• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
aji - desne anule lezou zuby tak uz sme 4 noc nevyspani no doufam ze to brzo prejde uz su uplne ko
15. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavu vzhůru mamino :slight_smile:

buide to dobré :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: teda teď jsem vtala a klidně bych si mohla jít znou lehnout :grinning: kdy ta únava konečně skončí???!! Jinak jsem celkem ok vlastně kromě nadměrný únavy, courání na záhod a bolení prsou ani nevím že jsem těhotná :slight_smile: . Včera jsem byli s manžou na výletě v Koněpruskejch jeskyních a tam se mi konečně po měsíci super dejchalo :slight_smile: a co jinak holky???
15. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
barb: neboj ot prejde me to preslo az v patym mesici :grinning: a pak uz sem mela rizikac takze jedna zmena lepsi jak druha :grinning: jinak je tady neska od rana opet hnusne vedro rano v sedm sme v byte meli 29 stupnu a to sem ani nesviti slunko
15. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, aevko, mě říkali, že skriing je že ti napíchnou přes břicho plodovku, tak tomu teda už vůbec neroziumím.
Petkan jede dnes, myslela jsem, že 31.7. Tak pak napiš jak to tam probíhá a kolik si tam platila.
Jinak je tu dusno, hnusně, špatně se mi dýchá, srdce mi bije hrozně, slabo...
15. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já se radovala, jak je tu nádherně a už se začíná zatahovat a bude pršet jako všude :angry:
15. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás zatím bez mráčku a slunko pere, větřík žádný. Holka jela do Ostravy na bazén, tak snad tam nebude lít.
15. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda to vám závidím tady od rána jedna bouřka za druhou a šíleně leje!Ale strašně! Jela jsem s tchýní na nákup a takový krupobití a hromy jse fakt nezažila :confounded: no hlavně že hlásili že maj bejt tropický vedra :grinning:
15. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je hnus, počasí si s náma pěkně hraje
15. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
barbi, tak ty tropy jsou u nás, ani mráček, teploměr mám na balkoně, je na slunku a měří jen do 50 stupňů a je až na doraz, tak je pařák.... Já mám zatažené žaluzie, pozavírané okna, jinak tu bylo na umření, ty vedra mi nedělaj dobře nějak. Možná to k námty bouřky dorazí v noci, nebo zítra, uvidíme. Už se těším v neděli na chatu, bude tam vzdoušek, jééééé.
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak čtu jaký máte veselý zážitky z narkozy :grinning: , já si vůbec nevzpomínám, že bych něco po narkoze říkala, ale holka, co se mnou byla na pokoji chtěla po lapiduchovi přečíst před usnutím pohádku :grinning:
aevko: taky by mě zajímalo, jestli ten screening v 1.trimestru dělají už přes břicho
holky já jdu v pátek na kontrolu a začínám se pěkně bát, aby mi neřekla něco špatnýho :(
15. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Seb, tak už se to dělá přes břicho jsem teď zjistila :wink:
jinak já mám taky veselé příhody z narkózy, poprvé jsem něco žvatlala když mě sestra přivezla na dospávák, co jsem vykládala na sále jsem se radši nepídila. Při dalším uspání jsem při zákroku sprostě vynadala doktorovi, on mi to pak říkal, ale prý je zvyklej, no styděla jsem se až na půdu :sunglasses: A moje sestra pracuje na jedné klinice a bývá u těch zákroků a prý se tam dozvídají spoustu věcí, jako čí manžel se zapomněl zase v hospodě a další pikantnosti :grinning:
15. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
teda narkoza, to je svinstvo :slight_smile: měli by si tam dát nahrávací zařízení, to by byla prča pak to pouštět v rádiu jako srandičky :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ili5, ten UZ se dělá přes břicho, jen trošku stáhneš kalhoty :slight_smile: A proboha žádné napichování - to je odběr plodové vody nebo choriových klků, ale to s prvotrim. screeningem nemá nic společného!!!

U nás byla včera parádní buřina s lijavcem :angry: doufám, že se dnes nebude nic podobného opakovat....
15. črc 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
petkan: tak to je prima, že se to dělá přes břicho :slight_smile:
mi spadl právě na hlavu poklop z mikrovlnky, sem se lekla hrozně :angry: chudák embroušek, ten si se mnou užije :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Aevko, petkan, tak to jste mě potěšily, že jen UZ a žádné napichování. Petkan, platilo se za to ve FA?
JInak jsem byla na pivčo, pařáky pokračují, slunko ještě nezašlo, teď to pro změnu pere do kuchyně a pokoje, v obyváku už je chládek.
15. črc 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dnes dozvěděla zbytek: prý jsem jim řekla: to už je to hotový? téééda to je fičák :grinning: Ježiši já mám opici jak vidle! a anesteziolog: no jo to máte po narkoze a máte to zadarmo, a já na něj: a kterej pak ty seš? ten prej vyvalil oči a ta moje známá mi říká: to je náš pan primář z anesteziologie a já: no vidíš kluku a já si myslela, že jsi zřízenec! No prdel holky, paní říkala, že se tam mohli umlátit a hlavně tomu doktorovi je tak 55. :grinning: :grinning:

aji: dneska mě začaly na pravé straně chytat hrozný křeče jak když mi někdo kroutí vaječníky, chytá mě to tak dvakrát do hodiny a je to silně nepříjemný a bolavý. Měla jsi taky takový problémy? Ale skoro nekrvácím. Asi zítra radši zavolám doktorovi co?
15. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jana: to je prdel ty jo :grinning: teda pardon za ten výraz, ale to se jinak snad říct nedá, to je síla :grinning: :grinning: :grinning: ty si tam musej užít legrace :wink:
jani: na ty bolesti se asi radši fakt zeptej dr. , možná je to normální, ale taky by to mohl být zánět :pensive:
15. črc 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty seš teda komediant :slight_smile:

Jinak s tou bolestí - já nic takového neměla, jen první den po revizi mě občas pobolíval podbříšek jako při MS, ale žádné křeče, na ty se mě ptali v nemocnici, to asi nebude dobré znamení... Raději volej doktorovi... Já taky nekrvácela, první 3 dny jsem vůbec nešpinila a pak to začalo :frowning2:
16. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
aji ahoj, no ze mě už taky začíná něco jít, tak jsem si libovala, že nic, tak se to spustilo,ale dneska zatím dobrý,asi se mi probudily vaječníky :grinning: ,zatím musím zaklepat je dneska klid, nic nebolí :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsem ráda... Mě se to po těch 3 dnech spustilo a bylo to jak krém na boty, černidlo jako sviňa... Trvalo to pak 4 dny než byl klid...
16. črc 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda holky kdo vam rek ze skirning je pres bricho? to slysim poprve to je normalni utz a kdyz jim nevyjde dobre ten NT+ test na vyvojove vady tak odebiraji plodovku, ale delaj to zenskym nad 35 roku - jedne ansi zname to udelali pac mela tretiho kluka az ve 42 letech, jinak u nas vcera behem dvou minut priletela takova vichrica ze mi malem vyleteli okna, no hruza desna, dve hodiny to trvalo, ale pak uz jen prselo, a ted uz zase krasne sviti lsunikcom jinak i nadale mame kanadske noci s Anickou, uz su uplne KO a to mam zitra vsecko chystat na jeji sobotni oslavu prvniho roku, a zitra jedem segre poprat, tak su zvedava kdy to vsecko stihnu :grinning:
16. črc 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj radi, všechno zvládneš jseš přece holka šikovná :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jani to je dobře, že už tě nic nebolí , tak to bude už ok určitě,
to odebírání plodovky je prý rizikové, kámošky sestřenka kvůli tomu přišla o zdravé mimčo v 5 měsíci :(
zítra jdu na kontrolu, měla bych být dle uz už 8+1, začínám mít nervíky, co se zítra dozvím :confused:
16. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny jani přidávám se k seb a držím palce ať je vše ok.
Seb já jsem dnes podle těhotenské kalkulačky taky 8 plus 1 ale datum porodu mám na koníku o 2 dny pozdějc než ty :slight_smile: ta stránka je

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php

Jinak já jdu k doktorce v pondělí a nervy mám taky :unamused: ale šílený, protože sestřenka takhle šla na kontrolu když čekala první mimi a nebilo mu srdíčko :cry: proto se taky nějak podvědomě bojím....Ale snad to bude vše ok ty hlavně hned napiš co a jak jak to probíhá :wink: ať si můžu udělat představu pro pondělek :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
seb : jo to je pravda ze hodne zenskych prijde o miminko je to riziko jak svina ja bych do toho teda nesla
16. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
S tou plodovkou je to pravda. Sestřenka mi říkala(je z Moravy a chodila někam do Olomouce i když bydlí u Ostravy), že ňějaká holčina byla na odběru plodovky, vše proběhlo ok, dorazila domu a za 2 hod umřela!!!!Nevím na co přesně ale že jí to nějak špatně napíchli a jí to prostě zabilo!což je síla. Ale zase když by mi hrozilo že je dítě na 90% postižený tak bych do toho asi šla. I když nevím :confounded:
16. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta plodovka je opravdu riziková, i když si myslím, že záleží na doktorovi, někdo má 100% úspěšnost a někdo každé třetí mamče třeba ublíží... Rozhodnutí zda jít nebo nejít je určitě těžké a já doufám, že to nebudu muset nikdy řešit..
16. črc 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
prava.barbie: já jsem, ale 8+1 dle ultrazvuku a datum porodu mi stanovila dr. dle UZ, dle ms bych měla být už 8+6
holky mě by zajímalo, jak někdo píše, že s ním chlap pozoroval UZ, kdy jako se to dělá, jestli to nabídne dr. sama, nebo jestli ho mám vzít s sebou na ten screening třeba ? chtěla bych, aby taky viděl fazolku
16. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak se hlásím po kontrole na genetice. Dělali mi utz přes břicho, pak i vnitřní, páč byla špatná viditelnost a nabrali krev. Podle utz to zatím vypadá v pořádku, tak teď už se jen modlím, aby mi dnes nevolali. Když nezavolají, tak je to v pořádku. Potvrdili mi jednovaječňátka a dr. říkal, že to vypadá na holky, ale že je ještě brzy, tak uvidíme :grinning: Jo a nic jsem neplatila, platí se jen když je to bez žádanky od gyn. Jinak od rána mě dost pobolívá břicho, takže jsem tam šla pěkně vystreslá. Teď pěkně odpočívám a dělat nebudu nic, nestojí mi to za to. Tak pěkný den kočky!
16. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek