• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
jak dlouho tady budu vůbec nevím, dr. mě připravil na to, že až se placenta posune trochu výš, kolem 20.tt. Pokud se to ale upraví a v tom stavu to i vydrží, tak určitě dřív, ale stejně bych musela ležet i doma. Na utz jsem byla naposledy v úterý, mimča mají 9cm a mrskaly sebou jak o závod, tak mi to zvedlo náladu v té depce. Ale tady to zase taková hrůza není, jen se povaluju a nic neřeším. Naproti máme teda hned porodní sály, tak se někdy člověk moc nevyspí a trpí s těma rodičkama, ale dnes to měla paní jen na dvě hoďky, ve čtyři ráno začala, až mi běhal mráz po zádech a v 6 se ozvalo mimčo, tak jsme tady zase spokojeně usnuly na chvilku :grinning:
7. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, zlatíčko ahoj, jse tě furt vzpomínala a myslela si, že budeš ve špitálu, nebo ležet, žes nenapsala. snad bude vše OK, už jsme přece ve 2. trimestru, tak by to mělo být jen lepší. Moc držím pěstičky.
Jinak já ten vanish prášek měla, supr, jsem si zničila vysavač. Mám ten velký s čističeem. Tak jsem to nasypala, houbou přejela aby to vlezlo do vnitř, nechala 2 hodibny a pak začla vysávat. Jenomže ono to nasákne a je to masné jak hrom a tudiž vlhké, tak se mi sáček přerval a vzadu vylít filtr a v bytě bílo, jak vysypaná mouka. Naštěstí jsem si půjčila vysavač a ten vydržel :grinning: . Ale jinak je fajn, bez roboty a ne na mokro. Mám čistič, ale nikomu se nechce pak čistit ty hadičky a fitry, tak to řeším tímto i když s rizikem. Babička má vodníka aneměla tento problém, nic se ji nestalo. Takže můžu doporučit. Vyšlo mi to na celý byt a sedačku, takže se to i oplatí.
7. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tak to máš lepší než rádio a televizi dohromady, alespoň víš, co tě čeká :slight_smile:

hlavně se drž a nic neřeš, mimčo je nejdůležutější, na nic jiného nemysli
7. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ili,to je pech.takže říkáš "vanish nebrat"? mě lákalo,že to hezky voní.páč do toho vodníka je nějakí čistidlo - taky to voní,ale ne tak moc.ale jak se nad tím zamyslím,stejně je to koberec na chození,tak co bych na tom chtěla dělat za zázraky.
petkan-jsi v nemocnici?a jejda,tak se drž,miminka jsou opravdu moc důležité.holky,letí nám to,že?za chvíli budem pořizovat výbavičky,koukat po kočárcích atd....jsem si řekla,že tak od října tohle začnu řešit.ať mám začátkem prosince vše nachystané -kdyby se mimčo rozhodlo vyklubat dříve.
7. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, no já ho zas koupím, protože je bez roboty, snad vysavač vydrží. Do obyváku chci nový jak udělají okna, dnes jsem šla dát zálohu a za 4-6 týdnu dojdou plasťáky. Už se těším.
Petkan, tak máš možnost chodit na koníka i ve špitálu, tak piš jak Ti je a budem na Tě myslet!!! :wink:
7. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo,takže jdeš do Vanishe i když ti vybuchnul pytlík ve vysavači,jo? tééda,to seš dobře odvážná :grinning: . taky máme nová okna,je to super.právě se chystám umýt v obýváku - je to šup šup - z jedné strany,z druhé a je to.před tím jsme měli starý kastlíkový okna a to bylo o nervy
7. srp 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ze zadnej koberec nikde nemame :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska,no jo,ale aj podlaha se dá čistit:slight_smile:)) takže můžeš vodníkem vyvodníkovat třeba plovoučku nebo kachle :grinning:
7. srp 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
by me asi trefilo mame v byte v kuchynce v koupelne a na chodbe dlazbu a v pokkojicku plovoucky, to setru a hotovo ja se s tim moc neparam pac ani pomalu nemam kdy :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - mohla bych se k vám přidat??? Trošku pozdě já vím...ale nemám ve své diskuzi stejně těhotné holčiny.. Otěhotněla jsem 7. května...takže myslím, že k vám spadám :dizzy_face: Můžu na zaskakovat na návštěvu??? :sweat_smile:
7. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mes,já jsem tady taky asi tři dny a přivtěrkla jsem se k holkám.ale to máš dobře spočítaný,že víš přesně,kdy jsi otěhotněla:slight_smile:) za sebe říkám,že klidně skákej na návštěvu,protože taky moc holky zatím neznám - ale statečně se poznáváme.odkud jsi,jak se jmenuješ,je to tvé první dítko?tak povídej,přeháněj
7. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ahoj mes, tak sme rychlo dosli hriste, ja se z tech malych cigánů fakt jednou zblázním, je tam zákaz vodění psů a oni si dovedou takovou velkou bestii, jsme jim rekli aj s tim psem jdou pryc no nakonec sme museli pryc my :angry: hruza fakt uz abysme z tadyma vypadli
7. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiška a kdeže to bydlíš?abych tam nešla taky,páč na tmavší spoluobčany má nějakou alergii nebo co :grinning:
7. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v mikulove, jo tak tu alergii mam taky a desnou
7. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Tak jsem dnes byla u jany.z.uo. na nehtíkách a zase jsme si bezva pokecaly. A nehtíky mi udělala parádní! I manžel mi je pochválil!
Jinak u mě nic nového, pohyby zatím necítím (už bych docela chtěla), a když není moc velké vedro, tak i docela slušně žiju :slight_smile:
O víkendu se budeme snažit dát nějak dohromady tu střechu na kotec, co nám ji nedělní vichřice zničila, aby pes mohl být konečně přes noc venku. Asi to bude mazec ji po půl roce doma naučit, že už bude jen venku a dovnitř se dostane jen na návštěvu, ale snad si zvykne brzy.
Zatím se mějte, jdu koukat na Dobrodružství kriminalistiky...
7. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mes, já zapadla 11.5, tak vítej mezi náma.
Já plovoučku nemohu mít, protože je mi zima, bych zmrzla, tak ty koberce nejsou nejlepší volba, ale teploučko. Hlavně kuchyň, to je furt zmazaný, mám ho asi 5 let a potřeboval by vyměnit jk sůl.
Ty okna plastové se fakt dobře čistí, mám v kuchyni, ale ty žaluzky jsou horší, u toho vždy strávím nejvíc času....
Radis, v Mikulově musí být nádherně. Máte vinici? CHtěla bych tam mít rodinu a jezdit tam na prázdniny. :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÓÓÓ,až se červenám :sweat_smile: ,děkuji za pochvalu. Evi, jsem to projela a nic, jsme čistí :grinning:

Tak holčinky, přeji krásný víkend, spokojená bříška, užívejte si to,moc vám to všem přeji.
petkan: ty se drž, v nemocnici to asi není úplně pohoda,ale na druhou stranu je dobře, že víš, že tam být musíš, aby byla miminečka v pořádku a za to to přeci stojí viď? :slight_smile: Tak hezky odpočívej.
7. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - děkuju všem za uvítání... Mno...snažili jsme se od září do ledna a nic...tak mi pan doktor v lednu nasadil clostil a já otěhotněla hnedle, ale v 5tt jsem potratila (normálně jsem začala krvácet a musela na revizi)...počkali jsme 3 měsíce a protože jsem si myslela, že se nám to normálně nemůže povést (totálně anovulační cykly) tak jsme si nedali 7. 5. pozor (vzhledem k tomu, že jsme si naplánovali nádhernou dovču a léto, tak jsem se na otěhotnění vůbec nefixovala)...ještě šel manža na spermio (měli jsme dlouho žádanku, tak tam skočil - a já už byla těhotná.)) no a pak jsem měla jít na cytologii a něco mi říkalo, abych raději počůrala papírek, abych něco nezanedbala...no neviděli jste ten šok, když tam byly //...nevěřil ani pan doktor :grinning:

Legrace je...že když jsme se minulý rok začali snažit, tak jsem se zeptala mé kamarádky kdy otěhotím...a ona mi řekla: "Je mi to líto, ale až v květnu...7. května"....dneska se nad tím moc smějeme, jaká je vědma.

Jinak jsem dneska byla dát krev na triplle testy a MOOOOC se bojím...a pupek mám jak hroch...a hrozně jsem přibrala..Je tu některá, která má nahoře 6 kilo jako já? Asi né, co? Ale já fakt moc nejím...dokonce jsem se začala dost omezovat - hlavně večer...a stejně mi to jde - teď už půl kila za týden...

Jinak jsem Monika jsem 1 rok vdaná za úžasného muže, kterého moc miluju (jsme spolu 8 let)...
7. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a píšu bez čárek jak hotentot...omlouvám se moooc :dizzy_face:

můj pupík :grinning:
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/Mes#5366902983137293106
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mes,taky jsem Monika.taky jsem přibrala už 5 kg a docela mě to děsí,že ve finále se už budu jen valit a nebudu ani chodit:frowning2:
7. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - jéé, tak to jsi mě moc potěšila..já myslela že jsem exot...v naší diskuzi holky za celé těhu přibraly 8 - max. 10 kilo a já mám už teď nahoře 6... Ale hlavně - kámoška přibrala 27 kilo - a už to má (za rok) všechno dole...jenže ona si to těhu fakt užívala - troje kaštany ke snídani, hrneček čokolády ke svačině, palačinky s nutelou k oběhu...prokládané delisami a podobně...já sladké vůbec nejím... omezuju se večer a vsadím se, že přiberu 30 kilo...Jasně...je to podružné, hlavně chci zdravé miminko... :dizzy_face: :dizzy_face:

Od včerejška mi natékají nohy...snad je to z toho vedra :wink:

Ty už máš po triplech?? Závidíííím :dizzy_face: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mes vítám tě :slight_smile: já čekám mimčo o měsíc pozdějc než ty a užř mám nahoře 4kg :angry: a nejhorší je , že právě taky skoro vůbec nejím. Teda jako jím :grinning: ale né tolik abych mohla tolik přibrat :confounded: takže se zastavím někde na 100KG!!!šílený. 4Kg jsem přibrala ještě před těhu- měsíc před tím než jsem otěhotněla!!měla jsem státnice, nervy a jedla jsem jako prasátko :slight_smile: takže mám během 3 měsíců 8kg nahoře :pensive: HRUZA!!! Jinak dneska v práci zájezd Italů a já na ně fakt nemám nervy!!!kret...fakt jsem se musela sebrat a jít si namočit hlavu jak jsem se rozčílila!! už nikdy nejedu na dovču do Itálie :sunglasses:
7. srp 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,nestraš s 27kilama,to by mě asi hráblo.snažím se jíst normálně,páč těhu chutě mě zatím nedohnaly.teda ze startu,tak zhruba do 8tt jsem měla stále chuť na sladký,ale pak jak když utne a jím normálně.ba pravda,jsem jogurtová,takže dva jogurty denně pro mě žádnej problém.nicméně jsem měla problémy s váhou vždycky,takže se nadechnu a kilo nahoře.takže nepředpokládám,že buch patřila k těm šťastlivcům,co přiberou jen to,co nechaj v porodnici.ale co,těhotný jsme párkrát za život,tak si to užijem,ne?? otoky nemám-teda mám na kotníku,ale to je po úrazu.jinak zatím těhu otoky ne.a dneska jsem si všimla,že mi poskočil břuch,mám ho jak ty na fotce,co jsi posílala.no,sice vypadám přežraně a ne těhotně,ale to se určitě spravííí
prava.barbie:no jo,s Italama žádná sranda,co??hele a neriskuješ trochu tím ponocováním?ať nemáš pak mimčo s obráceným režimem.já práci musela vzdát právě kvůli nočním a riziku.
8. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já vám zavidím, že tak pěkně přibíráte, já zas pořád hlídám váhu, jestli nehubnu, bříško mi sice roste (viz album), ale váha ne :unamused:
8. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak to amte dobry ja jsem od zacatku tehu zhubla 5 kg, takze mam ted 56, protoze mi jeste nejaky kila zustaly z prvniho tehu, sladke taky moc nejim, jeste kor ted v tom horku :grinning:

mes - to mas dobrou kamaradku :grinning: nehcce se tim zivit? :dizzy_face:

ili _ ja jsem puvodne z dediny 5 km od mikulova ajsem se se s manzelem prestehovala kvuli spojum do brna do skoly, vinohrad mame a spoustu a spoustu poli - teda jako moji rodice, ale pomahame uz nejosu nejmladsi no, jinak ja uz premyslim nad tematem diplomove prace a ucim se na zkusku ktera me ceka za tri tydny z nemicny, fuj :frowning2: to zas bude maras, manza se konecne neska vrati ze skoleni tak si na chvilu vezme malou tak zatim pa
8. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

jo celkem ráda bych už skončila ale hrajou roli peníze jak jinak :slight_smile: zase 2 dny v týdnu se dají. A s tím ponocováním je to stejně jedno. dělala jsem nočí 4 roky takže stejně i když mám volno tak jdu spát nejdřív kolem 1 ráno. Takže 1 a 3:30 už není takovej rozdíl. Jinak dneska mě čeká úklid a učení :angry: takže super den :frowning2: tak se zatím mějte fajn a užívejte si hezké soboty paaaa
8. srp 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: zdravím z rekreace :grinning: ležím s kapačkou, mám to až do večera než to vykape, ještě že mi přítel přinesl svůj počítač, aspoň mám spojení se světem. Pupek už mám teda taky parádní, za poslední týden neskutečně vyrostl. Taky celou dobu pěkně trpím, každou noc mezi třetí čtvrtou mě budí bolesti po stranách břicha a v zádech. Neexistuje poloha, která by mi ulevila, snad jen na břiše, ale to už není moc příjemné jak povyrsotlo a ztvrdlo. Tak to musím rozchodit a pak do šesti ráno sedím, páč ležení je o nervy při těch bolestech. Dr. říkal, že je to tím, že jsou dvě, tak děloha prý roste rychlejc než normálně. No mazec. Dnes už jsem se i rozbulila ze zoufalství, že já si ty děti budu muset fakt zasloužit. Prostě furt něco no :sunglasses:
8. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan,to máš teda rekreaci,ti povím.já taky po nemocnicích a lázních cestovala vždy s noťasem a internetem,abych měla spojení se světem. jestli není tajné-proč jsi v nemocnici?čtu,že máš bolesti-to není moc příjemné.
prava.barbie:s tím časovým rozdílem to už máš fakt jedno,pokud jsi zvyklá chodit spát pozdě i bez práce.to já jsem tuhá už někdy kolem 22.ale to jsem teda byla dycky,nikdy jsem nebyla sova,kdežto manžel je sova jak vyšitá,takže se doma moc nepotkáme.on jde spát a já dávno chrním,já vstávám a ten má těžkou půlnoc.
8. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, petkan, vydrž za chvíli bude vše v poho. Petkan je taky po umělén stejný den jak já 11.5 a čeká dvojčátka, tak to má horší, boroček. vydrž!§
Jinak já taky hodně připrala, ale není se čemu diivit po těch koňských hormonech co jsem píchala. V pase jsem měla 75, nyní mám 92. Takže vypadám jak v 6 měsíci a ne ve 4. Prsa mám jak po silikonech narostly větší 4 a jsiu tvrdé a pevné, nádhera. takže si můžu dovolit chodit bez :grinning: Akorát mě bradavky bolí a rostou mi dvorce. To je hnus, za chvíli budu mít jak olimpíjské kruhy přes celé prsao. Takže z výstřihu budou čouhat hnědé kola, fuuuuuuj. :grinning:
Já mám v pondělí poradnu, tak napíšu co nového.
8. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,tak to já s oblibou tvrdím,že mám snad jenom dvorce bez prsou nebo co :grinning: .taky mi porostly,ale bez podrpdy jít nemůžu,páč bych je lovila kdesik u kolen.já mám poradnu ve středu,tak snad bude vše v pohodě.zrovna před chvílí jsem manželovi říkala,že mi porostl břuch a on říkal,že je to snad dobře,ne? no jo,jenže já rostu snad všude -zadek,nohy... za chvíli budu jak náklaďák :frowning2:
8. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek