• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Právě a taky víš jak to skončilo :grinning: , takže vydrž! Hezky odpočívej :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak už se zdá že mi začne být lépe,chuť teda pořád nikde ale ono to přijde,,jinak jsem z pátka na sobotu začala špinit tak jsme v sobotu místo výletu jeli do nemocnice,pani doktorka byla moc příjemná,zkontrolovala mě a vše v naprostém pořádku dokonce miminko už měší 2cm a je moc vitální patrně je to takovej šmelil po tatínkovi a děláj mu roupy věci okolo(placenta.pup.šnůra) tak do mě asi rejpal až něco rozrejpl ale naštěští je to vše v pořádku a dali mi přášky a už nešpiním jen mám odpočívat a šetřit se tak spíš polehávám nejlíp je mi vždy večer mno..Jako ještě mám nutkání na zvracení ale už tolik nezvracím..
Ve štředu jdu ke kadeřnici,vypadám čím dál hůř,to těhotenství mě morduje.asi by to mohla být holčička:slight_smile:

Ajinko tobě držím moc palečky,moc na tebe myslím a mysli na to že naděje umírá úoslední a ať už to dopadne jakkoliv tak věř že miminko mít buděš ať už v únoru nedo v dubnu..neboj holka!!! :wink:
30. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,pane doktore,moc chlapů Vám sem nepíše,tak jsem asi výjimka.Přítelkyně byla hospitalizována se špiněním a bolestmi břicha minulý pátek.Následovalo vyšetření,UZ,odběr.V pondělí již žádné potíže neměla,z nemocnice ji však z pustit nechtěli.Přítelkyně není žádná hazardérka,souhlasila,problém však je,že jí k tomu nikdo neřekl ani slovo vysvětlení.Nedozvěděla se ani co je vidět na UZ,pouze nějaké zamumlání "nic moc tam nevidím" (páteční výrok).Na UZ byla ještě v PO a ve ST,kdy se doktor vyjádřil,že to měří 4mm a že to od pondělí nevyrostlo.???Ze sestry se podařilo vytáhnout hodnoty HCG - PO 680, ST 2250.Vím, že toto Vám asi moc neřekne,ale přeci jen jak to máme vnímat?Přítelkyně by měla být dle PM na konci 5.týdne,jinak to bude cca 4.tt.Přes noc jsem přečetl všech téměř 2700 příspěvků a lecos vím,ale přesto budu rád,když mě trochu uklidníte .Moc děkuji a přeji hodně úspěchů Vaší webové poradně.Tom
Dobrý den, bohužel, vidím,je to opět o komunikaci, snad jen "průšvihy " donutí některé kolegy s pacientkami mluvit. No,dynamika hodnot hCG spíše svědčí pro zcela normálně prosperující těhotenství, hodnoty cca odpovídají onomu 5-6.týdnu, i embryo v této době měří cca 4 mm. Akce srdeční by měla být vidět až od 6 mm.Myslím,že je tedy vše o.k. , bolesti břicha patří k začínajícímu těh. zejména u poprvé těhotných
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji to je pro tebe, zrovna zářný příklad, neboj a vydrž :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani děkuju, teď jsem se vrátila MM mě vzal na oběd, abych nemusela vařit...

přemýšlím, že než půjdu ve čtvrtek k doktorovi, tak si zajdu do nemocnice, chci slyšet názor i jiného lékaře...
30. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: jo jo, to máš skvělý nápad!! :slight_smile: Mám známou kterou opravdu hnal doktor na kyretáž, nedala se a za týden bylo srdíčko, příroda je nevyzpytatelná a mocná čarodějka :grinning: . Samoržejmě kdyby ti bylo zle nebo jsi začala krvácet, to je jiná.
30. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, placentu ještě nemáš, je až ve 12 tt!!! Ale dočkáne se.
Aji, drž se a taky bych si zašla jinde, ale až po čtvrtku, dala bych mu ještě šanci dr a když tak bych si zašla i k dalšímu odborníkovi.
Aevko, už jsi doma z vyšetření? Pak napiš jak to probíhá jsem zvědavá!!!
30. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dnes nějak celý den prospala, zítra jdu k dr., tak snad nebudou špatné zprávy, trochu mě děsí, že mě v břiše nic nebolí ani nepíchá, není to divný ? :rolling_eyes:
ajo, taky bych šla do tý nemocnice pro názor jiného dr. , snad tě někde vezmou bez doporučení ... ? :confused:
30. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady je buřa, přímo nad náma, rány jak hrom a leje. Před chvíli ještě svítilo krásně sluníčko....
30. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ještě svítí :sunglasses:
30. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já už jí asi mám panč doktorka v sobotu v nemocnici říkala že se jí na utz plete placenta :sunglasses: že miminko nevidí a tak musela udělat vaginální utz tam už to viděla krásně,přez bříško utz byl ještě takovej nejasnej takže ještě tak velcí nejsme aby jsme byli vidět klasickým ultrazvukem..
Ale to je jedno..třeba doktorka nevěděla co mluví.. :sweat_smile:
30. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to řádilo od jedné, měli jsme nad hlavou tři bouřky v sobě a teď se to vrací, řeka u baráku pomalu ale jistě stoupá :unamused: , jestli my to dole doděláme a vlítne nám sem voda, tak mě mrskne!!!! :rolling_eyes:
30. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, a odkud jsi ? snad řeka nebude stoupat :angry: :unamused:
30. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
z východních Čech, od Ústí nad Orlicí :slight_smile: , pršet zatím přestalo a řeka přestala stoupat ,pořád to chodíme kontrolovat, abysme kdyžtak odvezli auta, psa z voliery vzali nahoru a když by bylo nejhůř, začali k nám stěhovat babičku s dědou ze spoda, ale modlím se. :frowning2: Já na takový nervy nejsem zvyklá, 30 let jsem bydlela v paneláku v místě kde nic nehrozilo a nastěhuju se k řece :grinning: blbec :grinning: :grinning: Jo láska hory přenáší a mě donesla až k Niagáře :grinning:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jojo, lááááska je lááááska :wink:
tady už taky sprchlo, ale já tu poblíž žádnou řeku ani rybník nemám, tak spíš jen nevěřícně koukám v tv co ta voda dokáže
30. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po ránu...
1. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, taky zdravím všechny maminy a přeji krásný den bez bouřek a dešťů :slight_smile: .
1. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jak je tam u vás?? Voda opadla?
1. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: jo jo opadla, zatím je to ok i když si myslím, že zase něco přijde, nedá se venku vůbec dýchat, teď jsem byla ve městě shánět kalhoty na léto, protože po tom posledním potratu jsem všechny těhotenský věci prodala abych se na to nekoukala a ted už kalhoty nedopnu :grinning: Tak si myslím, že jedna odpoledne to jistí a zase se něco přivalí. Řeka je zpátky na svém místě zatím :grinning:
1. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, píšu vám než odjedu do nemocnice na ten potrat, byla jsem u té skvělé paní doktorky, která mě minule prohlížela, i ona mi říkala, že nemá cenu to protahovat, že tam není co zachraňovat... Takže jdu na to...
:cry:
1. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: tak se drž holka, hlavně abys byla v pořádku a neboj, miminko si vás brzo najde.
1. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ajo, to je mi moc líto, že to tentokrát nevyšlo, ale příště už tělo bude těhu stav mít v paměti a už si s tím bude vědět rady, já jsem po samovolném potratu v dubnu, otěhotněla hned za další měsíc, vám dají asi 3 měsíce pauzu a pak znovu můžete mimískovat
já byla dnes zas u dr. pro nějaké papíry na krev a na nějaký kombinovaný utz v 12 týdnu a nechtěla mi udělat dnes utz, že jsem byla v pátek , ale když vyděla jak jsem vyplašená, jeslti je vše ok, tak mi ho udělala a řekla, že jsem 5+6 podle toho utz, jenže podle ms mám být už 6+4 , tak se bojím, jeslti to není moc malinké :frowning2: , na další kontrolu jdu až za 16 dní
1. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady dnes svítí sluníčko. Aji, tak ještě ve čtvrtek jdeš, tak sned ještě malinká neděje....
Lulu, mi dělaj jen vnitřní UZ, přez břicho se už dělaj málo, ne nevím teda? Myslela jsem, že je to minulost vyšetřovat prsty vnitřně, mě teda jen vnitřním Uz a nevrtaj do mě klešťama a prstama :grinning: .
Seb, ono každý ten UZ ukazuje jinak tt, hlavní je, že je v pořádku miminko a jak je veké nezáleží ono pak poroste yrchle jak bude na světě. Já jdu na kontrolu 13,7,
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky dělají jen vnitřní utz a nevrtá do mě prstem, zatím aspon :sunglasses:
holky moje doktorka je zlatá, ale má sestru takovou megeru, že mám chut od ní odejít, jen kvůli tý megeře, všichni s ní mají problém, ale je tam už léééta, tak asi jen tak nevypadne :frowning2: dokonce jí kritizujou i na jednom serveru, kde jsou recenze na lékaře, je fakt děsivá, dnes jsem se jí zeptala jen kdy mám jít na krev a kam mám jít na nějaký spešl utz, co mě dr. posílá a ta megera na mě začala ječet, že mi to všecho už řekla dr. a že to mám napsaný v papírech, jsem ještě ted z toho rozhozená, jak na mě ječela :frowning2: , je jí asi tak 47 typuju.
1. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: mělas ji poslat víš kam :grinning: anebo si postěžovat doktorce co tam má za kravku

tady se zase žene burjááá

to zas bude veselo :grinning:
1. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to jsem měla, jenže jsem z ní měla slzy na krajíčku, asi už na mě působí hormony, tak sem se nezmohla na nic a dr. jí slyšela krávu, je na ní zvyklá, tak jí to asi nepřekvapuje už ani
tak u nás je vedro a svítí sluníčko, na bouřku to nevypadá
holky tady různě píšou, že chodí do nějakých poraden v těhu, mě o ničem takovém dr. nic neříkala, to jsou jako normální kontroly nebo něco jinýho ty poradny ? :confused:
dr. mi ani nekontrolovala moč, tlak, stěry z čípku nic, je to normální ? :sunglasses:
1. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás je nádherně, sluníčko,horko, konečně léto. No, někdo ješě s lékařů nemá UZ vnitřní, tak používá zastaralou metodu hrabaní ručně, kleště.... Já odešlaw od dr. ten nejenže neměl vnitřní Uz, ale normální UZ měl tak starý, že mu tam nic neukazovalo, našel mi tam 6 cm nádor na střevě, jsem si doma pobrečela a ve špitále se smály jak zjistii ke komu chodím a co má za Uz vyřazený. Samozřejmě, že jsem tam nic neměla :grinning: , ale ty muka než jsem šla na vyšetření byly hrozné jak jsem myslela na to nejhorší.... Nakonec chodím přímo do špitálu, tam maj vybavení jaksepatří.
Jani jak si dopadla na skrimingu? Jak se to dělá, popiš prosí m, děkui. :sunglasses:
1. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, no to je šílený, oznámit někomu, že má nádor a přitom to není pravda, mě by z toho kleplo :angry: takovýho dr. bych kopla do z... :wink: , ale musel ti spadnout kámen ze srdce, když jsi zjistila, že to není pravda ! naštěstí :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: to měla jít aevka včera a ještě se neozvala, jinak prvotrimestrální screening nahrazuje triple testy, nejdřív se v určitém týdnu bere krev na zjištění hladin hormonů a k tomu se dělá ve 12 tt podrobný ultrazvuk, kde se hlavně měří NT což je projasnění šíje. To se pak dá dokupy do PC a vyleze buď pozitivní, pak doporučují amniocentézu nebo negativní a je klid :grinning:

jinak toho tvýho doktora bych asi odměnila tím, že bych mu ten hačaperk, kterým jezdí po břiše narvala do zadku kdyby mi řekl takovou nepravdu :slight_smile: To si vůbec neumí představit, že by mi tohle někdo řekl a nebyla to pravda, to je šílený. :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek