• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
kontrolu mám další středu,tak tam mi možná řeknou,co to bude.ale je mi to jedno,manžel to chce ale vědět.měli jsme jednu morulu.taky jsi přešla do Reprofitu?a beztak z Fertimedu,ne?? :grinning:
5. srp 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky: no tak cvik na ten satek se za tyden da dohromady, taky nam to trochu trvalo, jinak ten babyvak segra nam ho pucila a vubec se to neosvedcilo, male se v tom nelibilo a jeji kacence taky ne, jinak ten satek je fakt vyborny do obchodu a vsude mozne - hlavne na urady, akorat mi v nem bylo trochu vedro v tom srpnu :grinning: taky teddy ahoj, tak jak tak kukam na ty vase roky tak sem tady asi nejmladsi :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přešla z OV do Ol fakultky, myslím, že je dost výborná, státní, o polovinu levnější a hlavně poctiví. Já měla blastocyty dvě. Museli jsme to nechat celých 5 dní kultivovat, nebo máme hrozné spermie, tak je nejlepší 5denní. Ještě 4 máme na mrazáku :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to,radisko?kolika lety ty disponuješ? :grinning:
5. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy ten datum porodu Ti stanovil kdo dr?
5. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,podle ms to mám spočítáno na 20.1.v průkajdě mám zatím jen tento jeden termín.ten druhej bude asi podle velkýho ultrazvuku ve 20tt - nebo nevím,odhaduju to tak.
5. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla termín v únoru, pak dle Uz 28.1. nyní jsem po velkém Uz, v Olomouci musela jsem jít na sceming-genetika, nebo jsem stará :grinning: tak tam mi zas přidali 8 dní, nebo je mimi nějakvelký, takže poslední termín je 25.1. Ty jsi dnes dle doktora v kterém týdnu. Já po jejich přidávání jsem dnes 15+3 tt. mimi minulý týden měřil 11,8 cm a jsem v 2. trimestru, tutiž mi nemohl dodělat 1. trimestr, je to směšné vím přesně kolik jsem týdnů a oni to berou podle mašiny, ak to tak musíme brát. :grinning:
5. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky do Olomouce ještě objednána ve 20tt, ale nevím jestli pojedu, domluvím se s mojim gyn v pondělí jestli je to nutné, myslím, že zbytečně zas tam 150 km a zpátky to samé, neví,.
5. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z toho jelen.podle ms jsem 15+6. ale podle ultrazvuku tam mám o tejden míň.nebo já nevím - na screeningu jsem byla skoro ve 14tt a mám psané v průkajdě 12+2 - jsem z těch počtů jelen.a v tom 12+2 jsme měli 6cmbez noh,tak jsem zvědavá,kolik bude teď příští středu.ale hlavně,že mimin roste
5. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaktože bez noh? já to neberu podle menzes jak jsem pp umělém, ale přesně po otěhotnění+2 týdny. Co máš na cremingu tam to je nejpřesnější tak podle toho jsi v tt kterém. a creming se dělá jen 13+6 pak už to nejde. Můj případ jela jsem tam 13+2 a on podle velikosti mi zas ppřidal 8 dní, takže už to musel zrušit a dělal mi rovnou 2. trimestr, míry játry, ledvin, holení kost atd. Tak se kukni a budeš vědět kolikátý dnes jsi den. Já si to píšu do kalendáře a i přesně dny od oplodnění a mám u toho napsáno +5 nebo byl 5 dní v misce. tak budu po porodu vědět kolikátý den přesně.
5. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,já tím tak nežiju a nepočítám. prostě hlavně,že miminko roste a uvidím,co mi řekne doktorka teď ve středu na ultrazvuku.
5. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zas jj, nebo jak mi furt přidávaj tak z takovou budu rodit v září. Zajímá mě to, asi že jsem na to tolik let čekala, tak to prožívám a je zvláštní, že se to měří ne podle zprávnosti, ale podle přístrojů, takže se to nezakládá na pravdě.
5. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdes byla na cremingu, tam jsi to nechtěla ědět co to bude? Tam to teda šlo vidět suprově, sebou furt mrskal a prohýbal se.
5. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je teda hodin, jdu se koukat na Top stár. Dobrou noc. Nějak jsme se rozkecaly a ostaní holky se raději neozvaly :grinning:
5. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím cremingem myslíš "NT screening?" - asi jo,páč nic jinýho se v těhu neměří.ostatní beztak někde sedí u grilu a krmí se buřtama a nás tu nechaly kecat :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

no vy jste tu včera pěkně klábosily :slight_smile:

zdravím teddy, jinak jseš dobrá, že si nás stihla dočíst, ale já jsem v pohodě, stalo se stalo a až mi skončí MS, tak jdeme do snažení znovu...
6. srp 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem.Ajo,nečetla jsem vás od startu,ale pár posledních stránek,abych vůbec věděla,kdo tu je,co tu je atd... stejně vás všechny neznám.ale snad se poznáme.to bude vaše první miminko?u nás je to taky očekáváné,ale zatím to teda nějak moc neprožívám.asi až bude břuch větší.i když - už teď mám problém s dechem,jak provádím nějaký uklízecí maraton.a to manžel naplánoval na září Vysoký Tatry - jsem zvědavá,jak tam kdesik polezu po kopcích s břichem :unamused:
6. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo by to naše první, takže doufám, že se zadaří teď v srpnu :dizzy_face:

já jsem ještě malej smrad, je mi 22let a v říjnu jsme se s manželem brali...
6. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy : me bude ted 11.srpna 22 takze su taky taky malej smrad jako aja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste mladice,holky. takže to prostě klapne všechno OK
6. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se vám vede ? aja a radiska jsou ještě zajdové :dizzy_face:
přidala jsem do albíčka fotečku z UZ před 3 týdny, novější zatím nemám, ta bublinka tam je prý žloutkový váček :sweat_smile:
6. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím nováčka teddy :slight_smile: ty jo nestíhla jsem ani číst jak jste to tu rozjely :grinning:

Seb: určitě mi pak dej vědět jsem fakt zvědavá co mě čeká.

Jinak jsme včera dodělávali byt, vyhazovala jsem starý kompoty a manžel že je odnese, jenže hodina a stále nic, tak jsem se naštvala, popadla tašku a odnesla je do popelnice. JENže!! mě večer strašně začalo píchat v břichu, že jsem si to vyčítala a i dnes mám od rána pocit jako na MS :frowning2: nevím jestli nemám jet k doktorce, ale zase nekrvácím ani nešpiním, tak aby si nemyslela že přeháním.. :confounded: fakt nevím, každopádně už fakt nic těžkýho nezvedám ani za boha!!!
6. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbie: no ono tě v tom břichu ještě píchat bude hodněkrát, dokud nešpiníš, je to asi normál těhupříznak ;)
ale nic těžkýho nezvedej už, já včera vysávala a vytírala celý byt a byla jsem teda taky grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím seb. Já jsem pořád šíleně utahaná. Fakt uklidím třeba jen ložnici a jem vyčerpná jak z vánočního úklidu :frowning2: fakt si nedovedu představit, jak to dělají ty mámy co už maj doma třeba malý dítě. Fakt bych to asi nedávala. Manžel mi s ničím nepomůže :confounded: potože je línej jako prase. Dneska mě teda Se.. úplně ukázkově!!!!Jsem nervní, hysterická a občas mám chuť ho něčím (pokud možno těžkou litinovou pánví :grinning: ) přetáhnout po hlavě!!!dneska se nám krásně servali psi a ještě jdu večer do práce :confounded: takže fakt den BLBEC!!!
6. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prava.barbie:no,máš teda super den. klidně si přijeď pro litinovou pánev,taky ji mám na ty bouchací účely :grinning: ze startu těhotenství jsem taky byla zcela nepoužitelná,ale co přešel asi 10tt,tak v pohodě.spíše jsem nabrala aktivitu a teď se mi to hodí,páč rekonstruujem barák,takže se furt cosik kutá a uklízí se pořád.a taky tu mám artistický výkony v překračování krabic a nábytku.ach jo,kéééž by to už skončilo
6. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všem!
Vy jste se teda rozepsaly, ale už se mi to podařilo přečíst.

teddyna: vítej mezi námi!!!

Jana.z.ou.: doufám, že ten zítřek platí :wink:

Já se zase loučím, protože vyrážíme s manžílkem a s psindou k nedaleké přehradě. Tak zatím....
6. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
barb : tak to te teda lituju, tak jo ja si na manzela vesmes stezovat nemuzu :grinning: kdyby mi od porodu nepomahal tak uz tady aasi nejsem, to ja su s nim spokojena, uz sme spolu v zari 5 let :grinning: ale na nervy si v tom 1+kk nekdy fakt lezem
ja uz se taky tesim az si budem zarizovat domecek uplne vsecko vidim co bych tam chtela ale realita bude asi jina vse zalezi na financich :rolling_eyes:
6. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi vy máte 1+1 byt a druhé mimi na cestě? Klobouk dolů, já bych asi na to neměla, ale mladý člověk to bere jinak. Máte už něco vyhlídnuté, myslíš že do porodu se budete stěhovat?
6. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám, radiška my sice máme rodinný dům, ale máme v něm prostory 2+1+koupelnu+záchod+velkou chodbu+špajz a i tak mám pocit, že je to příliš malinkaté, pořád přemýslím, jak to co nejlépe vymyslet, kam jednou dáme postýlku, hračky, atd.
6. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=CYryevHIZGw&feature=related

tak kočky, tady vám posílám něco chytlavého :sunglasses:
6. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek