• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
aevka, to je bugaboo ten kočárek? Je super, mně se taky líbí, nic přeplácaného, jednoduchej a hlavně žádná prošívaná deka, jako některé povedené kousky :grinning:

seb, dneska mi dr. na té kontrole říkal, že pokavaď to nebolí v pravidelných intervalech, ale jen nárazově sem tam, tak to většinou není nic vážného. Vysvětlil mi, že teď se to v tom břiše všechno mění a že nemůžu být schopná to objektivně vyhodnotit tu bolest, protože všechno je teď jinak než předtím. Já to tady píšu jak pro blba, ale tak jsem to pochopila. Tak nebuj :wink:
24. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, je to bugaboo
25. črc 2009 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
piskot: vítej mezi náma :dizzy_face: , zamklý potrat mě taky pořád děsí, ve 14tt to musí být už teda rána :(, to jsem myslela, že tak pozdě už nebývá :frowning2: , tak to tentokrát už musí vyjít, moc ti to přeju :dizzy_face:
25. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan: tak to jsem ráda, že ses na to vyptala :slight_smile: , mě to bodalo třeba 3x za sebou, tak nevím, jestli to nejsou ty pravidelný intervaly :unamused: , ale dneska zatím nic nebodá, tak to možná bylo jen nárazový :pensive:
holky, mě by zajímalo, jestli vaše gyndr. vám dělá pořád vnitřní UZ, nebo od jakýho týdne už ho nedělá, ale dělá přes bříško ? já si to u ní nějak nedovedu představit, protože nemá obyč. stůj, jen kozu v ordinaci a s roztaženýma nohama , že by mi dělala UZ přes bříško mi připadá divný , ale zas si nedovedu představit, že do mě bude někdy v šestým - sedmým měsíci rvát pořád vnitřní UZ :confounded:
25. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : ja ti uz nevim ale mam takovy dojem ze do sedmyho mi porad delala vnitrni u nas je to taky katastorfa oridnace z roku 1 stara koza a jeste horsi stare kleste v kybliku, hnus fakt.

aevko : kocarek je moc peknej kolik to vubec stoji? ja mam od kamosky jeji kocar kery stal 15000 a dala mi ho za 4 ze po jednom diteti a roku ve sklepe a je dobrej
25. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: ježiš, tak to bude ta moje dělat nejspíš taky celou dobu ten vnitřní :unamused:
25. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : no jestli je to stara dotkorka jak ta moje (asi uz k 70 ma) tak na tom fakt budem stejne, ja porad hledam jinyho dokrotra ale vsude maji plno :rolling_eyes:
25. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
seb: mně dělají UZ přes břicho od 11tt, předtím jsem byla na kontrole v 8tt a to ještě nebylo nic vidět

radiska: ptala jsem se, kolik stojí kočárek vybavený pro zimní miminko, takže podvozek+hluboká korba+sportovní sedačka+kola do sněhu+fusak na sporťák se stejným designem jako je boudička+autosedačka = 33000 Kč. Docela slušná rána :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bohužel varianta objednání přes internet vyjde prakticky nastejno a ani se všechno v této barevné kombinaci objednat nedá. Bugaboo prý nepodporuje internetový prodej svého zboží.
25. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tý bojí bude kolem 60 asi tak, ale je hrozně jemná při vyšetřování, je to takovej maminkovskej typ, tak se mi od ní nechce, na druhou stranu ty metody asi bude mít zastaralý :unamused: , má ale příšernou sestru megeru zlou, tak spíš kvůli ní bych odešla, jsem v 10tt a ještě mi nekontrolovali moč a ted mají měsíc dovolenou obě !
25. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : tak to je husty to u nas se s nicim neparou, doktorka uz se nekolikrat sekla v diagnoze, takze kamaradka sla dvakrat na potrat a pak zjisitli ze to bylo uplne zdrave jen trosku mensi coz je normalni ne kazde dite jinak roste, jednu malem nechala umrit potratila a sestra ju nechala tri hodiny v cekarne
25. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:

seb, mně děali vnitřní utz ještě v 11.tt, na genetice pak už přs břicho, ale i vnitřní, páč něco nebylo vidět. A teď co chodím, tak už mi dělal přes břicho, ale zas, kdyby něco neviděl, tak by udělal i ten vnitřní. Asi to fakt záleží jaké má vybavení a podmínky...

aevka, tak to je mazec ta cena. Já jsem se dívala, kolik tak stojí ty dvojčatové, taky to bude řacha, když koupím všechno co je potřeba, teda pokud to budu chtít mít sladěné. JInak ještě se mi pro jedno mimčo moc líbí tenhle:
http://www.my-joolz.com/
26. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko, takhle se mi seknout v diagnoze poprvý, tak už u ní nejsem :angry:, chudák ta kamarádka, to pro ní muselo být hrozný
petkan: no já myslím, že moje dr. má jen ten vnitřní :( , mě se ten kočárek tam ukáže jen vteřinu, projede jako a už není vidět :unamused:
26. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje,
přeji krásnou neděli, dnes to vypadá na hezké počasí tak jsem hned dala ven peřiny :slight_smile: .
Včera jsme měli oslavu, švagrová slavila 40.,tak jsem celý den pekla dobrůtky na stůl, plněné rohlíčky nivou s česnekem a druhé se zelím a klobásou a malé šnečky se sýrem a šunkou :slight_smile: , trouba byla celý den moje kamarádka a všem chutnalo :grinning:

Jinak jsme konečně začala hubnout, po těch těhu a hormonech co do mě doktor cpal jsem nabrala 15 kilo!!!!!, tak ted už mám 4 dole tak ještě 11 :wink:

Tak maminy, vybírejte kočárky, to je moc hezká činnost, budte na sebe opatrné a užívejte pohodu a klid a nestresujte se, k ničemu to nevede a když budete v klidu, budete mít hodná miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pa
26. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani, ty jsi teda šikula, takhle zásobovat oslavu kulatin dobrůtkama, mňam :slight_smile:
já bych zas chtěla přibrat, ale ten malej puleček mě nějak vysává, tak zatím se nedaří :confounded:
co dětičky, už se ti vrátili, nebo si ještě užíváš svobody ? :wink:
26. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: Adélku už mám doma a Míša dorazí zítra :grinning:
26. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Jsem na konci 16.tt, bříško už mi začíná růst. Špatně je mi stále. Ted jsme se vrátili z krátký dovči tak je mi lépe. :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luciasku, a kdepak jste byli na dovče s bříškem ? :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ahoj luciasku,

seb : ja jsem pri minulem tehu pribrala az na konci sesteho tkaze pokud nepribiras bud jen rada, pak sem mela 21 kg ale z toho bylo jen 8 kg vahy zbytek voda, 14 kg sem nechala v porodnici :grinning: jinak neska sme konecne dojeli dom od tchyne, tak uz su docela rada
26. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: když já jsem vyžle i normálně a v těhu sem se těšila, že konečně trochu přiberu a místo toho hubnu :frowning2: , mám prostě nějakej rychlej metabolismus :unamused:
27. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jak je? Tady nikdo není...
Já hlásím setrvalý stav, včera už jsem si pochvalovala, jak je mi až podezřele dobře, ovšem dnes ráno zase špinění, bolesti, prostě paráda. Tak jsem uháněla k dr., stejně jsem měla jít na kontrolu. Mimča byly v pohodě naštěstí!!!! Prý je to tím, že se mi ta děloha roztahuje dvakrát tak rychle skrz ty dvojčata, k tomu je jěště placenta zatím dole, takže tohle je výsledek. No mám o zábavu postaráno :rolling_eyes:
27. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj petka, ty jsi u dr. víc než doma viď :confounded: , no ale hlavně, že mimísci jsou pořád v pohodě, to je nejdůležitější, tak hodně odpočívej a polehávej at se ti to špinění a bolesti zas zlepší
:wink:
27. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak ja sem vcera opet telefonovala do misy, jak si odpo lehnu a aj na blbych 5 minut usnu tak se dycky pobliju, hruza, anulka neska spala vyjimecne dobre, tak sme spali aj my, ted du mojemu pomahat v praci at uz se nejak rozjede,

petkan - hlavne ze sou v poradku miminka, ja bych u dr. taky byla asi porad, i kdyz predtim sem tam byla kazdej tyden ostatni jednou za mesic
27. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: tebe se ty nevolnosti držej pěkně dlouho chudinko :frowning2:
27. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hruza a des uz aby to skoncilo a to kazde odpoledne kdyby rano ale az odpoledne kdy mam nejvice prace

jinak jsem se vas chtela zeptat, kdyby nekdo od vas mel manzela ci rodinu v nejakych firmach, nebo sami meli firmu, jestli by si nechteli udelat reklamu na cely rok na netu za 1580 kč i s DPH muj to ted dela a hodne firem vola ze to potrebujou a dve z minuleho mesice volali ze jim to docela zvedlo zisk, tak se kdyz tak nekde poptejte, nebo jen rikejte dal, kazda korunka je pro nas dobra a treba i reklama na nehty se nam ted docela hrne, tak moc dik

jinak tady opet vedro rano sme byli na hristi tak se Ani tak unavila ze po ceste dom (100m) usnula v kocare :grinning:
27. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem včera večer dojela z chaty. bylo nádherně, počasíčko vyšlo, až na ty horka, ale dýchalo se lépe než ve městě. Teda dalo mi to práci vás dočíst. Petkan, vidím samé starosti, bobanku, drž se!!!! Já du ve středu na krev a ve čtvrtek na genetiku do OL, tak snad to bude OK. Jinak zdravím nové těhulky :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byli jsme na Šumavě v penzionku, trošku vorazit.
Jinak mi začíná růst bříško, ale taky nepřibírám, alespon zatim :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všem!
Teprve teď dočítám, co jste si tady celý den psaly.

radiska: to tě teda lituju, mně stačilo, když mi bylo blbě a to jsem nezvracela. A teď už mi je spíš jenom slabo - nejspíš od nízkého TK.

ili5: škoda, že jdeš už ve čtvrtek, my jedeme do OL až v pátek, takže se o den mineme :frowning2:
27. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak fotku z utz sem nedam opet nejde skener, ale pro predstavu je to uplne totozne jak ma aevka, ty miminka sou fakt stejny :grinning:
27. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: já jdu ve středu taky na krev :slight_smile: na vady
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis: tak jsem zkoukla ten uz aevky, abych byla v obraze :grinning:
aevko: prosím tě, jak veliký miminko jsi měla v tom 10+6 ? je tak už tak krásně vidět obličejík, že žasnu :dizzy_face: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek