• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
autor
HOlky jsem těhu!!POtvrzeno z krve hodnota hCG je 330!!to jsem byla asi tak 17dní PO!!takže budeme mít miminko:slight_smile: mě se tak ulevilo,že je to hCG takle vysoké že to vypadá dobře a nemusím se bát mimoděložního:slight_smile:
Ve středu jedu do artu na utz a pak ještě v zápětí k mému gan na utz:slight_smile:tak se těším a nemůžou mi dva utz ublížit ale asi né co??to spíš rentgen ublíží..
1. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já jsem byla minulé úterý dva dny po vynechání a měla jsem 203 tak bych snad taky mohla být v klidu, neboj ultrazvuk neublíží :slight_smile: tak gratuluju
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat???
Včera jsem na naléhání manžela testovala a byla tam, sice slabá, ale byla. Zítra ráno zkusím testnout znovu, tak už bude snad silnější.
K Dr. jsem objednaná až 12.6., to je nekonečné čekání :frowning2:
1. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně jsi tu, už jsem myslela, že nedorazíš :frowning2: . Jo to máš pravdu, je to nekonečný. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunka tak velká gratulace :slight_smile:

Aja tobě taky a ať čárky silí :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu k vám, já už tu psala ale nikdo tu nebyl
1. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že jo :slight_smile: , tééda to bude po novem roce miminek :slight_smile: a co ty, kdy jdeš k doktorovi?
1. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání... Mišičko, tak se vám taky konečně zadařilo, že??? viděla jsem tě v pár diskusích, že jste to měli trošku komplikovanější... Tak hlavně, že už je vše OK
1. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pořád to máme ještě komplikované, ale snad to tentokrát doře dopadne :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky omlouvám se že vám sem lezu ale nevím kde se na to zeptat.Dnes jsem byla na odběru krve a výsledek byl 24mlU prej je to hodně v začátku,NENÍ TO MÁLO :unamused: ?A ms mám dostat tak v neděli nebo pondělí děkuji za odpovědi a rady :grinning:
1. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, gratulace, super zpráva.
Aja, tys byla na umělém taky, nebo příroda?
Jinak jsem si pospala a jdu se napapat a k sousedovi zanést jídlo.
1. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, omlouvám se, ale já tomu moc nerozumím... jsem na tyhle věci trošku tukánek, ale vydrž určitě se tu objeví nějaká chytřejší dušička :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo.....mám jen strach že to prtě odejde s mrškou :frowning2:
1. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko nezlob se, ale opravdu nejsem schopná ti k tomu něco říct... Ale věř, že vše dopadne dobře, naděje umírá poslední...

Ili - my měli přírodu a celkem rychle, vlastně to byl 2 cyklus bez HA a hned se podařilo :grinning:
1. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.z.uo k doktorovi jdu příští pondělí
1. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kačko jestlli to chápu dobře, ty jsi byla na krvi týden před MS? Nebo jsi ji měla dostat včera?
1. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky,chvilku tu nejsem kůli návštěvě a už se o tu hemží novýma těhulkama tak gratuluji!!jinak kačí málo to nejni hlavní je že tam něco je ale kdy to máš dostat???ajo gratuluju k miminku a tobě smardíku taky:slight_smile:
1. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aji čárka pěkná vidím jí tak gratuluji a holky nebojte se miminko s ms neodejde!!ms ani nepřijde!!!i když bude píchání v bříšku tak to nic neznamená teda znamená to že se miminko zavrtává ale né že bude ms i když je to stejná bolest:-/
1. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jani a já byla na krvi 4dny po vynechání a hCG je 330..tak to budeš i ty určitě ok:slight_smile:
1. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dobrou noc, zítra se hned ozvu jak dorazím domů. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko děkuji za přivítání... Dneska ráno jsem pěkně stresila... Zkoušela jsem testík a čárka mi vůbec nezesílala, je pořád stejná jako v neděli, ale holky mě ujišťovali, že je to normální, tak snad jo...
Už mi z toho hrabe :grinning:
2. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojk kočeny..ivanko koukala jsem na tvoje testíky a KRÁSA!!!jen tak dál :wink: vidíš to jak čárečka sílí:slight_smile:
JInak ANDREJKO kdy máš mít ms??a jak už jsem jednou řekla je lepší pořád testovat s tím samým testíkem tak se nejlíp pozoruje zda síli či ne.:slight_smile: a neboj nám všem z toho taky hrabá:slight_smile: já jdu na utz zítra tak se moctěším a doufám že když mám večer takový bříško že už nemůžu sedět v zapatých kalhotách že už se miminko ukáže,neřád jeden malinkej..Dali jste si včera něco dobrého??naše fazolky měli přeci svátek..(den Dětí) :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jani ty nás nenapínej a hned jak budeš něco vědět PIŠ!!! :sunglasses: :sunglasses:
Já už se nemůžu dočkat jestli na tom tvým utz dr něco uvidí..Držím palec:slight_smile:
2. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulunko, MS měla být v neděli a to už jsem odpoledne našla slabou čárku, dnes jsem právě myslela, že už bude silnější a je pořád stejná.. Ale vydržím a ona zesílí - MUSÍ!!!! :slight_smile:
já si kupuju ten mamatest, myslím, že je spolehlivej...

Zítra nám musíš dát vědět, jak dopadl UTZ, já si počkám, já jsem objednaná až příští pátek :wink:
2. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aji aspoň už bude příští pátek neco vidět:slight_smile:
Jinak mě ty první dva ny taky moc nesílila až pak dýl,jinak můj ganekolog říkal i slabá čárka =čárka!!takže je to jasný..a zkus udělat někdy testík přez den než hned z první ranní moči já měla vždy tu // silnější třebas odpoledne než z první ranní!! :wink:
2. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dopadla zle. V děloze ani tuk :cry:, vzali mi krev a já teď už jen doufám, že to půjde dolu a nebudu muset na operaci s mimoděložním. Asi to bylo zase nemocné miminko a tělo se s tím vypořádá samo, max kyretáž. Zatrím žádne potíže nemám, ale to přijde až to bude mět jít ven. Hrozně se bojím co bude. Vám všem přeji zdravá miminka a lulunko ty mi prosím napiš do IP jak jsi dopadla, já už k Vám na diskusi chodit nebudu, abych tu nešířila špatné nálady. pa pa holky, jsem ráda, že jsem vás poznala. :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to mě mrzí, nechceš se přidat do diskuse Mláďátka - tam je pár koček, které prožily to samé jako ty, jedna dokonce 2x a minulý týden objevila //. nevzdávej to
2. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to mě mrzí :frowning2:

ajachlapikova koupila jsem si mamatest a čárky na něj jsou slabší, je mín citlivý než ty s kapátkem i v lékarně mi to říkali
2. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik - díky za info, dnes si půjdu koupit další krabičku a zítra zase skusím testovat :wink:
2. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek