Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta🙂asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách🙂
Strana
z143
Dolů
PředchozíStrana
z143
Další
janceta88
14. únor 2011
Ahoj maminky, tak jsem ráda že se to tu malinko zase pohlo 🙂
Tak náš malej má 1celej zub 3 půlky 🙂 a 2 se začínají klubat. Jinak lítá kolem nábytku a už se začíná pouštět.Umí se krásně vztekat a říká mama,tata, ba (bác, nebo baf) no a teď si nevzpomenu, co dál.Zrovna je trošku nachlazenej.Papá skoro všechno.Holky a máte některá FB. Hoďte sem vaše jména ať si vás můžu přidat
ruda
15. únor 2011
@radiska ségra je super maminka 🙂
Tak holky dnes v půl sedmé večer začínám"rodit a v 2:55 je Rudla na světě 😉
janceta88
15. únor 2011
tak mě začne v neděli být od rána špatně, večer kolem jedenácté pojedu pro jistotu do porodnice a v pondělí ve dvanáct praskne voda a v 18:10 bude Paťa na světě.
JJ už to bude rok 😉
ruda
15. únor 2011
@janceta88 je to neskutečné, rodím tak usilovně, až jsem dnes dostala průjem z ničeho 😃 , právě tak nějak dorazil do nemocnice táta 🙂 tak se půjdu na ten porod vyspat...brou a Páťa to má fakt za pááár
radiska
16. únor 2011
Jo tak to ja v uterý o pul seste vecer me zacalo bolet bricho, ve dve rano jsme jeli, v osm pichli vodu, ve dvanact oxytocin a ve 12:38 uz štěánka vyletěla ven 😃
ruda
16. únor 2011
si to hold mooc dobře pamatujeme
janceta88
16. únor 2011
no na tohle se asi nedá zapomenout 🙂
A co furt brbláme, je to pryč a nakonec je to krásné,hlavně to co máme z porodky doma x-)
ruda
17. únor 2011
tak takhle Rudla slavil..
radiska
18. únor 2011
jezisi ten je krasnej vypada jak anse stepanka nejdou mi nejak zmensit fotky tak to sem porad nemozu dat
ruda
19. únor 2011
my si počkáme...
janceta88
19. únor 2011
jůůů to je úžasné, vářně moc krásné .
Jinak všecičko nejlepšíííí
ruda
19. únor 2011
díky 🙂
janceta88
28. únor 2011
Ahoj holky, co dáváte dětem na kašel? Malej už je skoro tři týdny nachlazený a víc jak týden se v noci dáví. Já jsem už celkem zoufalá a vyčerpaná.Nic nepomáhá, ani léky od doktorky 😞
ruda
2. bře 2011
naštěstí kašel jsme neměli...tak neporadím, zajdi k dr....
smardik
2. bře 2011
@ruda ahojky co nového 🙂

@janceta88 vzala bych ho k dr. at ho pořádně poslechne, vezme výtěr z krku, udělá CRP, Tom měl tak svá první ATB na kašel, kašlal ale ne nějak moc ale škaredě a zrovna jsem byla u dr. s Honzíčkem a dr. že se mu ten kašel nelíbí tak ho poslechl a na poslech to bylo dobré ale nelíbil se mu,vzal mu CRP-určuje to zánět v těle a odcházeli jsme s ATB, nic jiného než ten kašel neměl, pak kašlat přestal tak jestli to nebude tak i u vás
ruda
2. bře 2011
@smardik ani nevím, chodí a lítá jako čert, papá všechno a konečně už spal dvě noci celé, tak třeba to už tak bude, přes den spí jen 1x, je to čertík a je to miláček.. byste nevěřily, volám už hodinu na gyndu, vybila jsem plně nabitý telefon a bud to nebere nebo má obsazeno...mě picne, je tam nová a je děěěsně pomalá a o to rychleji nepříjemná...
janceta88
3. bře 2011
@smardik : jp dostali jsme něco jako ATB. A taky jsem vařila čaj z cibule. Už se to lepší.Tak uvidíme.Díky moc
janceta88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ruda
3. bře 2011
moc moc moc gratulujeme a užijte si to, máte hezký dortík
janceta88
4. bře 2011
@ruda děkujem 😉
radiska
11. bře 2011
ahojte holky :
jancet - ted jsem kupovala hedelix a uspesne rychle zpacifikoval kasel, zkus to taky. jinak na rymu jsem ted vyzkouseli qix bo jak se to jmenuje je to s morskou soli a taky dobre,
me porad nejdou zmensit ty fotk yuz jsem z teho na prasky
janceta88
12. bře 2011
@radiska děkuji za rady 🙂
janceta88
16. črc 2011
Ahoj holky, jak užíváte léta?
vudgzf
5. říj 2013
ahoj čekám miminko 🙂
vudgzf
5. říj 2013
aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuu hrozně kope auuuuuuuuuuu to bolí jaaaaaaaaaaaaaau 😞 😞 😞 😞 volám zachranku 😞 😞 😞 😞
vudgzf
5. říj 2013
@radiska
ahoj 🙂
janceta88
11. říj 2013
Ahoj holky 🙂 taky čekáme v dubnu. 😉
Strana
z143
PředchozíStrana
z143
Další