• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahoj holky, tak já už začínám být trochu nervozni ze zítřejšího utz, bojím se , jak to dopadne, v břiše mě nic nebolí ani nepíchá, jen večer mě štípalo jakoby na čípku, snad to není nějaká infekce :unamused:
25. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj seb: neboj se opravdu, to bude ok, koukej si říct o fotku :slight_smile: , ať se taky pokocháme :slight_smile:

lulu: tobě přeji všechno nej a hlavně ať už je ti lépe :slight_smile:

vám všem krásný den, tady vykouklo sluníčko, tak jsem rychle dala prát prádlo a myslím, že to zas můžu nechat doma, nějak se zas kaboní. Čert vem prádlo, hlavně ať tu nejsou povodně, bydlíme u řeky a v 97 jsme to měli po okna :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady se ted spustila šílená průtrž mračen a i hřmělo, to budou zas potopy
jana: snad tam dr. něco najde, budu nervvní zítra jak pes, dokud tam neuvidí nějakou bublinu tak ze stolu neslezu :grinning:
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky ? tak u nas dnes pro zmenu konecne sviti na chvilu slunikco, vcera tu byly zatopene aj sklepy, a desna bourka. jinak zkousky sem vcera uspesne dokoncilatakze mam zas na cvhili pokoj :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady teď řádí bouřka jako blázen a jsou dvě věci ,kterých se hrozně bojím: bouřka a pavouci, takže je mi opravdu fajn :grinning:

seb: no jasně, prostě říkej HLEDEJ AZORE, domů dřív nejdu!! :grinning: :grinning: :grinning:

radiska: tak moc gratuluji
25. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: gratuluju a co studujes? :sunglasses:
jana: brrr pavouci, z těch šílím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, neboj, to bude v pohodě, já čekám až do pondělí...

Jinak já bouřky miluju, nejlepší je to když jedu autem :slight_smile: jednou jsme jeli s MM autíkem a spustila se šílená průtzž mračen, tak jsme zastavili na polňačce a to bylo... :grinning: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mohla jít taky až v pondělí, jenže to nevydržím, tak tam naklušu už zítra :grinning:
25. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ě dnes není dobře, opd božího rána mě píchá v pravo podbříšku, jako by mi tam vrazili nože, opakuje se to celý den. Mám zvýšenou teplotu a jsem bílá jak stěna, tak se snažím ležet po obědě. Chtěla jsem uklidit, ale je mi blbě. Snad to mimi nevypudí, ty bodance sou velké. tak se mějte hezky, zítra napíšu. :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: nechci ti radit, ale měla bys mazat k doktorovi hned, nic to nemusí být, ale když ti je tak špatně, aby to nebyl třeba slepák, radši běž hned
25. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile: mrkněte na tyto stránky, zadejte těhotenství týden po týdnu a na stránce, která se zobrazí je dole pod textem super video vývoje mimča, kdo to ještě neviděl... http://maminky.eu/stranky/tehotenstvi-3/
Ili, Jana má pravdu, nenechávej to "vyhnít" a upaluj se nechat prohlídnout!!!
25. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: to je super :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: pěkný ;)
25. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : socialne pravni
25. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to videlo moc moc pekne
25. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky a dnes už snad konečně pěkný den :slight_smile: .
26. čer 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, v Jihlavě je mlha že by se dala krájet :frowning2: co ta seb??? jak je na tom???
26. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: já mám na balkoně nádherně a když se kouknu k západu, tak tam není vidět nic. Volala jsem manželovi, který pracuje 4km od domu a říkal, že tam nevidí nic :frowning2: . Já nevím co se děje. Umřel Jackson tak se stahují mračna :grinning:

se seb? to bylo špatně ili5
26. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no seb jde dnes na kontrolu jestli si pamatuju dobře, to myslíš?
26. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, myslela jsem seb s tou kontrolou a na ili myslím taky, uvidíme jak je té...
26. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak píchání je menší, je mi lépe, už to není tak často, ale ďube. Slepák mám vyndaný, myslím jestli to není spojeno s tou mou zácpou.
Jinak to video je nádherné, ale líbí se mi i to čtení každý týden, nevím kdo to tu dal, myslím kol. str.10to máme. Musím zas na to kouknout jak rosteme a co už nám narostlo.
Jinak u nás je zataženo, dusno. Včera nepršelo, ale bylo taky dusno dost.
Seb už leží asi na křesle, pak dej vědět jak jsi dopadla.
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jsem dávala já, je to super odkaz :slight_smile:

Já jsem si to vytiskla na doma:slight_smile:

Seb, už je určitě happy a vidí svýho prcka
26. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, to bylo moc suprové, tak jestli to máš někde po ruce, tak to sem dej znova, jak teda to nebude problém. Holky asi odpočívají. Já peru a jdu vařit oběd. Smažený hermelína bramborek a rajčatový salát, polévku vločkovou se zeleninou, na ty moje zažívací problémy :grinning:
26. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: to já asi přijedu na oběd :grinning: , ty mi děláš chutě :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je s tou Seb??? DOufám, že jen někde courá a zapomněla na nás...
26. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Včera jsem se neozvala, protože jsme byli celý den na cestách. Jeli jsme vlakem do Prahy pro nové auto, v Praze nás chytila buřina jako kdyby měl být konec světa. Naštěstí se v tu dobu vyřizovaly papíry k autu, takže jsme byli schovaní. Cestou domů jsme se stavili v Babyparku (trošku mě to tam zklamalo, měla jsem pocit, že tam bude mnohem větší výběr) a potom v Ikei. Tam jsme courali asi tři hodiny, koupili nějaké drobnosti a vyrazili domů. Přijeli jsme až o půl desáté a to už jsem totálně mrtvá padla za vlast :grinning: Nejvíc mě bolela krční páteř a ten kousek pod ní, ani jsem nemohla pořádně ležet :frowning2:
No a teď už se zase pomalu chystám na nákupy a potom za paní, která mi dělá nehty.

Seb, doufám, že už máš fotku prcka :slight_smile:

ili5, snad už ti je dobře :slight_smile:
26. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem tu od dr., mám v bříšku 2,7mm embryjko a už mu tam blikalo náznak srdíčka :sweat_smile:
26. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hrozně mě dneska píchá v podbříšku na pravé straně, tam ještě mám vejcovod, tak doufám, že tam není druhý embryo zaseknutý, to by mě omyly ! já totiž měřila BT a stoupla mi dvakrát tento cyklus, jako bych měla dvě ovulky :unamused:
26. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj seb, tak gratuluji a neboj, píchá tě tam proto, že se ti napíná vaz ,který drží dělohu a ta ti krásně roste :grinning: , on je vpravo kratší, proto nás skoro všechny píchá vpravo :grinning: , já se kolikrát v noci ani nemůžu otočit :grinning:
tak si to užívej a bud v klidu :wink:
26. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek