• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ale jsem zapomněla dopsat,že vysoká horečka trvající několik dní ANO!!
Takže paralen a zase paralen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no já se při prvním těhu normál vyhřívala ve vaně a opalovala. Nyní jsem po umělým, ak neriskuji a snažím se to dodržovat. Ale zas jsem byla asi půl hodiny ve sprše a valila na sebe horkou vodu, bolí mě furt v zádech, tak mi to dělá dobře jak si ty záda masíruju horkou vodou ze sprchy.
9. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: no já mám taky od začátku bolesti v zádech :frowning2: a máš pravdu, že teplá voda pomáhá :slight_smile: ,tak se hezky vyspinkejte, zítra už je pátek. :grinning:
9. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dneska už je pátek a čeká nás prý tropický víkend... :grinning:
10. črc 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha: jojo hupsněte hned na to, at můžeš machrovat s // :grinning:
10. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: s tím mrznutím ve sprše jsme na tom stejně, taky trpím a na sluníčko se stejně chodím nahřívat, aspon pár minut
jinak mák je opium, tak to asi mimísek nechce :wink:
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: co to jsou ty hydrocefaly ? :confused:
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem na kontrole a miminko nám umřelo :frowning2: . Netluče mu srdíčko, velikost 8plus 2. V pondělí jdu na kyretáž. Ted mají v nemocnici plno, tak musím čekat a kdyby něco okamžitě do nemocnice :frowning2: . Tak se holky opatrujte, já už mám vybráno, těhotná už být nechci, třikrát a dost. :frowning2: Vám všem přeji abyste se dočkaly vytoužených miminek, sem tam na Vás juknu jak se Vám daří. Aji Tobě moc přeji abys byla co nejdříve těhotná a šťastná.
pa pa holky, mě čeká krušný víkend,ale život je prostě boj a děkuju bohu, že máme doma tři zdravé děti :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, tak snad nebude zas cedit :grinning:
jana: jak jsi dopadla u dr. dneska ? vše v pořádku kolik už mimís měří ? :dizzy_face:
holky já mám takovej vodovej výtok, nevíte jestli je to normální ? :confounded:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to mě mrzí, asi je opravdu něco špatně, když už po třetí za sebou...

Drž se, vím jak ti je :frowning2:
10. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: jj, vím, proto už to nebudu pokoušet, už to vážně psychicky nezvládám :frowning2: .
10. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybys cokoli potřebovala nebo se chtěla jen vymluvit, klidně napiš do IP, ty jsi mi taky moc pomohla---
10. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, moc mě to mrzí a cítím s Tebou...drž se
10. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Jani je mi to moc líto.Na to ani nejde nic říct, protože slova nestačí :frowning2: Drž se a přeju pevné nervy.
10. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: to snad ne ! :cry: to není možný, jani já vím, že ted nechceš na další těhu ani pomyslet, ale věřím, že to čas zas spraví a ještě třeba budeš mít miminko další, zatím je to pro tebe těžká rána a vyléčit jí může jen čas
drž se, musíš být silná už kvůli těm třem capartům, co už máš, at mají veselou maminku
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...
Jani strašně mě to mrzí.úplně mi to vyrazilo dech,nevím co ti na to říct a tak snad jen drž se holka,posílám ti hodně sil,nebudu říkat že vím jak ti je protože to nevím,nedovedu si to představit,mrzí mě to moc!!! :pensive: :pensive: :pensive:

Jinak já mám po kontrole,je mi úplně blbý vůči Jani se tu rozplývat jak se máme dobře a tak jen říkám miminko se má dobře,roste úplně nádherně a dokonce odpovídáme 10+5tt,a máme za sebou první odběry na genetiku a vystavenou těhu průkajdu.. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb já mam taky vodovej, bezbarvej výtok ale strašně moc :confounded: občas letím na záchod jestli jsem o nedostala, jak moc jsem mokrá :frowning2: z čeho to může být??
10. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : k vytoku sem cetla ze do konce 4. mesice je zvyseny vytok normalni to sou ty hormony zeprej

jani : je me to moc lito, ted sem to docetla a bulim tady jak zelva, se me pta muj co mi je, tak si to docetl a mam vzkazat hodne sil a ze i kdyz to ted nejde se radovat ze zivota ze mas tri krasny zdravy deti, protoze nekdo nema ani to, a co vis casem se treba jeste jednou odhodlate, nevim jestli si cetla co jsem tehdy psala ale sestrenka po umelem potratila 6x nebo 7x a povedlo se klucina ma 6 roku a pak potratila jeste 3x a maji holku 3 roky, kdyby to vzdali uz pri tretim pokusu, tak by ty dva tady dneska ani nebyly. Tak hodne sil a doufam ze tu s nami zustanes jako aji.
10. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie: tak to máme úplně stejný, taky se vždy letím podívat jestli to není mrcha, tak to asi bude normální, když to máme obě :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulunka: tak moc gratuluju, doufejme, že už budou jen samé pozitivní zprávy a nikoho tu už nic zlého nepotká :dizzy_face: , život holt není jednoduchej a všichni si musíme držet palce, aby to dopadlo všechno jak má,
a jani s ajou budou za chvíli mít zas // , i když ted jim to možná připadá jako utopie, ale budou !
10. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jani, to snad ne, však si byla fit, tou nerozumím. To je něco hrozného, já jdu v pondělí na kontrou, jsi mě vyděsila, že mi tluče srdce. Kolikátý bys byla dneska den? A to umřelo v 8+2 týdnu? Ře¨kli ti co se mohlo stát? Já bych to nerozdýchla, drž se boročku. Holky nic horšího snad není, co?
Jinak k tomu výtoku, já taky silný, ale zavádím gel, tak i toto asi, ale četla jsem že je to normál. Chodím od opůodnění stále se slipovkou na sobě, už si zvykla. Jen na noc jsem bez kalhotek, tak větrám :grinning: .
Petkan, moc tě vítám, jsi tu dlouho nebyla. Jinak jak se cítíš a jak je? Kontrolu už jsi měla? Jsme stejný den oplodněny, tak udem v 1 jden rodit :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: neboj, kdybych věděla, že tě tak vyděsím, ani jsem to sem nepsala :frowning2: , byla bych podle minulého UZ asi 10plus0 a mimi mělo 8plus2. Takže se asi před dvěma týdny zastavil vývoj. :frowning2: Víš, když takhle přestane bít srdíčko, je to skoro vždycky tak, že je mimi hodně nemocné a příroda si s tím, sice trochu později ale přece ,poradí sama. Já vím, že to bude znít blbě, ale už jsem dvakrát rodila ve 23tt nemocné miminko a tohle je při tý hrůze lepší varianta :unamused: . My tam asi máme s mým druhým manželem tu genetickou zátěž daleko větší než si mysleli a pravděpodobně bysme nikdy spolu zdravé dítě neměli. :unamused:

Takže Vy ostatní na to přestante myslet, užívejte si těhotenství plnými doušky :slight_smile: , nijak zvlášť se nepozorujte, i když sama vím, že to nejde :grinning: :grinning:

Mám Vás všechny moc ráda a budu na Vás myslet. A Vy na mě v pondělí taky :grinning:

a pro AEVKU: až se tu objevíš, a tohle všechno si přečteš, nic to nemění na tom, že s tebou v pátek počítám na nehtíky, od úterka normálně pracuju, jinak bych se zbláznila :grinning: , takže přijeď, moc se na Tebe těším. :grinning:
10. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsem tu po několika dnech, ale tohle ne!!!!!
Čtu to, co jsi napsala, a hlava to pořád nějak nechce pobrat, to snad nemůže být pravda........ Sedím tu jak pako, tečou mi černý slzy (snad po měsíci jsem použila řasenku) a nevěřím, ale asi budu muset uvěřit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jestli máš pocit, že by ti pomohlo se vypovídat, klidně přijedu. Vím, že se tím nic nespraví, ale sdělená bolest je poloviční bolest. Záleží jen na tobě. Moc na tebe myslím a drž se holčičko!!! Život fakt dokáže být pořádná sviňa a doteď nechápu, proč se tak chová k těm, kteří si to nijak nezasloužili :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. črc 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jsi hodná, že si v tuto chvíli děláš starost s mými nehty. To víš, že ráda přijedu. A ještě jednou: kdyby sis chtěla jen popovídat a dřív, ozvi se.
10. črc 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: jsi zlatíčko :slight_smile: ,ale není sviňa, vždyt mám doma s manželovým kloučkem tři zdravé děti :slight_smile: , život je prostě boj a já po tom všem opravdu vím, že přežít se nedá jen vlastní smrt :wink: Už se na tebe těším, jsme se minuly se vzkazem :grinning:
10. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, ahoj! Já sem chodím, spíš si ale čtu co je u vás nového, jsem líná i něco napsat. Kontrolu jsem měla včera po dlouhé době. Byla jsem 10+2 a mimča odpovídaly 11+1 :grinning: , mají něco přes 4cm a jedno bylo trošku divočejší, mávalo ručkama a dělalo kotrmelce, to druhé asi spalo zrovna. Příští týden jdu na genetiku, jinak výsledky odběrů na toxo a tak už jsem včera měla hotové. Cítím se tak nějak divně, už mi nebývá moc špatně, ale po jídle mě dost pálí žáha a byt uklízím na etapy, jak jsem unavená. Minulej týden mi už vyskočilo břicho, takže jsem se nevyhnula všetečným otázkám okolí :grinning: Jinak s tím temínem porodu nevím nevím Ili, mně ho doktor slíbil s těmi dvojčaty nejdýl na 36 týden, když bude všechno ok, takže by to vycházelo hned na začátek roku, třeba budeme ve zprávách 1.ledna :grinning:
10. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, to je super, že je vše ok. já jsem dnes 10+3 podle dr, ale v pondělí jdu po měsíci na konrolu. Jinak mi odběry nebrali ještě, ale toxu nemusí dělat, jelikož ji mám v těle už nějaký ten rok, jsem totiž labužník syrového masa jakéhokoliv. Ale už ho nejím, protože bych nerada ještě chytla tasemnici. Já totiž chytnu co se dá. :grinning: . Jinak já už únavu nemám, spíš nespím vůbec a furt něco dělám, jsem v jednom kole. V pondělí podám hlášení jak jsem dapadla u dr, snad bude vše dobré, bojím, bojím.
10. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, dostala jsi fotečku a dalas jji do albumku? Ráda se kuknu jak jsou miminka velikánská. To jsou macci 4 cm, se těším až to moje v pondělí uvidím.
10. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, jasan fotku mám, každé vyfocené zvlášť a pak dva mimozemšťany spolu zepředu, byli tam zrovna jak můj s mojou :grinning: , tak to dr. vyblejsknul. Hodím to do alba co nejdřív :wink:
10. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petkan : mimisci moc pekni :wink: my si musime jeste do 20. pockat na prvni fotecku, jinak sem zjistila ze kamoska je taky 11. tyden a ten jejich drobek uz ma 5,5 cm a my jen 2,7 cm no dofuam ze trochu povyroste, kdo vi co nam reknou v brne, v predchozim tehu mi anicka v sesti mesicich vazila jen 340 gr coz bylo strasne malo a porodni vahu pak mela 3,45 kg :grinning: to bude jeste zajimave, jinak sme neska chteli na houby tka uvidime jak se jeste vyvine pocasi mejte se zatim pekne
11. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek