• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Radiška, my byli na houbách včera s bída, bída... Spíš pěkná procházka :slight_smile:
11. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mě dneska probudil zlý sen, sem zjistila na wc, že sem začala krvácet a šla jsem to oznámit příteli, po probuzení jsem si oddychla, ale mám takový špatný pocit ted, aby to nebyla nějaká předzvěst :frowning2:
11. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, super fotečky, jen tam máš napsané 7 5 ale tys byla včera 10 3 jak já. Nebo to jssou fotečky ještě z minula a ještě tam včerejší nemáš?
Můj byl na hřiby včera, donesl půl koše, tak jsme měli omáčku a zbytek jsem dala na mražák na příště. Já jedu příští týden na chatu na dovču, tak se těším do lesa moc.
11. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky seb neboj se to jsou jen sny jak na to porad myslíš aby bylo mimi ok. Neboj. Mně se zase dneska zdálo, že jsem našla u nás v práci ve skříni malou holčičku a pořád jsem řešila jestli jí můžu adoptovat když jsem teď těhotná :grinning: no prostě blbý sny. Jinak dneska si přijeli pro další štěňátko tak jsem to ořvala :cry: hrůza jak si na ně lověk zvykne
11. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký máte štěnátka ? :sweat_smile: já bych taky brala štěnátko, jenže jsem líná s ním chodit ven :rolling_eyes: :sunglasses:
11. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky! Přidala jsem do alba tři nové fotečky dvojčat :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem - petkan, to je nádhera... Opravdu závidím, já bych si tak moc přála dvojčátka :dizzy_face:
byla jsem dnes na borůvkách, tak teď peču borůvkové muffiny, zatím jsou v troubě, tak jsem zvědavá, jak to dopadne
11. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme štěníky pitbulů :slight_smile: bylo jich 8 teď už máme jen 3 byl to mazec když jsem šla třeba věšet pradlo a všichni se mi pletli pod nohy :slight_smile: a s tím chozením ven to znám :grinning: když jsme bydleli v Praze tak to bylo šílený za každýho počasí ven :frowning2: hrůza máme dohromady 3 pejsky 2 pity a jednu čivavu :grinning: takže masakr. Teď bydlíme u manžovejch rodičů za Prahou v baráku se zahradou.NÁDHERA :slight_smile:
Petkan krásný mimča :slight_smile: blahopřeju.
Já jsem teda pěkně zvědavá jestli mi toho 20.7. potvrdí taky dvojčátka :slight_smile: uvidíme
11. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak houby sme nasli asi 30 kozáků a cca 5 hřibů ale ožraných od tech podelanejch slimaku, jinak fotecky moc moc pekny
11. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: hezký broučky máš v bříšku :dizzy_face:
prava.barb: to jsem na tebe taky zvědavá, jestli budou dvě :wink: , to muselo být nádherný tolik štěnátek pohromadě, bych je nuchnala, ale z dospělých pitbulů mám trošku strach ... trošku hodně
:grinning:
radiska: bacha na klíštata ;) jsou ted hodně nakažlivá
aji: mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam záááávidíííím mufíny :grinning: to jsi šikula ;)
11. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : neboj manza me hned prohlid co sme dosli dom :grinning: nastesti sem ockovana ale i tak to zeprej nezabrani nakaze, nemaj se ted sbirat boruvky kvuli vztekline ci co, ted projeli hasici zas neco hori,

barb. no to mas doma veselo, ja toho psa videt tak zdrhnu ja pitbuli a takovy psy vubec nemozu videt, jeden pitbul brachovi rozthl pul rite, ma tam jizvy jak svina,, to ja radsi tu civavu mela sem jednu 15 roku ale loni umrela,
11. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis: tak to jsem nevěděla, že se dá vzteklina chytit takhle, zrovna mi psala máma z jižních čech, že natrhala v lese borůvky :unamused:
jak se dnes máte holky ? chybí mi tu jana.uo :pensive:
12. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : me to rikala tchyne maji toho ted plne noviny, taky sem to nevedela, ale asi to neni vsude si myslim
12. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
máma mi psala, že se borůvkama v lese cpala jak vzteklá :grinning: tak snad vzteklinu nechytla, zajímalo by mě, za jak dlouho se to projeví a jak
12. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky moje, seb to je hezký, že se ti po mně stýská :slight_smile: , jsem zatím v pohodě, pořád něco dělám abych na to nemyslela :unamused: , už aby bylo zítra večer a já už byla doma. Život jde dál. S těma borůvkama akorát straší lidi. Je to pravda, ale když je pořádně omyjete je to ok. Já bych musela míz vzteklinu už dllouho, já jsem někdy tak vzteklá, že bych se asi měla nechat očkovat :grinning: :grinning: .

Přeji Vám krásnou neděli, Petkan ty máš tak krásný dvojčátka až jsem uronila slzu.
prava.barbie: tobě přeju aby byli taky dvě a v pořádku :slight_smile:

No tak já zas jdu, vařím vepřové koleno, jsme doma s manželem sami a milujem ovar, to zas budu přežraná :grinning:
12. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, radi, tys to popletla z lesních plodů hlavně borůvek neumytých je nyní nová nemoc ne vzteklina, ale asemnice, druh tasemnice, přenášených liškama. Bylo toho plno zpráv a novin, tak vzteklina ne. Mám doma ztaky plno borůvek mamka nasbírala 12 litrů, ak mi dovezla, moc to nejíme, tak mi to tu leží.
petkam, super, ty mimča už jsou teda dost velká a mají vše co mají mít. Tak se zítra těším, že budu mít podobnou fotečkum, jak bude vše ok.
Já mám další pytel okurek doma, ak jdu zas zavařovat, sháním po baráků flašky na závit, tak vyhazuji loňské zavařeniny, abych mohla naklást okurky a ucpala jsem si záchod :angry:
Jani, já uvařila segedin, jsem se nadlabla, zelíčko to je moje...
Zítra mi držte pěsti na kontrolu.
12. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ili - to mi psala tchyne ja ty noviny necetla :grinning: takze se omlouvam za mystifikaci :sweat_smile: jinak uz sme konecne doma, opet neni pekne a pritom to dneska vypadalo tak nadejne tak dobrou noc uz mi hodinu pada hlava
12. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko holky,

Jani dnes na tebe moc myslím, přesně vím, jaké máš pocity a že se ti jde pěkně ztěžka, ale myslíme na tebe,..
Já jdu dnes na porevizní kontrolu, ale až odpoledne, jsem zvědavá, co mi tam poví...

Manžel mě včera odmítl, chtěla jsem ho znásilnit a on mi řekl, že dokud nebude od doktora vědět, že je vše OK, tak se mnou spát nebude :angry:
13. črc 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji - u nas bylo neco podobneho od pateho emsice rizikac a muj se na me bal sahnout takze sem ho musela pokazde uprosit ze je mi dobre :grinning:
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: a jak to dopadlo s hledáním nové gyndr ? už jsi někoho sehnala ? a dali ti tvou kartu bez problémů ?
já uvažuju, že možná změním taky dr., ale obávám se , že mi nebudou chtít dát kartu, mají v kabince napsáno, že výpis z karty stojí asi 700, takže dělají asi jen výpis, ale kartu mi do rukou nedají :angry:
Jani, jak píše aja, myslíme na tebe, bud silná ! :pensive:
Aji: ty jsi divoška :grinning: ještě , že máš tam zodpovědnýho manžu :wink:
13. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nejsem divoška, řekli, že 14dní po revizi se normálně můžeme milovat... Tak dnes už snad manžel povolí :slight_smile:
13. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák manža, aja ho znásilní :grinning:
13. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweb : podle zakona mas pravo kazde tri mesice zmenit doktrora takze ti musi bez jakychkoliv keců dat tvou kartu, jinak zatim hledam no do 12.srpna musim nekoho najit to mam dalsi KO, ale vypada ze to spis budu hledat v brne kdyz uz od zari tam zase budu kazdej den, jani taky na tebe myslime
13. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky včera nám tu vypadlo internet tak jsem nemohla psát. Jani taky na tebe myslím drž se!
Jinak naši pitˇáci jou moc honí hrajou si s dětma a lidi milujou :slight_smile: je to asi daný výchovou. Jinak dneska jsem měla OPET!!!úplně debilní sny. Zdálo se mi že jsem šla rodit a nikde nebylo místo tak jsem nakonec skončila na letišti a od tam odtud mě poslali do MC donalda :grinning: takže porod v MC. Pak se mi zdálo o kontole, doktor pořád říkal no máte tam jednovaječný dvojčata ale já je nikde nevidím, jen vidím že dnes dostanete MS takže se vám těhotenství ukončí a podobný kraviny!!!Teď jsem celej den vystíhovaná a pořád (jak mám ten vodovej výtok) lítám na záchod jestli jsem to fakt nedostala!Hrůza. Příští po jdu k doktorce tak snad už mě uklidní a uvidí srdíčko (srdíčka :slight_smile: protože jsem fakt vynervovaná :frowning2: :confounded:
13. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbie, buď v klidu, mě se dneska zdálo o té kontrole... No nesmysli jako sviňa, jako že se mi omlouvají, že na histologii našli, že to miminko mělo srdíčko a bylo zdravé a kdesi cosi... Magoříme...
13. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš :confounded: to je taky moc pěknej sen jen co je pravda!!!
13. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím jít uklízet doma je bordel jak v tanku :confounded: jsem šíleně utahaná a chlapi jak známo doma nehnou prstem :frowning2: zatím paa
13. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava barbie: já mám taky ten vodovej výtok a taky burt běhám kontrolovat, jestli to je fakt jen voda, v pátek se zeptám dr., tak ti pak napíšu, co mi na to řekla :wink:
holky taky mám pořád nějaký divoký sny, fakt je z toho všeho člověk už vystíhovanej :angry:
my máme taky bordel, ale já na to ted peču, šetřím se, dokud se nepřeklenu do nějakýho 5 měsíce aspon, tak se doma nepředřu... což znamená, že tu možná schnijem :grinning:
13. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : hihi my už k tomu taky nemáme moc daleko :slight_smile: ale dneska jsem celkem ok tak budu uklizet ale samo že jen tak trochu, protož se bojím :slight_smile: toho doktora se určitě zeptej já se taky v po zeptám. Uvidíme co nám k tomu řeknou :wink:
13. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
by me akorat zajimalo oc to mai za pocty treba 10+ neco doktorka mi to ani nevysvetlial
13. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek