Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta🙂asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách🙂
lulunkaautor
1. čer 2009
HOlky jsem těhu!!POtvrzeno z krve hodnota hCG je 330!!to jsem byla asi tak 17dní PO!!takže budeme mít miminko:-) mě se tak ulevilo,že je to hCG takle vysoké že to vypadá dobře a nemusím se bát mimoděložního:-)
Ve středu jedu do artu na utz a pak ještě v zápětí k mému gan na utz🙂tak se těším a nemůžou mi dva utz ublížit ale asi né co??to spíš rentgen ublíží..
jana.z.uo
1. čer 2009
No vidíš, já jsem byla minulé úterý dva dny po vynechání a měla jsem 203 tak bych snad taky mohla být v klidu, neboj ultrazvuk neublíží 🙂 tak gratuluju
ajachlapikova
1. čer 2009
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat???
Včera jsem na naléhání manžela testovala a byla tam, sice slabá, ale byla. Zítra ráno zkusím testnout znovu, tak už bude snad silnější.
K Dr. jsem objednaná až 12.6., to je nekonečné čekání 😞
jana.z.uo
1. čer 2009
No konečně jsi tu, už jsem myslela, že nedorazíš 😞 . Jo to máš pravdu, je to nekonečný. 🙂
misicka455
1. čer 2009
Lulunka tak velká gratulace 🙂

Aja tobě taky a ať čárky silí 🙂
smardik
1. čer 2009
ahoj můžu k vám, já už tu psala ale nikdo tu nebyl
jana.z.uo
1. čer 2009
To víš že jo 🙂 , tééda to bude po novem roce miminek 🙂 a co ty, kdy jdeš k doktorovi?
ajachlapikova
1. čer 2009
Díky za přivítání... Mišičko, tak se vám taky konečně zadařilo, že??? viděla jsem tě v pár diskusích, že jste to měli trošku komplikovanější... Tak hlavně, že už je vše OK
misicka455
1. čer 2009
No pořád to máme ještě komplikované, ale snad to tentokrát doře dopadne 🙂
ajachlapikova
1. čer 2009
Držím palce 🙂
kacka20
1. čer 2009
Ahoj Holky omlouvám se že vám sem lezu ale nevím kde se na to zeptat.Dnes jsem byla na odběru krve a výsledek byl 24mlU prej je to hodně v začátku,NENÍ TO MÁLO :-| ?A ms mám dostat tak v neděli nebo pondělí děkuji za odpovědi a rady 😃
ili5
1. čer 2009
Lulu, gratulace, super zpráva.
Aja, tys byla na umělém taky, nebo příroda?
Jinak jsem si pospala a jdu se napapat a k sousedovi zanést jídlo.
ajachlapikova
1. čer 2009
Kačko, omlouvám se, ale já tomu moc nerozumím... jsem na tyhle věci trošku tukánek, ale vydrž určitě se tu objeví nějaká chytřejší dušička 🙂
kacka20
1. čer 2009
chjo.....mám jen strach že to prtě odejde s mrškou 😞
ajachlapikova
1. čer 2009
Kačko nezlob se, ale opravdu nejsem schopná ti k tomu něco říct... Ale věř, že vše dopadne dobře, naděje umírá poslední...

Ili - my měli přírodu a celkem rychle, vlastně to byl 2 cyklus bez HA a hned se podařilo 😃
smardik
1. čer 2009
jana.z.uo k doktorovi jdu příští pondělí
jana.z.uo
1. čer 2009
Ahoj kačko jestlli to chápu dobře, ty jsi byla na krvi týden před MS? Nebo jsi ji měla dostat včera?
lulunkaautor
1. čer 2009
Ahojky kočky,chvilku tu nejsem kůli návštěvě a už se o tu hemží novýma těhulkama tak gratuluji!!jinak kačí málo to nejni hlavní je že tam něco je ale kdy to máš dostat???ajo gratuluju k miminku a tobě smardíku taky🙂
lulunkaautor
1. čer 2009
aji čárka pěkná vidím jí tak gratuluji a holky nebojte se miminko s ms neodejde!!ms ani nepřijde!!!i když bude píchání v bříšku tak to nic neznamená teda znamená to že se miminko zavrtává ale né že bude ms i když je to stejná bolest😕
lulunkaautor
1. čer 2009
Jo jani a já byla na krvi 4dny po vynechání a hCG je 330..tak to budeš i ty určitě ok🙂
jana.z.uo
1. čer 2009
Tak holky, dobrou noc, zítra se hned ozvu jak dorazím domů. 🙂
ajachlapikova
2. čer 2009
Lulunko děkuji za přivítání... Dneska ráno jsem pěkně stresila... Zkoušela jsem testík a čárka mi vůbec nezesílala, je pořád stejná jako v neděli, ale holky mě ujišťovali, že je to normální, tak snad jo...
Už mi z toho hrabe 😃
lulunkaautor
2. čer 2009
Ahojk kočeny..ivanko koukala jsem na tvoje testíky a KRÁSA!!!jen tak dál 😉 vidíš to jak čárečka sílí🙂
JInak ANDREJKO kdy máš mít ms??a jak už jsem jednou řekla je lepší pořád testovat s tím samým testíkem tak se nejlíp pozoruje zda síli či ne.🙂 a neboj nám všem z toho taky hrabá🙂 já jdu na utz zítra tak se moctěším a doufám že když mám večer takový bříško že už nemůžu sedět v zapatých kalhotách že už se miminko ukáže,neřád jeden malinkej..Dali jste si včera něco dobrého??naše fazolky měli přeci svátek..(den Dětí) 🙂
lulunkaautor
2. čer 2009
A jani ty nás nenapínej a hned jak budeš něco vědět PIŠ!!! 😎 😎
Já už se nemůžu dočkat jestli na tom tvým utz dr něco uvidí..Držím palec🙂
ajachlapikova
2. čer 2009
Lulunko, MS měla být v neděli a to už jsem odpoledne našla slabou čárku, dnes jsem právě myslela, že už bude silnější a je pořád stejná.. Ale vydržím a ona zesílí - MUSÍ!!!! 🙂
já si kupuju ten mamatest, myslím, že je spolehlivej...

Zítra nám musíš dát vědět, jak dopadl UTZ, já si počkám, já jsem objednaná až příští pátek 😉
lulunkaautor
2. čer 2009
aji aspoň už bude příští pátek neco vidět🙂
Jinak mě ty první dva ny taky moc nesílila až pak dýl,jinak můj ganekolog říkal i slabá čárka =čárka!!takže je to jasný..a zkus udělat někdy testík přez den než hned z první ranní moči já měla vždy tu // silnější třebas odpoledne než z první ranní!! 😉
jana.z.uo
2. čer 2009
Ahoj holky, tak jsem dopadla zle. V děloze ani tuk 😢, vzali mi krev a já teď už jen doufám, že to půjde dolu a nebudu muset na operaci s mimoděložním. Asi to bylo zase nemocné miminko a tělo se s tím vypořádá samo, max kyretáž. Zatrím žádne potíže nemám, ale to přijde až to bude mět jít ven. Hrozně se bojím co bude. Vám všem přeji zdravá miminka a lulunko ty mi prosím napiš do IP jak jsi dopadla, já už k Vám na diskusi chodit nebudu, abych tu nešířila špatné nálady. pa pa holky, jsem ráda, že jsem vás poznala. 🙂
ajachlapikova
2. čer 2009
Jani, tak to mě mrzí, nechceš se přidat do diskuse Mláďátka - tam je pár koček, které prožily to samé jako ty, jedna dokonce 2x a minulý týden objevila //. nevzdávej to
smardik
2. čer 2009
jani to mě mrzí 😞

ajachlapikova koupila jsem si mamatest a čárky na něj jsou slabší, je mín citlivý než ty s kapátkem i v lékarně mi to říkali
ajachlapikova
2. čer 2009
smardik - díky za info, dnes si půjdu koupit další krabičku a zítra zase skusím testovat 😉

Začni psát odpověď...

Odešli