• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Čau holky :slight_smile:
s tím hladem mi ani nemluvte. Tohle jsem ještě nezažila, taky mě napadlo, že umřít hlady musí být fakt hrůza :astonished: U mě je to čím dál horší, ráno se vzbudím, je mi celkem dobře, ovšem to netrvá dlouho. Zachvilku mám tak děsnej hlad, že nevím, jestli se najíst nebo si jít zatelefonovat do wc mísy :grinning: Navíc mám i hroznou žízeň, jsem pořád vyprahlá jak sahara.
Lulu, no břicho mě taky občas dole pobolívá, taková tahavá bolest, asi to tak má být. Jestli nemáš vyloženě křeče, že ti vyhrknou slzy, tak si myslím, že je to normální. Já jsem měla tehdy právě ty křeče, a to když přišlo, tak jsem se nemohla ani pohnout. Tak nebuj. Zítra jdeš k dr., že? Já taky.
Aji, mojí mamce taky nebylo zle, a to nás měla tři a mé kamarádce taky ne, další si všimla, že je v tom až ve 4.měsíci, tak se neznepokojuj, každá to má jinak :slight_smile: A zítra budu držet pěsti!!!
17. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jO PETI TO MÁŠ PRAVU HLAD JE HROZNEJ A NAVÍC TO ZVRACENÍ NAMÁHÁ TO BŘICHO,MYSLÍM SI ŽE HALVNĚ KŮLI TOMU MĚ BOLÍ JE TO ZÁHUL,VYZVRACÍM I JABLKO UŽ NEVÍM CO MÁM JÍST ŘÍKALI JSME S AMMKOU TŘEBA POLÍVKY ALE KDO BY JE UVAŘIL KDYŽ VÝVYR NEMŮŽU ANI CÍTIT?TO JE STAV..
17. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, to jo, mě to vaření taky nedělá dobře, všechny ty pachy, stejně už pak na to nemám ani chuť. Já teda nezvracím, vždycky jsem to nějak ustála :grinning: Vývar bych si ale dala, ale musí mi ho někdo uvařit a přinést, jinak do toho nejdu. Naštěstí máme hned vedle vegetariánskou jídelnu,tak když je nejhůř, jdu tam, docela dobře tam vaří. Pořád mám hroznu chuť na kyselé zelí, ale ten hnus co běžně prodávají v obchodě, mě od toho odrazuje. Ale jinak s tím nechutenstvím, to máme stejně, hlad hroznej a chuť na nic. Ale jedno pozitivum to má, dřív jsem spráskala klidně celou čokošku za den, nejlíp tak studentskou pečeť, teď mě úplně přešla chuť na sladkosti. Mám doma teď ohromné zásoby :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dOBRÉ POLEDNE, tak já zrovna baštím zeleninovou polévku a budu smažit kvěrák. Včera žampiony, dnes květák, vše smažené. Já ráno nemůžu jíst nic, začínám mít překyselený žaludek, jak po flámu, tak v posteli než vstanu vypiju activii, pak ten magnosovt na zácpu, zobnu listovku. Jen hodně piju čaj a v poledne vervu oběd do sebe, ale na večer to příjde a láduju do sebe vše možné v posteli u telky. Mě je dobře a nejsem unavená ažádné motanice večer, mám to převrácené, ten gel je hnus. Jak mě to nepřejde do pondělí, takzajdu za gyn ať mi napíše utroš, že ten gell je zahůl. Musí být silný, když se zavádí jen 1 denně a utroš 6 bobulí za den, tak ta nárazovka se mnou pěkně cloumá, fuj.
Dnes mám školu, tak se musím připrait, konečně poslední den a prázdniny, huráááá.
17. čer 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne, tak jsem zpátky, miminko má srdíčko, doktor to tam pořád prohlížel, mlčel, nevím co si k sobě napsal, ale koukal furt i vedle a mě i z té fotky přijde, že tam není jen jedno. Já se neptala, prd tomu rozumím, je fakt že srdíčko bylo jen jedno, takže mi to asi ani nechtěl říct :slight_smile: No schválně na to koukněte :grinning:
17. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak jsme 6týdnů :grinning: plus 4 dny
17. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani náááádhera! super, veliká gratulace! a víš kde co je na té fotečce? Že by dvojičky :grinning: Já se v tom moc nevyznám. A kolik měří prďolka?
:confounded:
17. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně to taky přijde jako druhé, ale nevím, třeba je to šum svistu :slight_smile: , musela jsem si i podložit zadek abych měla víc zakloněnou dělohu, přitom to větší bylo vidět hned jak tam vlezl :slight_smile: , já nevím co to je tam po pravé straně na tý fotce, já se ho nechtěla ptát. Víš co, on je takovej opatrnej na mě, mně už chudák musel tolikrát říct špatnou zprávu, že si asi nechává prostor :grinning: , takže uvidíme příště. A prdolka měří 7mm. :grinning:
17. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to ti moc gratuluji, já jdu zítra na kontrolu, tak jsem na to zvědavá, jak jsme poporostli, v pondělí jsme měli 6,1mm, ale Dr. mi řekl, že odpovídám 4+4tt, tak už tomu nerozumím, uvidíme co poví zítra můj doktor...

Kdyby to byli dvojčátka, tak bych ti je teda pěkně záviděla :wink:
17. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to by mi snad řekl ne? :slight_smile: ale vypadá to zajímavě :slight_smile: když mě přijde když koukám ostatním do alb,že ty ultrazvuky měří každý jinak, nelam si s tím aji hlavu, zítra budeš moudřejší :grinning: budu na tebe zas myslet a ozvi se.
17. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu tam až 14:15, takže se ozvu až odpoledne, ale už se těším :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, hezká fotečka, tak uvidíš příště, ale myslím, že by Ti ekl, že se mu zdá že 2 kousky, to už musí jít vidět, jsi skoro v 7tt. ale zázraky se dějí. Kdy jdeš na další kontrolu? Nebo už do poradny? Já za chvíli letím do školy, tak se ějte a večer, neb zítra ahooooj
17. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, jdu za 3 týdny na odběry a UZ a pak už poradna. On ten můj dělá ten kombinovaný test a tam se krev bere přesně v určitý den, mi teda říkal, tak jdu v pátek 10.7. :grinning: Já si taky myslím, že by mi to řekl,ale koukal na to jak tele, tak nevím co to je :grinning:
17. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani moc gratuluji zítřku se nemůžu dočkat ještě že jedeme až odpoledne dopoledne hrozí blivno...
A to druhý vypadá fakt jak miminko a jednomu může srdíčko tlouct až dýl no uvidíš příště ale taky to může být třeba placenta nebo tak,ne??já se v tom nevyznám:frowning2:
17. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu to máš fuk, placenta takhle brzo ještě určitě ne, asi nějaký duch :grinning: , zítra to zvládni, taky na tebe budu myslet a pak se ozvi.
17. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, stačí jedno, ale hlavně ať je vše OK :slight_smile: moc ti to přeju...
17. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj jani já ti hned zas pošlu sms:slight_smile: až budu vědět ale říkám jsme až na půl třetí:frowning2:
17. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji máš úplnou pravdu, tak se zítra drž :slight_smile:
lulu ty taky a písni sms :slight_smile: :slight_smile:
ahooooj, dnes už nebudu, tak dopředu přeji hezkou noc. :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky, všechny vás zdravím...

Dneska to vypadá na pěkný slunečný den, tak si ho krásně užijte :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky mám v albu další fotečku pupíka a zdá se že rosteme,a to rychle:grinning:
Jinak PETKAN já mám hroznou chuť na knedlíčkovou polévku ale neudělám jí tak mi jí někdy udělá mamka bydlí přez ulici:slight_smile:
A jinak u mě taky vyhasla chuťna sladké a to jsem po něm byla vždy jako divá a dnes plné skříně sladkého a nic nejím mám chuť spíš na slanné ale registruju spíš chuťna polévky mao mi nic neříká,tfuj:-P
JJ dnes bude krásně tose v půl druhé v tom autě po cestě do budějem upečem... :confounded:
18. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : konecne mam chvilu cas, sem vcera celej den srotila politiku na zkousku. Jinak s tim hladem ja bych doslova zrala porad, hlavne v noci to se zbudim aj 20x a premyslim jestli si mam fakt neco dat nebo ne. rano bych snedla nevim co ale podivam se na jidlo a uplne me prejde chut, tak si dam jen obyc vodu, ani caj mi nechutna. JInak to mate pravdu ze kadza to ma jinak ja jsem zjistila v predeslem tehu ze jsem tehotna az ve tretim mesici, nic mi nebylo. . Na dalsi kontrolu jdeme 8.7., tak doufam ze prcek aspon trochu poroste. neska jedeme vlakem za mamku do spitalu, tak dofam ze ju z tama brzo pusti. tak se zatim mejte my jdeme ven a ucit :grinning:
18. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na sebe radiško, dávej pozor :slight_smile: doufám, že mamka je OK
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes je nádherně, dnes jdem na grilovačku, makrely, ražničko....Slavíme narozky dcerou, tak jsme si vybrali dnešek nebo má být hezky. Už se těším. Pít stejně nemůžu, tak to děláme dnes, ať zítra naši můžou jet na chajdu s babkou. Vycházky mám od 14 do 18, tak nic moc oslava :grinning:
Jinak jím furt nanuky, nanukáče, zmrzky. Měla jsem to i při dceři v těhu. Jinak do mě zmrzku nikdo nenarve a nanuky už vůbec ne, teď zpráskám večer u telky celý nanukáč se šlehajdou. A brambůrky co jsem jedla několik let den co den večer u telky, jinak bych neusla :grinning: , tak ty ani nekupuju, nemám už na ně chuť. To je jen dobře. :wink:
18. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, teda to jsou chutě, co??? Jen si dej těhulko, teď můžeš všechno, jseš přece těhotná :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji, já mohla všechno i když těhu nebyla. Máme v rodině dobré zpalování a jsme chudí všichni. Kdyby to co já sním snědl někdo normální, tak má nejmíň 100kilo. V práci se mě smáli všichni kde se mi to vleze a že neustále mám něco v puse. a dcera je po mě, každý večer brambůrky, coca colu 2 l. to musí, bombony. a co s ní, 6 knedlí, buček t má nejraději, hlavně vždy říká, nechej mi tu kůžičku uzenou. Udíme čsto maso, tak má nejraději tu kůži :grinning: . Tak lituji holky co přibíraj aj z vody.
18. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ILI s tema nanukama jsme na tom stejne,vcera jsem snedla 3 a rano jak jsem sla ze skolky tak jsem se musela do brna stavit na tocenou zmrzku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, v Brně mají točenou? Tak to zajdu, myslela jsem, že na te čtverce není vůbec nic. No při Niki jsem měla chutě na zmrzku a ostré, moravanku atd. A teď zas, do všeho dávám pepřu, chilli. Okurky s feferonama, to vypiju i tu vodu.
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se vrátila od pana doktora, jsme pořád malinkatý, srdíčko zatím nemáme, ale je prý ještě brzy, takže jdeme ve středu na další UTZ, tak uvidíme jak to bude vypadat příští týden...

Jo a dostala jsem prenatal box a 3krabičky vzorků Gravitalu, takže máme na 14 dní vitamínky :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji tak to je super, já měla dneska den, dcera bourala na kole a vrazila si řidítko pod žebra a skončila v nemocnici, mají strach jestli nemá něco s játry :frowning2: :frowning2:
to je naše 14 letá holčička, pořád něco, měla být kluk :grinning: , furt máme něco v sádře, nohy odřený, pořád někde leze po stromech, no hrůza :wink:
tak dneska se moc nevyspím, slibili mi, že když bude všechno ok, pustí ji zítra domů :slight_smile: , tak doufááááámm
18. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to mě mrzí ta nehoda,ať se uzdraví!!brzy:slight_smile:
Aji neboj za 14dní srdíčko už bude:slight_smile:
Jinak my měříme 8.96mm máme se moc krásně a čile k světu a srdíčko na nás krásně blikalo..no jsme zdraví a velký přesně na den:slight_smile:je to krásný..fotečka v albu jo a Jani to co sis myslela že je druhý miminko je žloutkovej váček já to tam mám taky,koukni na fotku :wink:
18. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek