• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ajinko, to víš že můžeš, my tě tu rádi budem mít, za jak dlouho Vám dovolili se snažit? Moc jsem na tebe myslela, jsem ráda, že jsi to zvládla, tak pěkně odpočívej ( no v práci to asi moc nejde viď ) :grinning: a černý myšlenky vyžeň z hlavy. Teď byste měli jet na tu dovolenou.
3. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak nasa mala se namyslela ze dnesni noc bude jako terorista to bylo neco strasneho, nakrmena byla v klidu v osm usnula a od jedenacti do peti se prevalovala vlezla nam do postele takze sme nevyspani oba dva a muj rano do prace na 6!! no nevim co to zas melo byt ale su uplne hotova. jinak uz planujeme na 18. anulcine narozeniny, tak snad to ve zdravi prezijem, jinak u me stale porad stejne porad blbe. a ted nejvic v noci.

A proc by si sem mela prestat chodit? ja myslim ze se tu pekne rozjely debaty ruzneho typu a byla by skoda prjiti o dalsi nazor ne?
3. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak vám děkuju a chci se zeptat Janči, která si prošla tímto taky. Jani, mě pobolívá podbříšek jako při MS, je to docela nepříjemné, není topořád jen občas to zabolí, je to normální? Doktoři mi o bolení nic neříkali. krvácet jsem přestala už včera...
3. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak včera mi bylo hrozně zle od žaludku a točení hlavy a dnes nic, včera jsem si hrozně přála, aby to už přestalo, ale dnes mě začalo místo toho pobolívat břicho jako na ms, tak se zas bojím, co to znamená, doufám, že mě mrcha nepřekvapí ! :angry:
3. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, to mě překvapuje, že ti nedali neschopenku na nějaký vzpamatování se ze všeho ? Prosím Tě, jak si už špinila, tak brala jsi Utrogestan nebo něco na udržení ? A jasně, že tady s námi zůstat musíš i dál, protože za chvíli stejně budeš zas těhu, tak kam bys chodila :wink:
3. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, utroš jsem brala už když jsem začala špinit někdy v 6tt, jenže po té pondělní kontrole mi dr. řekl, a´t to přestanu brát, že mimčo stejně bude muset ven. Ještě v úterý večer jsme se s manželem milovali, takže to asi to špinění nastartovalo.
Neschopenku jsem nechtěla...
3. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to možná i nastartovalo vysazení toho Utroše, musíš být hrozně silná, když jsi si nevzala neschopenku a šupajdila do práce, ale asi je to lepší, že přijdeš na jiné myšlenky a já se vsadím, že budeš co nevidět znovu těhule, aji držím moc palce, jak dlouho máte mít pauzu ? mě řekli tenkrát po revizi, že můžem začít hned další cyklus vyrábět mimi :sunglasses:
3. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neříkej??? mě řekli 14 dní bez sexu (což byl první dotaz manžela, když za mnou přišel do nemocnice) a pak prý nechat projít 2-3 MS a potom to může zkusit... Nevím, zda to tak dlouho vydržíme, nejhorší bude čekání na první MS, prý 4-6týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: panejo, ty to máš v tom albíčku pěkně rozepsaný, aspoň už budu vědět co mi tam čmárá o tý průkazky :grinning:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: no tak necháš projít 2 a třetí už neprojde, protože jí někdo zatarasí cestu ;)
jani: opravdu já ? :confused: :wink:
3. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už vím, já jsem tam zkopírovala nějaký info, chtěla jsem to tam dát jako tabulku, jako soubor, ale nevěděla jsem jak se to dělá, tak jsem to jen zkopčila :grinning:
3. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, doufám, že to rychle uteče... teď jsem to spočítala jen předběžně v hlavě, tak nejdřív můžeme začít na začátku října - no to je hrozná představa...
3. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no jasně že ty, myslím ty zkratky ultrazvukový :slight_smile: , ty jo ted jsi mě zmátla :grinning: ,máš to tam přece ty?
3. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: tak to tam pěkně nech, já se vždycky přijdu podívat :grinning:

tady zase bouří, já jsem si na sebe ušila bič, koupila jsem 5kilo meruněk a 5 kilo jahod, tak to tu čistím, peckuju a cpu do mrazáku na zimu na buchtičky a knedlíčky, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Jani u nás je to to samé. Mě je čím dál hůř, mám chřipku jako blázen, je mi hrozný vedro - asi mám teplotu... a venku hřmí asi bude pěknej slejvák...
3. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady ted tak leje, že to není možný a přes kopeček kde dělá manžel 3 kiláky daleko nic ani kapka :slight_smile: , to padá prostě na jedno místě :angry:
3. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji, koukej to hlavně vyležet, žádný sluníčko, pěkně v posteli koukej na telku a odpočívej. :slight_smile:

já už jsem to narvala do mrazáku a už se mi tam nic nevejde :grinning:
to bude manžel rád, všude meruňky, jahody a třešně a maso skoro žádný :grinning: :grinning:

tak,manžel přijede z práce a hned zas jede pracovat soukromě jinam, děti jsou na prázdninách u babičky, okna to vypadá že letos v létě neumeju, protože tady denodenně leje, tak si vezmu deku, polštářek, pustím si telku a za chvíli budu tuhá :pensive: :grinning:
jéé, to bude pěkný odpoledne :grinning:
3. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti tiše závidím, hezky odpočívej, já už za 2 hodinky taky budu ležet v pelíšku - doufám :slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tk u nás svíí sluníčko kárásně, mám cíchy na balkoně, tak snad nezmoknou. Včera bylo taky hezky a pak lilo a hřmělo, prádlo mi zmoklo, apriové počasí.
3. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady včera nelilo,
tak jsem dnes nesnědla ani polívku, šla do kýblu dřív než jsem jí stačila dojíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Seb, to je fakt síla... Přibralas vůbec něco??? Ty snad jen hubneš, ne?
3. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: vůbec ti ty nevolnosti nezávidím, mě ze dne na den doslova přešly a teď nevím co bych sežrala :grinning:
včera jsme s manželem seděli u televize a on furt chodil do lednice a do špajzky a furt jsme něco futrovali. Já už ani neměla chuť,ale on byl jak urvanej ze řetězu, jsem si dělala srandu, že má pseudotěhotenství. Dokonce chodí v noci na záchod :grinning: :grinning: :grinning: Takže kynem oba dva, akorát jemu se nenalejvají prsa :grinning: :grinning: :grinning: , no a porodní bolesti ho taky nečekaj,takže on vlastně bude jenom se mnou jíst :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo, hubnu :( a to jsem hubená už od přírody :unamused:
3. črc 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: haha tak to u nás je to stejné, přítel taky furt něco futruje za dva, no možná spíš za tři :grinning: ... bude mít dřív břicho než já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ted už je mi zas dobře, já myslím, že lulunka je na tom mnohem hůř, tý je špantě pořád :unamused:
3. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu?
3. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se chci zeptat, jani koukám že v únoru čekáš mimi moc gratuluji, chtěla jsem se zeptat jeslti něco nevíš jak mají být správné hodnoty hcg v krvi, já jsem ve 4+3tt a mám 2355.děkuji
3. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: pěkný odkazy, zasekla jsem se na baby webu týden po týdnu :sunglasses:
3. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sunysara: to víš že můžeš a hodnoty máš krásný :grinning:
3. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek