• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Seb, na ten screening se chodí s chlapem, když chceš. Všechny co tam dnes byly se mnou tam měly doprovod. Můj šel taky, chudák se tam celej zapotil, hlavně když jsem si ještě musela odložit skrze ten vnitřní utz. Já se mu ani nedivím...ale byl rád, že to viděl, to jedno tam sebou mrskalo stejně jak minule na utz, to druhé vždycky spí. Bylo to super, hlavně když dr. pustil zvuk a byly slyšet srdíčka, paráda. Jo a byla tam i vezenkyně z vazební věznice, taky s doprovodem, s třema bachařema a v poutech, tak se tam postarala o rozruch páč byla asi bláznivá, takže dobrej tiátr :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, to je dobrý s vězenkyní u doktora :grinning:

já jsem byla v pondělí na té kontrole a to byla tam mladá cikánka a pupek jako sviňa, byla s doprovodem maminky...
To je jediný, co mě neuvěřitelně štve a štvalo na MA - že te´d všude potkávám těhulky a je mi líto, že mají bříška a já ne teď už jsem mohla mít pěkný pupendo...
16. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : tam normlane chlapa vem oni sou na to zvykly anikoho se ptat nemusus
16. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, to máš recht, těhule na každým kroku, taky se mi zdá, že letos je toho nějak víc :grinning:
16. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak to jsi mě petkan potěšila. Radi, já měla 5,5 35 let, tak jako stařešina jsem myslela, že tam půjdu na napichování. Sousedks byla v Ostravě na tom, já jedu až do Olomouce.
Petkan, dali Ti fotečku? A co řekli přesný termín porodu. Mě řekl dr. že tam mají přesnější UZ, tak mi řeknou přesně dtum porodu a kolik dítě odpovídá tt.
JInak pařáky pokračují u nás, v noci bouřka a slejvák dorazil i k nám, ale dnes je zas na zdechnutí. A to chci dnes jet po obchodech a k našim okoupat se, jelikož nám týden neteče voda teplá. Tak to řeším v ledové vodě, ale hlavu v ledovce nedám, tak jedu tam.
16. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili, tak to jsou teda radosti - hlavně na sebe dávej pozor :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: co to znamená, že si měla 5,5 ?
16. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: tak snad ti nezavolají, to by ti zavolali, jako z výsledků tý krve nebo ještě jako z toho UZ ?
já se tam bojím toho chlapa vzít s sebou, aby mi nedělali ten vnitřní UZ, to by bylo divný, asi počkám na nějaký pozdější UZ :unamused:
16. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, klidně vezmi chlapa s sebou, bude rád, že mimčo uvidí :slight_smile:

hlavně pokud ti bude dělat vnitřní UTZ, myslím,že chlap bude stejně stát z boku, takže nic neuvidí a i kdyby, tak přece není malý děcko a ví, co kde máš, ne?
16. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to sice ví, ale jak píše petkan, bude z toho celej zpocenej :grinning:
a aji neboj, pupendo budeš mít brzo taky :wink:
16. črc 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili, fotku mi nedal páč jsem si neřekla. Stejně mám z minulého týdne a ty jsou povedené.
Seb, tak to buď úplně v klidu, chlap ti sedí za hlavou a vůbec, jestli bude u porodu, tak uvidí větší mazec :grinning: A navíc na tom utz je dost šero, aby bylo dobře vidět na monitor, sestřička si svítila na stole lampičkou, takže intimo :grinning: :grinning: :grinning: Jo a mně ten vnitřní dělali proto, že přes břicho nebyla vidět přepážka mezi dvojčaty, tobě ho určo dělat nebudou :wink:
16. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Já se dnes celý den válím, to vedro je na mě moc. A dokonce to zatím vypadá, že by pěkné počasí mohlo vydržet až do večera :slight_smile: No, uvidíme, jak to bude dál, předpověď moc lákavě nevypadá :frowning2:

Jani, jsem ráda, že už ti je dnes líp, tak doufám, že to zítra klapne. Už se těším :slight_smile:

V sobotu se chystáme do kina na nového Harryho Pottera, tak jsem zvědavá. Četla jsem všechny díly a někdy bývá sázkou do loterie, jak bude vypadat srovnání knížky a filmu. Ale snad nezklame. Když nic jiného bude to vytržení z toho domácího sterotypu. Ta PN je pro mě docela úmorná, dělám práci, kdy se setkávám se spoustou lidí, pořád mluvím, takže teď je docela změna :slight_smile: - přes den můžu mluvit akorát se psem, lidí doma taky moc nepotkám :slight_smile:
Teď jdu tu naši "čtyřnožku" vyvenčit, dřív se nedalo, ale teď už to absolvuju snad bez úhony. :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: jj, platí, už se na tebe moc těším, za přejezdem , těsně před mostem doprava a dej auto před velká dřevěná hnědá vrata :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: ahaaa, no ale já jdu na ten screening už někdy v 11-12 týdnu, myslíš, že už to přes břicho uvidí ??? :confused:
jani: a jak ses naučila dělat ty nehtíky, sama ? děláš franc. manikůru ? škoda, že nebydlíš blíž :sunglasses:
16. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: no jasně že jo,dělám všechno co si usmyslíš ( ty jo ted nevím jestli mám dobře y :- :grinning: ),ne ne, byla jsem na kurzu :wink: , řekni kde bydlíš a já ti tam dohodím super nehtařku :slight_smile:
16. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ta k jsem se teď vrátila od svého gynmudr. protože mi museli vzít krev na nějaké šmejdy, jestli je náhodou nemám v krvi, že by způsobili ten potrat...
Ruku mám zase rozpíchanou, tentokrát to bylo na druhý pokus :slight_smile:

byla jsem ještě nakoupit u nás v kauflandu - to je pro mě teď nejlepší obchod u nás, nádherná a česrvtá zelenina a ovoce za dobré ceny, tak jsem vezla plné auto jak zelinář, vyházela to doma a jela zpět do práce :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak my opet kanadska noc, uz sme oba vyflusli jak svina, ted jedeme do brna pro kocarek, protoze mi bez udani duvodu jedna firma zrusila objednavku a ja tu cely tyden jak debil vyhlizim postaka :grinning: no tak si ho koupim a zrovna odvezu, jedem neska jeste vecer z brna (az manza dojde z kanclu) za segrou oslavit jeji 20 a zitra slavime tej nasi male, takze docela zahul, uklizene uz mam , neco zitra pochystame :grinning:

jinak na ten vnitrni utz - ja bych tam manzela vzala at vidi co se vsecko dela, muj kdyz byl u porodu tak taky vsechno videl a dokonce driv jak ja aj malou, pac nesla nejak dobre ven tak me odvezli na operacni sal ze miudelai cisare a aja tam porodila normalne, nejvetsi sranda byla ze sem tam mela 12 lidi, to asi jeste nidko :grinning: :grinning: :grinning: malou sem videla az za pul hodky po siti :angry: takze chlapa brat kam to de :grinning:
17. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska, hlavně na sebe dávej pozor a chceme potom vidět foto kočárku, co si dovezeš domů :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, seb, to jako 5. května :grinning: . Jako, že se stydíš před manželem vnitřní UZ? Však Tě zná, myslím, že na tom nic není. A co potom při porodu, to se před ním aky budeš stydět, to je horší :grinning:
Petkan, no já už mám 3 fotky,, ale určo si tam koupím, jak je to malé, ak je lepší vidět, pak jak bude vellkej, tak už ty fotkxy nejsou nic moc.
Seb, já volala na objednání na skreming do Ol, a v tel. mi řekla, že teda volaám dost pozdě, nebo se to dělá jen do 13+6 tt, pak už ne. Tak jsem měla štěstí, že měli ještě volno 30.7.
17. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petist, kolikátý týden i napočítali na genetice na UZ? Je prý lepší, tak řeknou mi přesný tt a termín porodu, tak jsem zvědavá jaks dopadla Ty, když jsme ve stejný den opodněny :grinning:
17. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem byla u dr. a vše ok, embroušek už má 2cm a jsem prý dle UZ 9+0, jinak dle ms 8+5 a to mám prý počítat, jenže já jsem už objednaná na ten screening na 12. srpna a ted nevím, jestli to stihnu do toho 13 týdne, protože když jsem se objednala, tak jsme ještě byli o týden menší než dle ms
ili: tak já ho tam vezmu chlapa na ten UZ, snad mě s ním dr. nevyrazí, ale si tam půjdu bez něj a zeptám se jí nejdřív, jestli by mohl přijít taky :sunglasses:
17. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, ty jedeš kam na skriming taky daleko? My 2 hod cesty.
Neboj ppočítá se podle ms, mě taky teď říkal, že odpovídám dle UZ 12+4 dnes, jinak jsem 11+3 a to míi říkal, že mám i nahlásit v telefonu, že se počítá tento. A že oni mi řeknou přesně v keré jsem. Už se těším až ho uvidím a můj se bude taky potit z nervů :grinning: . On se potil i jak jsem šla v 6 tt na Uz jestli bije srdíčko, to v čekárně byl bílý jak sttěna, spocený, chodil furt hulit ven, se bál, jestli vše je OK. Tak jim to jen prospěje. No, k porodu zatím moc nechce jít, bojí se, že by omlél. Chlap 120 kg, a bojí se :grinning:
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: :grinning: tak to můj chlap půjde, ještě sme se o tom sice nebavili :grinning: , ale on to zvládne :wink:
je fakt, že jestli se tvůj bojí, že by omdlel, tak bych ho taky nenutila, abys tam ještě neměla strach o něj nakonec ;), no můžeš si tam vzít i kamarádku :wink:
právě jsem se řízna při řezání sirového kuřecího masa do prstu takovým zubatým nožíkem :( doufám, že nechytím nějakou tu toxoplazmozu nebo něco podobného :frowning2:
17. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, dávej pozor, no já toxu mám v krvi , chytla jsem to ze sýrového masa, jsem milovník sýrového masa, jakéhokoli :grinning: tak jsem na to doplatila. Nyní to už nejím, jen járu, to neodolám, když dělám játrové knd.
Jsem mojemu říkala, tobě se tam nechce a mě se má chtít? Určitě půjde, snad nevykoprtí. :sweat_smile:
Ještě neví ani kde půjdu rodit, do KA určitě nechci, tak asi Ostrava. To budu řešit později.
17. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ještě nevím, kde budu rodit, na ten screening to mám cca hodinu cesty a do jakýkoli porodnice dobrý taky hodinu
no jo jenže mě na tu toxu nikdo krev nebral, to se bere vždy nebo proč ti to brali ?
17. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak už mám těhu průkajdu :dizzy_face: , sestra mi tam napsala do kolonky rodinná anamnéza: O a dr. se mě vůbec nevyptávala :angry:
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, každé ěhu pak berou krev a je tam i vyšetření na toxo. Mě na to přišli, protože jsem byla stále nemocná a unavená, ak jsem chodila po dr. měla jsem nononukleozu a zjistili, že mám i toxku přechozenou. Je pak v těle stále, tak jak jdu na odběry, ak má poz. výsledky. Je nebezpečnápro těhotná jen, může poškodit plod. Moje sestřenka ji chytla v těhotenství, naštěstí má dceru zdravou už skoro 20 letou.
Těhu průkazku mi dali v CAr, ale ještě mi tam nic nepsali, já ji zapomněla doma, tak mě dr. seřval, že bez průkazky nemusím vůbec chodit. Jsem mu na to odpověděla, že je stejně prázdná, tak ať mi dá on průkazku,, samo, že nedal, tak si ji příště vemu. Jdu na krev a pak do poradny už, mám donést moč, dali mi ampulku a ám se vážit a hlásit váhu.
Petkan je asi někde u vody, že nepíše.
17. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě už krev brali minulý týden, ale byla tam jen krevní skupina a pohl. nemoci a protilátky, toxo tam žádný nebylo :confounded:
mě minule dr. ani sestra neřekli, že s sebou mám příště mít moč a dnes jí po mě chtěli, tak sem jim řekla, že nic nemám a že ani nic ze sebe už nevyždímu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen mě teda zvážili a prý mám přibrat no :pensive:
17. črc 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se to bere možná později, v těhu Ti budou stále brát krev.. Mě ji brali i před, jelikož jsem po umělém, hrůza, mě žly praskají, už moc kvalitní nemám. Minule mi chtěli brát s krčnice, ruce vyždímané, ale ještě na zápěst našli. Ta moč se bere na každou poradnu. Nafasovala jsem sterilní zkumavku a pokaždé dostanu novou na dalš návštěvu.
Venku je hnusně vedro, musím na nákup, čekám až drahý doveze auto a musím jet, snad to přežiju.
17. črc 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zaúčkoluj drahýho, at cestou nakoupí, napiš mu smskou seznam ;)
mě žádnou zkumavku nedala, takže vymeju sklenku od léků nějakých,
to je hrůza s těma žílama, to mě naštěstí nepraskají, ale moc dobře mi odběry taky nedělají, ale při mimoděložním jsem musela chodit obden na hcg, takže to člověk už nějak otupí
17. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek