• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahoj aji, ono není až tak o co stát, teď jsem lezla z postele a ta prsa fakt bolí, že se jich ani dotknout nemůžu :unamused:
Však se dočkáš :grinning:
29. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a mě nebolí vůbec, žádný náznak citlivosti...

Dnes jdu odpoledne na kontrolu, mám trošku trému, co doktor řekne...
29. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji neboj a pak se hned ozvi :slight_smile: , už se těším na fotečku
29. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: ale makrelá má drobný kostičky, to je překážka :zipper_mouth: :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja: tak držím palečky at se vrátíš od dr. spokojená :wink:
mě už prsa bolet začaly, ze dne na den, ráno a trochu natekly, ale že bych je měla o číslo nebo dvě větší , tak to ne-e, Pamela ze mě asi nebude :confounded: :grinning:
29. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozvu se, ale nevím, zda to stihnu dnes, mám odpoledne ještě sraz s kámoškou
29. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak večer ;)
29. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no jo, to má :grinning: ,ale kurňa jak je dobrá. Teď jsem zrovna narvala od večera nádobí do myčky a že by mi ten rybí puch dělal dobře to teda neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady je hezky, ale šílený dusno, tak peru jak o život, děti jedou na 14 dní k babičce, tak musím balit věci. :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zrovna to nádobí od večera do myčku rvu taky, ale musím nejdřív vyndavat to čistý, je to náročné :slight_smile:
tak budeš mít havaj a leháro, když děti budou 14 dní u babičky :wink:
29. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cítím se pořád nějak studená, jako po těle, ze začátku jsem měla zvýšenou teplotu pořád a ted nic, doufám, že BT se drží a embryjko taky :pensive:
29. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak na to dnes už prdím a frčím k panu doktorovi :slight_smile:

Mějte se a držte nám palečky, pak se ozvu
29. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no mi povídej, vyndavat umytý nádobí je hrozná práce :grinning: , já to nesnáším, ale vždycky si vzpomenu jaký to bylo když jsem to musela všechno mýt a ještě utírat :sunglasses: , my toho zaflákáme, že to je denně jedna myčka :grinning:
no lehárko moc ne, využiju toho, že nebudou doma a začne akce kulový blesk, úklid, aneb všechno lítá co peří má :grinning: . Děti se vrátí do krásných čistounkých pokojíčků a já pak ještě tři neděle poslouchám jak jsem hrozná matka, co všechno jsem jim vyhodila :grinning: :grinning: Nacházím neuvěřitelný věci. :grinning: Jinak jim tam nelezu, uklízí si samy, jenže tak nějak to v úhledných koulích hází do skříní a dnes když jsem jim balila mě málem odvezli takže na to musím vlítnout. :wink:

aji: držím pěstičky
29. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se konečně odhodlala jít vám sem napsat... Bohužel nejčernější obavy se potvrdily a nemáme srdíčko a budou mi to miminko muset vzít... Doktor chce ještě ve čtvrtek udělat poslední UTZ, kdyby náhodou, ale říkal, že ta naděje je nulová a pak rovnou do nemocnice :cry: :cry: :cry:
jsem z toho hotová, nevím jestli mám brečet, nadávat sobě, nadávat manželovi nebo celýmu světu... Pořád jsem si říkala, že ta věta může přijít kdykoli a byla jsem na to připravená, ale když už tu větu vyřknul, tak jsem se sesypala... Mimi měří 4mm a má mít prý minimálně 1,3mm
29. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajinko to je mi moc líto :frowning2: , co na to říct, vydrž do čtvrtka i takové připady tu byly, že miminko vyrostlo a srdíčko naskočilo. Vydrž holka, je to težký,ale ty to zvládneš, znám to z vlastní zkušenosti, neboj, jsme s tebou.
29. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajinko, moc na tebe myslím. Bože, ten svět je nespravedlivej :frowning2: Ale nevzdávej to, vydrž do čtvrtka. Vždyť zázraky se stávají. Moc dobře vím, jak ti je. Ten stejný pocit jsem měla při mimoděložním. Tehdy jsem považovala doktory skoro za vrahy, že mi chtějí sebrat mimíška, který žije, jenom se omylem usadil o pár centimetrů jinde. Neboj, zase vysvitne sluníčko...
29. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já začínám pomalu nervačit. Zítra mě čeká ten screening a začínám se bát toho, co mi řeknou. Vzhledem k věku žádné extra optimistické informace čekat nemůžu, ale aby to nebylo úplně KO.
29. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka neboj, nejsi přece stará!! :slight_smile: , bude to ok, budu na tebe myslet a pak se ozvi a půjdem to zapít.....džusem :grinning:

ajinko a ty neztrácej naději, ta umírá poslední a kdyby to náhodou nedopadlo dobře, mimísek si vás brzy najde neboj. Vždycky když si člověk myslí, že víc nevydrží, vydrží dvakrát tolik. Koukni do diskusí na téma srdíčko, tam je mraky takových případů a dopadly dobře. A mně se nezdá, že by to tvoje miminko bylo malé, vždyt moje má ted sotva 1.5cm a to jsem těhotná déle než ty. A srdíčko by mělo být vidět při 6mm tak taky máte čas :slight_smile: . Neboj..
29. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, ještě není rozhodnuto. U nás taky dívčina měla toto bleděmodré, dlouho nevěděla jestli jj, nebo ne, malinký, srdíčko nikde a už má klučinu 14 dní doma. To bude určo kluk, ti se totiž špatně zahnízďují a dělají dost neplechu, holky se uchytí hnedle. takže to bude klučina a má prostě čas, ve čtvrtek to bude dobré, budem tomu všechny věřit a držet pěsti a ono to bude dobré!!!! :slight_smile:
Aevko, prosím ty pak napiš jak to vyšetření probíhá a kde na něj jedeš. V kterém týdnu Tě tam poslali?
29. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste zlatíčka, to víte, že tam někde hluboko ve mě je pořád malinká naděje, ale doktor mi řekl, ať se raději smířím, s tím, že to neklapne... No uvidíme, nějak to dopadne... Děkuju vám všem
29. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji : drz se holka drz se, nadeje umira posledni. vzdycky enjak bylo nejak bude ja vim ze vlastni miminko je vlastni miminko, ale existuji i jine moznosti. Ja sama jsem z te druhe moznosti - PP. hlavne se seti nic radej nedelej at si pak jeste enco nevycitas. Je to hold zivot a svina desne enspravedlivej. Ale abych te povzbudila sestrenka byla 7x na umelem a nikdy se neudrzelo az na po 8, potom se dalsi tri roky snazili mezitim jeste 3x potratila nez se povedlo dalsi. Taky to vzdavala, ani se ji nedivi, ale bojovala az do konce. tak se taky drz a drzim pesti budu na tebe myslet.
29. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji, držím palečky všechny co mám, at se příště srdíčko ukáže, vždyt některým ženám se ukazuje až v 9tt a to ty ještě zdaleka nejsi, tak nevím proč tě dr. tak straší ! navíc se mi to nějak celé nezdá, na prvním utz ti mimís měřil už 6 mm, na druhém píšeš v albíčku, že ti dr řekl, že povyrostl a ted ti najednou tvrdí že má jen 4mm ?! vždyt je to blbost, kdyby řekl, že je stejný jako minule tak neřeknu, ale přece nemůže být menší ne ? :confused: mě to připadá, že spíš se mimís ukrýval a nebo ho dr. špatně změřil. V jakém jsi týdnu ? V tabulce , kterou hodně holek má ve svých albíčkách píšou, že v 6tt má embryjko měřit 2-4mm !!! no a v jakém jsi ty týdnu ? ??
třeba to fakt dr. jen špatně ted viděl, nebo špatně změřil, mě se prostě nezdá, že by to mohlo být menší než při prvním měření
jinak mě dr. naměřila 2,7 mm a podle ms jsem ten den byla 5tt+6 a já se jí ptala, jestli to není nějaký moc malinký, ona se usmála a řekla, že ne ... tak snad ti to dodá ještě trochu naděje a i když je to šíleně těžký snaž se být trošku v klidu, a budeme všichni ti držet tady palce at tam příště už vidíš srdíčko
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, naděje umírá poslední, budu ti moc držet pěsti. Moje kamarádka to měla taky tak, jak píšeš, dr.jí řekl to stejné, no a nakonec dostala průkazku, sice až někdy ve 3.měsíci, ale to co vypadalo, že z toho nic nebude, tak mělo minulý měsíc dva roky. Tak neboj, jsme s tebou a budeme na tebe myslet!!!
30. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, těch 6 mm měřil asi celý váček nebo nevím, to mi řekli v nemocnici, minule řekl, že to poporostlo, ale už minule se divně šklebil, ale nevěnovala jsem tomu pozornost...
Snažím se být v pohodě, ale moc to nejde, dnes jsem ani nešla do práce, ještě ke všemu mám nějakou chřipajznu, tak mě bolí celý člověk...
Těhu průkajdu jsem měla od první návštěvy, ale včera mi jí vzal a už mi jí nevrátil... :cry:
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo, drž se, jak píše petkan, může to ještě pořád dopadnout dobře, v nemocnicích mají lepší ultrazvuky, tak tam třeba srdíčko už uvidí
30. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky seb... našla jsem něco na zasmátí :grinning:
¨
Dvě spořádané ženy si vyrazi na dámskou jízdu a nejak nechtěně se ožerou jako dogy...
Vrací se v noci domů a když prochází kolem hřbitova přepadne je naléhavá potřeba.
Zapadnou teda mezi hroby ale ani jedna nemá toaletní papír. První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je..
Druhá má drahé luxusní prádlo které nechce obětovat.
Všimne si věnce na hrobu u něhož dřepí, šáhne teda po stuze a vytře se tou stuhou z věnce.
Ráno si jejich manželé telefonují a stěžují si jak jindy spořádané a slušné ženušky jsou zlitý jako vázy a teď chrápou v posteli.
Jeden z nich si ještě podotkne : Ty vole ale začínám tušit to nejhorší....Ta moje přišla bez kalhotek !
A ten druhý na to : Hmm, to nic není.....Tý mojí čouhá z půlek nějaká pentle a na ní je napsáno:
OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU - NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME
30. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, aji super vtípek po ránu. Vidím, že je Ti lépe, to je dobře.
Jinak u nás je zas pod mrakem, mám doma vlhko, nic neschne, mohli by zatopit. Začínají dnes prázdniny, holka už je doma a venku tak hnusně. Loni jim to taky nevyšlo, ale červen byly pařáky a teď už ani podzim, je po létě a začíná podzim. :grinning:
30. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lépe mi moc není, protože jsem od manžela chytla chřipku, tak mě bolí celý člověk...
napadlo mě, že se asi vyprdnu na čtvrtek, stejně mi je mizerně, že bych k tomu doktorovi šla až příští týden v úterý... pokud to srdíčko má naskočit, tak naskočí a pokud ne, tak to už bude 100% jasné...
30. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, raději si zajdi, možná Ti něco předepíše ať něco nezadrbeš. Jak by tam nebylo, můžeš pak ještě týden počkat a zajít za jným dr. na tom nic není. Hlavně se vyleč do třetího měsíce je viroza pro nás nebezpečná, tak hodně čaje s citronem a medem a odšťavňuj ovoce a pij hoooooodně.
30. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: hlavně nenech vylítnout horečku, to je takhle brzo průšvih a pokud tam ve čtvrtek půjdeš, nenech se hned poslat do nemocnice pokud nekrvácíš, hodně pročítám na porodnice.cz Dr. Kouckýho a ten vždycky říká ještě týden počkat může to být mladší gravidita. :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jani, budu se bránit co nejdéle to půjde a co nejdéle to sama vydržím, je to těžký, sama víš, že ti nebylo nejlépe,když tě na začátku doktor vyděsil..
30. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek