řekla mi ať pořád dávam sirupy a když se to nezlepší do druhého dsne ať přijedu.V ut chrčel pořád a stále plakal-jakoby apaticky tak jsem letěla k dr a ona mu teda napsala atb s tím že když se to nezlepší máme přijít ve čt na rtg plic.a já říkám a když to bude lepší tak mám přijéít na ko kdy?a TA PIP mi řekla na ko chodit nemusite!!!!!Chápete to holky??3 měs. mimi dostane atb a ona ho ani nechce vidět na ko?tak jsem si řekla ok najdu si jinou dr.JENŽE! v noci kolem 12hd se mi vzbudil na krmení ale vypil sotva 50 a byl strašně malátnej.nechala jsem ho odkrknout a šla si lehnout. ani ne za hod-ZVONI MONITOR DECHU! vylítla jsem já i manža a malej nedýchal byl modrý a dusil se prostě nemohl dýchat!Manžel (má záchr. kurz) ho okamžitě začal rozdýcháávat zatímco já volala rychlou přijeli fakt rychle i když mě to přišlo jak věčnost) okamžitě začali s resust. atd já brečela manžel jak ho odstrčili a začal se soustředit jen na něj tak začal taky plakat HOLky nejhhoprší noc v mém životě fakt hned mu něco strčili do nosu nasadili kysl. masku a letěšli s ním do nemocnice a my s manžou za nimi. (na jednu str jsem si říkala zaplatpánbůh že je bez práce - protože předtím řídil kamion a to skoro ze 100% býval ve st večer pryč-že jsem na to nemusela být sama) hned ho přiljali do nem. kde ho napojili na dýchací přístroje a nějak ho sondově čistili nebo co-měl strašně zahleněný plíce-podezření na zápal plic a dr ze záchranky mi řekl- Buďte rádi že máte ten monitor!jinak by jsme se ráno vzbudili a Tomík by prostě nebyl!!!!!byli jsme dohromady skoro měsíc v nemocnici kde ho odhleňovali-zjistili že je alergik (to má po mně ) divili se proč jsem nedávala HA mléko ale já to nevěděla!Měla mi to vše říct dětská dr, která se mě vyptávala na kdesi co si a já jí výslovně řekla že jsem těžkej alergik hlavně v létě a na jaře!!!
Teď už je Tomík lepší sice pořád chrčí ale směje se a je ok. Je sice trošku zrychlenější než norm. děti je zhruba o 2-3 měsíce vývojově napřed ale to mi zas tak nevadí.lepší mít hyper dítě ale ok. Otáčí se už od 2 měsíců a pásl koníčky vlastně snad hned týden po narození snaží se sedat u toho se krásně vzteká a když ho dam na podložku tak leze zhruba metr a pak se začne vztekat protože mu nestačí dech po větší námaze začne chrčet :unamused: je pořád hodně zahleněný a dýcháme 3x denně 2 vstřiky pomocí inhalátoru ventolín a eko??eko něco jinak ho šíleně miluju šíleně ale to vy všechny svoje prcky každopádně na závěr-jsem fakt moc ráda za vynález jménem monitor dechu a jsem ráda že jsem si ho pořídila, i když jsem dlouho váhala. Holčiny dočíst vás asi nemám šanci i když večer je dlouhej a dám si to na etapy všem moc blahopřeju k úspěšchům s miminkama
Jo málem bych zapomněla díky těm okolnostem malej dones nemá očkování má jen TBC ještě z podolí a čeká se až přestane víc chrčet aby jsme ho mohli nechat naočkovat. takže seč toho dost děsím aby ještě nikde nic nechytl jinak hodím vám sem odkaz aby jste viděli jak chrčel v době kdy už byl ok kdy ho krmím bobíkem (na doporučení dr z nemocnice :grinning: - hlavně že všude píšou že min. do roka ne ale chutná mu

http://www.youtube.com/watch?v=FfDro8oBxKs&feature=channel
mějte se holčičky a paaa jdu vas dočitat :grinning:
9. črc 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no barbie, mám husííí kůži a to dlám na záchrance a děsím se toho, co jsi posala, jen doufám, že u Dr. už nejste a že se to nebude oopakovat, chrčí teda děsivě, snad už bude o.k., taky jsem pořád váhala, zda nmonitor nebo ne, nechtěla jsem dráty do postýlky a už ho má a jsem mooc vděčná, v noci líp spím, kouknu, bliká, pohoda, na dvoře jsem v klidu s babyfonem, předtím se si říkala, co když je klid protože...nedýchá.. pak tu umřelo 4 měsíční mimi a už jsem objednávala, je to skvělá věc, musel to být fakt děsnýýý šok....klobouk dolů , že manža zachoval klid a že rychlá nebyla daleko a obsazená a že se z toho krásně dostal, teda je fakt hoodně dopředu, šikulka, jen tak dál a opatrujte se!!!!
9. črc 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prava.barbie moc mě mrzí co se vám stalo ale dál to komentovat nebudu,asi by se ti můj názor nelíbil

já měla a mám monitor dechu u obou od prvního dne co jsme doma z porodnice
10. črc 2010 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb: ty vado, teda to jsou desny zazitky, no ja bych okamzite zazalovala tu blbou dr. za zanedbani pece,nebo neco takoveho, no fuj uplne sem mi udelalo zle. no nam zas v noci anicka zvracela, z niceho nic, taky dr. nevi z ceho to je, neprejida se, tak nevim no. stepanka je nastesti v klidu, tak jsem rada tak se vseci teda drzte
10. črc 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty vedra me zabijou, uztreti den se mi plance hlava, ze cekam ze sebou nekam svihnu, hruza des, muj ted maka u sveho tatky, majitel vsecky propustil, takze opet bez prace, hrozne fakt. holky jsou zatim v poho, akorat stepanka z toho horka pres den spi akorat hodinu jinak vubec, dneska v noci taky chtela porad pit, bylo ji horko, pritom otevrene vsecky okna a pusteny vedle vetrak a ani to nepomohlo. doufam ze brzy aspon zaprsi
13. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi, taky bojujeme, naštětí docela pí, jen se víc vrtí, tak i v noci dávám loknout vody...stojí tu horko, já mám teplo ráda, ale co je moc, to je příliš a taky se motááám :confused:
13. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi my taky bojujem a Honzík taky přes den málo spí, v noci dobré
13. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyy :grinning: to koukáte že je ut a já jsem tu co?? :grinning: Dostala jsem od našich předčasnej dárek ke 30-tinám a taraaaa :grinning: nový notebook :grinning: joooo takže už jsem zase online :grinning: a další super zprávička :grinning: .....Manžela přijali v po KONEčně do práce :grinning: takže už žádný brigády a klepání se jestli vyjdem atd :grinning: 3xhurááááá. Fakt doufám že se to začne konečně obracet k lepšímu.Malej už tak nechrčí (pravidelně 3x denně dýcháme a kapeme fenistil) a zítra jdem k alergoložce tak jsem zvědavá na co přijde.
smardik -klidně dál komentuj jsem zvědavá ana tvůj názor a urážet se nebudu - nejsem urážecí typ.
radis - držím palce ať to u vás dopadne pracovně jak u nás.
Holky dáváte mimčům ovocný šťávy ?? Myslím jako třeba udělaný v odšťavňovači a jestli jo z kolika druhů max??Někde jsem četla že takhle malý děti můžou dostat vitaminovej šok :frowning2: tak abych něco nepo... když se to teď obrací k dobrýmu :grinning:
13. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie dávám jen vodu v těch vedrech, občas čaj, teď teda jen tu vodu a gratuluju k narozeninám :slight_smile:
13. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se vrátili právě z koloběhu vyšetření Opět jsme měli zástavu dechu byla jsemsama doma a naštěstí pomohlo zatřepání a malej po chvíli naskočil sám už mě to strašně vyčerpává, tak se nezlobte že sem moc nechodím a nepřispívám ale už je toho na mě fakt moc nejhorší je že mi nikdo není schopnej říct příčinu toho proč prostě malej občas nedýchá tentokrát to bylo kolem 22 večer já byla v kuchyni když začal monitor řvát. Tak letím do pokoje a malej smotanej v embryonální poloze celej bílej a nedejchal tak jsem začala křičet Tomáši a zvedla jsem ho z postýlky a zatřepla s ním a po chvíli zalapal po dechu a normálně dýchal.Já už se asi nikdy nevyspím

Jo a holky!!!!Fakt náhoda ale v pátek jsme zjistili že když je v místnosti větrák (cca 6 metrů od postýlky! tak monitor ukazuje že je vše ok přitom byl malej celou dobu venku z postýlky a monitor začal zvonit až cca po 15min! takže kdo máte monitory dechu nepoužívejte větráky v místnosti. Jdu si najít číslo na nanny a zavolat jim to tam měli by to psát do manuálu.Holky mějte se fajn já se zas nějak ozvu.Všem blahopřeju k úspěchům ale hlavně ke zdraví!!!!!Toho si važte ze všeho nejvíc......
22. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek