• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
jany : tka to je mi lito,ale neboj ty decka se z toho otrepou driv jak my a tak tragicky to zas neberou. jinak to mate super chute ja jsem v tehu chodila porad do KFC na toho twistra a ted na neho mam chut taky ale krotim se abych malemu nejak neublizila tim korenim. JInak na specialni utz jsme objednani az 20.7. takze do te doby prte neuvidim, coz me stve pac ted sme nevideli v pondeli ani srdicko tak doufam ze bude vsecko v poradku. Dnesk jsme to oznamili nasi mamce, tak je stastna, ze bude dalsi vnouce uz sedmy :grinning: ma 4 vnuky a od prosince uz dve vnucky, tak uvidime co bude ted . jinak anu enska vstavala az v pul osmy tak sem se aspon trochu vyspala. nemuzu ted skoro 14 spat. du uplne oddelana do postele a usnu tak kolem 4. rano. tak dobrou noc holky.
18. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, krásná fotečka, tiše závidím, že už jste tak velcí :slight_smile:

Jani, tak to mě mrzí, doufám, že už je kočce lépe a podezření lékařů se nepotvrdilo...

Radiško, neboj 20.7. je za dveřmi, to uteče jako voda... :wink:
19. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : doufam ze se mate lip jak my, me je porad desne zle, sice nezvracim ale jen ty pocity nazvraceni jsou desny. uz nevim co bych jedla, neksa sem varila kel, tak su zvedava co mi to udela se zaludkem. jinak u nas je zatazene a obcas prsi. anulka neska nespala celou noc asi kvuli zmene pocasi jinak si to neumim vysvetlit. jani - neboj to se spravi, doktori jsou vzdycky duleziti :wink: tak se zatim mejte pekne
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aji děkuju!!jinak neboj holka taky budete velcí..doženete to..určitě:slight_smile:
19. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ji mám doma,snad bude vše ok. Přeji hezký víkend. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všechny vás moc zdravím :slight_smile: a přeji pěkný víkend
20. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Nejsem na Koníku poprvé, ale zatím jsem si sem chodila jen číst. Včera jsem objevila tenhle Váš pokojíček. Jsem na tom podobně jako Vy. Mimíšek počatý v dubnu, na svět by měl vykouknout zhruba v polovině ledna. Pokud Vám to nevadí, ráda bych se k Vám připojila :slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: no jasně, vítáme Tě :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání. Jsem dnes nějaká noční můra, ale přiznávám, že to není nic neobvyklého. Ponocuju od vždycky, co jsem těhotná o to víc. Ale zase o to dýl spím :slight_smile: , takže žádné spací resty nemám. V televizi mě nic nezaujalo, tak jsem vytáhla Jak dostat tatínka do polepšovny, film , který se mi snad nikdy neomrzí, zrovna tak jako Jak vytrhnout velrybě stoličku.
21. čer 2009 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na rovinu, trochu se na té nespavosti podepisují nervíky, které začínají pracovat. V úterý jdu po třech týdnech na kontrolu a mám strach, jestli je všechno v pořádku.
21. čer 2009 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ahoj i aevko, jo s tou nespavosti to mam taky do 12 i dyl vzhuru ale dospavat rano nemuzu to moje certisko v 6 nebo v lepsim v 7 vstane a jednu nonstop az do vecera. Neska je tu pekne, vcera prselo, takze hody staly za velkykulovy.
21. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aevko, tak to já mám opačný problém, jelikož beru gel, ktarý mě utůumuje, tak jsem furt unavená na smrt. Do 12 TTto nějak vydržím.
Počasí je na prd, jedem do Polska, výlet, do Kastoramy, velký obchoďák. Jdu si něco koupit do bytu. Nějaké police do koupelny, věšáky, na skříně kuknu, prostě výletík.
Tak krásnou neděli i když deštivou,papa.
21. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím, hlavně vítám aevku :slight_smile:

My byli veera s manželem večer u nás na náměstí byl Havířský průvod a potom tam hrál David Koller s kapelou, tak jsme si tam zazpívali a poslechli starý songy - Amerika, Sex je náš, Oheň, apod. :slight_smile:
MM vloni opravoval jednomu ze členů auto, tak ho šel pozdravit - celý večer jsem mu říkala, aby tam nechodil, že si ho stejně nebude pamatovat, ale světe div se, pamatoval si ho.. Tak jsme tam s ním prohodili pár slov...

Koupila jsem si tam langoše - měla jsem na něj děsnou chuť, dávám si vždy bez česneku, ale nějaké smítko se tam asi dostalo, protože mi pak večer v pelíšku bylo pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak se k vám konečně přidávám, Lulu děkuji za pozvání a zároveň se omlouvám, že píšu až teď :sweat_smile:

Ale nastoupila jsem do nové práce, takže toho mám až nad hlavu, večer přijdu domů to mi je zase zle, tak jsem ráda, že zalehnu a ani se nehnu :grinning:

nebudu asi úplně častým návštěvníkem, ale budu se snažit co nejčastěji nakouknout :wink:

přeji všem hezkou neděli :dizzy_face:
21. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky,vítám nové těhulky a zdravím všechny "staré známé" dnes tu krásně svítí sluníčko,snad to vydrží i když obloha se kaboní,jinak dnes je mi až podezřele dobře:grinning: zatím jako nic..tak jsem ráda ale podbříšek mě tahne takže mimouš roste tak jsem v klídku,nemusí být přece pořád zle:slight_smile:

Jinak včera měla manži babička svátek tak dnes jí jedem popřát,tak odpolko zas výlet a o se ještě stavíme v táboře a tam se moc těším protože tam je nový obchůdek s točenou zmrzlinkou,a výbornej:slight_smile:tak už se na ní těším:slight_smile:

Jinak dnes mám vařeno od včera tak dnes je volnějc ale zas neděle to mě štve ten týden je tak dlouhej a jak jsem celý den doma sama manža chodí kolem 16h tak je to tu dlouhý tak ty týdny nemám moc ráda:frowning2:
ale zas bude výkend a příští výkend budem slavit moje narozeniny a roční výročí svatby tak si uděláme výlet pojedem na zámek kde jsme se brali,tak se moc těším:slight_smile:a odpoledne dárečky k narozkám to bude,v pátek musím upéct dort a udělat něco k pivu:slight_smile:a pak možná grilovačka když bude počásko..
tak zatím páá
21. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak ja se uz jen srotim, zitra delam 4 zkousky v jeden den, coz je hruza minule sme to mela taky tak a tu posledni sem nedala. jinak neska s obedem sem se neparala bolonske spagety a bez polivky, stejne je horko. tak mi drzte pesti zitra se vam pak ovzu jak sem dopadla. zatim papa cérečky
21. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny!
Děkuju všem za přivítání. Dnes mě nějak divně bolí břicho, ani jsem nemohla spát. Ale je pravda, že jsem večer zbodla kus melouna, tak ten možná dokazuje, co umí :frowning2: .
Co se týká ranního vstávání, jediný, kdo mě chodí budit, je náš pes, teda psinda. Ta se zpravidla mezi šestou-sedmou rozhodne, že dost bylo spaní a začne otravovat - nedej bůh mít v jejím dosahu obličej, to mám v tu ránu komplet kosmetiku. Naštěstí jí stačí vypustit na zahradu, zkontroluje si tam, jestli jí tam v noci necourali nějací nezvaní hosté, vrátí se domů, nají se a pak spí se mnou dál. Někdy i dýl než já :wink: . Manžel mě nechá, dokud nevylezu, jen se na mě občas přijde kouknout, jestli se něco nezměnilo a žádné lidské čertíky na buzení zatím nemáme.

Radisko, přeju na zítřek hodně úspěchů. Jéžiš, kdy já dělala naposled nějakou zkoušku, to už je let......

Ili5, to máš Crinone? Ten beru taky, ze začátku jsem z něj byla pořádně unavená, ale už jsem si asi zvykla. Předtím jsem brala Utrogestan (to je to stejné, jenom ve formě takových kuliček, které se zavádějí 3xdenně) a ten byl pro mě mnohem horší. To jsem měla pocit, že se vůbec neprobouzím :frowning2: :frowning2: .

Lulunko, s tím špatně a nešpatně je to takový zajímavý. Přesně to stejné, co ty jsem si říkala já - přece mi nemusí být špatně pořád. Jenže, když mi nebylo špatně už 2 nebo 3 dny po sobě, začalo mi být špatně z toho, že je něco špatně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Prostě na hlavu.
Mám za sebou mimoděložní těhotenství a zamlklé těhotenství, takže plaším asi x-krát víc než normální těhotné, ale toho už se asi nezbavím. Možná až budu mít mimíška v náručí, jenže pak budu asi plašit zase - jako prvorodička a v mých letech.....to z toho nevyjdu. Chudák prcek, ten si se mnou asi užije....
21. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky, můžu mezi vás ? :pensive:
21. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teprve asi 5tt+1, když to teda počítám od poslední ms a dle tohoto data jsem byla 4tt+6 na utz, kde byla jen taková malá černá tečka, dr. napsala do zprávy 3mm, holky není to málo ? :confused:
21. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj seb, já jsem tady teprve od včerejška, takže asi nejsem ten správný uvítací výbor :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale myslím si, že není problém. Vítej!!!
Přečetla jsem si komentář k tvému albíčku, tvému strachu velmi dobře rozumím, mám mimoděložní taky z sebou.
21. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aev, mě ten mimoň dr. hlídali a stejně mi ho nakonec neuhlídali a prasknul,
jůů ty máš krásný obrázky mimiška v albíčku, včera mě docela dost píchalo v břiše a jakoby štípalo na čípku večer a dneska zas nic, se ted bojím už spíš zamlklého těhu, těch je taky hrozně moc, tak snad se nám to vyhne, a to zlý snad už máme za sebou :pensive:
21. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: Ahojda , vítej mezi nás a neboj, já jsem zářivý příklad toho, že plašit dopředu je zbytečný :grinning: , skoukni moje album a diskusi od začátku :grinning: , neboj bude to dobrý, máš to stejný jako já i ty hodnoty jsou skoro stejný. :grinning:
21. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.z.uo - děkuji, no nedávno jsi mi psala do IP, že máš strach z mimoděložního a já v tý době ještě nebyla těhu, nebo to nevěděla a ted jsem tu s tebou ve společným témátku, snad nám to přinese štěstí :dizzy_face:
21. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, co znamenají ty dva utz vedle sebe ? a v kolikátém tam jsi tt ?
21. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.z.uo - jsi opravdu přímo z UO :slight_smile: ?
21. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevko, já brala vždy Utroš, ale v květnu byl výpadek v Česku, zrovna mě to potkalo, tak mi napsal Cetro... , pro mě byl Utroš paráda, zaváděla jsem ho 3x denně 2 bobule a nic mi nebylo. Nesmí se polykat, jinak jsem byla taky mimo, ale při zavádění v poho. Jenomže mám ještě toho geliü celou krabici a a něco, tak to chci dobrat, nějak to vydržím. :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, čtu si postupně vše tady, abych byla v obraze ;) a vlasy mi taky šíleně teď padaj :angry:
21. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky utroš
21. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem se od vás dozvěděla, že když jsem 5tt+1, tak jsem v 6tt :grinning: , holky bude to takhle počítat i dr. a nebo to podle utz ještě změní ?
21. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no jo vidíš, já si říkala, že ten nick mi něco říká :grinning: :grinning: , no to jsou stejný fotky, ale jedna je zvětšená, takhle mi to doktor vytisknul. A tenkrát mi neřekl kolikátý týden ale bylo to 14 dnů předtím dalším tak asi 4 plus 4 :grinning:
21. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek