• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Krásné ráno přeji, jo Aji máš pravdu. Vezmu deku a vyvalím kejtičky na balkon :grinning: A po půl hodině se o mě bude pokoušet infarkt takže zase slezu neopálená :grinning: .

aevka: no miminečko roste krásně :slight_smile: Ten krém se jmenuje Elasti-Q, je dost drahý,ale je super. Dobře se roztírá a krásně voní.

A zase tu dlouho nebyla lulunka, tak zas doufám, že je vše v pořádku. :slight_smile:

Tak maminy, užijte krásný den, moc na to slunko nelezte ať Vám není pak zle, pomuchlejte bříška, uvařte si něco dobrýho k obědu, já zas na Vás večer juknu. :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, já jsem zatím zalezlá doma, tak mi je příjemně, ale budu muset do lékárny, tak snad cestou nepadnu
ale dobře, že už konečně je taky léto a ne pořád ty slejváky :slight_smile: :sunglasses:
22. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já už to nemůžu vydržet - jsem tak nadržená, na tu dovolenou, ještě dnes a zítra to musím překlepat v práci. dnes je to dobrý, nikdo tu není, ale zítra bude pekelnej náročnej den...
22. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : ja vim ja jsem nekolik let pracovala s temito detmi a jsou to zlaticka, fotku z utz sem dam az vecer az prijede svagr z prace :grinning:
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Já jsem taky zalezlá doma, včera jsem byla u jiného doktora, dřív byl primářem tady v porodnici. Můj dr. je teď na dovče a na pohotovost mě už jen tak nikdo nedostane. Můj se s ním zná, tak mu volal, dr. si mě hned vzal do parády, vyšetřil mě teda fakt pečlivě a udělal přednášku. Dal mi injekci magneska proti křečím a ještě nějakou proti krvácení, zvýšil dávku hormonů, tak teď čekám co bude, snad to bude v pohodě. Ten 12. a 13. týden je prý docela rizikový, páč do té doby to těhu řídí jakoby ta žena, no a pak se už řídí samo. A právě v tom zlomovém období prý můžou nastat komplikace. Já už jsem si pomalu připadala jako hysterka, ale řekl mi, že radši mám přijít desetkrát zbytečně, než jednou pozdě. Taky prý, že většina doktorů to do toho 12. týdne nebere nějak moc vážně, což si myslím je teda docela hustý v porovnání s tím, jak se bojíme, aby to bylo všechno v pořádku a tak. Tak jsem radši v klidu a nic nedělám :confused:
Aji, hlavně si tu dovolenou pěkně užij, načerpej ztracené síly a jeden tip do Egypta - radši tam nejez zeleninu a ovoce, ani v hotelu. Já tam byla třikrát, dvakrát jsem si odpustila jídlo, které omývají než ti ho dají na stůl, potřetí jsme si vyrazili fakt do super hotelu, tak jsem neodolala zelenině a bylo to. Hrůza a děs, poslední čtyři dny peklo, cesta domů peklo a dalších 14 dní doma to stejné. Skóre: 6 kg dole, což mi až tak nevadilo, ale hlavně zdraví v pr... ale neber to prosím jako že tě chci otrávit, to vůbec!!!!!
Jinak je Egypt super, nádherné moře, šnorchlování paráda , počasí taky nezklame, jela bych zas. My ale letos nepojedeme nikam, já tak maximálně do teska na nákup :grinning:
22. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radisko, neboj, všechno bude v pohodě, budu na tebe myslet! :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo: aspon ti to rychlejc v práci uteče, když bude frmol, kam se chystáte na tu dovču ? závidím, my letos nikam nepojedem :frowning2:
22. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka: tak to je štěstí , že tě vzal známý doktor a všechno ti vysvětlil :wink: , já sem si myslela, že čím vyšší týden, tím míň a míň rizika, že se něco ještě stane, mimo teda zjištění nějakých vad později, jinak , že to neberou dr. moc vážně do 12 týdne je asi fakt, mě taky dr. po každý návštěvě řekne, kdyby něco, tak jedte do nemocnice, takže furt naznačuje, že pořád se něco může přihodit, což na klidu zrovna moc nepřidá
tak snad to naši mrnousci vydrží s náma až do finále :pensive:

aji: tak už vidím , že se chystáš do Egypta, třeba tam potkáš Agátu Hanychovou nebo Sámera Issu :grinning:
22. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikdo není :rolling_eyes: dneska bylo teda vedro jak v pekle. Tady už začalo i pršet,
seb, člověk nikdy neví, doufejme, že to dotáhneme až do zdárného konce :slight_smile:
sámera nebo agátu bych taky chtěla potkat :sunglasses:
22. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky: tak my jsme dneska anule napustili minibazenek tak se hodinu rochnila, pac je tady na chcipnuti, takze su zalezla doma, pac se mi porad toci hlava a su unavena jak nikdy :frowning2:

aji : jo a pij tam jen balenou vodu, kamoska tam jela na vanoce se svojim, pila tam tu jejich vodu a dovezla si uplavici nebo jak se ta mrcha menuje, no a skoncila ve spitale, desne horecky, zvracela a taky pekne zhodila za tyden 5 kg a to je aj tak sucha jak treska, je to tam riskantni, ale dofuam ze si to uzijete a das sem pak fotecky :grinning: svagr jeste nedorazil, takze fotecku sem zatim nedam, neksa znami rikali jakeho mame obra, kdyz ma 8 cm

my jedeme v zari s moji tridou z Voš na 4 dny do krkonos a beru aj manzu a malou ucitel taky bere svoje decka hlavne maleho Jonáše - krásné jméno, takže si Aňu bude mít s kým hrát. tak dobrou noc holky, dofuam ze zitra tu zase nechcipneme :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jo jedeme do Egypta na Marsha Alam, 5* hotel, All inclusive

http://www.marsa-alam.cz/prehled/marsa-alam/brayka-bay-reef-resort/

radiska - já už v egyptě byla a vím, jak to tam chodí, ale díky za rady :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile:

aji: jasně, užijte si to co to jen jde a co víš, třeba přijedete tři :wink: , moc bych Vám to přála.

Jinak včera tu byl masakr asi jako všude, doufám, že jste to všechny přežily, nám krutě stoupala řeka pod okny, ale snad to bude dobrý, i když dnes to má být ještě horší. :angry:

My jsme v tý největší bouřce vezli neteř domů, já mám úplně panickou hrůzu z bouřek a tady to vypadalo už dobře,ale jeli jsme směrem do ní, takže to lítalo okolo nás, blesky neskutečný a ač vím, že v autě by se nemělo nic stát, měla jsem třičtvrtě cesty hlavu ve svojí krásný velký černý kabelce :grinning: :grinning: .Ještěže si nekupuju psaníčka.
:grinning: :grinning: Všude popadaný stromy, takže jsem ječela, ať MM nejezdí kde jsou stromy podél cesty, no ten se mohl s Luckou umlátit, že jako kudy teda má jet :grinning: :grinning: . Když jsem přijeli zpátky, řeka nahoře, na balkoně převrácená houpačka, zlomená střecha u ní, jak padala urazila nám kus krbu co jsme stavěli, kytky domlácený, no děs,ale hlavně že je voda tam kde má být. :wink:

Tak dnes nás čeká opět super den a na jeho závěru to má zase přijít :angry:
23. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: nádhera, ono je to tam všude krásný, a když vidím ten bar ve vodě, s úsměvem na tváři vzpomínám, jak se mi tam podařilo v poledne opít těma jejich míchanýma nápojema :grinning: :grinning: Takže fakt super, vypadá to nádherně :slight_smile: ,akorát si to neumím v létě představit. Byli jsme tam v lednu a pak v březnu a horko šílený,takže ted vám tam asi potečou podrážky z bot :grinning:
23. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: tak to je síla teda co se u vás dělo :angry: , u nás nic, možná večer spadlo pár kapek,
dneska má být ještě větší hic než včera holky, tak to přežijte, aja bude mít tréning do Egypta, fotky vypadaj báječně :dizzy_face:
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

včera mi bylo tak šíle blbě že jsem myslela že umřu :confounded: fakt hnus jako kdybych byla po nejdelší kocovině svýho života. ráno ještě jakž takž ok ale odpol. se mi začala točit hlava byla jsem slabá jak moucha a nebyla jsem schopná si ani dojít na zácod jak jsem byla utahaná ! :confused: a do toho mě pěkně naštval tchán když mi povídá prosim tě vy z toho teďkonc naděláte, když jsme byli ve vašem věku tak jsme šli ještě ráno na pole, odpol porodili a druhej den zas letěli na pole!!!! Ten mě tak NAS... jako kdyby on sám porodil 10 dětí levou zadní.!!!Přitom jsme si fakt poprvý postěžovala že mi je zle a dneska jsem byla na vyšetření se štítnou žlázou tak mi doktorka říkala, že to je teď normální, že to je tím jak se mění tlak. GRRRRR :angry:

Aji závidím ti dovču :slight_smile: hned bych jela. Nás čeká akorát týden na morav u příbuzných i když i tam je to super :sunglasses:
Jo a volala jsem na ten screening a prej potřebuju žádanku :confounded: takže tu mi dá asi moje doktorka ne?? Jdu si lehnout, večer jdu do práce tak abych to přežila :wink: zatím se mějte paaaaa
23. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky a už to zase začíná, jsem pos.... strachy :frowning2: Tohle léto je teda šílený :confounded:
23. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všem!
Tak teda dnešek zase stál za to :frowning2: Přes den na padnutí, ani okna se nedala otevřít, protože to jsem měla ocit, že stojím vedle rozpálené ocelářské pece a parádní zakončení navečer. Nejdřív to vypadalo, že se budou čerti ženit už kolem 19, přesně jak píše jana.z.uo, ale to nakonec odešlo dál na Třebovou. I tak mi to ale stihlo shodit z okna jeden truhlík s muškáty :frowning2: Ovšem potom si nás to tady vychutnalo kolem 22. Bouřka jak vyšitá. Velmi "oceňuju", že neprásklo nikam, aby přestala jít elektřina. To. když se stane, když už je venku tma, začínám být velmi rychle takřka hysterická. To toitž totálně nesnáším. Naštěstí už to vypadá, že je snad po všem. Doufám, že zítra už to bude trošku k životu.
24. črc 2009 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana: copak se děje ? povídej :unamused:
24. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: bouřka ? :confused:
24. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: dnes je pěkně, vzduch se pročistil :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak u nas to vcera taky byla dobra mela, anulka jezdila na konovi moc se ji to libilo, pak krmila ovecky a kozenky, pak se prihnal takovy vitr ze sme s tchyni valili dom a nic a pak v 11 vecer to dolezlo, no mame pokoj v podkrovi sem myslela ze to odnese strechu, hrusky na dvore popadane sklenik trochu rozbity, no doufam ze to neprijde zpatky by me asi odvezli
24. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak psala evka, to byl včera masakr, myslela jsem že to nepřežiju. Najednu stranu kdybych byla těhotná, miminko by bylo v takovým stresu no děs. Takovou bouřku nepamatuju, opět houpačka v prčicích, kytky už ani nejsou kytky, ale řeka je tam kde má být a to je hlavní :slight_smile: .

Tady lilo celou noc, bouřka přišla první v sedm a v děvět udeřila podruhé a taková šílená a skončila ve 12 v noci.

Přeji krásný den a hodná miminka. :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jani, tak u nás nic. Kolem desáté párkrát zahřmělo, trošku sprchlo, vítr byl teda poněkud silnější, ale jinak žádná hrůza. Dnes je tu hezky, pofukuje čerstvý větřík, občas se zatáhne. Já ale stejně sedím doma, včera jsem se dala do úklidu, ale musela jsem toho nechat, žačalo mě všude píchat a táhnout, kašlu na to. Budu si asi muset někoho sehnat, kdo za mě bude uklízet, i když se mi to teda z duše protiví, no ale co už. Dnes jdu na kontrolu, snad budou holky v pohodě.
24. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka: v kolik máš KO ? napiš pak jak jsi dopadla
mě dneska od rána bodá v břiše, vždy mě tam bodne, pak chvíli nic a za nějakou dobu mě tam zas bodne :(
24. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, já ještě nevím, dr. mi má volat, kdy tam bude, jdu k tomu známému. To bodání v břiše už mi taky dost vadí, dneska jsem dostala tři takové šlehy za sebou, že jsem si šla okamžitě lehnout. Začalo mi to v tom 12.tt, asi to k tomu patří. Teď mi kámoška říkala, že to měla taky. JInak mě to táhne a pobolívá, nebo spíš cítím takový tlak, jakoby bych tam měla přeplněno :slight_smile: Ale asi je lepší zajít k doktorovi, kvůli klidu.
24. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje dr. si vzala i se sestrou měsíc dovolený, takže to nejdřív někomu můžu říct až na tom screeningu 12.8., tj. za tři týdny, tak nějak doufám, že mě to bodání zítra už přejde :unamused:
a ty ses na to ptala toho známého dr. co by to mohlo znamenat ? mě jinak nic nepobolívá ani netáhne, jen dnes přesně jak píše takový šlehy za sebou, taky jsem si šla hned lehnout, ted zas nic, ale musím na poštu a do lékárny, tak snad to už bude ok
24. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Můžu se k vám přidat???Taky čekáme první mimčo 21.ledna 2010 :wink: O první jsme bohužel přišli v prosinci 2008 ve 14tt zamlklý potrat :cry: ,ale teď se snažíme myslet pozitivně a mooocc si přejem ať to tentokrát dobojujem až do konce :wink:
24. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
piskot1: ahojky, tak budu držet palečky ať Vám to vyjde :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ahoj piskot :grinning:

neska je uzasny den -prvni kopanec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem se az lekla a pak znova a pak prcek asi usnul, u anulky sme meli prvni kopance ve 14. tydnu a ted je mame ve 13. takze skoro stejne, jinak uz 4. den je mi od poledne do 6 do vecera desne, sedim s hlavou v mise a cekam co zase ze me vyleti a nic neleti, uz sem z toho umorena, jinak jak v noci byl lijak, tak dnes opet takove horko, ze sme chcipali aj doma, jinak se mi po tydnu objevil manza, tak si udelame vecer pro sebe :grinning: mala uz spi - tchyne uspala, nevim jak to tak rychle dela :dizzy_face:

seb - ja jsem pri prvnim, kdyz doktorka mela kazdy mesic dovolenou jela do spitalu a pokazde me tam tyden nechali, tak radej zkus nekde nejakyho jinyho doktora, abys nezustala zbytecne ve spitale, jen pro jejich klid, jak to tady nazvali
24. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny!
piškot1: vítej, konečně je tady někdo, kdo skoro stejně tak daleko jako já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

radiska: gratuluju a trošku závidím :wink: Už bych taky chtěla cítit pohyby, ale jako prvorodička si ještě pořádnou chvíli počkám. Jestli jsi ty cítila pohyby při 1. těhotenství už ve 14. týdnu, to jsi byla asi docela výjimka

Jinak mám pocit, že dnes je konečně trošku k žití, pro mě dokonce až tak, že jsem byla schopná courat skoro dvě hodiny po Pardubicích :slight_smile: . Koupila jsem si v C+A za 400 Kč tuniku s krátkým rukávem. Je to hrůza, všichni výrobci počítají pro těhulky a velikostí minimálně L a já mám S, takže si umíte představit ten výběr :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ta, co jsem koupila sice není pro těhotné, ale díky volnému bříšku jakoby byla. Taky jsem se byla znovu kouknout na ten kočárek v Babycentru, hlavně proto, abych si ho mohla vyfotit a ukázat vám ho (fotka už je přidaná v albíčku), protože tahle varianta na internetu není. Nejúžasnější je na něm pro mě hmotnost, celý kočárek váží jenom 9,5 kg :slight_smile: Bydlíme na pořádném kopci, takže zrovna tohle je pro mě velmi důležité. Horší je to s cenou :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale do porodu ještě daleko..........

Jani, tak přesně ten Elasti-Q jsem si koupila :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek