Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta🙂asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách🙂
jana.z.uo
22. čer 2009
aevka: no jasně,budu ráda. Ke komu chodíš k doktorovi? asi do nemocnice vid, ty dva na poliklinice mají poradny po a st 😃 Jestli můžeš napiš mi do IP svoje jméno, třeba se známe 🙂 , já na tý fotce vypadám úplně jinak než ve skutečnosti 😃
petkan
22. čer 2009
aevka, pro mě jsou to taky nové informace 😃 v obou případech jsou jednovaječná - monochoriální. Pak můžou mít ještě jeden amniový vak společný - monoamniální, nebo každý svůj - biamniální.
A nic si z toho nedělej, já se taky pořád povaluju, nic moc nesmím, tak co nadělám. Jo a hlavně pěkně kynu 😃
jana.z.uo
22. čer 2009
petkan: neboj, bude to ok, mono bi je zas o kus lepší než mono mono,ale to už máš určitě naštudovaný 😃 ,ale i tak jak jsem ti už psala, dají se v pohodě donosit i mono mono, takže žádný stresy a tiše závidím, já bych je mooooc chtěla 🙂
petkan
22. čer 2009
ili, na té genetice by měli udělat jen hodně podrobný ultrazvuk a možná i nějaké odběry krve ještě, nevím. Ale o tom utz mi říkala kamarádka, teďko nedávno na tom byla. Prý jí tehdy už řekli ve 13 týdnu, že to bude kluk na 95%.
aevka
22. čer 2009
Petkan: koukám, že to je docela věda, ale hlavně, aby byli mrňousci v pohodě :-N
ajachlapikova
22. čer 2009
Aevko, taky si poslední dobou říkám, že to těhu je normálně věda... Jsme tu študovaný, co??? Přesně, hlavně aby byli v pořádku
ili5
22. čer 2009
petkan, tak to jj, uz a krev beru. Pohlaví nechci vědět, byl to pro mne nejsilnější zážitek v životě, jak mi řekli, je to holčička. Všichni mi říkali kluk, já si přálaa holku, šila vše na holku a pak fakt holčička. Tak to překvápko si zas nechám. Muž to chce vědět už, ale má smůlu 😃 . Chcekluka, tak může 9 měsíců o něm snít. Před 14 lety chtěl holku a nyní kluka, ale hlavně, že jsme se po tolika letech konečně dočkali, už jsme nedoufali. Snad nám to výjde...
ajachlapikova
22. čer 2009
Ili, jasně, že vám to vyjde... Jak se jinka cítíš?
petkan
22. čer 2009
jani, tak to víš, že jsem hned zapátrala po informacích 😃 Kéž bych to radši nedělala... Získala jsem z toho pocit, že jednovaječná dvojčata donosit a porodit zdravá se rovná skoro zázraku. No nic, nebudu se tím zabývat, nějak to dopadne, stejně můžu jen čekat, nenadělám zhola nic 😎 Jdu vyfotit fotku z utz a hned uložím.
ajachlapikova
22. čer 2009
Petka, tak honem, chceme vás vidět 🙂
aevka
22. čer 2009
Petkan: dávám ti za pravdu, někdy je lepší moc nevědět. Jsem trochu z oboru - lékárnice, takže mám něco málo ze zdravotnických informací v hlavě 😃 a to všechno, co nevím, si dohledám. A to peklo, když si pak hlava začne vytvářet svoje vlastní souvislosti a dedukce, děs, běs. Fakt si někdy říkám - zlatá nevědomost.

Ili5: já taky nechci vědět, jestli je to chlapeček nebo holčička. I když člověk nikdy neví, co si hlava ještě vymyslí. Ale, co vím od zkušenějších (co se těhotenství týká) holek, jsou někteří doktoři úplně žhaví, aby ti to mohli říct. A pak si za to ještě nechají zaplatit😞.
petkan
22. čer 2009
Tak fotky jsou v albíčku 😃 Ta první 7+5tt má vedle vlevo vidět další bublinku 🙂 , v té druhé se moc neorientuju 😎
jana.z.uo
22. čer 2009
petkan: no hezkýý fotečky, akorát já vůbec nevím jak to patří :- 😃 😃 , to je prča , to je na každý fotce jedno nebo obě? 😃 asi když jsou jednovaječné tak obě vid? já jsem taky blbec
jana.z.uo
22. čer 2009
jo tak jsme se minuly 😃
petkan
22. čer 2009
čoveče, já bych řekla že jedno, na té první určitě 😃
jana.z.uo
22. čer 2009
petkan: to je sranda vid, ale to máš jedno, hlavně že jsou obě v pořádku
mně doktor taky ukazoval co je žloutkový váček, že je nalepený hned na miminku,tak jsem mu říkala, že to je stejně fuk 😃 ,ale co je ten druhý flek mi pořád vrtá hlavou, no nechám se překvapit 😃
jana.z.uo
22. čer 2009
jako ne mně fuk,ale třeba manžel na to kouká jak na svatý obrázek a taky neví kde co je 😃 , hlavně že to tam je 😃
petkan
22. čer 2009
jani, no sranda to docela je 😃 😃 😃 Ten tvůj druhý flek, to jsem teda zvědavá, co to bylo nebo je... 😃
aevka
22. čer 2009
Já mám na UZ jeden flíček, takže mě žádný prostor na spekulace nezbývá... Ale kdybych tam měla dva, to by bylo... naši dosud bez vnoučátek a najednou dvě... ale to zřejmě nenastane.
Frčím pro manžílka do práce, tady je tak hnusně, že ho nemůžu nechat jít pěšmo, ještě by se mi nachladil, a kdo by se pak o mě staral 😃
Tak zatím pa,pa večer ještě nakouknu.
jana.z.uo
22. čer 2009
no jo, my už to ani neštudujem, je fakt, že je mám v rodině několikrát a taky mi je předpověděly tři kartářky 😃 , jenže víte jak to je 😃 , 10.7. se rozhodne. Bože třeba tři, hlavně ať jsou zdraví 🙂
seb
22. čer 2009
aevka: tak mě se asi strachy, že mi je až moc dobře udělalo zas nedobře a začala se mi točit hlava, že sem si musela jít hned lehnout :-| Holky já nevím, jak to těhu přežiju, mě se narodí malej křikloun, protože nedokážu bejt v klidu dýl jak den
jana.z.uo
22. čer 2009
seb: ale prdlajs, i když je pravda, že já jsem u dětí taky nebyla zrovna v klidu a naše mladá je hysterka , ale to asi spíš budou geny po mně 😃 než těhotenská neuroza 😃 😃 , je jí 14.

uvidíš, budeš mít hezký hodný miminko 😉
seb
22. čer 2009
petkan: ty jsou už krásně veliký bobíšci tvoji 🙂
seb
22. čer 2009
jana: no jestli bude po mě, tak potěš 😃 prý jsem celý noci prořvala, no ale já si to nepamatuju, možná to jsou pomluvy 😃
ili5
22. čer 2009
Aji, je mi špatně, nemůžu smažené, v pátek zvracela večer po brambůrkách, včera měla topinky s hermelíne,m a zas blbě, a nyní už to zas začíná. Ráno v poho ale večer to na mne přichází. A do toho ta únava, jak dlouho se zavádí ten gel a Utroše, myslím do 12 tt, že? task ještě měsíc a mám klid. Dnes jsem 7+6, zítra 8 tt, prý je do 8 nejhorší, hrozí potraty atd, tak jsme holky z nejhoršího venku, teda většina tady a östatní za chvíli za náma.
seb
22. čer 2009
ili, já jsem teprve dle ms 5tt+2, ještě musím pár týdnů překonat
ili5
22. čer 2009
Seb, ale my co jsme po umělém, my to máme nahnuté, jinak myslím, že nic moc nehrozí. Viděla jsem jto v telce, tak mám strach. Nejlépe aby jsme už překonaly první timestr, to jest do 12 tt a pak už budem klidnější. Ale jak se znám, tak si zas něco najdu 😃 a strachovat budu až do porodu.
seb
22. čer 2009
ili, já po mimoděl. a po samovolném to mám taky myslím nahnuté, nic s tím bohuzel neuděláme, musíme jen čekat, čekat a doufat
ili5
22. čer 2009
seb, no jsme tady skoro všechny rizikové jak se tak dívám. Ale zvládnem to všechny. Trne mě pravá strana a píchá jak hrom, jdu si raději lehnout. Jsem chodila po IKEA, tak jsem to asi přehnala. Dobrou noc.
seb
22. čer 2009
dobrou ili, zítra se tu snad zas uvidíme