• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
autor
a ivuško netrap se,mě ta čárka ty první dva dny taky moc nesílila ale pak se to rozjelo a teď jsou silný jak když je nakreslíš fixem:slight_smile: a co si dojít k dr dřív??i když a tebe je opravdu brzy a dozvěděla ses o těhu taky brzy,a neboj určo bude vše v naprostém pořádku většinou na to přijdou maminy až 14dní po oplodnění ty to víš už dýl,já se ze začátku taky bála přišla jsem na těhu dva dny před ms a střašně jsem se bála že ms přijde,a ty testíky před ms moc nesílili ale jak bylo po termínu ms tak sílili jak blázen,to jak se to miminko pak zavrtalo a hcg už stoupá rychle:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a taky ivu mohli ty testíky od jiné firmi být s jinou citlovostí já když jsem dělal dva testíky ze stejné moči a každej od jiné firmy na jednom byla čárka silnější a na druhém slabší to je normál:slight_smile: opravdu se nestresuj..
31. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuško klid, je lepší fakt testovat pořád stejným testem a lulunka má pravdu, že mamatest je nej. Koukám, že máme obě stejný problém a nervy :slight_smile: ,ale neboj, ještě chvilku a všechno bude vidět tam kde má a pak už si to budem jen užívat :grinning: .
31. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste zlatíčka! :dizzy_face: Já testovala už 11DPO a vůbec netuším, kdy by měla ms přijít... otěhotněla jsem totiž hned v druhém měsíci snažení a v tom prvním se mi dávalo tělo dohromady a ms přišla až 33 den - nevím, jestli to byl první výjimečný stav, nebo by tak chodila teď pořád... takže čekám jak na trní až do pondělka jak lulu... snad to bude dobrý a ty mamatesty si zajedu koupit! :slight_smile: anebo zaměstnám přítele! :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky buďte silné a užívejte si to já jsem si pěkně poplakala v pátek nějak mě přepadlo to že by se mohlo colokiv stát ale manža řekl Lucí klid....a bylo to vysvětlil mi že ať se mám stát cokoliv já tomu nepomůžu ,prostě jsem těhotná a děj se vůle boží,a pak mi řekl že jestli se budu pořád mračit a trápit tak si to těhu vůbec neužiju pak porodím a zjistím že byla škoda si to neužít a říkal že přeci nechci aby se mi narosilo zamračený miminko,miminko musí být veselý a to bude jedině pokud bude veselá i maminka takže holky úsměv no honem takle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já vím že je to težký u mě pořád ten červík je ale dva dny jsou prd ato už budu vše vědět:slight_smile: takže klid...a smích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ivu na to těhu jsi přišla opravdu brzy tak buď ráda a užívej si to a uidíš jak bude ta druhá čárka tlustá já měla čárky vždy vidět ale až po týdnu zjištění těhu byla teprve ta tehu čárka stejně silná jako tak kontorlní,minulou sobotu jsem na to přišla a až v pátek byli čárky stejně silné a teď už je těhu čárka silnější a teď už ani nemá kam sílit.takže já si myslím že je vše ok:slight_smile:u všech..asi si půjdu lehnout začíná u mě pracovat únava:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vy jste teda toho napsaly, jsem vás dočetla. Iwushko, tak myslím, že asi taky ty dvojčátka budou, mělas skoro jak já HCG. Přesně za měsíc jdu na UZ 11.6. to už bude i srdíčko? Snad bude vše ok a dají mi průkazečku. Moc Ti gratuluji, to je super. Budeš chtít vědět co to bude?
Jinak já ty bolesti břicha mám taky, hlavně v noci. Tak jak vás čtu, tak to bude asi větry. Mám problémy se zácpou. Dostala jsem prášek do vody magnes.. nějak tak , ale nepomáhá, každý den zavádím čípek, ale i ten už jaksi nezabírá. Nic mi nepomáhá, vyzkoušela vše co mi kdo poradil a nic.
Přeji krásnou neděli a zítra dobrou noc. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky jste ještě tu? Zítra bych měla "původně" dostat MS a dnes večer mě začíná popíchávát ve vaječnících... vidím to bledě, že to zítra MS všechno ukončí.... :frowning2: ... taky vás někoho v začátcích píchalo ve vaječnících nebo jen v podbříšku? mám hrozný strach a depku
31. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zlaticka, tak koukam, ze lednacku a unornatek pribyva...my mame lednatko 2007 kloucka a tedka mame zalozeno v podstate uplne ve stejny termin, tak jsem cela napjata...zatim jsem nebyla u DR..co Vy? Cekam aspon na 6tt aby tam byla videt alespon tecicka :wink: Preji vsem hodne stesticka a budu na vas jukat
31. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš neboj, myslím, že nás všechny bolí břuch :slight_smile: a hlavně v době kdy má přijít menstruace. :slight_smile:
Přeji Vám všem hezkou dobrou noc a koukám, že plynárny z nás za chvíli budou mít strach abysme nezačaly zásobovat čechy místo nich. Já jsem taky jak lítací balon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivca mě pichá ještě doteďka :wink:
31. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivi neboj mě bříško taky pořád pobolívá nikdy míň někdy hodně ale před ms den mě začalo hodně bolet to prostě jako vždy o ms a to jsem se fakt bála že bude ms a takle na ms mě píchlo ještě dva dny po termínu očekávané ms ale nic se nestalo,tuk,tuk,tuk..naštěstí ani nešpiním takže je to ok:slight_smile:ve středu jdu na ten utz to budu přesně 5tt tak doufám že tam něco uvidí:slight_smile:jinak toho bolen bříška se nebojte je to tím jak se mimi pořád zavrtává a tím jak začíná pracovat děloha..to je normální:slight_smile:tak dobrou noc kočky..držte mi palečky odpoledne okolo 13h volám kůli hCG,doufám že bude aspoň 400jednote..bylo to asi 16dní po oplodnění..asi..
31. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste zlatíčka děkuju! Testík z dneška už konečně sílí a MS nedorazila, tak doufám, že ani nedorazí! :dizzy_face:
1. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste zlate holky:slight_smile: dnes jsem zase nemohla vylezt z postele:slight_smile:,ale nastesti se mi to podarilo!! Drzim palecky vsem tehulkam,vsechny si to zaslouzime:slight_smile:!! Preju hezky den plny slunicka-i kdyz to tak venku nevypada
1. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Ivuško, no vidíš, tak to jsem ráda, hned jsem koukla k tobě do alba a máš teda // krásný :slight_smile: . Já jsem přežila víkend a zítra ráno jdu zas na odběry a na ultrazvuk tak už se rozhodne kde to mimi je :slight_smile: .Modlím se, že tam kde má být. Sjížděla jsem tu sto let stará alba a v hodně případech měly ženský z kraje nízké Hcg a bylo to ok, já si moc dobře pamatuju svoje těhotenství 2007 kdy jsem začínala na 28 jednotkách a bylo to těhu.
Tak vám všem přeji hezký den. :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: drzim palecky na ultrazvuk:slight_smile:! Ja jdu na kontrolu pristi tyden v pondeli:slight_smile:!! Vzdycky se hodne bojim pred kzadou kontrolou
1. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka: díky moc ,Tobě taky přeji hodně štěstí, jsou to nervy no :slight_smile: , ale ty budem mít až do konce a pak po porodu taky jestli je malé v pořádku a jak porostou tak pořád dokola a až budou hodně velký tak se stejně pořád o ně budem bát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jo holky, máme se na co těšit :slight_smile: :slight_smile: ale je to krásný těšení :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky:slight_smile: ivanko vidíš jak je čárečka silná já jsem ti to říkala že před ms moc nesílí ale teď to budeš koukat:slight_smile:
Jani já mám taky nervy dnes okolo jedné mám volat kůli tomu hCG kolik ho tam vlastně je tam jsem zvědvá co dr řekně a ve středu jdu na utz to budu přesně 5tt tak snad už miminko vykoukně:slight_smile:
Iwuško držím palečky při kontrole já mám za sebou teprve první a tam nebylo nic vidět a té druhé se taky bojím,ale jak říká jani bude to pořád něco v těhu ty nervy začínají a končí až po smrti:slight_smile:protože o to dítě se člověk bojí ať je mu 5 a nebo 30..vidím to u nás:slight_smile:
1. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ywus, tak jsem se dívala na fotečky, moc hezké. Já se taky bojím na UZ, od ET do krve jsem byla v poho, furt někde lítala, nevnímala to a teď jak mě bolí to břicho, tak jsem na nervy. Bolí vás to taky v noci? Já nemůžu spát, zbudí mě bolest, tak jdu na záchod, pak lehnu a za hodinu zas, se ani nevyspím.
1. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ili ostrá bolest mě taky kolikrát vzbudí že se moc bojím ale pak to zas přejde je to normální asi holt v těhu hůř pracují střeva..nebuj..holka to je normální:slight_smile:
1. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ili a přestaň to i teď tolik vnímat,já teda taky vím o každém píchnutí ale normální příznaky těhu!!věř mi koukej:
* bolestivá/nateklá/zvětšená prsa, bolest nebo mravenčení v bradavkách často už krátce po ovulaci
* velká únava a spavost Obrazek
* náladovost, plačtivost
* hustý a hojný výtok
* neustálý hlad
* změna chutí
* lehká nevolnost, občas silný pocit na zvracení
* bolest svalů, kloubů, celého těla
* pocit na omdlení, závratě, motání hlavy
* zvýšená teplota
* divná chuť v ústech (nikoliv vždy kovová)
* citlivější čich, náhlá nesnášenlivost některých vůní a pachů
* špinění nebo lehké krvácení nepodobné menstruaci
* bolesti a tlaky v břiše jako před menstruací
* křeče a píchání v břiše, spíše jednorázové
* bazální teplota neklesá
* lesklé oči s rozšířenými zorničkami
* bolesti hlavy
* zácpa
1. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě hlavně v noci píchá a táhne na pravé straně, že se kolikrát nemůžu otočit a na druhý bok :grinning: ,ale protože to není tak dlouho co jsem byla těhu vím, že je to úplně normální holky, mojí kamarádku bolelo 12týdnů intenzivně břicho jak před menstruací a má krásnýho kluka :slight_smile: ,samozřejmě bolesti, který se nedají vydržet jsou na doktora, ale jinak fakt normální.
1. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, díky. No, já jsem zvyklá na bolesti mám cysty a endometriozu, tak mě nic nerozhází. Ale toto bylo děs, už je to lepší přes den. Měla jsem ještě do soboty přes břicho o 21 cm vetší obvod, už jen 15 cm, když jsem vyšla schody do 1 patra, myslela že končím, nemohla dýchat. je to lepší, ale furt vypadám jak ve 3 měsíci. Asi hyperstimulák. Přes den musím kmitat, starám se o bezvládného souseda, umřela mu manželka 20,4,, tak jsem ho zdědila, pak chodím do školy, vaření, dcera, prostě mám toho hodně. tak jsem ráda, že je večer a jdu spát a začnou ty bolesti a spánek v dupě. Pak jsem přes den jak praštěná pyrtlem. tak si cucnu kávičky aspoň trošku.

Počasí je stále na nic, mám tu hromadu prádla a nemůžu věšet ven, tak to stále odkládám a pak se mi to hromadí. :grinning:
1. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jan to se mi taky stává taky mě píchá někdy tak v bríšku že se nemůžu otočit a tak ale jde to vydržet,musíme si zvyknout tyhle bolesti jsou normálka..a ili tobě to nezávidím,měla by ses štřit ale ono se mi tokecá co?holky jdu vařit,dnes máme kuřecí roládu a kaši.tak to jdu ucmudit:slight_smile:a odpolko mi dorazí kamarádka ale dám vám určo vědět jaký je ýsledek hCG:slight_smile:tam volám v jednu:slight_smile:
Jani a jak říkáš tyhle bolesti v břiše jsou normální,děloha pracuje a i když pro nás je miminko v bříšku normální tělo se stím pere každé po svém.takže KLID a ÚSMĚV
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to jsem klidnější, taky mám bolesti v pravo v noci, nemůžu ležet na levém boku, to chytám křeč. A brní mi obě ruce v noci, tak je mám natažené před sebou a čekám až povolí, pěkný pohled ne mne :grinning: .
Lulu, výborný obídek. Já dělala rajskou polévku s kapáním, uuž i snědla a teď dělám kuřecí špalíky a rybí filé s bramborem a salaátek z bílého zelí a mrkve. Pak mám od včera hrachovou polévku pro chlapy, protože rajskou soused nemá rád, tak vařím extra každému.
Lulu, ve 13 hod držím pěstičky a hned podej hlášení. Dobrou chuť.
1. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, to jsem ráda, že nebrní nohy jenom mě! já kolikrát necítím prsty na nohách :slight_smile: a už jsem si ´říkala, že mám snad mrtvici :grinning: . A ruce ani nemluvím. Tak vidíš, je to ouplně normální a k tomu mě ještě bolí v zádech, jakoby ledviny. Jo holka, taky v noci vypadám jak velryba po sebevraždě. V noci větráme a já abych nenastydla tak si na sebe beru takovej tlumič vášní, že to musí být pohled pro bohy. Jsem zahuhlaná v košili až po krk :grinning: :grinning:

lulunko tobě držím pěstičky a já už chci aby bylo zítra poledne a já už věděla na čem jsem :frowning2:
1. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ták dobrůtka už se zapéká a krásně to voní.jo holky s tím bříškem to koukám máme všichni stejné takže 3mimoděložní těhu je blbost!!jsme všechny těhu v děloze a miminka nám dávají pěkně zabrat.jinak já budu dělat zítra plněné papriky a rýži tak se moc těším:slight_smile:jinak mě teda ani ruce ani nohy nebrní,ale prsa.ta bolest je děsná,je to jak kdybych byla zlácená,nemůžu se jich ani dotknout,ty teda bolej,a jak vyrostli:slight_smile:a bradavky vypadají úplně jinak jsou z nich takový dudlíky :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo lulunko, já jsem napnutá jak kšandy, už tam zavolej :grinning:
1. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě vydržte já mám taky co dělat asi napnutím prasknu ale musím ještě chvilinku vydržet:slight_smile: a hlavně se hrozně bojím výsledku,byla jsem na krvi když jsem měla pouze 4dny zpoždění..tak jsem zvědavá,bojím se aby nebylo málo hCG aby dr nejak neplašil:frowning2: chjo to jsou nervy
1. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, to bude dobrý :slight_smile: já jsem dneska zjistila,že jsem si o dva dny posunula cyklus, měla jsem PM až 26.4. a ne 24.4. mám 30denní cykly, takže jsem byla poprvé na krvi taky moc brzo, tak snad to zítra bude ok
1. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek