• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
No my je máme v rodině z obou stran :slight_smile: jak manžel ak já a oba jednovaječný :slight_smile: tak uvidíme. Já bych je taky chtěla ale zase na jednu sranu mám strach že bych to nezvládla :confounded:
8. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaky má pojištění jani???Na tohle je nejlepší Vojenská nemocnice v Praze ve střešovicích....třeba by ho tam vzali...
8. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to já nevím jaký má pojištění :frowning2: Ale jdem od toho pryč,tady máme jiná řešení :grinning:

barbie: jednovaječná dvojčátka nejsou dědičká, to je defacto omyl při dělení, dědí se jen dispozice uvolnovat víc vajíček při ovulaci, tudíž dvojvaječná. :grinning: Pokud máte v rodině jednovaječná a ty bys je měla taky je to jen náhoda :slight_smile: ,ale hezká. Já bych je taky moc moc chtěla, vždycky jsem je chtěla. Já mám akorát strach z těhu, to potom je asi někdy na mašli, ale krásný. Chodí ke mně paní na nehty co má dva kluky a říká, že to byl očistec :grinning: :grinning: , že furt oba řvali takže bud kojila nebo nosila :grinning: , to jdou pak asi pěkně kila dolů :grinning:
8. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak sláva :slight_smile: aspoň něco.Já přibrala od začátku těhu už 4G!!! a před tím asi 5!měla jsem státnice, nervy nehejbala jsem se jen jsem pořád jedla a jedla! hrůza
8. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu teď tochu poklidit jinak tu shnijeme :slight_smile: fakt mě štve jakej je bordelář!!!!!!!!! :confounded: ale šíleně mě to štve!tak zatím pa holky přijdu zase odpol.
8. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,tak holky, přeji dobrý oběd, my dnes máme roštěnou, no a pak jedeme kolem třetí, tak tu budu taky asi až večer. Pa přeji hezký klidný den.
8. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je neco desnyho, tak sem tam sla podruhe a zase nejsem vysetrena. plna cekarna tehuli a s prominutim zasranych duchodkyn!!!!!!!!!!!!!!! uz toho mam neska dost jdu tam jeste potreti odpolende ale uz jen pro kartu a honem pryc tak doktorka snad neni normalni nebo co,

barbie to mas dobry ja ani gram, v predeslym tehu sem pribrala az v sestym mesici 1 kg, a na devatej uz sem mela 21 kg navic ale samou vodu vahu jen 6 kg tak su zvedava jak to bude ted jinak gratuluju k miminkum, to budes met veselo
8. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie, to znám MM je takovej bordelář, že to snad ani není možný... V ledničce si vezme poslední kolečko salámu a nechá tam papír. čokoláda to samý ve špajzce... Prádelní koš mu nechám přes celé schody aby ho vzal ss sebou do prádelny, když jde kouřit, on ho raději obejde zbylými 20 cm, které na tom schodišti vedle toho koše zbyly než by ho vzal s sebou... děsnej
8. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie: mám doma to samé, úplně tě chápu :wink: ten můj teda má rád pořádek, ale jen když ho dělají druzí, sám dělá bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiško, tohle je krozný, ryachle od ní uteč... kam by to spělo dál...
8. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: tak to je síla s tou tvou dr. ! máš pravdu nohy na ramena a pryč od ní, tohle není možný přeci :angry:
ajo: :grinning: to s tím košem to je dobé, já mu takhle vystrkuju před dveře odpadkový koš, když jde kouřit, aby ho vazl s sebou, no co myslíš, dokud mu to neřeknu, tak ho nevidí, nebo mi nechá na konf. stolku klidně pecku od broskve nebo ohryzek, grrr
8. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme všechny stejný holky :grinning: taky má rád pořádek ale sám ho nedělá. Svlíká se stylem odhodím kus oblečení tam kde zrovna jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radisko a ty jsi šla normálně na gyndu??Já mám super doktorku jsem objednaná např na 10hd a nejdýl v 10:10 jdu na řadu :slight_smile: ale zase když máš akutní problémy tak platíš 500 :confounded: a ještě nevím jestli budou 2 :wink: to budu snad určo vědět oho 20.7 I když teda všichni podle fotky ze sona říkaj že tam jsou 2 :slight_smile:
8. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co si myslíte o koupání v těhotenství??Myslím teda bazeny a tak. Včera jsem se koupla u nás na zahradě v bazénu ale nevím jestli je dobrý lízt do veřejnejch bazénů a přír. koupališť... :unamused:
8. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to asi neriskovala :pensive:
8. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a domaci zahradni bazen??kde se koupu jen ja a manzel??
8. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím fakt, zkus se zeptat dr. :wink:
8. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie právě bazény jsou plné infekcí - veřejné, ty bych neriskovala jinak domácí bazén nebo moře je OK - samozřejmě se nic nesmí přehánět
8. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak tady začlo lít, v noci a ráno, pak hezky, sluníčko a nyní leje a je bouřka.
jani, to bude dobrý. Náš soused má za sebou 2 infarkt, cukrovku a pije, kuří, ale omezil, vykouříl stovku, tak jen 60 denně. Se divím, že tu ještě je, se nešetří vůbec a je to cholerik k tomu. S e mu směju a říkám, že je tu přesčas a že ho ani nahoře nechtějí. tak vidíš, že infarkt ještě nic nezmanená, dnes jsou dobré prášky, kontroly, není to jak kdysi.
Já akorát dozavařovala okurky, 26 flašek, záda mě štípou jak hrom. Na oběd jsem dělala koprovku s vejce, tak jdu ještě uvařit polévku, pozdě.ale púřece.
8. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak ve dve odpo me vzala tim stylem ze sem dosla pro kartu ze tam cekat nebudu, ona tak pojdte hned sem ji rekla ze tech dalsich 10 predbihat nebudu me vtahla do ordnace a basta. vysetrila mimi meri podle sumitka 2,7 cm coz na 11 tydennevim jestli je vubec akorat se mi zda male, vzala sem kartu a konecne klid, sem ji servala co tam dneska byt a me rekla ze tam ve ct a pa nebyly tak se to nahrnulo, sem ji opacila ze je poradna. byla sem neska 53. pacientka. no doufam ze najdu lepsi dr.

jinak k tomu koupai do konce tretiho emsice je to riziko aj ve vane, a potom me v brne poradili ze kdyz se mermomoci chcu nedke koupat tak si dat apson tampon, jinak je lepsi to ozelet, pac nevite co v tech bazenech je

jinak k sousedovi - takovi lidi se dozivaji vetsinou delsiho veku jak my taky takove lidi v dedine sme meli
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska, to je teda síla 53 lidí za den??? To snad není ani možný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno maminy, teda radisko ještěže jsi utekla :slight_smile: . Mě by tam mrsklo. :grinning:

Přeji Vám všem krásný den, já jdu dělat nehtíky. Pa :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky : to me malem taky minule sem tam cekala 5 hoidn nez na me prisla rada, muj me tam musel donest s malou jidlo pac mi bylo desne zle, ted deme s malou dovarit obed , muj spi po nocni a pak pujdeme ven je konecne hezky, tak doufam ze i vy se amte fajne,

jani j amam doma taky vsecko na nehtiky ale nejsem schopna si nekde najit kurz zatim na neho jeste nemame, ale snad casem no
9. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky teprve teď !!! jsem vstavala :slight_smile: nebyla jsem s scopná probrat. Po tom včerejším maratonovém úklidu :grinning: ale konečně mam hotovej elej barák a je klid. Radisko a proč se nesmí koupat ani ve vaně???Kvůli zánětu nebo infekci??? Já se totiž koupu :unamused: tak jednou týdně jinak se sprchuju tak teď fakt nevím... :cry:
9. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
me jeste predchozi dr. rikala ze ty tri mesice sou proste rizikovy na vsecko a v prenatolgickem centru mi taky rekly ze radsi to ozelet nez pak litovat ze ses jedniou nekde vykoupala
9. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si myslím i já, ale v létě je to těžké to vydržet... Myslím, že pokud se po koupání hned osprchuješ, tak dovolenou v moři nebo bazéně strávit můžeš...
9. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si teda taky myslím, že doma v bazénu nic nehrozí a ve vaně už vůbec ne. Kam bych nelezla je sauna kvůli přehřátí a přehrady, rybníky atp. :slight_smile: kvůli infekci,ale v krytém bazénu ,kde je chlorováno by snad nic nemělo hrozit, vždyt tam chodí maminy na těhu cvičení :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem objednaná na pondělí na kontrolu po revizi,tak jsem zvědavá co mudr. poví...

Ale plán je jasný, počkat na MS a hned na to hupsnout a pak už tu machrovat // :grinning:
9. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: šááák mi už se těšíme až nám ty // oznámíš :grinning: a nebuj, nebude to dlouho trvat :wink:
9. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mám výsloveně zakázané od dr z CAr se koupat ve vaně, protože se nemá tělo přehřvat a na slunko taky nesmím. Tak se jen sprchuji, ale nesnáším to, já jsem totiž zimomřivý člověk a při sprchování mrznu :grinning: . Tak si napřed nahřívám koupelnu vařící vodou, tak 20 min a pak teprv lezu do koupelny a stejně hodně teplou se sprchuji schoulená. :grinning: . Jsem jak želva na slunku vydrřím celý den ležet a je mi fajn, tak nyní rpím.
Jinak jsem si na véču včera dělala kolínka s mákem a pak jak šla spát, tak mi bylo moc zle, že jsem zvracela až jsem měla strach, že potratím, tahala jsem to až z paty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mák už ani vidět......
9. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: já jsem ted takhle vyhodila perníčky s polevou, takovou jsem na ně měla chut a sly ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to jsem si libovala jak už mi je dobře.
S tím koupáním to je asi co doktor to názor. Jeden pomalu zakáže dýchat a druhý se těmto zákazům směje- pak si vyber. Mně zrovna to přehřátí vysvětlovalo několik doktorů, protože měli pocit, že ty naše hydrocefaly způsobila horečka co jsem měla vždy kolem 8tt a bylo mi řečeno, že sauna nee,ale že normální koupání nemůže uškodit, že to rozhodně dělohu a mimi v ní nepřehřeje, že se přece nekoupu v 60 stupnový vodě. :grinning: Tak já nevím...
Asi je lepší to neriskovat...
9. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek