• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
barbi, napřed Ti vemou rev, pak jdeš na UZ a tam Ti jezdí po břichu a diktuje sestře míry atd. Pak jak budou výsledky, na druhý den a je vše v pořádku tak nevolají a kdyby něco tak Ti zavolají. Mě to tak aspoň dělali v Ol Fa, ale pak při Uz zjistil, že je plod velký a neodpovídá 13+3, a toto se dělá pouze do 13+6, tak to se setrou pak rušili v PC a volali do laborky, že se dělá 2. trimest, a diktoval ji míry játra, ledviny, hlavy, páteř, lolení kost atd. Takže Ty si to napočítat můžeš jak já, ale jak je větší mimi, ak ti posunou tt a už to nejde. Mě už ak přidali 2 týdny :grinning:
Ta petkan je asi fakt v nemocnici, nevíte o ní někdo?
4. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Tak mám za sebou kontrolu u své gyndr. Předala jsem jí všechny papíry z té olomoucké genetiky - spokojenost na obou stranách, že jsou výsledky negativní. Poslechla na UZ srdíčko, pustila ho nahlas a mně to připomínalo cválající koně :slight_smile: . Chtěla jsem ještě fotku, ale výsledek nic moc, protože se prcek pořád mrskal, takže nebylo možné ho nějak pořádně cvaknout. No nakonec dva pokusy, ale už je velkej, takže se celý na fotku nevejde :slight_smile: Až mi fotky manžel přefotí, dám ho do albíčka a pošlu odkaz. Taky mi pohmatem kontrolovala čípek, prý v pořádku, ale nepříjemné to bylo docela dost. A to říkala, že to bude čím dál horší :frowning2:
4. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevko, fajn, že máš vše v pořádku. Mě to srdíčko pusti na genetice měl 156 úderů za min. Mě papíry z creningu pošlou poštou mému gyn. já jdu v pondělí do poradny, tak se dovím, ale je to určo dobré, jinak by mi volali.
4. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

na testu včera samozřejmě nic nebylo - tak jsem ráda, ale štve mě, že MS pořád nikde...

Jinak vám tiše závidím, jak tu píšete o těch kontrolách atd., taky bych už chtěla :cry:
4. srp 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji, nebo dočkáš se určitě brzo!!! Ty máš to štěstí, že můžeš normál cestou utěhotnět, takže se určo zadaří.
4. srp 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

jani, tak jak ti dopadla ta práce?? Ani ses nám nepochlubila :angry: :sunglasses: :grinning:
5. srp 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile:

Já se to dozvěděla až včera a nevzali mě :unamused: Paní mi řekla do telefonu, že jsem byla druhá, to mě fakt uklidnila a povzbudila :grinning: Řekla mi, že tím pádem když se jim během zkušební doby neosvědčí ta co vzali, zavolají mně. Tak jsem jí řekla, že fakt 3 měsíce nebudu čekat jestli jo nebo ne, že si musím najít práci.
Tak jsem rozeslala pár životopisů a uvidíme no :grinning:
5. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojate holky : jani, tak to je skoda, ale urcite najdes neco lepsiho :dizzy_face: my ted mame hrozne noci, anicka se v jednu rano zbudi a vleze nam do postele a pak uz se nevyspi nikdo se porad prevaluje no hruza des, jsem uplne hotova, navic je umrcena, vcera sme nasli horni 1 tak uz to zase zacina, vcera tu cely den prselo a dnes je tu zas pekne, hrozne takove stridani, jinak ja uz se pomalu ucim na zkousku z nemciny, kterou jsem v cervnu nejak nedala.
5. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Radis, buď ráda, že v pstýlce aspoň vydrží. Mě holka nespala nikdy v postýlce, ale s náma v posteli do 4 let. Pak jsem postýlku hned zrušila, byla zbytečná :grinning: . Měla jsem ten vozíček na kolečkách, přes den v tom spala jak byla malá, ale v postýlce nechtěla být. Jsem zvědavá jak to bude nyní, ale spíme v obyváku, takže postýlka v pokoji, takže zase u nás v posteli a přes den zkusím postýlku. Bude to ale stejné :grinning: . A ještě k tomu s náma spí i pes, takže jsem zvědavá jak se tam nasáčkujem, ještěže máme dost široké letiště skoro přes celou obyvačku. Je to spíše ložnice, máme rádi pohodlí, takže jak dojde návštěva, tak se málo kdo vyvalí na sedačku, ale leháro na letiště, zahlavky, telka, bašta.... Jak to budeš řešit s druhým miminkem, to tam budete taky na těsno. Ale aspoň je pak na co vzpomínat. Neteř má v září 5 let a spí taky ještě s rodiči v posteli, mazlíčci prostě.
5. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak hlásím, že se právě ohlásil první porevizní mrška :grinning:
takže srpen je náš a za měsíc vám budu hlásit // :sunglasses:
5. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo, moc Ti to přeju!!!
5. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky

a jak se cítíš mamino? :grinning:
5. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde to, ale mám starosti doma, tak jsem divná. Jinak v září začne škola, tak budou zas jiné starosti, tak to uteče do porodu. ještě chci byt předělat, tak mám práce... Hlavně abych to do porodu stihla. :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně na sebe dávej pozor a neblbni :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se máte ?
barbie: na ten skreening jdu až za týden 12.8., tak pak ti dám vědět, snad budu mít dobré zprávy :sweat_smile:
ajo: tak to je supr, za měsíc tu budeme mít o těhulku víc, musíte poctivě snažílkovat a žádný flákání :grinning:
jani: to je škodaaaaaaaa :frowning2: , ale třeba ta holka co jí vzali to vzdá sama, a zavolají ti ještě dřív než si najdeš jinou práci ;), moc bych ti to přála a nebo si najdeš práci ještě lepší s lepším kolektivem a budeš nakonec ráda, že tě sem nevzali :wink:
5. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb: já si taky říká, že všechno zlý je k něčemu dobrý :grinning:

Tak holčinky ať Vám všem dobře dopadnou všechny testy, moc vám to přeju :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu v pondělí poprvé do poradny, tak tam budou i výsledky z cremingu. Tak snad i moč a výsledky krve budou dobré, vše tam bude už.
5. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to my se budeme snažit poctivě - neboj, flákání nebude :slight_smile:

ale pak už stejně vy budete mít půlku za sebou a já budu teprve na začátku

a nebo taky budou vánoce a já budu pořád snažilka :frowning2:
5. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji : ja bych to nevidela tak cerne, nikdy neni tak hrozne aby nemohlo byt jeste hur, a kdyz se tim nebudes uzirat a das tomu volnej prubeh jde to potom o moc lip :dizzy_face:

ili : no tak ja doufam ze do te doby snad neco kolem brna sezeneme, muj tam ma praci a ja dodelavam posledni rok Vošky v lednu koncim a davam odklad bud na zari nebo na dalsi kveten, uvidime jak dlouho budu kojit no, doufam ze dlouho :grinning: jinak dnes opet dalsi uzasna noc - jsme uplne hotovy, navic si Anicka vcera strcila palec do horke krupice, takze tam ma puchyr prec cely palec, hodinu v kuse rvala, sem uz nevedela co s ni,

holky : kdybyste nekdo chteli satek na noseni Medley tak reknete, ja ho ted neponosim u Anulky sme ho meli porad ale ja ted dostala klokanku tak zkusime to, satek stal 1200 prodam i za 700 je dlouhy 5 metru - kupovali sme ho kvuli manzelovi, tak kdybyste meli zajem :dizzy_face:

jinak neska tu moc teplo neni, nejvic me stve ze materska chodi pokazde jinak, ja jsem s tim neska pocitala a ono zas nic, uz me to stve, vetsine mamin to chodi ve stejne datum, nam ne jednou 3. pak treba az 9. hruza fakt
5. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no radiško, nemáš to jednoduché, taky si užiješ své, co?
5. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek.mohla bych se k vám přidat?mám termín20.1. (dle ms),tak uvidíme,kdy se mimin rozhodne vykouknout. jak tak čtu,tak Aja si užila svoje - ale všechno přebolí a budeš bojovat dál.jo a čtu tady,že radiska prodává šátek na nošení - hodně jsem o tom uvažovala,jestli je to dobrá věc nebo ne.ale mám strach,že se spíše zamotám do těch pěti metrů a nebudu vědět,co s tím a jak s tím,že to chce asi cvik na ty úvazy,ne?
5. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj teddy, vítám Tě,
ten šátek je prý úžesná věc, má ho známá a chodí s tím po obchodech, nemusí tahat kočár s sebou. Klokánku jsem koupila švagrovce pro malou a nikdy ji nepoužila, takže nová leží ve skříni, takže vím, že šátek asi koupím, ale určo až po porodu. Jinak holky kdy budete nakupovat výbavičku? Jsem dost pověrčivá a nechci moc dopředu kupovat, ale už mě to láká :slight_smile:
5. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: já myslím, že už bys mohla pomalu začít ;) , já jsem si říkala , že jestli mi teď dopadne dobře ten screening, tak to asi oslavím nějakým nákupkem :slight_smile:, dneska jsem byla v jednom obchodě a měla jsem co dělat, abych si už něco neutrálního nepořídila, ale odolala jsem :sunglasses:
5. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem dnes neodolala pidiponožečkám v obchodě.no co,stály 39 Kč - či mě není? :grinning: a dostala jsem včera bodýčko od známé. jinak budu mít spousty věcí po dětech od sestry,takže uvidím,čím mě podarujou a podle toho budu nakupovat.ale teď rekonstruujem dům,takže stejně nemám místo.budu zařizovat pořádně tak od října.páč jsem si řekla,že do 1.prosince chci mít vše nakoupeno,zařízeno - kdyby se mimin rozhodl přijít na svět dříve,tak ať nejsme zaskočení.
5. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi si to nakoupím na vánoce , určo dostanu od rodiny výbavičku nějakou.
Teddy, to je tvé první mimi? Jak dlouho jste na mimi čekali?
5. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,je to naše první dítko - čekali jsme tři roky a mimčo je po spoustě komplikací.je po IVF,takže je doslova vymodlené.přeci jen už máme nějaký věk,tak jsem taková strachovací,že se něco stane.teď mám první kontrolu po 4 týdnech a už jsem z toho nervozní,páč jsem dříve chodila co 14 dní.
o tom šátku taky přmýšlím,ale taky až po porodu.sestra má nějaký babyvak-tak říkala,že v tom synovečka nosila,tak uvidíme,co to je zač. a vaše je to taky první mimčo?
5. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, já mám 16letou dceru. My se snažili 14 let, mám za sebou 1IVf+1KEt,2:ivf se pak povedlo, změnila jsem CAR. Takže taky vymodlené. Kde ste byli na IVF? Hned poprvé se chytlo? kolik Ti je, něco o sobě napiš, ať se poznáme. Takže jsi měla Et podobně jak já, já byla na Et 11.5.
5. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,my měli ET 2.5.- v Reprofitu. je to naše 2. IVF. Při prvním jsem málem přišla o kejhák,takže jsme taky změnila CAR a dva roky se plácala v tom,abych se dala do kupy na další pokus.s Reprofitem jsem byla jsem víc než spokojená. je mi 31 ,jsem z ostravska.
5. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já z Karviné. J8 byla za 9 ní za tebou, tak jsme na tom stejně. Kolik Ti vložili a víš co to bude? Já byla na cremingu a nechtěla jsem to vědět, ale tam jsem se to dověděla, tak jsem naštvaná. Hlavněže jsem říkala, že se chci překvapit doktorovi, no už je to jedno, bude to kluk, tak jsem zklamaná trošku, ale hlavně aby bylo zdravé.
5. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdes chodila poprvé do Car, snad ne taky do OV? Nebo je ještě něco horšího!? :confounded:
5. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek