• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
seb: jj, má to přes celou hlavu.
Ano, je to do lékárny k PC, zpracovávání příjmu, výdeje zboží atp., moc by se mi to líbilo a hlavně aspoň něco :slight_smile:
No přišlo mi to líto no, s tím nic neudělám a ještě chvíli to asi bude trvat,ale bylo to jen chvilku, už mě to přešlo :slight_smile:
29. črc 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, tak to zní zajímavě, to by mě taky bavilo a možná při tom budeš moct i koníkovat :wink: , tak držím vše co mám, at tě přijmou ;) , hlavně jim neříkej nic o těhu, jinak tě nevezmou, báli by se, že budeš chtít znovu ;)
29. črc 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera jsem napsala ten odkaz na seznam jmen špantě, musíte na www.krestnijmena.cz a tam na seznam jmen :wink:
30. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky seznam dobrej akorát škoda že to nezobrazuje rovnou svátek :unamused: takhle pořád na netu marně hledám kdy má svátek Denis nebo Vanessa :frowning2:
30. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : promin ja to psala ve spechu sem se upsala, promin, jinak s tou Vanou to tady tak je

ono nejhorsi na tom je , ze kdyz si vyberes jmeno vzdycky si vzpomenes na nekoho kdo se tak jmenuje, ja nemuzu vystat Kristynu, Lucku a Terezku - to je pro me neco strasneho, vsecky tri jmena za cely zivot mely takovy doslova mrchy ze az hruza

a toho Filipka - chudak pes, ja bych taky chtela Filipka ale asi mi to neprojde :angry:
30. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera byla na Creming a vzali mi krev, pak UZ a po chvíli mi dr. zdělil opět, že je to velké, takže včera 13+2 tt zase neplatí, protože jsem už vycházela na 14+3, dobré ne? jsem muřekla, že budu z takovou rodit v září. A že jsem po umělém, akže vím přesně, že jsem těhu od 11.5. ale prý se to bere podle Uz jak je velké, takže nikdo si nemůže zpočítat podle týdnu kdy to mimi zplodil. Takže screming bohužel nelze, jelikož nejsem v 1. trimestru. tak volali do laborky, že krev přehazují na 2. trimestr a dělal mi 2. rimestr, to jest ledviny, jára, srdíčko měl 156 úhozů za min. Bylo to nádherné, jsem byla i s manžou a dcerou, se furt vrtělo a zakloňovalo hla¨vičku do zadu, pak mavalo ručkou, tak jsme viděli 5 prstíků. je to nádhera. Dal mi foto a má tam zvednutou nožku :slight_smile: . Na levo podbříšku mám hlavičku a v pravo mám nožky jeho. Jen mě štve, že vím co to bude, nechtěla jsem to vidět, ale moje rodinka ano, tak jsem se ěla otočit on jim to ukázal, ale pak jsem to zpatřila taky, takže žádné překvápko :frowning2:
No a jelikož jsem už 14+3, tak tam mám jet ještě ve 20 tt, no objednala jsem se, ale uvidím, myslím, že je to zbytečnéé, ještě se domluvím s mým gyn.
31. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ili tak gratuluji že je vše ok. Ty jo to už ve 14 t poznaji co to bude?? To je dobrý :slight_smile: nebo to proste poznaji už z toho screeningu?? Já to chci určo vedět dopředu tak snad mi to řeknou.

Radiska: to je divný ne? že jí už ve 2 letech neříkaj Vanesko ale vano a považujou jí za velkou...To je fakt síla a nevím kde k tý vaně přišli když jí můžou říkat vanes :slight_smile: chudák holka :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ili taky gratulujeme, tak to je vtipny co jak se to pak pocita jinak ja to taky nechapu, me tam nerekla doktorka co to bude, ze to prej neni videt a kolik precek meri? my sme meli 8 cm a podle nic sem nebyl 13 ale 11+6 kdyz sem tam byla.

babr : jo taky sem ji to rikala a ze oni si na to tak zvykli, no jako fakt chudatk decko, to pak se bude ve skole predstavovat " Dobrý den, jmenuji se Vana?" protoze sem si na to zvykla? hruuuza

jinak my dnes mame den blbec, Anička je celý den uřvaná jak tarzan, asi zase zuby nebo co, akorat ze sem neska uplne od poledne vyflusla, no ted sme spali obe dve a ja sla opet telefonovat do zachodove misy, prootze sem usnula, taky des

doufam ze vam je lip :sweat_smile:
31. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuji. Radisko, malý měl 11,8 cm tak zas ětší než má být tak proto jsem už 14+4. Přitom podle pravdy nejsem ani ve 3 měsíci. od 11.5, tak ty jejich počty, velký UZ.... :grinning:
Jinak tam jde fakt vidět úplně vše, hlavu měřil, páteř, každou kostičku jsme viděli, ty prstíky na ručce, pak měřil játru, ledviny, jak rengen, vše jsme viděli. Něco na tom velké, Uz bude asi, ale ty počty, pak budu zprávně ve 35 tt a oni budou psát ve 40 tt a budou vyvolávat porod, že přenáším, nebo si to počítají oodle sebe.
Každopádně si budu psát stále do kalendáře dny kolik jsem těhotná doopravdy a na konci porovnám, jsem zvědavá o kolik mi to ještě změní :sweat_smile:
Petkam, tys stejný den jako já, kolikátý týden Ti napsali oni na cremingu? Jsem zvědavá o kolik se budem míjet.
31. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zdravím, už jsme se vrátili z egypta a bylo to super, povyprávím vám v pondělí :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky, hezký víkend :slight_smile:
jéééé aji ty se máááááš, moříčko, sluníčko, bary, pláže ... hned bych jela takyyyyyyyyyy :sunglasses: ... dej do albíčka nějaký fotočky ju ? :wink:
1. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko, barbie, jinak k těm jménům, jsem včera nadhodila před přítelem, že bych chtěla Sáru nebo Maxe a ani jedno mi neprošlo :cry: , prý to není český jméno a Sára, že je židovský (hebrejský původ jsem našla psáno) a že nejsme židi, no hlavně, že on je Josef, což je taky hebrejský původ
jsem smutná :frowning2:
1. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, radisko, to máš co dělat s Aničkou a jsi těhu. to ji určitě i nosíš a taháš, co? Nemáš to lehké a ještě jak Ti není nejlíp. Dávej na sebe pozor!
Jinak na holku se mi líbí Eliška a k Aničce by se i hodila. Mám sestřenku a narodila se jí zrovna 3 dcera :unamused: a jmenují se maruška, Eliška, Anička. tak je má sladěné hezky. Já bohužel musím vybírat jméno na kluka, tak asi Patrik, jestli mě něco jiného nenapadne.
Petkan asi leží, snad napíše dřív než po 20 tt...
1. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee ili moc gratuluji k chlapeckovi,aspon si ti nasi prcci budou spolu hrat!!!!a hlavne ze je vse jak ma a maly je sikulka a roste.........vsak mas taky krasne brisko.............. :slight_smile:
1. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: jo tak Eliška, elík :slight_smile: by se mi taky líbila, jenže už jí má kámoška, tak to nechci :slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : no tak neska pro zmenu zase chcipeme rano tu mame od osmi 32 stupnu ted sme dosli z venku hotovi vseci 3,

ili : no tak je to fakt zahul, ale uz to jde k lepsimu tri dny uz sem netelefonovala do zachodove misy :grinning: jinak grilovani sme si vcera uzili, anulku se snazim nosit co nejmin ale on ja hodne umazlena tak to moc nejde, jinak ji rostou asi opet zuby je tkaova rozmrzela uz skoro tyden a nic nechce jest jen rohliky - super vyziva

nam brisko jeste porad nerosate, minule sem byla az do sesteho uplne plocha, ted ne pac mi tam visi spek z tehu :grinning: eliska je pekne jmeno mam dve spoluzacky kamosku a sestrenku
2. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Tak mám za sebou tu páteční genetickou konzultaci, kromě povídání proběhl i UZ, zhodnotili výsledky tripple testu, ale popořadě.
Trippletesty, kdyby se opominul věk, jsou v pořádku, hodnoty z krve v normě, zpověď u dr. naprosto v pohodě, akorát mi občas vynechávala paměť . Potom mě ještě poslali na UZ, jak to vypadá. A výsledek: zatím všechno v pořádku, mimíšek je ne 16+2, ale 17+3, má všechno, co má mít a ve správné veikosti. Objednali nás na genetický UZ 31.8. a pak bude definitivní rozhodnutí. Ale vzhledem k tomu, že nám docentka na rovinu řekla, že ani amnio nezaručí, že bude miminko naprosto zdravé, je asi rozhodnuto už teď. Amniem se vyloučí na 100% Down a některé další vývojové vady, ale prozkoumat by se muselo asi 20 000 genů, aby byla ta jistota 100% u všech vad a to opravdu není v lidských silách. Navíc, pokud jsou dobré všechny dostupné výsledky (prvotrim. screening, ev. tripple testy, genetický UZ), tak je vyloučení Downa atd. na 98%. Riskovat pro ta zbývající 2%, že se mimíškovi něco stane, to určitě nebudu.
2. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
aevko, ak tos měla zas nějakou jinou genetiku. Je jich jak máku. Mě řekli že se dělá do 13+6 skreming, tak jsem podstoupila 2. trimestrální a mám jít ještě ve 20 tt. Asi nejdu, je to daleko a zbytečné myslím, uvidím. taky Ti přidali jak mě 8 dní tt. Taky ty moje výsledky byly v poho, nevolali na druhý den a výsledky pošlou mému gynek.
Jinak tady máme taky pařáky, hnusně se dýchá, mohlo by sprchnout, je hodně sucho, vůbec neprší...
2. srp 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mám konečně chvilku abych vám napsala co a jak v Egyptě....

Bylo to pohádkové a úžasné, měli jsme se tam jako králové - jídla byly hory až oči přecházeli, od sýrů, salámů, salátů přes maso, steaky, vajíčka, plněnou grilovanou zeleninu až po úžasné sladkosti a dortíčky... K pití míchané drinky, koktejly - to mi moc chutnalo...
Pokojíčky byly jako z pohádky, pláž písčitá, ve vodě miliony rybek - na šnorchlování suprové, bazén velikánský, takže se tam dalo krásně zaplavat. Kolem hotelu rozsáhlé zahrady na procházky, hlavně v noci byly krásně osvětlené - prostě romantika jako blázen :slight_smile:
Faraonova pomsta se nekonala :grinning: :sunglasses:

Fotky jsou v albíčku :slight_smile:
2. srp 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji krásný začátek týdne :slight_smile:

Aji: no krásně jste se měli :slight_smile: To mi ani neříkej, že ještě nemáš porevizní menstruaci, já jsem dnes 3 týdny po zákroku, říkali mi do měsíce, že ji dostanu, čekám na ni jak na smilování, abych mohla začít brát antikoncepci. Nejsi opravdu těhulka? To mi přijde už strašně dlouho. :slight_smile: No necháme se překvapit viď? :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, dnes jsem 34DC po revizi a strašně mě láká udělat testík, ale nechce se mi do toho, protože tam stejně bude jen jedna a já pak budu nervózní, proč MS ještě nedorazila... Ale v nemocnici mi říkali že ta první MS může přijít v rozmezí 4-6 týdnů...
3. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: tak to jo, já myslela, že jsi o mnoho déle po revizi :wink: to ještě s testíkem počkej :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, revize byla 1.7. sice mi to přijde jako kdyby byla před rokem, ale kalendář ukazuje něco jiného :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: no mně právě přišlo, že jsi byla mnohem dříve přede mnou, já byla 13.7. ale taky jsem se mohla kouknout zpátky v diskusi :grinning:
3. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale přiznám se, že bych chtěla aby tam mimčo bylo - samozřejmě za předpokladu že by bylo zdravé a dobře zavrtané :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Přeju všechno nejlepší do nového týdne.
U nás je veselo :angry: , počítáme, co všechno provedla včerejší noční bouřka. Přihnala se chvíli před půlnocí, liják, vichr, blesky, že bylo venku světlo jako ve dne. Rozházelo nám to sklizený dřevěný nábytek po celé zahradě, převrátilo slunečník, který je zatížený 4 velikými betonovými deskami. Nejhorší je, že to urvalo skoro hotovou střechu na psím kotci. Doslova ji to vyrvalo ze zdi, ke které byla přišroubovaná. Ráno jsem šla pustit psa na zahradu a nestačila jsem valit oči. Už vím, jak asi vypadá sodoma gomora :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je síla... U nás to bylo sice taky hustý, ale nic se naštěstí nestalo...

holky v jiné diskusi mě zlomili a asi si dnes koupím TT a vyzkouším co úkáže :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás je furt parno a sucho, pršet asi letos nebude. Všechno jen Čechy a nás se zas sere.
Volala kámoška z Čech, že celou noc lilo a dnes tam mají zas pod mrakem. Tady zas slunko pere. Miluji horka, ale jak jsem v tom, tak mi to vůbec nedělá dobře, nemůžu dýchat.
Do Egypta bych jela hned, musí tam být nádhera. Nedostalas tam průjem jako každý druhý? Na tu mou zácpu byto bylo ideální dovča :grinning: . Mám 4měsíc zácpu, tak by mi to tam prospělo.
Petkan, doufám, že jsi v pořádku a nejsi v nemocnici, dlouho tadys nebyla a mělas problémy, tak dej vědět jestli je vše ok. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nic nám nebylo, jak jsem psala faraonova pomsta se nekonala :wink:
3. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky. Musela jsem vás dočíst, protože jsem byla 3 dny mimo. Všem gratuluju jak k testům tak k pohlavím :slight_smile:

Seb: už máš teda ten screening za sebou??,Jak to prosím tě probíhá?? Já si vypočítala, že budu 13 plus 5 tak doufám, že už to není pozdě :confounded:

Aja: tak co????jak dopadl test???Už jsi ho zkoušela????
4. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek