• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
tak ted hlásej v rádiu,že průměrná žena stráví u šatníku zhruba 20 min než je oblečená a spokojená.a průměrnej chlap zhruba 30sec. no a došla jsem k názoru,že jsem asi chlap lehce skříženej s ženou:slight_smile:) páč dvacet minut čučet do skříně-to by mě asi mrsklo :grinning:
6. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, ty bláho vy jste se teda rozjely :grinning:

ahoj teddy: no já jsem teda taky asi spíš chlap a hlavně nevim co bych v mým šatníku 20 minut hledala :grinning: :grinning: ,skoro nic tam nemám :grinning: :grinning:

Holky venku je krásně, přeji krásný zbytek dne, hodná miminka v bříškách i ta co už cupitají po světě.
Já jsem teď vysávala náš obr bazén a vlezl mi do nohavice rezatý mravenec a na každý noze mě tak 10x kousnul prevít :angry: . Tak pa pa, jdu dělat zase drápky.
6. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Jančo,taky bych šla hned do bazénu.ale doma máme tak max. vanu. Holky,chodíte na veřejný koupaliště?mám sttrach,abych nechytla nějakou kvasinu nebo co.v tom ěhotenství je všechno tak nějak náchylnější,tak ať nemám zbytečné komplikace.teda dycky jsem si říkala,že tohle řešit nikdy nebudu a ono ejhle,jak je člověk sám těhotnej(zvláště,když je dítko vymodlené doslova),tak řeší kde co.třeba aj to,co by předtím nikdy neřešil
6. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak to já, když někdy ráno vstávala do práce bez chlapa, který by mě honil, tak sem byla schopná se i párkrát převlíct, takže těch 20 min by na mě mohlo sedět :grinning: , jo jani a to mi chlap taky říká , že kdybych měla pár věcí jako on, tak nebudu tak dlouho přemýšlet, co na sebe :sunglasses:
auuuu rezavý mravenci koušou pěkně bolavě, to bych se zbláznila, kdyby mě tolikrát porafal :zipper_mouth:
teddy: v bazénu já hned chytím kvasinu z toho chloru ani nemusím být těhu, takže ted bych tam nešla ani náhodou, původně jsme plánovali dovču v termálech , ale když jsem otěhu, tak jsme to zavrhli :(
nejradši bych skočila do moříčka někde, ale to by nesmělo být tak daleko, ta cesta by mě vyřídila :confounded:
6. srp 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb,název "otěhu" je super,to mě rozesmálo :grinning: my jezdili každej rok taky do termálů do Maďarska,ale termály se v těhu nedoporučují
6. srp 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze mě nyní furt měco teče, musím nosit slipovky pořád, ale prý to má každá, tak bych určo nešla na bazén. A já tam nevlezu ani tak, jsem strašně zimomřivá, takže jen do těch termálu vyhřát se. My jezdíme zas na Slovensko, taploučko jak ve vaně. No nesmím se koupat v horké vodě, jen sprchovat, prý horká voda můžer způsobit potrat, tak trpím. Ale stejně jsem ve sprše tak půl hoďky a vylezu jak rak :grinning: . Opalovat se mi taky nedoporučil, žádné předehřátí organismu. Nějak to už vydržím, už mám za sebou 4 měsíce, tak už ějak doklepu.
6. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,taky nesnáším koupání.stačí mi jen fofr sprchy.no vidíš,s tím výtokem...jsem si myslela,že mám zas nějaký kvasiny jen já.tak jsem ráda,že je to normál.no a s tím opalováním-fakt se nesmí opalovat v těhu.ale i kdyby se mohlo opalovat,tak si nedokážu představit,že bych se jak vorvaň vyvalila někde na pláž :grinning:
6. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas dokážu ležet celý den na slunku a je mi fajn. tys to špatně pochopila, já se nerada koupu v studené vodě na koupáku, ale ve věně jj, já zas nesnáším sprchování je mi zima. Takže nyní si nechám puštěnou sprchu, až se mi nahřeje koupelna, tak pak až tam vlezu a polévám se dlouho až jsem spařená jak rak. tak si myslím, že mě a koupel a sprcha vyjde na stejno, ale já bych jinak zmrzla. A to je léto co pak v zimě? Ale už přemýšlím, že si na chvíli do vany na vyhřátí vlezu, 1. trimestr nejhorší je za mnou, tak co.
Jinak ten zub co mi minuklý měsíc vypadl a já si ho nechala zablombovat mi dnes zas vypadla plomba. Jedla jsem meloun. Takže nevím co mi to dal za bordel, že nevydržel. Už se mi to krušilo po trošce dlouho a dnes vypadla skoro celá. A to mám strach, ještě bez injekce jak jsem těhu, no hrůza.
6. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili klidně se koupat můžeš.Ale :slight_smile: voda nesmí být příliš vařící. Ideálně by ti mělo čouhat bříško, ramena a kolena ven z vody. pak je to naprosto bezpečný. Já se teda koupu pořád, protože bych to nevydržela :grinning: a to od samyho začátku. Akorát prostě aby ta voda nebyla moc vařící a je to ok. A koupání v bazénech. Doktorka mi říkala, že dítě je naprosto chráněný jak zátkou, tak plod. obalem a že je velmi malá nepravděpodobnost nějaké infekce.A že spíš než poškození plodu hrozí třeba kvasinky, pokud na ně trpím, ale to já ne :slight_smile: Akorát mi více doporučila bazény než přírodní koupák, protože bazény čistí a taky výskyt sinic by měl být minimální. Já tohle okolo koupání šíleně řešila na začátku prázdnin :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : ne mame 1+kk 39 m ctv. no je to tu na tesno, ale hodne to utuzilo nas vztah pac kdyz se pohadame tak nemas kam jit leda do koupelny a tam vetsinou potrebuju porad :grinning:

jinak manza ted zacal podnikat, takze uvidime jak se mu bude darit a doufam ze bysme nekde pobliz brna aspon nasli nejaky podnajem aspon do 2+1 tak uvidime :grinning:
6. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barbi, asi po umělým a že jsem stará, ak mi v CAr nedoporučoval koupat. Jinak já mám stále venku břicho při koupání, mám problém se srdcem, tak bych zkolabovala, tak vařící vodu skoro ale jen záda a nožky. Už mi to fakt chybí, ale asi půjdu a dám si pěnu voňavou. :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili ? jezdite do Mederu? me se tam vubec nelibilo za prve to tam ylo jak sraz duchodcu a videla jsem kolem sebe jen same velryby a vorvane, hruza des. Jeli sjme na jeden den do Madarksa do Gyoru a bylo to tam super, ja jsem se treba nemohla koupat pri prvnim tehu ani ve vane od tretiho mesice jsem mela porad zanety az hruza, ale do toho Gyoru na jeden den stejne pojedu doktorka rikala ze prvni trimestr je takovy rizikovy a ze kdyz si dam aspon tampon tak by se nemelo nic stat
6. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
radi, my jezdíme na Slovensko, termál, vyhřát se v zimě. Je tam minerálka teplá jak ve vaně, super, fakt doporučuji, trošku drahé, ale jednou za čas v zimě? Já nesnáším zimu, zimní sporty, nic, tak toto miluji.
6. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: tak to jsme na tom stejně, já jsem taky teplomil a ve sprše se nahřívám a musím se přemlouvat, abych už vylezla ven do tý zimy ( a to i v létě ve vedrech),
a to jsou ty termály na Slovensku i vnitřní ? nebo vylezeš z bazénu do tý zimy ?
radisko: s tím tamponem jsem slyšela, že je to blbost, že tě ochrání, naopak nasaje tu bazenovou vodu a ty si jí hezky uvnitř nosíš :unamused:
6. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá Ili,tak to jsem blbě pochopila s tím koupáním - omlouvám se.už je mi to jasný
6. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hustý takhle brzo ráno zřejmě tu jsem sama :slight_smile: to je tím že jsem v práci :grinning:

Seb a Radisko existujou speciální tampony který jsou nějak povoskovaný a nepropouštejí vodu. Zeptám se kamarádky používala je když čekala dvojčata a dám vědět. No nic jdu makat tak zítra paaaa
7. srp 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,
teda tady se strhla nějaká večerní debata o koupání :slight_smile: zatím toto nemusím řešit, ale doufám, že co nevidět mi budete radit :slight_smile:
7. srp 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky, dnes to bude pečák :grinning: , hned jsem hodila peřiny na balkon,dala prát prádlo a myslím, že v 11 už se nebude dát venku vydržet!

aji: nebuj, za chvíli budeš čekat miminko,hlavně na to moc nemysli, psychika je zabiják. Ono to dost dobře nejde nemyslet na to, já to znám,ale zkus to. A budeš hned, uvidíš.

Já jsem dnes 26DC po revizi a zatím to nevypadá, že by mrška měla přijít. Doufám,že to bude co nevidět, my jedeme 15.8. na dovolenou a já si ji nemůžu ani posunout,to by mě fakt naštvalo. :angry:
7. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem.nestrašnte s pečákem,dneska mám naplánovanou horu práce.jestli bude oskar svítit fest,tak neudělám nic.miminku se to slunko nějak nelíbí a nezvládám nic moc ve vedrech. prava.barbie - kde děláš takhle pozdě v noci?a ještě těhotná?
7. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : u nas je od rana strasne tak sme s malou sli jen nakoupit snidani, ted opet spi - zae uzasna noc :rolling_eyes: ted akorat tak umyju nadobi podlahy, pradlo uz mam v pracce, prestelu postele a du manzovi zehlit kosile jede do zitra na skoleni, tak zase budeme sami doma :frowning2:

no uvidime jak to dopadne s tim koupanim, taky se rada koupu v teple vode,v horke ne je mi z ni spatne :grinning:
7. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska,taky jsi aktivní manželka,jo?? taky mám dneska podobnej den - hodlám umejt nové okna,pověsit záclony,vyčistit koberec v obýváku no a to by pro dnešek stačilo:slight_smile:
7. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám umýt okna zítra...

teddy čím čistíš koberec??? Zkoušela si ten Vanish suchý prášek na koberce??? Já mám doma malý bílý koberec a ten je jako prase... :frowning2:
7. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajo,přemýšlela jsem o tom Vanishi - sestra říkala,že je super.že to není sypký prášek,ale je takový vlhčí. my máme vysavač vodník a tím to čistím,ale je fakt,že to jak vyšmrdolím,tak to musí schnout do druhýho dne.tak jsem si taky říkala,že prubnu ten Vanish.už jsi ho zkoušela?na okna jsem se ještě nedostala,páč teď na tu stranu paří slunko.takže až odpo nebo k večeru.no,chtěla jsem vydrhnout špajzku a zjistila jsem,že jsme při té rekonstrukci zapoměli vyměnit a tudíš i objednat,okýnko ve špajzce.je tam starý hnusný kastlík.mě asi fikne!takže jsem to volala manželovi a ten je taky na mrtvici,páč už máme jakž takž uklizeno po výměně oken.a te´d budem objednávat dodatečně malý okýnko.áách jo
7. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to je hned... a nechceš se na to okýnko vyprdnout??? Nebo si hokupte někde v abumaxu nebo tak něco a manžel ho tam přidělá sám, vždyť na tom nic není, dáš ho tam a ofoukneš pěnou... to by zvládnul a neudělali byste si při tom takový bordel...
ten vanish jsem nezkoušela, ale láká mě to... tak uvidím
7. srp 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to okýnko je fakt pidi,tak uvidíme,co vymyslí manžel jak dorazí z práce.ale štve mě to,jsem vůl!mohlo to být hotovo.
7. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím z nemocnice. Ležím tady od pondělka. 14 dní jsem špinila, pak už i krvácela. Jsem ráda, že si tady můžu poležet, páč doma bych se z toho už zbláznila, nevěděla jsem co se mnou je. Tady aspoň hned zasáhnou, když je nejhůř :sunglasses:
7. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, tak snad se to brzy upraví... Miminko je v pořádku?
7. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
haoj petkan tak to ti fakt nezavidim ze lezis ve spitale, ja sem tam predtim elzela skoro porad a su rada ze je ted vsecko v poradku, no hlavne to tam nejak prezij, jak dlouho tam budes?
7. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ted jsem vstávala.

Petkan držím palce ať je vše ok a mimča ať jsou v pořádku

Ajo tobě taky držím palečky a přeju moc krásný snažení :grinning:

Teddy:dělám u známých na recepci v hotelu jen čt a pa. Měla jsem to tak uzpusobené kvůli škole a i teď to zatím jde nejhorší je vždy čt protože to totálně usínám kolem 1 ráno :confounded: ale zase dva dny v týdnu se dají vydržet
7. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek