• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahoj jani, píchá mě to jako špendlíkem, ale už od rána, není to bolest, ale vysloveně píchání, tak myslíš , že to je ono ? :confused: :slight_smile:
26. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ajo, aevko a všichni, já jsem byla z té procházky dnešní tak vyřízená, že jsem z toho usnula, a až ted tady čtu , jak ste na mě myslely, děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
sem se tam u dr. držela a u sestřiček, když na mě radostně volali sem se rozbulela z toho všeho :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj seb, tak to jsme s tím pícháním dvě. Asi jsem Tě nakazila :grinning: . Máš fotečku? A v kterém týdnu přesně jsi?
je dobře, že žádná nemáme komplikace a jde to hladce.
26. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb moc gratuluju! Ili, jsem ráda, že už to přešlo, snad to nic nebylo. Jinak jsem se byla ještě ukázat v CAR k panu doktorovi, co mi zařídil to těhotenství :slight_smile: , tak mi udělal ultrazvuk, děcka mají 2 cm, tak byl spokojenej a říkal, že hlavní je do toho 11., 12, týdne nechytit virózu, tak jsem vám to musela hned napsat, abyste to taky věděly, kdo to ještě nevíte :grinning: :grinning: :grinning: .
Ili, do kdy bereš ten utroš, mně říkal dr. do 11.týdne, ale zapomněla jsem se zeptat jestli do 10+1, 10+6 nebo 11+..., tak nevím, mám v tom chaos v těch počtech :confused:
26. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: no poslední ms 16.5. tzn. dnes bych měla být 5tt+6, ale dr. mi do zprávy napsala: gravidita mezi 4-5 t., tak nevím proč, mimís měří 2,7 mm, dále tam napsala, že je "vitální embryo" :grinning: s aktivní srdeční akcí :sweat_smile:
je mi divný, že by ve 4 týdnu už byla vidět srdeční akce a hlavně podle ms mi to vychází na víc, a ovu jsem měla 16DPO, tak jsem z toho blázen :confused:
a ty jsi ve kterém ?
a píchá tě to taky jako špendlíkem ?
26. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám ostatní holčiny. Seb, mě to bodá jak nožem mi mi tam někdo bodl víckrát pak nic, za chvíli zas. Včera mi to dělalo celý den, dnes méně už, ale ještě jj. Jak to bodne tak to jde do třísel a nohy ta bolest. ale když to máš i ty,tak to asi má být, doufejme. Jinak jsem dnes 8+3 dny. Zavádět nevím do kdy, v CAR mi napsali do 12 tt. Já mám gel u ještě na 17 dní. do 13.7, To je ukončený 10 tt. Tak asi to pak stačí. A toho 13. jdu na kontrolu, tk se uvidí jestli mi ještě napíše.
26. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: myslím, že je to ono :slight_smile: ,ale kdyby to bylo nesnesitelný, upaluj k doktorovi, prostě to semtam píchne a táhne, někdy mě tam až jakoby chytne křeč,prý je to normální :slight_smile:
26. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
kdepak se touláte, nevyspávejte a pojdte koníkovat :grinning:
mě dneska už nic nepíchá ani mi není nevolno od žaludku, tak zase bych radši nějaký těhudůkaz na svém těle cítila, no já asi nebudu nikdy spokojená :grinning:
27. čer 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj seb: to je fajn, mě zas začalo bolet břicho jak na menses,ale je fakt, že bych ji v tuhle dobu měla. :slight_smile: Tak to je asi taky normální :slight_smile: .

Užívejte víkend, my doma makáme jak oteklý :grinning:
27. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já došla z obchodů, šla koupit kýb a mop, maso, zeleninu, taktak jsem došla, pak začlo lít. Chtěla jsem pověsit cíchy na balkon, ale leje. Hnus počasí. Co vaříte? Já vepř. guláš a polévku krocaní a nudle s játrovýma knd. Dnes se chytám gruntování, je to tu jak po výbuchu. Potřebovala bych uklízečku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana, ili : mě začínají dost bolet prsa, nejvíc ráno, když poprvé vstanu, au atu :sunglasses: , my moc nemakáme a máme tu binec, taky bychom potřebovali uklízečku a žehličku v jedné osobě :grinning:, vaříme zapečené těstoviny
ili: píchání už tě přešlo ? mě jo :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme měli polévku s játrovými knedlíčky, zapečenou rybu se zeleninou a sýrem, nové brambůrky a rajčatový salát :slight_smile:

binec a kupa na žehlení je tu taky, ale my předěláváme dole vstupní halu, dlažba, omítky atp, tak je tu cirkus :grinning:

prsa mě bolí čím dál víc a včera mi řekla ségra, že neví kam až mi porostou :grinning:

No a bylo tu celkem obstojně,ale zase se to na obloze chruje a myslím, že zas přijde nějaká bouřka :frowning2:
27. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jenom nakukuju a frčím na sraz od gymplu. Máme je vždy takové netypické, např. dobou trvání = od pátku do neděle (na to já si tedy netroufám, takže mě stačí se tam jet tak na tři hoďky podívat), ale také lokalitou - tetokrát je to v takových menších horách asi 40 km odtud a kola sebou (to u mě teda určitě nehrozí). Kolo ani nevlastním, já radši po svých a když už zrychleně, tak autem. Navíc máme psa a tomu taky vyhovuje,když se chodí pěšky, auto má taky ráda, ale ke kolu bych se jí bála vzít.

Jani, já už mám taky prsa jak melouny, už jsem si musela koupit novou podprdu, protože v těch, co mám, jsem vypadala jako bych je sebrala o hodně mladší ségře :grinning:

Seb, a bolí teď už pořád. Jsem zvyklá spát na břiše a to je teď docela problém. Ne, že by mi vadilo břicho, ale než tu svoji výbavu pod sebe naskládám tak, aby mě to nikde nebolelo, to je doba :wink:

Tak zatím pa,pa. Jdu se obléknout a vyrazím směr vzpomínka na mládí :slight_smile:
27. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: tak to my taky rekonstruujeme, takže všude hrozný binec po chodbě, ale už na to kašlu a neuklízím, šetřím se :sunglasses:
27. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no jasně, však ten bordel nikam neuteče :grinning: , já mám tak zlatýho manžela, že to po sobě uklidí :grinning: , je fakt, že jsem mu dost pomohla,ale taky mi není dnes úplně nejlíp :wink:
27. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se máš, že to zvládá mm sám :wink: , nám tu dělají binec dělníci
27. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásnou neděli, doufám, že jste všechny v pořádku, jak s miminky tak kvůli povodním, které pomalu ale jistě pustoší jeden kraj za druhým :frowning2: .
28. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pěknou neděli i tobě :dizzy_face: , taky doufám, že se povodně alespoň nikoho z nás tady osobně nedotknou, je to hrůza , co se zas děje a počasí je pořád hnusný dál
kdepak máme mar ? nešla nám už rodit mamina ? :sweat_smile: :confused:
28. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ona sem mar26 nechodí, je v jiné diskuzi :sunglasses:
28. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: já si říkala, že jsem tu nikoho s takovým nickem neviděla :grinning: :grinning: , furt jsem přemýšlela, kdo by to mohl od nás být :grinning:

tady se zas kaboní, odpoledne chcem dělat makrely, přijedou známí tak doufám, že nebude lejt :angry:
28. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chčije a chčije. Já od rána gruntuju, tak jsem si udělala chvilku, bolí mě v zádech. Nějak mi vše trvá, vůbec nejde vidět, že uklízím :grinning: . Za chvíli je Colombo, tak se natáhnu u něj a pak pokračuju, nebo zítra.
Makrelku bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na klacku, mňamky...
28. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: já ještě chodím do diskuze Mimoděložní a následně těhu a tak se mi to pomotalo :wink:
já znám makrelu jenom takovou tu koupenou studenou uzenou :sunglasses:
28. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je rozdíl seb, makrela napoíchnutá na klacku a udělaná nad ohínkem je super. sním dvě jen tak bez chleba, ten by rušil. minulý týden jsme dělali makrely, ale hodně tak na tácu nad ohněm na roštu, taky super. Já mám vše u táboráku ráda, masíčka, živáňskou, srnčí gulášek v kotlíku, brambory v popelu, ty mám ze všeho nejraději, už aby bylo venku hezky...
28. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všem!
Já mám dnes nějaký den blbec, nevím, jestli je to tlakem, ale jsem naprosto nepoužitelná. Odpoledne mi měli přijít popřát rodiče k narozeninám. Když jsem chystala pohoštění, docela to šlo. Jenže jsem pak ještě chtěla umýt nádobí a omdlela jsem u dřezu. Takže, když potom přišli, byla jsem schopná jenom sedět, takže mi přáli a já jsem u toho seděla :frowning2: A teď jsem tady jak mrtvola. Hlava se mi motá, jako kdybych strávila celý den na kolotoči. Doufám, že to nebude trvat dlouho.
28. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak me se neska vratila anulka, covece jakasi hezci je po tom tydnu :grinning: uz su rada ze je doma, aspon sem si odpocala. konecne prazdniny. jinak me v tom brichu obcas tak pichne ze se mi ajhlava zatoci tak dobru noc holky
28. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevko, raději si zítra zajdi k dr. asi tlak budeš mít špatný, zajdi a pak dej vědět, snad budeš v poho!!! :slight_smile: Budu na Tě myslet.
28. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: a kde ty makrely, co se pečou na ohni koupím ? nebo si je vylovíte ? :sunglasses:
28. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevko, chudinko, já taky myslím, že to bude tlakem, někdo ho mívá moc nízký a pak omdlí, ale taky by to možná mohla být ta anémie, nedostatek železa, ale to nevím, to si jen tak domýšlím, šla bych se poradit s dr., nebo tam aspon zavolej
radiska, mě tam taky občas pěkně píchne až se leknu, ale dnes zas nic
28. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: normálka v supermarketu v mrazáku :grinning: , rozmrazím, omeju, naláduju do nich česnek, osolím, okořením, zakápnu olejem a nechám do druhého dne v lednici. A pak klacek a oheň :grinning: . Juj to je baštááááá :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Tak jsem vás konečně dočetla, nebyl o víkendu čas koníkovat - měli jsme oslavu manželových narozenin...

Bavily jste se tu o rostoucích prsách, mě pořád nic neroste, už mě to začíná pomalu štvát... Těšila jsem se, jak mi trošku poporostou ty moje mrňavky...
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek