• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
seb: v 10+6tt to bylo 55,5 mm a v 11+6tt to bylo 61,9 mm. Uz ve 14+6tt 81 mm.
27. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: děkujuuuuu za info, aspon budu mít srovnání :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Tak už jsem objednaná na ten screening. Je to v podolí v ústavu pro matku a dítě ale jdu tam až 21.8. :confounded: ráno na krev a v 11 na sono. Tak nevím seb má skoro stejné datum porodu a jde tam už zítra :frowning2: to je fakt divný už ničemu nerozumim... Jinak tohle počasí m tak strašně zmáhá, že nejsem schopná nic udělat :rolling_eyes: a začínám mít pocit, že ten, kdo řekl že těhotenství je nejhezčí čas ženy byl CHLAP!!!! Jinak to není možný :grinning:
28. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla v 6+6 tt velké mimi 10 mm, pak 10+6 50,1 mm.
barbi, to v tom srpnu jak pojedeš budeš v kterém týdnu? Já volala do OL FA a řekla mi, že se dělá jen do 13+6 a já budu ve čřtvrtek 13+2, tak říkala na poslední chvíli, pak by mě už nevzali, že pak to nejde. Jestli chceš dám Ti tel a zkus se informovat přímo tam, za to nic nedáš a budeš klidnější.
28. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vychází to asi cca 13plus 5 :slight_smile: takže to snad stihnu no... Ale zase je porodnice podolí v Praza 4 a ta je prej jedna z nej. vubec v Čechách tak to by snad měli vědět kdy... Do telefonu se mě sestra přímo ptala kdy jsem měla poslední měsíčky a pak to počítala. Tak nevím...
28. črc 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: mně u dvou doktorů taky řekli, že se ten screening dělá od 10+6tt a nejpozději do 13+6tt.

seb: co se týká mimíška, tak k té velikosti v 11+6tt mi řekli, že odpovídá 12+4tt. To poslední měření ve 14+6tt už bylo jako 15+6tt, tak já nevím, ten náš mimíšek nějak rychle roste. Taky mi pořád posunujou temín porodu, nejdřív 13.1, potom 9.1., teď už 5.1. jestli to takhle půjde dál, budu rodit na Štědrý den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbi, tak to stiháš, tak ják já na poslední chvíli, je to dobré....
aevko, mě taky pokaždé říkají, že je velké nějak, tak mi to zas přidal týden, ale já počítám furt ten první dle CAR. Taky jsem doma říkala, že jak bude furt přidávat, tak v září rodím :grinning: . Ale prý mi na tom skrimingu řeknou přesně jak odpovídám tt, že mají nejpřesnější UZ, tak budu vědět přesně i termín porodu. Tak uvidíme. Asi mám velké mimi z těch hormonů co do mě cpali spodem horem...
28. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : na tom creeningu mi to taky posunuli ze 3.2. na 2.2. takze jen o den jinak mi napsala ze sem byla 20.7 11+6 a doktorka mi napsala ze sem presne 13 tak envim uz se v tom fakt nevyznam :grinning:
28. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis, asi to pak budem brát podle creeningu tt, je to přesné, tak asi jj. Já si píšu do kalendáře přesně den početí a mám to nejpřesnější, takže budu na konci vědět kolikátý den přesdně porodím.
28. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie: nene, já jdu zítra jen na krev, na ten UZ jdu až 12.8., já nevím, jestli ten termín porodu je dobře, dneska jsem 10+3 a ty ?
28. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla na posledním UZ 8+6 dle MS pulečka 2cm, tak se zas bojím, jestli nebude moc malinkej až půjdu na ten screening, dr. mi říkala, že denně vyroste o 1mm
28. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, já taky zítra na krev, mám dojít na lačno, tak nevím jestli se tam nepobliju. Jak se ráno hned nenajím, tak mi je zle, snad to přežiji.
28. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dneska teda podle doktorky 10 plus 2 teda aspoň myslm minulé po mi napsala do průkazky 8 plus 5 tak to snad takhle vychází. Jo a Seb já měla na kontrole taky 2cm :wink: tak to jsou asi holčičky ty bejvaj menší :slight_smile: hihi
28. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, náhodou jsem teď narazila na vaše téma na úvodu a i když jsem už teda o rok napřed :wink: tak jen pro zajímavost: já jsem otěhotněla 11 nebo 12 května a prďolka je 30. ledna :wink:
28. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba se vám někomu zadaří stejně :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: já bych chtěla holčičku :grinning: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj peroli, tak já jsem oplodněna uměle taky 11.5., ale 5 dní byly v misce. Na posledním UZ vycházím na 25.1., ale stejně nikdo přesně neporodí, tak je to jen orientační.
Seb, já taky chci holčičku, mám už jednu a je to paráda. Copánky, sukničky, kluk věčně zmazaný, pak odejde z domu k manželčině rodině, která ho stáhne, to neeeee. :grinning: Holka se vždy vrací ke své mámě.
29. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb: já taky :slight_smile: :grinning: i když manžl pořád tvrdí že to bude kluk a taky všichni kolem m tak nevím :rolling_eyes: no je to jedno hlavn aby bylo zdravý. Jo a už máte vybraný jména? Když o bude kluk tak jsem si prosadila Denise, ale o holku vedem pořád válku :slight_smile: já chci Vanesu a M chce Vandu. :slight_smile:
29. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : no tka ja bych chtela zas holku aj muj, s klukama to neumime, staci videt segru ma 4 kluky aje pekne strhana, jinak my zas vedem valku o klucici jmeno,

seb moje spoluzacka ma Vanesku a muzu ti rict ze maji desny problemy s tim jak na nu volat, kdyz byla malinka tka to bylo v pohode jako Vanesko a tka ted ma dva roky a vsici na nu volaji Vano
29. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:

Ili, to jsou teda vyhlídky, co :grinning: :grinning: :grinning: Mně je to teda úplně fuk, hlavně abych to v pořádku donosila. Mám nařízeno převážně ležet až do 20.tt a pak už stejně budu jako vorvaň, tak budu ležet dál... super program do konce roku :grinning: Snad se z toho nicnedělání nepominu na rozumu :grinning:
29. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moje kámoška má taky Vanesku. A není pravda JAK JI ŘÍKAT JAK BUDE VELKÁ, MĚ JE 35 pryč a každý mi nijak jinak neřekne než Ilonko, dokonce to mám i v pojiš. kartičce, v kartě, na nemocenském lístku, všude krom občanky :grinning: Tak každý chce kartičku pojištěnce, tak mě pak píšou Ilonka. My si v rodině říkáme všichni hezky ať nám je 10, nebo babce co má 73 let.
Denise mám synovce, ale nehodí se mu to jméno k příjmení, tak se mu smějou. Myslím, že hlavně záleží na příjmení a pak vybírat jméno. Já si zrovna chci nechat moje dívčí příjmení a mimi bude po mě. Na kluka asi Patrik, Paťo, na holku nevím, líbí se mi Lili, ale dcera je Nikol, tak se to k tomu nehodí, nevím. každý mi taky říká, že to bude kluk, ale to mi říkali i první holky.
Petkan, tak polehávej a vem si tam pletení, nebo čtení. Máš to nařízené, tak se můžeš válet a nikdo ti to nevyčte. Já musím uklízet, vařit, nějak se mi dneska nechce. dělám hřibovou polévku a na druhé ještě nevím.
29. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: spletla jsi nick, já nechtěla Vanesku, Vano je teda dost drsný :grinning:
já ještě jména nemám vymyšlený, vždy se mi líbila Terezka a Jakub, ale ted je to děsná moda a všechny mimina se jmenují takhle, tak to už nechci, ale vybráno zatím nemám, v normálním kalendáři je to bída, ale na www.jmena.cz ... snad je to takhle, je jmen strašně moc a všechny jsou v CR registrovaný a můžete si je seřadit podle oblíbenosti
:wink:
petkan: mě to nicnedělání až tak potíže nedělá :grinning: , spíš mám pocit, že si na to až moooc zvykám a lenivým, to bude probuzení, až přijde mimísek na svět :sunglasses:

napadá mě , že Vanesce by se pak mohlo taky říkat Nesko :dizzy_face:
29. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě se mi docela líbí Kačenka, že to má hrozně moc možností obměn, ale to se myslím mojemu nebude líbit :frowning2:
29. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v tom mám jasno, Filoména a Vilemína :sunglasses:
29. črc 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan :grinning: , no když jukneš na jmena.cz, tak tam najdeš třeba Frydolín, kdybys měla jednoho klučinu, to by se k Filoméně hodilo :grinning:
29. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, přemýšlela jsem nad Frydolínou, ta je tam taky, ale to by se jí ostatní děti smály, tak jsem to zavrhla :grinning:
29. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, tak to jsou dost odvážné jména, tedy. Jak jsem byla malá a zlobila, tak mi mamka říkala ty Filoméno :grinning: .
Můj chce 14 let Katku, ale má smůlu. Taky se mi lkíbí, ale lepší je Katrin. dřív jsem chtěla Kristýnu ai jsem tak říkala dceři jednu dobu jak byla protivná, takže už jsem to zavrhla. Pak Filip, ale je to měké a příjmení bude mít taky měké, takže nemožno, no jsem zvědavá co nakonec vyberu.
Při první to bylo jasné, já chtěa holku a ještě než jsem otěhotněla jsem chtěla NIKOl, na kluka jsem žádné jméno něměla, takže nevím co bych jim řekla jak by to byl kluk. A to jsem nevěděla co to bude. Prostě jsem si ji vymodlila. Hodně jsemv těhu šila, i brindáčky a psala monogrymy N, nebo NIKOL, takže to musela být holka :grinning:
29. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ili, Filip by se mi líbil moc, jenže my zas měli sousedy, co měli takovýho podvratáka a jmenoval se Filip a furt na něj pokřikovali po ulici Filipeeeeeeee a čokl nic, byl to pes blbec :sunglasses:
29. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky:

tak nejdřív historka, která je už nám všem doma k smíchu a hlavně mé sestře, které se to stalo. Předevčírem šla u nich ve vsi na nákup do Konzumu a místo na schod si šlápla do prázdna a vzala to hlavou o železný rám dveří a má na hlavě 30cm!!! dlouhý šev o 28 stezích :grinning: , ted už se tomu smějem,ale bylo nám krušno :unamused: . Vyholili jí tam cestu tak říká, že vypadá jak Einstein se zipem na hlavě :grinning: Nic jiného se jí nestalo,ale stačilo málo a měla to přes obličej :confounded: No prostě u nás se furt něco děje!! :grinning:

Dneska jsme byli na výletě v Petříkově, je to za Hanušovicema v Jeseníkách, je tam letní bobová dráha tak se děti v čele s manželem vyblbli, mě by na to nedostali :grinning: Dali jsme si výborný oběd a už jsou zas děti v bazénu.
Po cestě zpátky tak 300m před barákem jsme chytli šroub do kola, je tam zarvanej i s podložkou, velký jak kráva, kolo zatím neuchází, tak s tím jel MM zrovna do servisu, zítra chcem zas někam vyrazit.

Já jdu ráno v 9.15 na ten pohovor do práce tak ženský držte všechny palečky :grinning: at jdu od září makat a nemám čas myslet na šeredný věci.

Dneska ráno se nám v rodině narodilo miminko, holčička Ema, má skoro tři kila :slight_smile: , tak jsem to oplakala,ale moc jim to přeju. :slight_smile:

Tak pa pa, to jsem Vám to tu zas zasypala románem o naší rodině :grinning: :grinning: ,ať máte co číst.
29. črc 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani, no to je hrůza 30 cm , to musí mít přes celou hlavu chudinka :frowning2: no ještě, že neměla otřes mozku k tomu, hlavně at si příště už dá pozor, aby se jí to nestalo podruhý :fearful:
na jakou se hlásíš pozici, mám pocit , žes chtěla dělat účetní nebo se pletu ? budu držet palečky, v dnešní době to není sranda, zataj děti, nebo řekni, že máš hlídání zajištění, nic pro tebe nesmí být problém, prostě řiď ( :grinning: to je dobrý slovo) se heslem: slibem nezarmoutíš ! :wink:
Jani, oplakávat miminko nemusíš, vždyt už doma rošťáky taky máš ;) a to miminko ještě taky třeba bude :dizzy_face:
29. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek