• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
No já teda už mám 14 letou milovanou Adélku, 12 letého Míšu a manžel má ještě z prvního manželství 10 letého Matouška, takže nás už je!! :slight_smile: Ale touha po společném miminku je obrovská, zatím se nám dvakrát nepoštěstilo, ale naděje umírá poslední a my jdem do toho naposled. Je mi 33 tak ještě tak stará nejsem :slight_smile: . Jo a my taky držíme půst, domluvili jsme se, že dokud nebude vše jasný, nebudem to pokoušet a vzhledem k tomu jak mi je zle hlavně když si lehnu to ani moc nejde :slight_smile: :grinning:
29. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je to u nás také já už jemminulý víkend v sobotu to jsem ještě nevědla že sjem těhu zaregistrovala že mě "přitom" nějak bolí břicho takové křeče jak na ms tím vyvolám a když jsem zjistila že jsme těhu řekla jsem dost..zatím nic dokud nebude vše jasné:slight_smile:

Jé tak to jsi jani ještě mladice!!!
To je jasné že chceš ještě miminko.to jsi první dětsko měla brzo :slight_smile:asi jako já mě bude 20let teprve za necelý měsíc,tk mám miminko jako krásný dárek:slight_smile:Teď ti holka držím moc palečky!!!!Tfuj,Tfuj,Tfuj!!!
29. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si udělat chlebík ve vajíčku a zeleninku miminko má hladík,zas se hlásí,to bude pěknej cvalda:slight_smile:
Ale to neva hlavně ať je to zdraví,vše ostatní se podá časem:slight_smile:
29. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky dělala chleby ve vajíčku a upekla jsem dvě bábovky a mám pocit, že jsem nějak hyperaktivní abych ten víkend popohnala a bylo úterý :slight_smile: :grinning: Tak pro dnešek se loučím, pa pa.
29. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky:slight_smile: mě bylo zas v noci zle začínám trpět zácpou a pak mě v noci pěkně bolí břicho stalo se mi to už po druhé,a nebo je to tím že poprvé jsem na noc snědla kedlubnu a asi jsem se nafoukla a včera jsem zas měla čočko ,prostě budu mít asi zákaz těchle nadýmavejch věcí protože pak mě v noci hrozně bolí břicho že mě to vzbudí a já na wc břečím a bojím se abych nepotratila,takže šlus,žádn řekdvičky,kedlubny,čočka,hrách,nic..aspoň pro začátek:slight_smile:

a Jani tak se nemůžu dočkat středy,nebo aspoň pondělí to už budu znát hodnotu hCG,tak jsem zvědavá a pak jsem zvědavá jesli ve středu dr něco uvidí to budu přesně 5TT tak doufám že jo protože jestli ne tak mě to položí:frowning2:
30. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ale nepoloží, to víš že už tam něco bude. Já se taky furt pozoruju,ale je to na prd, akorát nás to stresuje. Takže dneska vygruntuju, odpolko půjdu na dlouhou procházku s pejskem a večer si musím taky něco vymyslet. :slight_smile: Pořád mám pocit, že mě někde píchá a bolí a přitom je normální :slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu se přidat?
30. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Ahoj, to víš, že můžeš. :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda to je venku počásko :unamused:
30. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, super se nám to tady rozjelo.
Lulunko, dej v pondělí vědět kolik jsi měla HCG. J8 měla po 14 dnech od oplodnění 889,1. Mám od včera křeče v břichu, snad to nebude nic vážného. Musím brát čípky na zácpu, jinak mi nic nemomáhá. Břicho mám velké o 21 cm. Nechci do CAR volat, stejně by mi řekli ať doijedu, ale mám to dost daleko, zas celý den zabitý, tak čekám jestli se mi už konečně neuleví. Mám strach, že mám hyperstimulák. Měla jsem totiž dost vajuch 16 kouisků, tak jestli z toho.
30. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bud na vás v pondělí mylet, určo hcg bude stoupat :wink:

Ili radějisi nezahravej a jestli to bud e trvat tak jeď :wink:
30. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jakou jste měly sobotu maminy? Tady u nás ve Východních Čechách konečně přestalo pršet :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Jsem tu na pozvání Janičky! :slight_smile: Původně jsem chtěla jen nakouknout, ale taky se s vámi podělím... Já to zjistila ve čtvrtek a ještě jsem nikde nebyla. Budu zkoušet, zda čárky sílí a na krev ani nepůjdu... A na první prohlídku jdu až za měsíc, což budu už v 8tt :frowning2: Je to dlouho, ale zase na druhou stranu, kdyby se do té doby mělo něco stát, návštěva dřív mi nepomůže... Jsem podle mýc výpočtů (dělala jsem si ovulační testy) 14 dní po ovu
30. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivanko, tak Tě tu vítám :slight_smile: Máš pravdu a děláš dobře. Já měla nařízený hned po pozitivním testu naklusat k doktorovi pro prášky a ted mám nervy v kýblu, protože mi hrozí mimoděložní jelikož furt v děloze nic nevidí a podle něj Hcg stoupá pomalu. :frowning2: V úterý jdu znova na kontrolu a to už se rozhodne :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte kočky vítam nové těhulky:slight_smile:já tu včera nebyla:frowning2:byli jsme celý den u manžový babičky a je tam i švagrová tak jsme koukali na filmy nic jiného v tom počasí se nedalo:frowning2:jinak holky mě bral krev asi tak cca 16dní po oplodnění,tak nevím uvidíme jakáí bude hodnota a ve středu mi budou krev brát znova tak budu aspoň vedět o kolik to narostlo za těch 6dní,jinak jani já s taky furt pozoruji a přitom je to normální že zže začátku těhu furt břicho bolí:slight_smile:a ta zácpa mě asi bude taky trápit:frowning2:a hlavně si připadám jak plynárna,někdy to jde ale někdy je to hrozný a od toho mě taky bolí břicho..ale i to je taková daň za tohle štěstí:slight_smile:jsem strašně zvědavá kolik mi to hcg zítra odpoledne řeknou:slight_smile:jestli teda nějaký řeknou abych vůbec byla těhu,ale to s největší pravděpodobností jsem vždyť už čárky na testíku jsou silné jako blázen:slight_smile:hlavně ať je to na správném místě a táááák střašně se mi uleví:slight_smile:
31. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak můj víkend je jen lenošení a sem tam něco jako oběd udělám, ale jinak se mám jen šetřit a štřit kvůli tomu mímu špinění :unamused:
31. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili5 : hcg mas dost vysoke,hodne podobne jaj ja-ja jsem mela 828 a na poslednim ultrazvuku uz byly oba mimisci i se srdickama,tak si myslim,ze taky mas obe dve:slight_smile:
31. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulunka: ja kdyz jsem ted byla na posledni kontrole tak jsem se na ty zacpy a plynatost ptala,je to pry normalni,nektera zena v tehu to ma vic nektera min,ale trpi na to vetsina-je to pry z tech hormonu!!!
31. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé ivuško děkuju za odpověd u mě je to fakt děs a to jsem teprve 5tt tak jsem se bála že to snad ani nejni možno,mno a ono je asi to bude kluk:slight_smile:mě už to v noci dvakrát vzbudilo,hrozně mě bolelo břicho no skoro ak kdybych je měla zaražený :sweat_smile: a to jsem si pak dosla na wc a bylo to ok ,já jsemse moc bála ale říkám si že když nešpiním a nic tak to je asi normální průběh,navíc jak mě to vzbudilo tak ten den před tím jsem měla čočku a né zrovna málo,mám jí totiž ráda ale s takovým jídlem je asi pro teď konec:slight_smile:,no nikdy jsem si něčeho nevšímala ale teď vím o každém píchnutí,je to děs,rptostě už aby mi dr potvrdil že je mimí v děloze a jsem spokojená..takle jsou to fakt nervy :unamused:
31. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé teď koukám ty ivuško čekáš dvě:slight_smile:tak to je nadělení:slight_smile:)to gratuluji:slight_smile:my máme v rodině dvojčata třikrát:slight_smile: tak ožná na nás taky dojde:slight_smile:no uvidím ve středu:slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jich mame taky nekolikrat,ale ja jsem z umeleho:slight_smile:!!! Ja jsem stastna,ze jsme konecne otehotneli,takze me urcite nijak dvojcatka nevadi,hlavne aby byly obe v poradku!!! Jen me davaji pekne zabrat s tema nevolnostma!Taky se hodne pozoru co se tyce nejakeho pichnuti nebo tak!!:slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky!
Všem Vám to moc přeju! Na jednu stranu se bojím, abych taky neměla mimoděložní nebo tak... ale kamarádky mě ujistily, že mimoděložní hodně bolí. Mě bříško taky píchá a ta plynatost se teda taky projevuje :grinning: ... a to jsem cca 14dní po oplodnění. Snad bude vše v pořádku...

ywuško, moc ti přeju, aby to vyšlo a tobě jani taky... čelta jsem si tvé albíčko a moc veselo mi z toho nebylo! držím palečky!!! :slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ivuško, moc děkuju, já vím, že to bude znít blbě, ale všechno v životě má nějaký smysl. Víš, prvního manžela jsem opustila kvůli tomu, že to byl slaboch, který se neuměl postarat sám o sebe natož o nás a teď po těch všech hrůzách vím, že můj druhý manžel je ten pravý a neumím si představit život bez něj. Hodně nás to posíllilo a víme, že přežít se nedá jen vlastní smrt. My to dokážem a to miminko jednou domů přivezem :slight_smile: .
31. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, moc tě obdivuju, že jsi to tak zvládla! O to víc ti to přeju! :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani skvělej přístup,ale ty budeš v poho a to miminko si přivezeš už v lednu,to ti garantuju!!!
Jinak Ivanas já se mimodělo taky bojím ale mě nic nejni,nezvracím,nešpiním,nic ,mě nebolí,teda občas bříško ale to je normál:slight_smile:
A ywu já vím že jsi u mělka já jsem tvoje album pozorovala a měla jsem radost když se vám to povedlo:slight_smile:

Mě umělým taky střašili jenže já na to nemám věk takže by mi to pojištovna neuhradila,a tak mi chtěli dělat v půlce června IUI ale já jsem otěhotněla:slight_smile:a to mi dávali 10% na přirozené,panč mám PCO ale jak vidíte jsem v 5tt a zatím to vypadá dobře,i testíky už nemaj kam sílit:slight_smile:

Takže kočky my to zvládnem,a všechny a budeme mít krásná zdravá miminka ať už v lednu nebo začátkem února:slight_smile:

My teď měli k obídku bybu (rybu) a kaši s rajčátkovým salátkem..mňam byla to dobrůtka teď tu mám na stole zákusky a čekám až dorazí mumu (mamka) na kafe:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, mě taky nic není krom spíš píchání v podříšku a to jen občas... ale čárky moc nesílí :frowning2: Vím to teda od čtvrtka, ve středu test nic, ve čtvrtek už ano, v pátek slabé včera taky nic moc, tak sjem to hodila do koše a zkusím až zítra... holkám z jiné diskuze začali sílit třeba až po týdnu, tak doufám, že je vše v pořádku... protože ani na krvi jsem nebyla a k lékaři jdu až za měsíc... ale říkám si, že kdyby se mimi nemělo udržet v prvních dnech, stejně s tím nic neudělám
31. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otěhotněla jsem zřejmě 18. nebo 19. května podle ovulace
31. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je divný já jsem na to přišla v sobotu a je teda fakt že první dva dny to bylo nic moc ale pak začali síli ta je dobrý pro porovnání testovat furt s tím samým testíkem..tak si kup ty samé a zkoušej to.já měla vždy ty čárky z ranní moči slabší ale dvě hodiny po tom to už bylo lepší ale pak už vím že sílili čím dál víc a teď už nesílí protože nemají kam :grinning: :grinning: :grinning: ale to jsi otěhotněla opravdu dlouho ta je na to třeba ještě čas..já jsem otěhu už zřejmě kolem 12.5 takže to už je doba...tak uvidíš zítra a zkus sio dojít na wc třeba v šest a to netestuj a pak jdi třeba až za dvěš hodinky a to už testuj a uvidím.protože já vímže ze začátku byli čárky silnější spíš odpoledne než ráno.-)
31. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že ráno byli slabší a za dvě hodiny na novém testíku silnější? nebo se zbarvili z toho původního do dvou hodin na tmavší? no já první test měla mamatest a ten byl fakt silnej (mrkni do alba - foto "tatínkovi"), ty další byly od stejný firmy, ale testík byl o mnoho menší a čárečka o dost slabší :frowning2:
31. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivu nejlepší je ten mamatest ten se neplete:slight_smile:a myslela jsem jako jít na wc v 6h a pak v osm a testovat až v těch osm,to už bude čárka silnější schválně to zkus,prostě si udělej test v 6h a pak znova třeba v osm a uvidíš že čárka bude silnější než v těch šest:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek