• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
aevka: no jasně,budu ráda. Ke komu chodíš k doktorovi? asi do nemocnice vid, ty dva na poliklinice mají poradny po a st :grinning: Jestli můžeš napiš mi do IP svoje jméno, třeba se známe :slight_smile: , já na tý fotce vypadám úplně jinak než ve skutečnosti :grinning:
22. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka, pro mě jsou to taky nové informace :grinning: v obou případech jsou jednovaječná - monochoriální. Pak můžou mít ještě jeden amniový vak společný - monoamniální, nebo každý svůj - biamniální.
A nic si z toho nedělej, já se taky pořád povaluju, nic moc nesmím, tak co nadělám. Jo a hlavně pěkně kynu :grinning:
22. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: neboj, bude to ok, mono bi je zas o kus lepší než mono mono,ale to už máš určitě naštudovaný :grinning: ,ale i tak jak jsem ti už psala, dají se v pohodě donosit i mono mono, takže žádný stresy a tiše závidím, já bych je mooooc chtěla :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, na té genetice by měli udělat jen hodně podrobný ultrazvuk a možná i nějaké odběry krve ještě, nevím. Ale o tom utz mi říkala kamarádka, teďko nedávno na tom byla. Prý jí tehdy už řekli ve 13 týdnu, že to bude kluk na 95%.
22. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan: koukám, že to je docela věda, ale hlavně, aby byli mrňousci v pohodě :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevko, taky si poslední dobou říkám, že to těhu je normálně věda... Jsme tu študovaný, co??? Přesně, hlavně aby byli v pořádku
22. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, tak to jj, uz a krev beru. Pohlaví nechci vědět, byl to pro mne nejsilnější zážitek v životě, jak mi řekli, je to holčička. Všichni mi říkali kluk, já si přálaa holku, šila vše na holku a pak fakt holčička. Tak to překvápko si zas nechám. Muž to chce vědět už, ale má smůlu :grinning: . Chcekluka, tak může 9 měsíců o něm snít. Před 14 lety chtěl holku a nyní kluka, ale hlavně, že jsme se po tolika letech konečně dočkali, už jsme nedoufali. Snad nám to výjde...
22. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, jasně, že vám to vyjde... Jak se jinka cítíš?
22. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to víš, že jsem hned zapátrala po informacích :grinning: Kéž bych to radši nedělala... Získala jsem z toho pocit, že jednovaječná dvojčata donosit a porodit zdravá se rovná skoro zázraku. No nic, nebudu se tím zabývat, nějak to dopadne, stejně můžu jen čekat, nenadělám zhola nic :sunglasses: Jdu vyfotit fotku z utz a hned uložím.
22. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petka, tak honem, chceme vás vidět :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan: dávám ti za pravdu, někdy je lepší moc nevědět. Jsem trochu z oboru - lékárnice, takže mám něco málo ze zdravotnických informací v hlavě :grinning: a to všechno, co nevím, si dohledám. A to peklo, když si pak hlava začne vytvářet svoje vlastní souvislosti a dedukce, děs, běs. Fakt si někdy říkám - zlatá nevědomost.

Ili5: já taky nechci vědět, jestli je to chlapeček nebo holčička. I když člověk nikdy neví, co si hlava ještě vymyslí. Ale, co vím od zkušenějších (co se těhotenství týká) holek, jsou někteří doktoři úplně žhaví, aby ti to mohli říct. A pak si za to ještě nechají zaplatit:frowning2:.
22. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou v albíčku :grinning: Ta první 7+5tt má vedle vlevo vidět další bublinku :slight_smile: , v té druhé se moc neorientuju :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: no hezkýý fotečky, akorát já vůbec nevím jak to patří :- :grinning: :grinning: , to je prča , to je na každý fotce jedno nebo obě? :grinning: asi když jsou jednovaječné tak obě vid? já jsem taky blbec
22. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsme se minuly :grinning:
22. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče, já bych řekla že jedno, na té první určitě :grinning:
22. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: to je sranda vid, ale to máš jedno, hlavně že jsou obě v pořádku
mně doktor taky ukazoval co je žloutkový váček, že je nalepený hned na miminku,tak jsem mu říkala, že to je stejně fuk :grinning: ,ale co je ten druhý flek mi pořád vrtá hlavou, no nechám se překvapit :grinning:
22. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ne mně fuk,ale třeba manžel na to kouká jak na svatý obrázek a taky neví kde co je :grinning: , hlavně že to tam je :grinning:
22. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, no sranda to docela je :grinning: :grinning: :grinning: Ten tvůj druhý flek, to jsem teda zvědavá, co to bylo nebo je... :grinning:
22. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na UZ jeden flíček, takže mě žádný prostor na spekulace nezbývá... Ale kdybych tam měla dva, to by bylo... naši dosud bez vnoučátek a najednou dvě... ale to zřejmě nenastane.
Frčím pro manžílka do práce, tady je tak hnusně, že ho nemůžu nechat jít pěšmo, ještě by se mi nachladil, a kdo by se pak o mě staral :grinning:
Tak zatím pa,pa večer ještě nakouknu.
22. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, my už to ani neštudujem, je fakt, že je mám v rodině několikrát a taky mi je předpověděly tři kartářky :grinning: , jenže víte jak to je :grinning: , 10.7. se rozhodne. Bože třeba tři, hlavně ať jsou zdraví :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: tak mě se asi strachy, že mi je až moc dobře udělalo zas nedobře a začala se mi točit hlava, že sem si musela jít hned lehnout :unamused: Holky já nevím, jak to těhu přežiju, mě se narodí malej křikloun, protože nedokážu bejt v klidu dýl jak den
22. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: ale prdlajs, i když je pravda, že já jsem u dětí taky nebyla zrovna v klidu a naše mladá je hysterka , ale to asi spíš budou geny po mně :grinning: než těhotenská neuroza :grinning: :grinning: , je jí 14.

uvidíš, budeš mít hezký hodný miminko :wink:
22. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: ty jsou už krásně veliký bobíšci tvoji :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: no jestli bude po mě, tak potěš :grinning: prý jsem celý noci prořvala, no ale já si to nepamatuju, možná to jsou pomluvy :grinning:
22. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, je mi špatně, nemůžu smažené, v pátek zvracela večer po brambůrkách, včera měla topinky s hermelíne,m a zas blbě, a nyní už to zas začíná. Ráno v poho ale večer to na mne přichází. A do toho ta únava, jak dlouho se zavádí ten gel a Utroše, myslím do 12 tt, že? task ještě měsíc a mám klid. Dnes jsem 7+6, zítra 8 tt, prý je do 8 nejhorší, hrozí potraty atd, tak jsme holky z nejhoršího venku, teda většina tady a östatní za chvíli za náma.
22. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, já jsem teprve dle ms 5tt+2, ještě musím pár týdnů překonat
22. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, ale my co jsme po umělém, my to máme nahnuté, jinak myslím, že nic moc nehrozí. Viděla jsem jto v telce, tak mám strach. Nejlépe aby jsme už překonaly první timestr, to jest do 12 tt a pak už budem klidnější. Ale jak se znám, tak si zas něco najdu :grinning: a strachovat budu až do porodu.
22. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, já po mimoděl. a po samovolném to mám taky myslím nahnuté, nic s tím bohuzel neuděláme, musíme jen čekat, čekat a doufat
22. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, no jsme tady skoro všechny rizikové jak se tak dívám. Ale zvládnem to všechny. Trne mě pravá strana a píchá jak hrom, jdu si raději lehnout. Jsem chodila po IKEA, tak jsem to asi přehnala. Dobrou noc.
22. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou ili, zítra se tu snad zas uvidíme
22. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek