• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Seb, drahý mi akorát podal klíče mezi dveřma a šel na pivo, tak musím sama. Ale švagrovka mi jede pomoct, ti chlapi jsou na 2 věci, ještěžě jedu v neděli na chajdu a týden ho neuvidím, možná 14 dní, uvidm podle počasí.
17. črc 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky! Ili, u vody bohužel nejsem, nemám na to ani pomyšlení. Na té genetice mi snad ani neříkali, jak je to staré, já už nevím a zprávu pošlou mému dr. a k tomu jdu až v srpnu. Ale říkal, že mají necelých 6 cm oba. Holky, já teda nevím jak vy, ale mě zase začalo pobolívat břicho jako na menstr. Když ležím, tak ne, ale jak třeba stojím u plotny nebo u žehlení, tak mě to tak divně táhne v tom břiše. Včera mě ale pobolívalo víc, ale když na tom utz to vypadalo v poho, tak jsem se uklidnila. Co vy, taky to břicho cítíte, nebo vůbec nic???
17. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: no jo maminky je takto vychovali :angry: , musíme ty svoje vychovat s úctou k ženám a gentlemanství :wink:
17. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, proto chci raději holku.
Petkan, mě od včera taky píchá v břichu, víc v pravo a ráno mám křeč, myslím jestli to není ta zácpa, nevím. Jinak já už nic nezavádím, tak jestli mi to nechybí. Já u žehlení sedím a čučím na telku. Snažím se vše dělat raději v sedě, jak to teda jde. Kupu na žehlení mám jak chalupu, ale v tom horku sse mi do toho nechce, asi v 8 u filmu se na to hrnu, pak je čas dluhů, super film, ak aspoˇň vydržím.
17. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka: tak to já myslela, že to řeknou rovnou tu genetiku, když ti dělají ten UZ, ty jsi na tom byla u Apolináře ?
mě břicho nějak ani nebolí, ale štípe mě uvnitř někdy jakoby čípek, říkala jsem to dnes dr. a ona na to nic a že je normální, když bolí břicho jakoby po stranách ukazovala, že se tam natahujou vazy,jak to roste, ty když máš dvojčátka, tak ti to roste rychleji, tak tě to asi bolí ted víc, když už ti roste i děloha asi
každopádně když tě to bolí, tak nic nedělej, jen nejnutnější a hodně lež at jste v pořádku ;)
já když měla na začátku špinění, tak mi řekla sestra, že nemám žehlit , tak i ted když už problémy nemám,
tak si to žehlení rozkládám a každej den vyžehlím jen tři kousky , nebo ráno něco a večer, rozkládám si to, abych u toho byla max 10 min. třeba, šetři se kočko :wink:
17. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: :slight_smile:

Seb: Gratuluju :slight_smile: doufám že i mě to v po dopadne dobře :grinning: ptala ses na ten vodovej výtok??Já ho mám od včerejška tak strašně silnej že mám pořád pocit jako bych se počůrala :slight_smile: jo a sestřenka ho měla prej po celý těhu a ke konci musela nosit noční vložku jak strašně ,,tekla´´ jinak to vypadalo na kalhotech že se počůrala :grinning:

Petkan: Mě bolí břicho od začátku těhu :confounded: první jsem se pořád šíleně bála co to je, ale doktorka mě uklidnila že je to normální, že se roztahuje děloha. Občas mě tam i šíleně píchne a to se fakt bojím že to není ok. Pořád mám jako stav na MS ale ta naštestí nepřichází :slight_smile: Tak je to snad normální no....
17. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: říkala jsem jí, že mám vodový výtok a ona nic na to :unamused: , takže vím stejně jako bych nic neřekla :angry:, tak uvidíme , co řekne dr. tobě v pondělí, snad budeš úspěšnější a něco se dozvíš ;)
jo to píchnutí v břiše jsem měla zpočátku taky dost, ale ted už snad ani ne, na ms mě taky nedávno bolelo trochu, tak sem si hned šla lehnout a zas to pak přešlo, já když mě něco začne bolet nebo píchne, tak se samoléčím ležením a nicneděláním a zatím to vždy po nějaký době přestalo
17. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já ale taky a fakt je to lepší než si pak něco vyčítat. Jinak teď jsem v práci a už mě to tu pěkně se...!!!Fakt mam nervy na pochodu. Sice dělám je čt a pa ale zase od 19 do 3 do rána :rolling_eyes: a už mě to docela zmáhá. Přemejšlely jste kdy nastoupit na mateřskou??
17. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě holky nejvíc začne píchat v pravo po orgasmu, to pak jak vstanu a jdu do koupelny, tak jdu po špičce pravé nohy, jak dloube, ale vždy to za chvíli přejde. Sampzřejmě, že přímo styk nemáme, to už ani epamatuji, ješě před OPU( punkce vajíček) . Na začátku května. :frowning2:
17. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsi na tom jako jí Ili :slight_smile: já jsem taky měla poslední sex cca 10.6. :confused: pak jsem 17.6. našla čárku na testu a to mě právě pořád píchalo v břiše, tak jsem se bála, pak jsem špinila, takže jsem si to nelajsla. Ale jako zvlášť poslední týden mi to teda šíleně chybí :grinning: ale HROZNĚ!!! :slight_smile: počkám do pondělka a když bude vše ok tak mažílka znásilním snad už po cestě domů :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky prosím vás nevíte jak stáhnou takový ty metry jak vám ukazujou jak dlouho jste těhotná?? co má většina holek v albu??
17. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to mám :slight_smile:)))
17. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbi, tak to já ještě měsíc před tebou. Ale řešíme to jinak, jinak bych vybuchla, myslím, že by se to nedalo vydržet.
Jinak jsou u nás zase pařáky, dusno, zítra už jedu těším moc na ten horský vzduch. Jdu dělat plněné papriky s rajsou a pro souseda ledvinky, jelikož rajsou nejí. Mám to ale tráení. Zítra jedu, tak musí být týden na studené stravě, si bude vážit pak teplé jídlo :slight_smile: . Nakoupím mu karton piva, kartáč sígar, pečivo a sbohem město.
18. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdravím vás venku je hnusně a to dnes máme jít grilovat k našim... :unamused:
¨
naštěstí v oátek letíme na dovču do egypta, tak se moc těším :slight_smile:
18. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky moje, tady je taky šeredně, je zima, ale makáme venku, lítám s tůčkem se škvárou, tak se dělá líp než když je vedro.

aji: moc moc ti to přeju a závidím :grinning: , nechceš mě vzít s sebou? :grinning: :grinning:

Včera u mě byla aevka na nehtíkách, super jsme si pokecaly, Evi dlouho jsem nemluvila s někým, kdo je mi tak blízký názory :slight_smile: , jsem ráda, že jsi tu byla a omlouvám se za ten spěch, včera to bylo náročný :grinning: ,ale příště už po tobě nikoho neobjednám a bude to klidnější :slight_smile:

Vám všem ostatním přeji hodná miminka v bříškách, hodné tatínky, at vás nikdo nezlobí, užijte si víkend jak nejlépe to jde. :wink: :wink: :wink:
18. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zima? Kde bdlíš? Tady sou celý týden vedra, sucho, hnus.
18. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to tady taky,ale dnes se fakt ochaldilo a je tma :grinning: : Východní čechy, Pardubický kraj
18. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás je hnusně, od rána leje a je zima a já prospala půl odpoledne a jsem stejně grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aja: a s jakou jedete cestovkou ? aby vám nekrachla jako tomi tour :zipper_mouth: , sem ted četla drsný článek na netu, jak v turecku delegátka z tomi touru zacházela drsně s klientama, nechtěla je odvést na letiště a oni tam kolabovali a jí to bylo fuk, no horor ! bych jí zavřela až by zčernala :angry:
18. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte v pozdní noci ! Nebo brzkém ránu?
Píšu v takovou nekřesťanskou dobu, protože jsem se před chvílí probudila a nemůžu spát. Byli jsme dnes v HK na novém Harry Potterovi a nějak mě to cestování zmohlo. Dorazili jsme domů o půl deváté, tedy ve 20.30 a já jsem padla za vlast. Oblečená, neumytá :slight_smile: No a teď sem jako kdyby bylo ráno. Co se týká Harryho, ušlo to, ale prostě na ty první díly to podle mého názoru nemá. Ten poslední díl asi bude horor se vším všudy.

Jani, děkuji za poklonu, ale abych řekla pravdu, chtěla jsem napsat něco podobného. Jenom jsi mě přeběhla :slight_smile: Až dosud jsem měla pocit, že ty nehty vždycky hrozně dlouho trvají. Včera ani náhodou, uteklo to jako voda. Možná až moc rychle. Jo, a doma to prošlo naprosto bez problémů, takže příště můžeme zase něco prubnout :slight_smile: Jenom jsme zapomněly na ten krém na strie, tak jsem si dnes v HK v lékárně nějaký koupila, tak uvidím, jaké to bude. To břicho mě totiž začíná kousat čím dál častěji. Nechci to vidět, až budu opravdové panděro a ne tu trošku, co je to teď. Ale snad to mazání pomůže. Nabízeli mi krém a olej, ale u toho krému si myslím, že budu méně opatlané oblečení. Nevím proč, ale olej mám pořád spojený s takovým tím šíleně mastným hnusem na opalování :frowning2:

Taky jsme byli okukovat kočárky v Babycentru v Pardubkách. Kočárků tam mají jak nastláno, ale tip už máme. Jenom, kde na to vyšťouráme tolik peněz :frowning2: Ale to jsou zatím jenom úvahy, ještě mám dooost času :slight_smile:

Tak už jsem se vykecala, tož jdu zkusit, jestli se spánek nenechá náhodou přemluvit.....
19. črc 2009 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, aevko, tak dej fotečku kočárku co se ti líbí. Jinak krém na strie nepomůže, taky je nabízím a prodávám, ale vím, že je to zbytečně vyhozené peníze :frowning2: . V těhu si sestřenka nechala přímo napsat recept od gyn. a v lékárně ji namíchali mast masnou sice a smradlavou rybinou, ale má 3 děti, přibrala nyní 25 kg a nemá jedinou čárečku. Já zatím mažu olivovým krémem s avonu a mám s landeru vazelínu, ta je suprová, tak to budu mazat i prsa hlavně. Než si nechám taky tu mast napsat. No ale ne každý gyn. to chce psát, jelikož šetří, tak se vymlouvají. ale to jediné vím, že funguje. Já po prvním taky nemám žádnou čárku, ale přibrala jsem jen 13,5 kg.
Olej do těla moc necpije, zůstává na těle, takže břicho může rupnou. Jak už rupne, tak už je pozdě, už tam ta jizva zůstane na vždy. Švagrová je zpráskaná všude, zkoušela na strie, různé drahé značky, ale jedině by musela lejzrem to odstranit, ještě na to nic nevymysleli. Je to jen reklama.
Dnes ráno pršelo, je jen 12stu. jedu na hory, tak snad tam bude hezky. Prý hřiby rostou ve velkém, mamka včera tam nasbírala pllný koš za hodinu, tak se těším.
Držte se tady, těhotněte a jak dojedu, tak vás dočtu. papa
19. črc 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já zatím mažu bříško jen kokosovým mlékem, no ale asi se zeptám po něčem v lékárně, slyšela jsem že ty olejíčky jsou dobrý a nebo bambusový máslo ? ale nevím
jinak mě dneska asi začala nějaká mykoza a moje dr. má měsíc dovolenou, tak nevím co budu dělat, do toho si zavádím utrogestan, takže fakt lahůdka :frowning2:
19. črc 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jsem se dnes po ránu málem zbláznila, přes noc jsem začala špinit...Tak jsme vyrazili do nemocnice, dr. mě vyšetřila, ale nic nenašla kromě té krve, ani hematom, nic. Mimča se zdály v pohodě. Dr. říkala, že jsem už asi pátá s tímto problémem, prý to může být tím počasím...V nemocnici jsem nezůstala, ležím radši doma. Břicho pobolívá pořád, tak se bojím co bude. Snad to zvládneme :confused:
19. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
ili5, fotečku dát nemůžu, protože jsem na internetu vůbec nenašla tu barevnou variantu, která se mi líbila. Nevím proč, možná je to tím, že je to nějaká limitovaná kolekce. Ale měli bychom jet do Pardubek za týden, tak si ho tam vyfotím a potom... :slight_smile:

Petkan, moc na tebe myslí, aby to bylo jenom tím počasím, já už zase začínám mít nervíky před úterní kontrolou :frowning2:
19. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: a máš utroš na podporu těhu a ascorutin proti krvácení ? určitě to nic nebude, neboj, ale hezky hodně lež a odpočívej a hlavně nežehli !
aevka: já taky měla nervíky před páteční kontrolou a to jsem šla po necelých 3 týdnech, příští kontrolu ted mám víc jak za měsíc a to ne u své gydr. ale jinde - screening, tak to budou nervíky :confused:
19. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky: ted sem to konecne docetla, ste se teda rozjely :grinning: my sme vcera udelali malou oslavicku Anulčiných narozenin, dostala takové to vozítko kačenu no vyluzuje to desny pisnicky, uz me z teho neska boli hlava, tak zitra jdu konecne na creening tak uz se tesim na fotecku, dofuam ze vsecko bude v poradku a nebude to zas rizikac jak minule, to nevim jak bych udelala :grinning: u nas v patek malem chcipaly muchy, vcera zase slejvak a neska zase fouka, no hruza des takove zmeny.

petkan - to bude dobry, ja mam ted pro zmenu vodovej vytok skoro po litrech, muj se neska smal, ze sem se pocurala do postele :grinning: takze ted porad vlozky, ale je to des kdyz an to clovek neni zvyklej :rolling_eyes: ted du spat jsem neska uplne grogy tak se emjte holciny
19. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: tak to musíš zítra poreferovat jak dopladl screening, dozvíš se ty výsledky hned nebo to posílají doktorce ?
vodovej sem taky už měla a ted mám pro změnu hojnej bílej :unamused: , taky bez slipky ani ránu
20. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Dneska mi držte palce v 17:45 jdu k doktorce tak mam strach jestli vše bude ok :confused: fakt se bojím :unamused: mám pořád takový blbý sny. Jo a dneska mi taky řeknou jestli jsou 2 nbo jen 1 :wink: tak pak poreferuju. Zatím se mějte paaaaa
20. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj barbie: držím palce a napiš večer, a neboj se, bude určitě všechno v pořádku, já mám taky blbý sny
20. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeeelp ! holky poraďte mi, jak mám psát text do alba, aby mi to nepsala všechno za sebe do jednoho odstavce, nepomůže ani když dám enter :confounded: :confused:
20. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posílám pozdrav z postele, ležím a ani se nehnu. Občas mě tak divně píchne dole v břiše, začínám se bát, na kontrolu mám jít až 11.8... :rolling_eyes: Jinak utroš beru už od začátku plus duphaston, snad to pomůže.
Barbie a Radiska, držím pěsti, ať vám to dobře dopadne a určo podejte zprávu :wink:
20. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek