• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj maminky, tak jsem ráda že se to tu malinko zase pohlo :slight_smile:
Tak náš malej má 1celej zub 3 půlky :slight_smile: a 2 se začínají klubat. Jinak lítá kolem nábytku a už se začíná pouštět.Umí se krásně vztekat a říká mama,tata, ba (bác, nebo baf) no a teď si nevzpomenu, co dál.Zrovna je trošku nachlazenej.Papá skoro všechno.Holky a máte některá FB. Hoďte sem vaše jména ať si vás můžu přidat
14. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiska ségra je super maminka :slight_smile:
Tak holky dnes v půl sedmé večer začínám"rodit a v 2:55 je Rudla na světě :wink:
15. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě začne v neděli být od rána špatně, večer kolem jedenácté pojedu pro jistotu do porodnice a v pondělí ve dvanáct praskne voda a v 18:10 bude Paťa na světě.
JJ už to bude rok :wink:
15. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janceta88 je to neskutečné, rodím tak usilovně, až jsem dnes dostala průjem z ničeho :grinning: , právě tak nějak dorazil do nemocnice táta :slight_smile: tak se půjdu na ten porod vyspat...brou a Páťa to má fakt za pááár
15. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to ja v uterý o pul seste vecer me zacalo bolet bricho, ve dve rano jsme jeli, v osm pichli vodu, ve dvanact oxytocin a ve 12:38 uz štěánka vyletěla ven :grinning:
16. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
si to hold mooc dobře pamatujeme
16. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tohle se asi nedá zapomenout :slight_smile:
A co furt brbláme, je to pryč a nakonec je to krásné,hlavně to co máme z porodky doma :dizzy_face:
16. únor 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle Rudla slavil..
17. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi ten je krasnej vypada jak anse stepanka nejdou mi nejak zmensit fotky tak to sem porad nemozu dat
18. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si počkáme...
19. únor 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů to je úžasné, vářně moc krásné .
Jinak všecičko nejlepšíííí
19. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co dáváte dětem na kašel? Malej už je skoro tři týdny nachlazený a víc jak týden se v noci dáví. Já jsem už celkem zoufalá a vyčerpaná.Nic nepomáhá, ani léky od doktorky :frowning2:
28. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí kašel jsme neměli...tak neporadím, zajdi k dr....
2. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda ahojky co nového :slight_smile:

@janceta88 vzala bych ho k dr. at ho pořádně poslechne, vezme výtěr z krku, udělá CRP, Tom měl tak svá první ATB na kašel, kašlal ale ne nějak moc ale škaredě a zrovna jsem byla u dr. s Honzíčkem a dr. že se mu ten kašel nelíbí tak ho poslechl a na poslech to bylo dobré ale nelíbil se mu,vzal mu CRP-určuje to zánět v těle a odcházeli jsme s ATB, nic jiného než ten kašel neměl, pak kašlat přestal tak jestli to nebude tak i u vás
2. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ani nevím, chodí a lítá jako čert, papá všechno a konečně už spal dvě noci celé, tak třeba to už tak bude, přes den spí jen 1x, je to čertík a je to miláček.. byste nevěřily, volám už hodinu na gyndu, vybila jsem plně nabitý telefon a bud to nebere nebo má obsazeno...mě picne, je tam nová a je děěěsně pomalá a o to rychleji nepříjemná...
2. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik : jp dostali jsme něco jako ATB. A taky jsem vařila čaj z cibule. Už se to lepší.Tak uvidíme.Díky moc
3. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
3. bře 2011 v 16:17 • janceta88
moc moc moc gratulujeme a užijte si to, máte hezký dortík
3. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda děkujem :wink:
4. bře 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :
jancet - ted jsem kupovala hedelix a uspesne rychle zpacifikoval kasel, zkus to taky. jinak na rymu jsem ted vyzkouseli qix bo jak se to jmenuje je to s morskou soli a taky dobre,
me porad nejdou zmensit ty fotk yuz jsem z teho na prasky
11. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiska děkuji za rady :slight_smile:
12. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak užíváte léta?
16. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj čekám miminko :slight_smile:
5. říj 2013 ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu hrozně kope auuuuuuuuuuu to bolí jaaaaaaaaaaaaaau :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: volám zachranku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. říj 2013 v 15:03  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2013 v 15:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: taky čekáme v dubnu. :wink:
11. říj 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek