• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
aevka. jsem přímo z UO, neříkej, že tu taky bydlíš :grinning: To by byla náhodička
21. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...vítám nové těhulenky:slight_smile: a nebujte všechno bude dobrý,chce to optimismus:slight_smile:

Jani koukala jsem že jdeme ve stejný den na kontrolu a odběry,my jdem taky 10.7. a taky jsem koukala že jste byli den před námi o 1.96milimetrů mensí,to je sranda jak se ty mímínkové liší:slight_smile:
Mno nic holky tady pořád prší:frowning2: a teď už jdu spinkat manže už zalehnul tak jdu za ním jsem docela unavená..
Tak dobrou noc kočky..
Jo a aevi o těch nevolnostech ráno to bylo ok ale za dvě hodiny už to samé takže vše je v naprostém pořádku jen si mimínek dnes asi přispal:slight_smile:
Tak páá
21. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, představ si, že jo :sweat_smile: . Kde bydlíš? Někde v centru nebo na sídlišti? Byla by legrace, kdybychom zjistily, že bydlíš ve vedlejší ulici! My bydlíme na Dukle.
21. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mě je dneska podezřele až moc dobře :unamused: nemám ani žaludek na vodě, ani mě nepíchá v břiše, ani nemám hlad ... mám strach ze zamlklého :confounded:
22. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: no bydlela jsem na sídlišti a teď bydlíme v Černovíru,ty jsi přímo oušťanda? :slight_smile:

seb: neboj, já je taky nemám pořád a je teprve půl osmý, počkej ono to přijde :grinning:
22. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: už včera mi začínalo být líp a dneska je mi, jako bych ani těhu nebyla, chjo, na utz mám přijít nejdřív v pátek, to se zas povleče ten týden :confounded:
to je dobrý, když ste zjistili, že jste skorosousedky :sunglasses:
22. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufam, ze se k vam muzu pridat. V patek prvni ultrazvuk a mame v brisku dva mysaky:slight_smile: Asi zacnu hledat hledat tema Dvojcata :grinning: Tak jeste neni vyhrano, ale snad i nam to uz konecne vyjde:slight_smile:
22. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny vás zdravím a držím palce, aby všem mimísky nezlobili a zůstali pěkně v pelíšcích v bříškách :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bigcocoon: ahoj, no ale to tu můžeš s dvojčátky klidně zůstat :slight_smile: , my se rádi pokocháme, tak šup udělat album a ukažnám je miminečka :slight_smile:

seb: to znám, neboj, bude to dobrý, to čekání je hrozný viď? Já už bych nejradši rodila. Nebo aspon měla za sebou 20tt abych věděla, že je malé zdravé :wink:
22. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bigcocoon: gratuluju :dizzy_face:
22. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: jojo, je to hrozný, nejdří se člověk bojí, jeslti budou na testu //, pak se modlí , aby stoupalo hcg, pak se bojí, jestli se něco ukáže na utz, pak se zas bojí, jestli bude vidět srdíčko, když je i to, tak se bojí zamklýho, když překoná zas nějaké ty týdny, tak jestli to bude zdravé, ... kdy si teda má ženská užívat to nejkrásnější období svého života, když se pořád jenom bojí o to malé :frowning2:
22. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, nemáme to jednoduchý. Já už ted fakt doufám, že to bude ok, protože pak už do toho nejdu. :frowning2: Jsem s doktorem domluvená, že uděláme UZ už v 11tt a když tam zas něco uvidí, ukončíme to hned. Já už potřetí nechci rodit ve 23tt, to fakt ne. Ale jsem přesvědčená, že je to dobrý a v únoru budem mít miminečko. :grinning:
22. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, to máš pravdu, přesně jak říkáš, pořád se bojíme... Mě MUDr. pořád říká, jak jsme malinkatý, ještě jsme neměli srdíčko, jdu na kontrolu teď ve středu, tak doufám, že srdíčko už bude. Jsem sice 8tt, ale miminko je cca 5 možná 6tt. Už abych ho měla v náručí, prďolku naší malinkatou :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aji už se těším na fotečku, a co hematom, pořád zlobí nebo už je to dobrý? :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana:musí to dopadnou dobře a v únoru si uděláme sraz miminek :sweat_smile:
aja: já měla ovu 16DPO a 4tt+6 mám na utz úplně malinkatou piditečku, dr. napsala 3 mm, mě to připadá hrozně moc malinký, když koukám na jiný ultrazvuky :frowning2:
22. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ten už je asi pryč, já vlastně hned po nasazení utroše přestala krvácet a ve čtvrtek mi doktor na kontrole nic neříkal... Tak je asi fuč... Na hematom kašlu, hlavně aby byl mimíšek v pořádku a hezky mu tlouklo srdíčko :sunglasses:
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi dr. do zprávy napsala, endometrium 8mm, není to ten hematom ? nevíte někdo ? :confused:
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: to je děložní sliznice a pěkná :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: , já se bála, že mám tu endometriozu :grinning:
22. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, kdy si měla ty poslední termín ms a ovu ? nejsme nějak stejně ?
22. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla poslední ms 1.5.09 a ovu??? To nevím, neřešili jsme to, nám se zadařilo na první pokus, takže jsem to ani nestihla řešit...
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jsi už o dva týdny víc než já, já měla 16.5. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty máš už na prvním focení tam pěkně vidět mimíska uprostřed toho váčku, to já mám vidět jen černou tečku
22. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, žádná super fotka to tedy nebyla a muselo to být 4+1tt, takže je to fotka úplně malinkatýho tvorečka, uvidím ve středu, snad už bude srdíčko
22. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Jak žijete? Co mimča? Pár dnů už je mi docela děsně, takže jsem tak nějak bez nálady. Ve čtvrtek jsem byla na kontrole, už mi udělali odběry a vystavili průkazku. Děcka měly 1,5 cm a ukázalo se, že nejsou mono mono, ale mono bi, tak zase něco nového. Mám už i termín na genetiku, v půlce července, tak pevně věřím, že dětičky porostou a bude všechno ok :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petkan, takto je super, že jste v pořádku :slight_smile: , ty jo to už jsou čahouni a máš fotečku?
22. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, tak to je super, uvidíš jak porostou, nebudeš to ani stíhat sledovat :grinning:
22. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, holky, pevně tomu věřím. Už jsem byla seznámena i s koplikacemi jaké můžou nastat v tomto případě, takže jsem dva dny byla z toho poněkud mimo. Fotečku mám, sama moc nevím kde co je, ale uložím do albíčka co nejdřív :slight_smile:
A jak vaši bobečci?
22. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Je to ostuda, ale teď jsem se vyhrabala z pelíšku. Nevím, co se v noci dělo, ale já jsem nezamhouřila oka, za to teď bych mohla pokračovat do alelujá :slight_smile: .
Holky, já mám nervy, ta zítřejší kontrola, těším se ale zároveň se bojím a to možná ještě víc :frowning2: .

Jani, já jsem celoživotní oušťanda. Akorát bydlím na opačném konci než ty, ale to nebrání, abychom si, pokud bude chuť na obou stranách,popovídaly na přímo :wink:

Seb, tyhle stavy, kdy mi je dobře a já začnu plašit, že je všechno v pr..., velmi dobře znám. Dokonce jsem jednou skončila v nemocnici, aby se na mě podívali. Prďolka byl v pohodě, ještě na mě mával ručičkou, i když pak jsem to přehodnotila a říkala jsem si, jestli mi spíš nehrozil pěstičkou že ho šmíruju :slight_smile:

Petkan, ve dvojčátkách jsem nějak mimo :pensive: :pensive: Promiň, že se ptám, ale co to je mono mono, mono bi?
22. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojv deštivém dni. Petkan, tak už taky průkajdu, supr, co to je mono, mono a mono bi? Že jsou dvojvaječné? Mě osdběry nebrali, mám přijít 15.7. na kontrolu, tak mám čas. Na enetiku nevím jestli půjdu, to se píchá do břicha ta jehla? Odběry beru, ale nenechám se napichovat břicho, nebo plodovku. Myslím, že už jse si vytrpěla dost, takže uvidím, ale asi nene.
22. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek