• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
lulu: vždyt jsou ty čápové krásný a hodí se k tématu, a jak víš, že ti chtěj smazat album kvůli tomu? oni tě nějak upozornili ?
já mám teda nechut ke všem jídlům snad, ale snažím se sníst aspon trošku, ale nezvracím naštěstí,
dneska je mi teda vůbec docela dobře, ale jídlo mi stejně nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lulunko, no je pravda, že spousta holek tu má 6 metříků po sobě a pak to trvá hodinu než se to album otevře... čápi si myslím nejsou až takový problém, ale štve mě, že někdo to album opravdu přeplácá a než se dostaneš k textu či fotkách, tak hodinu rolluješ dolů...

Jinak Seb, to jsem se divila, že ti ji nechali tak dlouho... Dej nás sem svůj čumáček, abysme tě taky viděli, barbínka to samé :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie: můžeš mít mladší těhu, tak ještě nemusí být nic vidět, 15mm by mohla být výška děložní sliznice
7. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No protože mi zas napsali do ip.že?tak proto to vím.
A aji myslím že některý holky to potřebujou mít tam tak dlouhý texty.protože to co se jím stalo chtěj se někde podělit a někomu to říct jako ty!!takže je to úplně jedno kolikrát jsou ty příběhy opravdu strašné a ještě jsem neviděla album kde by bylo zbytečně moc textu o ničem..tak když tam má někdo dlouhý text jak blázen je to to protože to do toho prostě patří,ty tam text taky nemáš zrovna krátkej..a mě se nikdy nestalo že by se mi některé album načítalo dlouho to bude spíš rychlostí internetu..

Seb z toho si nic nedělej já mám pořád takový chuťe na vše možné ale jak to udělám nebo koupím je po chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mě štve..takže jím furt dokola to samý:slight_smile:
7. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barbie..ničeho se neboj!!anderejka to měla od začátku divné,testíky a žádné nevolnosti a tak všechno..jak ale říkáš ty máš krásnou dělohu,a čárky jak na povel ničeho se neboj a 20.7. už bude mít prcek vidět i srdíčko mě co řekli že jsem těhu v 5tt tak miminko vidět nebylo a podle hladiny hCG mi řekli že ani idět být nemohlo a tak mě pozvali za 14dní a tam bylo i srdíčko..tak se neboj holka!!!!hlavní je že je to v děloze a že čárky rostou na povel!!!vím že těch prvních 14dní čekání bylo hrozný ,jestli je miminko tam kde má,jestli začne být srdíčko atd a bylo to strachování úplně o ničem tak se raduj z těhu a hoď strach za hlavu,ničemu tím nepomůžeš a miminko potřebuje šťastnou maminku,ta to že v 5tt nejni skoro nic vidět je normální!!kdy byla poslední ms???
7. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, ty si mi asi úplně nerozuměla, mě právě baví číst příběhy jiných, už od začátku jsem projížděla různá albíčka, abych věděla, jaké kdo měl těhu, právě čím víc textu, tím líp, ale vždycky mě štve, že otevřeš album a je tam 6 metříků po sobě a většinou pěkně velikých, takže než se k tomu textu dostaneš, tak to dlouho trvá, víš...
Ale ať si každý dělá co chce, hlavní je , že MK máme :slight_smile:
7. črc 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak takle tak to jo tak to promiň..ty metříky jo no stačí dva stejně je admin pak vymaže.. :confounded:
7. črc 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu: tak to mě nenapsali ani do IP a ikonku smázli :unamused:
holky já mám strach, když kýchnu vždycky co to udělá s fazolkou, nemůže jí to ublížit ?
7. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele já prskám jak kočka pořád asi nějaká alergie ale vždy když prskám tak se chytím za břicho ale miminku by to ublížit nemělo a že prskám tak 20krát denně..a miminku to fakt neublíží a to i kašlu vžy když se najím tak se mi pak chce zvracet a žaludek vyvolává dávyvé kašlání a to miminku taky neublíží je to normální počkej až bude mít miminko škytavku v bříšku to je prej sranda:slight_smile: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY :slight_smile: strašně moc vám děkuju jak moc jste mě uklidnily :slight_smile: fakt je mi hned lip. Já totiž taky kromě toho že mě bolej šíleně záda a občas podbřišek nic necítím. Teda kromě totální žravosti :grinning: a taky toho že se mi šíleně zvětšily prsa a každý ráno když ju na záchod tak to bolí nesnesitelně :wink: ale hned mi je fakt líp :slight_smile: Lulunko poslední MS jsem měla 20.5. a právě si myslm že k poetí došlo buď to 3.6 a nebo pak až 10. ale to si myslím že už nebyly plodné dny tak to spíš vypadá na toho 3.6. Holčiny kde berete ty hezký metry???
7. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barbie tak to máš jako já na začátku,zvětšili se mi prsa a o dost,šílená chuť k jídlu,bolest podbřišku,bolest při ranním čůrání a záda taky cítím..teď mám pořád všechny příznaky jen ta žravost se změnila av nesnesitelnou nechuť přišlo to v 6tt a te´d budu 11tt a mám to pořád ale v menší míře:slight_smile:no a pokud došlo 3.6. k oplodnění je opravdu brzy na to aby to viděl..a pak ti popíšu kde jsou ty metříky te´d musím zmizet:slight_smile:páá kočky..
7. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :grinning: díky lulu zatím pa
7. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte holky : zdravim Barbie. se nic neboj ja byla u dr. na zacatku cerna a du tam zitra - takze po mesici, takze na tom nejsi sama s kontrolama daleko od sebe, pokud si otehotnela prirozenou cestou jako ja tak je pro ne zbytecne abysme tam chodili castej, ja uz to vidim ze tam budu od pateho emsice zase tyden co tyden protoze moje prvni tehu bylo od patyho rizikovy a mala chtela v sestym ven, ale zvladly jsme to, jinak srdicko jde uplne poradne videt az v devatem tydnu
7. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barbi, já jsem po umělýma už jsem odeslána ke svému gyn. byla jsem tam v červnu a mám jít na komtrolu až 13.7. takže za měsíc, tak to máme stejně všechny. Ze začátku to není vždy jisté, ak nás pozvou až za měsíc a pak se uvidí jak často docházet. Taky mě to vrtalo hlavou proč až za měsíc jestli s mý těhu nepočítá nebo co.... :slight_smile:
Dnes jsem nakoupikla v Polsku okurky, tak zítra mám práci se zavařováním. Jinak je mi moc fajn, jen záda bolí a spaní je fuč, nes¨pím v noci ani přes den, prostě změna 180 stupňů. Jen vymýšlím co dělat a jsem v jedno kole a pořád jím. drahý začal hrozně chrápat, tak spím v pokoji s dcerou a spím na zemi, takže super jsem dopadla :grinning:
7. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všem!
Dočítám, dočítám, dočítám, teda vy jste se zase rozepsaly :slight_smile:

Barbie, vítej a věř, že všechno bude dobré!!!

Dnes jsem přemluvila manžela a mamku a vyrazili jsme do lesa mrknout se po nějakých těch houbách. Na to, jak říkají, že rostou, teda nic moc, ale každá troška dobrá. Ještě jsme natrhali nějaké borůvky, tak mám na mlsání :slight_smile: Ale jsem z toho šmajdání po lese docela hotová, tři hodiny na nohách, sice jsem chvíli poseděla na pařezu, ale i tak. Kdo z toho pochodování měl ooobrovskou radost byly psindy, měli jsme je obě sebou - jak tu naši, tak tu rodičů. Bože to je dvojka, když jsou spolu. Ale aspoň se vylítaly, takže teď s tou naší už nikam nemusím. Ani bych nešla, nožičky nějak nechtějí sloužit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já jdu na kontrolu až za dva týdny - nekonečné čekání :frowning2: :frowning2:
7. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda, člověk celý odpoledne natírá skřín a ted abych tu dočítala hodinu :grinning:

barbie: ty tam máš fakt dvě očička, gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko kočky,

jsem ráda, že jsme tu společně tu barbii trošku uklidnili :slight_smile:
8. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj aji a krásné ráno všem. :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak dnesek zaicna fakt dobre, sla sem na rano na 7 hodin na ko k dr a ordinuje az od pul osmy tak aby me vzala driv jenze dojdu 18 tehuli a cekala sem do pul devaty a ona nevzala ani jednu jen vzala 8 starych zensky a to je proadna od pul osmy do 11!!§ a na ty hraze ma 4 dny ordinaci jo. tak sem to zabalila, pudu tam az pred 11 a neoc ji pekne reknu a neska tam jdu naposledy a se prehlasuju pryc, uz me to tam fakticky sere
8. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: to se nedivím, pořádně tam udělej čurbes ať se začnou chovat jinak, objednávat netěhule mezi těhotný je fakt síla :angry: , to víš důchodkyně pořád spěchaj :grinning:
8. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky sem si rikala jenze kdyz tam sedis 4 hodiny tak uz me to fakt nebavi ted dodelam obed, manza spi po nocni mala de v deset spat tkaze tam pak pujdu a to fakt at si me neprejou zmije jendy
8. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych se taky vztekala :angry: , to se nedělá, když je jedno dopoledne vyhrazený pro poradnu tak tam obyč fůrie nemají co dělat. Sestra nebo paní doktorka už si asi nepamatují jaký to je sedět někde dobu když ti fakt není dobře :frowning2: Udělej bordel, sbal kartu a uvidíš, že jinde ti bude o storpo líp.
8. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radiško, tak držím palce a pěkně od plic.. :grinning:
8. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: já mám od rána úplně HROZnej den! když svítalo tak mě probudil pes (kterej štěká fakt jen když se něco děje :grinning: do too začali štěkat naši 2 druhý psi. Tak jsem hned vylítla, protože máme venku štěňata pitbulů a ty se teď všude kradou :confounded: lítala jsem po zahradě jestli tam někdo není ale v pohodě :slight_smile: Pak jsem se nádherně pohádala s manželem kvůli jeho bordelu. Fakt jsou ty chlapi NESNESITELNÝ!! huuuu!!! :wink: Jo a JaNI. Nečekáš náhodou dvojčátka???Koukala jsem k tobě do albumu a zdálo se i že tam vidím druhý stínek :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko, ozvi se, at si to příště rozmyslej nechat vás tam takhle všechny čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: šla bych taky k jiný dr. pokud je to možné, snad ti tady vydají kartu, oni s tím někdy dělají caviky, ale asi by si jí mohla vyžádat ta nová dr. pak i sama
zdravím jani a aji, jak se vám vede ?
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie: no to už jsme tu řešily :grinning: , já je tam vidím taky,ale srdíčko bylo jen jedno, nechtěla jsem se doktora ptát,ale taky tam pořád študoval to druhé něco, které vypadalo úplně stejně akorát bylo menší. Žl váček mi ukazoval jinde :grinning: , tak jsem zvědavá co mi řekne v pátek :grinning:

ili: žádná sláva, v noci odvezli tchána s dalším infarktem do nemocnice, hned ho převáželi do fakultky na operaci a ráno nám řekli, že operovat už se to nedá, že už má to srdíčko tak nemocné, že to nejde. :frowning2: Opdpoledne tam jedeme, manžel je úplně hotovej, děda je moc hodný, bydlíme s rodiči v jednom baráku, tak jsme z toho úplně mimo. Já doufám, že to ustojí a bude tu ještě chvíli s námi. Je mu teprv 65. :cry:
8. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: držím palce, aby se tchánovi udělalo líp a bylo mu zas dobře, je ještě relativně mladej, tak snad to bude zas dobré a pustí ho brzy domů :pensive: , musí se šetřit
8. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to mě mrzí ale třeba se z toho ještě dostane. Zázraky se dějou. Můj táta má špatný srdce od cca 36!!!let a teď mu je 55 a je pořád ok. No jinak jsem zvědavá co ti řeknou v pátek. Jestli dvě :slight_smile: no mě by to už taky měli řít too 20. stopro jestli jsou 2 nebo jedno :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to jsou starosti, které ti nikdo nezávidíme... Drž se, hlavně se nestresuj, mysli na to maličké, život je krutý, to sama víš...
uvidíme, co s těmi dvojčátky... Moc vám to závidím, já bych taky chtěla dvojčátka a moc :grinning:
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se modlím, je to už poněkolikáté, má dělané tři bypasy,ale už ani jeden nefunguje a nový už udělat nemůžou, není kam napojit, má úplně zdevasstované cévy. Tak mu zkoušejí dělat aspon angio aby mu to trochu pročistili tak uvidíme. Když mu to dělalai naposled, nedostali se nikam jak je to ucpané. Víte jak to je, kdyby mě tchyně s tchánem srali tak tu budou do devadesáti,ale mám je oba moc ráda, tak se hrozně bojím, že nám děda umře. A zo mám termín na jeho narozeniny.
8. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek