• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
to je 10 týdnů + nějaký ten den k tomu ;)
13. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze jak sem lezela ve spitale tak semmela v karte napsane 33+6 a primar ze je to 33+1 a druha dokrotka ze je to 33+4 tak kdo se v tom ma pak vyznat :grinning:
13. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou první porevizní kontrolu a vše je ok :slight_smile:

takže za 14 dní čekám mrchu a pak jdeme na to :grinning:
14. črc 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak jsem doma a v pořádku, akorát mám morální kocovinu, protože tentokrát jsem jim po narkoze říkala takový věci, že je mi až hanba. :grinning: To se zase něco dozvěděli, ještěže jsem nebyla sprostá :grinning:
14. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Jani a co si jim tam povídala??? Jinak jsem ráda, že si se za námi přišla podívat... Řekli ti nějakou příčinu?
14. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neřekli,ale v mých 33 letech zjistili, že mám přepážku v děloze, že ji mám na dvě půlky. Primář říkal, že když jsem odnosila a porodila dvě děti, že to ničemu nevadí a že ty naše nemocný miminka s tím nemaj nic společnýho. A že se s tím nedá nic dělat. Že to mám odjakživa, že je to vrozené.

:slight_smile:

No, proč mi zašili rukávy na andělovi, že jak si tam mám jako strčit ty ruce když mi ho ještě na sále oblíkali, když sestra diktovala do papírů tlak a puls a všechno možný tak jsem jí prej řekla, že ted už chybí jen menstruační kalendář :grinning: , prej jsem vykecala na sanitáře že je to feták což mě teda strašně mrzí, je to zvláštní, já to vím, ale nikomu jsem to nikdy neřekla a dají mi dejchnout a řeknu všechno. :frowning2: Z toho jsem úplně hotová, zítra přijde na nehty paní která tam dělá na sále, byla mi u operace, tak z ní musím všechno vytáhnout a omluvit se. :frowning2:
Pořád jsem tam hulákala, že mám hlad a když mi po cestě zpátky na pokoj sestra řekla, že je k obědu svíčková, kterou já nedostanu, tak jsem jí prej posala do patřičných míst :grinning: , přišla a mohla se umlátit smíchy.
No hotovo, já mám být na nervy z toho, že jsem přišla o dítě a lámu si hlavu věcma za který ani nemůžu.
Říkala jsem si, že bych si mohla sehnat trochu toho plynu a semtam dát dejchnout manželovi abych se něco dozvěděla :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky jani jsem ráda že jsi v pořádku!!!a ty tvoje výroky neřeš oni jsou na to určo zvyklí :sunglasses:
A s tou svíčkovou to by mě teda taky nasr*li!!! :grinning: :grinning: to bych jí tam taky poslala:slight_smile: ale jinak hlavně že jsi v pořádku!!!
14. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a tobě dělali narkózu plynem??? Mě řekli, že plynem se to prý už moc nedělá, že se prý pak těžko zachraňuje, když dojde ke kompliacím... Já měla normálně kapačku...
14. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně dali kapačku i náhubek, ale je možný, že do něj šel čistý kyslík, já nevím :grinning: ,ale co mi teda pustili do žil za sajrajt...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pořád se mi vybavuje čím dál víc věcí bože....... kdyby si to člověk aspon nepamatoval, ale já se asi hanbou propadnu :grinning:
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už na to nemysli, vždyť je to jedno... Oni se z toho nezblázní :slight_smile:

Já jim tam říkala, když mě nemohli napíchnout, ať se na to vykašlou a ukončí to, že už toho mám dost... A to jsem tu narkozu ještě neměla a po probuzení jsem jim říkala, že se mi zdálo něco o práci.. ale žádný sen si nepamatuju... :grinning:
14. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to sem taky říkala, že se mi něco krásnýho zdálo a když se ptali co tak jsem nevěděla :grinning:
no jo čert to vem
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak se jinak cítíš??? jasně, že psychicky nic moc, ale celkově fyzicky?
14. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no psychicky opravdu nic moc, ale držím se a fyzicky je mi skvěle. Už ani nešpiním, nic mě nebolí, vůbec nemám pocit že jsem včera někde byla. Akorát jsem furt taková připitomělá po narkoze. :grinning: No jsem ráda, že to mám za sebou. V ponděli jdu na pohovor kvůli práci tak mi koukejte držet všechno co máte :grinning: . Musím makat nebo se z toho zblázním.
14. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na jaké to má být místo???

Já myslela že se živíš nehtama...
14. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene,ty doma dělám načerno a nechám si to jen při práci, nechci se tím živit. No je to do lékárny k PC, tak to by se mi líbilo, tak uvidíme,snad to dopadne. :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu držet palečky, určitě to vyjde :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc :wink:
14. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak včera jsem dopadla dobře, mimi 5,1 cm a byla jsem včera 10+6 ale říkal, že podle UZ jsem 12+0, tak jak mi bude stále ak přidávat, tak budu v září rodit :grinning: . Nechápu jak to berou, že pokaždé jinak. Objednala jsem se na prv. skrining, jedu do Olomouce 30,7, Nevím proč mě nedal blíže, třeba Ostrava, no neva.
Petkan, velká prosbička, bereš ještě Uroš? Já dobrala poslední v neděli a už mi nenapsa další, že není třeba a listovku že už taky nemám brát, ať nemám opačný efekt a raději nic nebrat. Já ale listovku ráno beru, v CAr mi napsali, že do konce 16 tt, tak to budu brát. No a gel jsem měla zaváděšt do konce 12 tt, tak snad to zvládnu i bez gelu.
Jinak v aůbu stále nic nemám, včera jsem dostala třetí fotečku, ale polepšímse a dám si to tam, jen jak budu mít chvilku volnou.
14. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili gratulace veliká k mimču :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky: jani neboj to vyjde muj neska taky dostal konecne smlouvu sice se trochu boji ale zase je to zmena, predtim pracoval jako obsluha CNC strojů a ted bude delat v reklamni agentrure ci co, tak uvidime ajk mu to pujde, a po narkoze vim jak ti je sem ju mela kdyz me po porodu sili, hruza sem mela hlavu jak kdychych si dala travu
14. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jani, budu moc držet pěsti, ať ti ta práce vyjde :wink:
Ili, gratuluju! A kdy máš teda termín? Mně to taky minule vyšlo, že jsem podle utz 11+1 a normálně jsem byla 10+2. Jinak utroš ještě beru. V car mi ho dr. doporučil do 11. týdne, ale jak to myslel nevím, jestli do začátku nebo do konce, no a teď ve čtvrtek mi primář napsal další balení, že se to může klidně brát do 12.až 13. týdne, že se tím nic nezkazí. Tak nevím. Ale když ti řekli, ať už ho nebereš, tak si myslím, že je to v pořádku, páč v car mi dr.říkal, že od toho 12.týdne si ten hormon v tom obsažený vyrobíš ty nebo mimčo, už nevím, sama v dostatečném množství. O listovce jsem se s nikým nebavila, ale zatím ji beru, i když si myslím, že když máš pestrou stravu, tak to snad ani není potřeba, spíš psychicky :grinning: . Na genetiku jdu teď ve čtvrtek, bojim, bojim. Ale jde se mnou partner, prý je to tam i s divákem, když chceš, tak aspoň tam nebudu stresovat sama :sunglasses:
14. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si vzpomněla, ptala jsem se dr. v car, proč je to na tom utz vždycky starší než ve skutečnosti. Prý je to tím, že ty přístroje se výráběly dřív v Japonsku, no a tam ty parametry vzrůstu mají tak trochu jinak, takže co Japonce vyjde 10+0, tak běžné Evropance 11+0 :grinning: Tak nevím, možná si ze mě utahoval, ale pak mi řekl, že když jsme oba vysocí, tak je jasné, že i mimčo může být větší, než je průměr podle kterého to měří ten ultrazvuk. :grinning:
14. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, to jsou teda příběhy s japonkou :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Jani, jsem ráda, že jsi už doma a vlastně skoro v poho. Nad tím, co jsi povídala na sále, mávni rukou. Víš, co se toho ti, co se na sálech motají, od všech těch pacientů už dověděli? Možná jim nevykládá každej, ale spousta lidí určitě ano. To by z toho museli už být všichni dávno v Bohnicích, kdyby si to měli nějak brát :slight_smile:

Ili5, buď ráda, že jdeš do Olomouce, byla jsem tam taky a byli skvělí!!!

Co se týká listovky, ta ničemu nevadí, její spotřeba je celé těhotenství zvýšená. Já užívám Femibion, teď už pro druhý trimestr a listovka je tam pořád, jenom jí je tam o něco méně než v tom pro první trimestr.
A Utrogestan nebo Crinone někteří doporučují dokonce až do konce 14. týdne.

Já jdu na kontrolu ke své gyndr. 21.7., už aby to bylo, nějak se nemůžu dočkat, až mimíška zase uvidím. Potom jsem ještě objednaná do Olmiku na genetickou konzultaci, ale to až na 31.7.
14. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevko, já jdu taky na genetiku do Olomouce. Můžeš mi prosím napsat, jak to tam probíhá? Ať vím na co se nachystat :grinning:
14. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, se divím, že Ti to řekii cos mluvila po narkoze, mě nikdy nic neřekli. Jen jednou mě pochválili, že jsem vzorná, a že se to stává málo kdy. Jinak si pamatuji při jedné narkoze, že mě budili a já vyhrkla, já jsem myslela že budík zvoní do práce :grinning: a teď naposled jsem vykřikla jak mě budili, myslel jsem, že mi přivezli Avon. :grinning: Trapas, no na zytek si nepamatuji. Měla jsem 5x narkozu, doufám, že i naposledy.
Aevko, prosím popiš jak to tam chodí v tom Olmíku ten skríning a kolik si platila a bolí to? Jedu 30.7. Petkan, to jedeš na druhý den po mě. Odkud jsi?
Taky bych nejradši ještě brala Utroš, nebo gel, nemám si ho raději sehnat někde a brát ho? Co když to ělo pořebuje ještě? Taky mi v CAr napsali do konce 12tt ho brát. Nokdyž mi ho dr už nenapsal, škoda.
Jinak termín porodu mi stanovil na 25.1. včera, ale jak to furt zkracuje, tak to vidím na září :grinning:
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Průběh je naprosto jednoduchý - odeberou krev a udělají UZ a to je všechno. Potom v počítači zkompletují výsledky UZ, výsledky krve, věk a tvoji váhu a vyleze jim riziko pro trizomii 21 (Downův syndrom) a 18 a 13 ( to jsou další méně časté genetické vady). Nejvyšší riziko asi vždycky vyjde na Downa. Já jsem na tom zatím dobře. Právě na Downa mi to vyšlo 1:1691 a ty další ještě mnohem méně (1:4111 a 1:16000), takže výsledek negativní. Dál to bude probíhat podle genetické konzultace a potom genetického UZ ve 20tt. Až pak se rozhodnu, jestli jít na amnio nebo ne. Zatím říkám ne. Já jsem pro ně už velmi riziková kvůli věku (42).
14. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, ty jdeš na ten screening kdy?
14. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno holky :slight_smile:
Aevka, jdu už zítra. Snad to dopadne dobře. Ten ultrazvuk se dělá už přes břicho, že??? :sunglasses:
Ili, já jsem z Olomouce :grinning:
15. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko holky,

tak jak je těhulky???
15. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek