• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Krásné ráno holky, teda až se stydím jak je mi dobře. Mám nějakou mánii, mám pocit, že musím všechno stihnout, tak uklízím, lítám tu jak hadr na holi a je mi fajn :grinning: . Jsem sama doma, manžel v práci, děti na prázdninách, ráno jsem dělala jedny nehtíky a jinak mám volno :grinning: :grinning:

aevka: to jo tedy, pěkně odpočívej ať je Ti lépe

a zase se nám ztratila lulunka, jsi v pořádku mamino???? :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás zdravím...

Včera jsem konečně uklidila celý barák, tak jsem byla šťastná jako blecha, vyžehlila jsem a dnes jdeme na grilovačku k našim, tak se mc těším...

Jinak my byli s manželem na houbách ve čtvrtek, jak jsem přišla z nemocnice, nechtělo se mi ležet, tak jsme se šli projít, ale našli jsme jenom pár babek...

Jinak mám menší problém, manžel i já jsme pěkně nadržení a štve mě, že se teď nemůžeme milovat... V nemocnici říkali 14 dní, to je hrozná doba... Myslím, že to příští víkend už nevydržíme :wink:
5. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: ahooooj, jo to chápu, já se tenkrát vrátila z nemocnice celá bolavá, psychika v kýblu ale na manžela jsem vlítla hned :grinning: , bránil se co to šlo, pořád mi říkal, že nemůžem, já tím že jsem musela rodit, měla jsem klasické šestinedělí a mně to bylo putna. V děloze zánět a stejně jsem ho znásilnila :grinning: .To jsou prostě hormony a já si pak říkala, že to je hrozný, potom všem na co já mám chutě,ale zas je myslím hezký, když ve chvílích, kdy lidem není dobře se mají rádi :slight_smile: Takže aji, jestli nikdo jiný, já tě chápu mooooc dobře :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ste divošky :grinning:
5. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak sa mate :grinning:
5. črc 2009 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se teď vrátila z obchodů, chtěla koupit nějaké hadříky, ale moc jsem toho nekoupila. nic nezapnu, ale zas jen halenky nakoupila a kalhoty žádné, smůla. Stavila jsem se do Kauflandu a nakoupila 10 kukuřic, jak čerstvě utrhnutá z kradačky, už jím 4. Zítra jedu zas, už toho dnes neměli moc, zítra bych kouila více, mnamky.
Aji s tím sexíkem vím o čem mluvíš, jelikož jsem uměle těhu, tak sex žádný, ale řešíme to orálně a jiným způsobem, jinak bych vybouchla :grinning: Na nic jiného si netroufeme, jelikož jsem na mimi čekali 14 let, tak musíme i něco oželit. Myslím, že v drůhémt rimestru už bychom mohli, ne?
V knize o těhu jsem četla že v 1. trimestru ženy nemaj ani chuť z těch hormonů, na mne to ale nějak neplatí...
Nathali vítej, taky mimi leden, únor?
5. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: tak koukám, že jsme na tom všechny stejně :grinning: Já bych taky mohla pořád :grinning:

nathali: taky tě vítám, tak povídej :wink:
5. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Dočítám, dočítám a koukám, dnes je to tady samá erotika :slight_smile: . U nás je zatím půst, těhotenství z počátku problematické, tak nám sex nedoporučili :frowning2: , ale je pravda, že já bych měla takový strach, aby se něco nestalo, že by to stálo za ... Až půjdu za 14 dní na kontrolu, musím se zeptat, jestli v druhé trimestru, aspoň občas můžeme. Už mě totiž navštěvují erotické sny a bez reálného zakončení... :wink: Jinak dnes už je to se mnou trošku lepší, jenže se stejně povaluju. Odpoledne jsem strávila u TV a čučela na Vzpomínky na Afriku. Krásnej film, akorát, že teď u všeho řvu, takže konec se bez slziček samozřejmě neobešel :slight_smile: . Pak jsme byli u našich, takže jsem si přivezla zahradní maliny, rybíz a další laskominy, tak jen doufám, že mi nebude blbě, to by mě fakt naštvalo :frowning2: .
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani : ty si dobra u nas sme to v sestinedeli vydrzeli tri tydny a pak ric, dal uz to neslo :grinning: jinak to mam stejny problem celou dou od zacatku tehu bych na to ani nemyslela ale ted uz je mi treti den dobre tak uz aj menim nazor :slight_smile: jinak neska sme siudelali den jenpro anulku kdyz uz konecne mame tatku doma. jinak si uzivejte krasne pocasi u nas uz 24 hodin neprsi :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jsem ráda, že nejsem jedinej sexuální deviant :grinning: jasně, že to řešíme i jinak, manžel je nakonec celkem spokojenej, že má omezenej počet otvorů kam může :grinning: :sweat_smile:
6. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: ty jseš dílo :grinning: :grinning: :grinning:

tady se to začíná dost kabonit, zase něco přilítne. My jsme dneska jezdili s manželem po výletech, něco jsme nakoupili, pochodili i v lese na houbách jsme byli :slight_smile:

Tak hezký zbytek svátku, toto utíká, v pátek už jdu na kontrolu, juchů :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já pořád spím jak šípková Růženka :pensive:
jani: já jdu taky v pátek , ale až za 14 dní, nekoneeeeeečně dlouháááá dobáááá :confounded: ,
holky dává vám dr. obrázek z UZ automaticky, nebo si o něj musíte říkat a zaplatit, moje za něj chce 100 kč,
ani mi neřekla kolik mimi měřilo při posledním UZ ani nepopsala, co kde má :unamused: a navíc má tu sestru megeru, tak pořád přemýšlím, že půjdu k jiné dr. ale nevím, jestli to není blbý, když už mě tahle poslala na krev a na kombinovaný test
6. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: já si musím říkat,platím 50,- :slight_smile: nevím jak jiným maminám, ale mně musí všechno popsat, protže já nezavřu hubu a pořád se ptám. :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte: tak ja mam fotky jen z prenatologickeho centra cena 50 kc u nas na utz neni nikdy nic videt a dr mi taky nikdy nic nerekne jen ze je to v poradku ani kolik meri nic, to mi reknou jen v brne ted 20. pak v sestym a osmym mesici tak aspon neco, ona ma takovej prvorepublikovej kram, na kterem vysetrovala snad jeste moju mamku, jinak u nas zase slejvak des bes, ke vsemu je mi celej den desne zle
6. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já v CAr platila 160kč a u svého gyn jsem muřekla ať mi dá fotku, neplatím nic. Záleží na každém dr kolik si řekn. Já chodím přímo do špitálu, tak je to státní, ak neplatím nic, nejde to z jeho kapsy :grinning: . Myslím, že po domluvě prodá každej. radi, tak to bych odešla od dr. když nemá potřebné moderníí vybavení. taky jsem to udělala. Když vyšetřit tak pořádně, kvalitně a ne když pak se něco nezdá, ak tě pošlou tam kde mají kvalitu a zas se nechat v době hrabat od jiných. MYslím, že je už aková konkurence, že se předhání každý jen aby měl pacientky.
Jinač u nás je nádherně, sluníčko zapadlo a je stále vedro. Prázdniny jak maj být, super. hřiby rostou, co víc si přát. Dobrou noc. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy, taky přeji doboru noc a sladké sny :wink:
6. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děcka :slight_smile:

my byli včera se švagrovkama v zoo a večer s tchánovcema na večeři, ale dnes od rána lítám v práci jako idiot, už aby byl víkend :grinning:
7. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno. :slight_smile:

aji: aco děláš, kde pracuješ? Vydrž víkedn tu je za chvilku :grinning:
7. črc 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělám v jednom masném průmyslu v kanclu - jsem asistentka právníka a vedení společnosti
7. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : dobre raaano, u nas sviti slunicko neska jedeme do brna manza ma pohovor a male jedeme pro golfac - darek od moji maminky k roku. jinak zitra mam KO tak su zvedava.

ili : jako fakt ono to na tom ani by neslo fotku vyvolat, mame tu ejste jednoho jenze je soukromej a plati se u neho strasny penize a jen za fotku chce 400!!! tkaze skoro nido k nemu nechodi, nejbliz mam jeste valtice a breclav tak uvidime aj muj uz na to nadaval, su objednana na sedm a veme me ve 12:15 hladova sem byla jak prase zle mi bylo a pak mi tu krev ani nevzala, takze takto to u nas chodi, ve stredu je poradna a bere tam vsecky coz je des kdyz na tehule ma cas od 8 -11 hodin!!
7. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: no tak pěkná práce ne? i když já to znám, taky jsem dělala v kanceláři, účtařinu a bylo to někdy na mašli, když jsem pak přišla kvůli té mé dlouhé neschopence o práci, skončila jsem v obchodě se sporotvním oblečením a jak mi tam bylo dobře. Žádný nervy :grinning:

radiska: no jo, to je blbý když máš špatnýho doktora, zkus, třeba někde opravdu najdeš super doktora a budeš v klidu. A jinak držím na zítra palečky. :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky..jsem v pořádku jani jen prostě teď moc na koníka nechodím..jinak to co se stalo aji mě moc mrzí a dalším novým těhulkám gratuluji!!
v pátek mám kontrolu ta se moc těším a nějaké odběry ale nevím na co to mi dr neřekl..
7. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulunko, to jsem rádá, že jsi v pořádku, já jen koukala, že jsi tu byla naposled 1.7. tak jsem měla strach jestli je vše ok. Doufám, že jsem tě sms nevzbudila :unamused: . Tak hezky odpočívej a v pátek si budem držet palečky.
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, jsem v pohodě, život jde dál... Ale díky za podporu :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že mi admini smazali moje "foto" :(
7. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem vás dočetla :slight_smile:
radisko: zkus prohledat na internetu jestli tam nemáte ještě někde v okolí jinýho gyndr., třeba někoho najdeš
lulunko: ještě je ti pořád špatně od žaludku ?
aji: aspon, že máš práci, aspon nemusíš pořád myslet na to špatný, je to hrozný nápor na psychiku, ale ty jsi holka šikovná a brzo budeš zas těhu, držím palečky, aby se zadařilo hned jak to bude možný :wink:

já dnes přestala lítat na wc, ani nemám záchvaty hladu, ani mi není blivno, tak se trochu bojím, jeslti je vše v pořádku , na UZ jdu až za 14 dní, ach jo :unamused:
7. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám přidat???Mám takový dotaz. Poprvé jsem byla na kontrole v so 27.6. tam mi doktorka potvrdila těhotenství s tím, že se jedná odle poslední MS cca o 5t. A dál mi řekla, že to možná vypadá na dvojčátka i když plod ani srdíčko neviděla. V po jsem začala slabě špinit tak jsem jela k doktrce, ale byl tam místo ní nekdo jiný, protože ta moj je na dovče. Ten mi řekl že je to ok dal mi ustrogestan, a AScorutin. ale řekl že taky zatím plod nevidí :frowning2: a další kontrolu mám až 20.7!!! vy všichni tady chodíte každou chvíli, co jsem tak četla, tak nechápu proč jdu až tak pozdě :frowning2: :frowning2: mám teď strach jestli je vše ok nebo co se děje.děloha měla 15MM tak nevím co to znamená. a hladinu HCG mi ani neřekli. Testů jsem si dělala snad 8 :grinning: strašně se mi líbilo jak tam skáčou 2 čárky :grinning: a pravda je že den ode dne byly silnější a když jsem zkoušela test včera tak tam ta čárka vylítla okamžitě po namočení, takže si myslím že to HCG roste ale nevím no...Strašně se teď bojím, zvlášť po tom, co jsem četla příběh Aji :confounded: Co myslíte????
7. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie, vím sama, že to čekání je hrozné, ale pokud je vše v pořádku není důvod tam u těch doktorů pořád strašit... Utroš i ascorutin jsou v pořádku, taky jsem je měla a člověk má dobrý pocit... Jenže jak mi i můj Dr. řekl, těhotenství je loterie, a má pravdu. Nikdy nevíš co se může stát. Já tam chodila každý týden, te´d už je mi jasné, že bylo něco špatně a proto jsem tam byla pořád...
Když seš 5tt tak máš na srdíčko ještě chvilku času...

V tuhle chvíli ti opravdu nezbývá než čekat - vím, že tohle slyšet nechceš, ale je to tak... Buď v pohodě a říkej si, že není důvod se stresovat a plašit. Užívej si těhu a krásného počasí a vydrž do 20.7. Pokud budeš v pořádku, tak 20.7. už krásně uvidíš srdíčko a pokud nedejbože bude něco špatně, dozvíš se to až tam a nebudeš čekat na ten ortel každý týden jako já...

vydrž, choď tu za námi a ono to uteče :slight_smile:
7. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si barbie klidně počti u mě v albíčku, schválně tam mám vše napsáno, aby si mohli holky přečíst co a jak... :wink:
7. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Seb protože fotka nebyla aktuální,mě chtěj smazat album kůli čápům ale já se nedám má to tam spousta holek..
Jinak jj je mi pořád blbě ale už né tak často jako třeba před 14dněma,to jsem vyhodila skoro vše teď se mi po hodně jídlech zvedá žaludek ale vydržím to a nezvracím,k hodně jídlům mám odpor ale zato cheesburgr od MCdonaľds páne jo to je dobrota toho bych zbaštila no jéjé jenže to nejni zrovna dvakrát zdravý:-P
7. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek