• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
:slight_smile: dámy, já si myslím, že do určité doby to má nahnuté víc nebo míň každá :slight_smile:
seb, to jsou, asi budou basketbalisti po mně :grinning:
jani, já jsem se o tu dědičnost dvojčat trošku zajímala. Prý se to dědí z matčiny strany a dědí se pouze dvojvaječná, jako sklon organismu uvolňovat více vajíček během jednoho cyklu. Rozdělení embrya na dvě je prý spíš porucha :confused: Tak si vyber... Ale když chceš prý dvojičky, tak se má otěhotnět do půl roku po vysazení HA :grinning:
22. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : petkan mimi je pekne velky, my tam mame jen flicek, ktery pomalu neni ani videt, jinak ahoj kdo se prihlasil.
tak dneska ze 4 zkousek sem dala 3, nemina mi zustala na zari, hlavne ze mam pravo a politiku, z toho semmela nejvetsi strach, ve stredu jeste etiku a vyzkum a prazdniny jsu tu. JInak me je porad hladno ale tak desne sem ted snedla 3 krajice chleba se syrem a sunkou, celou malou konzervu mandarinek a 2 kousky buchty, si pripadam nenazrana, jenze za chvilu mam zase hlad, to se mi predtim nestalo. tak se zatim mejte pekne ja jdu spat
22. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,

radisko gratuluji ke zkouškám a ze žravosti si nic nedělej, to já mám teď pořád, pořád bych něco žrala...
23. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno a pěkný celý den maminy :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se měla objednat na další utz za 7 až 10 dní, lépe prý za těch 10, no co myslíte, objednala jsem se na pátek tj. za 7 dní, já to prostě už dýl nevydržím, potřebuju vědět, jestli tečka roste :sweat_smile:
23. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, já to znám... Jdu zítra na další UTZ, chodím tam každý týden, však se podívej ke mě do alba na frekvenci návštěv doktorů, jsem z toho už zmagořená. Doufám, že už zítra uvidíme srdíčko, to by mě už opravdu je*lo, kdyby ještě pořád nebylo
23. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky,mě je dnes jakš takš:slight_smile:
Jani to na té tvé fotce z ultrazvuku nejni druhé miminko ale žloutkový váček bude z něj placenta přesně jak jsem minule říkala,koukni ke mě mám to tam taky ,kdyby to bylo druhý miminko dr by to poznal!! :dizzy_face:
Já jsem tam viděla tu druhou tečku tak jsem se hned ptala co to je a on že to vyživuje miminko a hned tam je i pupeční šnůra takže čekáš mamino taky jedno miminko :wink:
Jinak peti neboj,bude to dobrý,já znám spoustu zdravých jednovaječných dvojčátek:slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Tak jsem doma z kontroly. Všechno v pořádku!!! Možná až u vás byla slyšet ta rána, když ze mě spadl ten balvan. Mimíšek měří od hlavičky po kostrč 5,5 cm, takže asi budeme mít malého slona:slight_smile:. Mám i fotečku, tak až se mi ji podaří nafotit, šoupnu ji do albíčka. Už jsem dostala těhu průkazku, odebrali mi asi litr krve na všechna možná vyšetření a taky mi vypsali doporučení na ten prvotrimestrální screening. Ten mě čeká za týden. Další kontrola u mojí dr. měla být 14.7., ale protože mám v tom termínu dovolenou, bude o týden později, tj. 21.7. To zase bude čekání:frowning2:
23. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chybka se vloudila:slight_smile:, samozřejmě nemám dovolenou já, ale doktorka :wink:
23. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevka, já měla jít zítra na kontrolu a teď mi volala sestřička, že Dr. je opět nemocný, takže až v pondělí... Ale na jednu stranu jsem ráda, protože to už by opravdu mělo jít srdíčko vidět :sunglasses:
23. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lulu, mně doktor ukazoval žloutkový váček nalepený přímo na embryu, ještě mi to na monitoru obtahoval tužkou, to rozhodně není žloutkový váček, jak říkám, je to šum svistu :grinning: ,ale věř že žloutkový váček eee :slight_smile: , to opravdu můj doktor pozná :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť je to jedno, tady přece nezávodíme :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu Jani nezávodíme, menší závody se odehrávají pouze v diskuzi snažilek... :grinning:
23. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já dnes jen spím, jsem furt unavená, bolí mě hlava a motá mě.
Aevko, v kterém jsi týdnu? musíš být už dost jak máš takového obra.
Mám doma 4 knížky a tam je vše napsano každý týden tt a i obrázek jak mimi už vypadá, tak to stále študuju a porovnávám. Dnes jsem 8tt. Jdu na manželky na telku, papa
23. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, mě se hrozně motala včera, dnes mám zas žaludek na vodě :sunglasses:
23. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha jani tak to jsem nevěděla a žloutkový váček nalepený u miminka?to je zvláštní :grinning: a my ho máme takle daleko od sebe a pojí nás pupeční šňůra,to je sranda jak se to každému vyvíjí jinak..tak uvidíš ale co ti k tomu fleku vlastně řekl dr?
Jinak já teď vstala ale jen kůli manžovi přijel z práce a říkal že nám konečně přišla stěna do dětskýho pokoje,tak mám radost tak pro ní do budějic jel aleč sám mě je dnes zas šouf.tak jsem zůstala doma snad to nějak zvládne boban můj..
23. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu:no my ho máme když se na tu fotku koukneš, tak je to jakoby na něm to embryo stálo na hlavě, to druhé stvoření pořád prohlížel, přísahám že to vypadalo úplně stejně, akorát netlouklo srdíčko, tak mi to prostě neřekl a já se neptala :slight_smile: , on mi to ještě říkal když ho měřil, proč ho nemeří celé, že to na čem sedí je žl. váček :slight_smile: to jako nemusí být nutně nalepený na mimču, to asi záleží jak to tam prostě vznikne :grinning: ale to máš fuk, vypadám jako bych čekala paterčata :grinning: , a já chci aspon jedno zdravé, to jen že jsem zvědavá víš :grinning:
23. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tady je hnusně :frowning2: , už by mohlo zase někdy vylézt sluníčko. To jsou pak depky nahned.

aevka: ježíš, no vy už jste veliký :slight_smile: , tak máte první trimestr zdárně za sebou a hurá do druhého :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a do kdy tam bude ten žloutkový váček ? vidíte ho už u první bublinky ? :confused:
23. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no ve 12tt z něj už bude placenta a u první bublinky určitě asi ne, neboooooj, nic nehledej :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: no to už je krásný miminečko :slight_smile: :slight_smile: tak koukám 11tt, tak ještě chvilku do konce 1.trim., sem ti nějak přidala :grinning:
23. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: :grinning: jsi mě odhalila :sunglasses:
23. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: , no jsem stejná :grinning:
23. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky o tom počasí mi nemluvte,je to děs :angry: jen polehávám protože mi přijde že tyhle zěny na mě vůbec nepůsobí dobře k tomu ten můj plavající žaludek a nejsem celý den použitelná..
Chjo snad už bude zítra hezky :wink:
23. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu to je hrozný viď, tohle přece není léto, hlavně, že jsme v neděli postavili bazén :grinning: , ten teď určitě využijem :grinning:
23. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi na těch bazénech něco bude. Takhle střídavě hnusně a ještě hnusněji je od doby, kdy sousedi zprovoznili bazén. Mám sto chutí jim říct, ať ho zase zazimujou :grinning:
23. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi:no jo mně, je z toho normálně ouzko :frowning2: , já blbec ještě koupila novou plachtu :grinning:, na Dukle znám Linhartovi a Kubešovi, nejsou to tví sousedi?
23. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubešovi znám, ale jestli to jsou ti tvoji, nevím :slight_smile: ,Linhartovi, to mi nic neříká, ale to nic neznamená, já tady moc lidí neznám :frowning2:
23. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o počasí vůbec nemluvte, je to hrozný... Včera jsem byla se sestrou na borůvkách, tak až vypadnu z práce, tak se chystám péct koláč - mňam, už se těším
24. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek