• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Mě narostly boky, břicho a ty prsa. Nohy jsem měla vždy hubené, tak ty by mi ani nevadily, ale ty nepřiberou :unamused: . Mě se ty prsa zpevnily, jak silikony. Ale čškoda, že nevydrží na vždy :frowning2:
Venku je zas pařák, snad nebude nikdy pršet nebo co. U nás je hrozně sucho, tráva jak seno.
8. srp 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to ja ty prsa mam aky pomalu jak 5 hruza ale sou pevny manza je spokojenej :grinning: :grinning: :grinning: kdy prijel do porodnice a videl ty moje 5 pevny velky - tak misto aby se zeptal, jak se mame nebo tak se zeptal jeslti mi to tak zustane :grinning: :grinning: chlapi no, no me zas roste zadek i kdyz sem dost zhubla ale ten mam porad po mamince - hold i to nepekny se dedi :rolling_eyes: , jinak ja jsem pribrala pri prvnim tehu 21 kg ale byla to skoro voda jen 8 kg vahy
8. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,to máte dobrý chlapy.ten můj se na mě bojí šáhnout,aby mi něco neudělal nebo miminku.furt mu vysvětluju,že mímu se nemůže nic stát,ale chlap je prostě chlap :wink:
8. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: tak to sem mela pri prvnim tehu, ja jsem si ani nemohla brat kabelku abych se nepretrhla :grinning: neboj az bude druhy tak to bude o 100% uplne jinak :grinning:
9. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko,no uvidíme,jak to všechno bude nebo nebude.každopádně,jak mi ten břuch už začíná růst,tak jsem nějaká neohrabanější. ohnout se jen tak začíná být problém,tak nevím,jak to budu dělat,až budu mít mega břuch :frowning2: a ještě v zimě -to bude nářez se oblíkat do všech svetrů atd..navíc fakt netuším,co budu nosit za kabát nebo bundu,páč mám vše vypasovaný a to těžko zapnu.a kupovat jen na dva tři měsíce těhu kabát je asi nesmysl.áách jo,to je situaceee
9. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to my nměli přímo pohlavní styk od začátku května. My čekali na to 14 let, tak po těžkostech jsem až zapadlak, tak na mě nevleze určo do porodu :grinning: . Já taky se nemůžu namalovat nehty u noh, funím u toho jak krčím to břicho, skoro na to nevidím. A o holení ani nemluvím, to dělámpo slepu, jelikož si na ni nevidím, tak jsem někdy dořezaná :grinning:
S tím kabátem jsem taky přemýšlela, určo nevylezu z baráku, já v zimě chodím jen do práce a dom, nesnáším zimu a nyní jsem na marodce, tak půjdu jen do poradny, tak to nebudu kupovat, co pak s tím. Uvidím, jestli budu mít velký břuch tak budu muset něco koupit a pak nějakému hrochovi prodat! :grinning:
9. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,tak to bude hroši dva. no vidíš,holení - to mě zatím nenapadlo.jak to budu provozovat.zatím to jde,ale co až bude břuch větší.manžel mě holit nebude - no,to bude veselo.no a s tím sexem jsme na tom tak nějak podobně - čekali jsme sice kratší dobu,otěthotněli jsme taky po velkých srastech,takže manžel má strach.no a upřímě řečeno,zatím mi ten kex nechybí.
Ili,jsi na PN až do porodu nebo půjdeš ještě do práce?co děláš pěknýho??te´d jsem byla minulej tejden v KA na náměstí a dala jsem si tam výýýbornou zmrzku u Italů.tak dobrýho jsem nic ještě nejedla.akorát mi sviňa zmrzka pokapala tričko,takže jsem musela jet do toho shoppingu,co tam máte a koupit akutně nový těhu triko - naštěsí mě zachránil můj oblíbený DRAPS - mají tam super těhu tuniky a teď za dobrou cenu.
9. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to pekne zacne ja jsem si pak nemohla ani zavazat tenisky, vsecko musel delat muj, a natahnout si gate to byla taky fuska, nohy sem si nemohla oholit, tak to manza delal s radosti :grinning: fakt ten brich zavazi :grinning: ja to s nejakym kabatem ani bunodu neresim, nerada chodim v zime ven, ale mala by se mnou doma asi nevydrzela, tak to vidim na nejaky sekac, pac na dva mesice nema cenu kupovat kvalitni bundu
9. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska,no vidíš - sekáč! nebo těhu bazar - tady u nás je jeden úžasnej.a je fakt,že maminy ty těhu věci nezničí,páč to nosí jen chvíli.tak to vyřeším taky tak a pak prodám na mimiaukci a je to.
9. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám 92 přes břuch, tak nevidím dolů, tak jsem dořezaná hold. Ale už mi to jde lépe, chce to cvik.
Já jdsem na nemocenské od 16.2 a určo do práce nepůjdu, má toho i tak hodně. Starám se nemohoucího souseda, chodím do školy, Avon ve velkém, tak mi nezbyde čas ještě courat do práce :grinning:
Mě se špatně dýchá a srdce mi každou chvíli chce vyletět, jak buší. Zítra v poradně mu řeknu, že mám problémy s dechem. Vám je dobře?
9. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - jste úžasné, naprosto jste mi zlepšily náladu...já se totiž taktéž cítím neohrabaně jak vorvaň :grinning: V zimě to bude hukot - ale ty naše zimy jsou takové...no nijaké...tak doufám, že letos nebude mínus 30... já si loni nakoupila takové ty netopíří svetry...jdou i na bříško...snad to s nima přežiju.

Včera jsme byli na svatbě sestry mého muže...a já se tam tak prasecky přežrala, že jsem v noci blinkala...nebo jsem tam něco snědla, protože mám i průjem...no, není mi 2 x... Pálí mě žáha jako čert...jdu najít jednou sodu :wink:

Já se přes bříško radši neměřím...

Ili - já už mám doporučení na echo srdíčka...dýchá se mi dobře, ale mám tachykardie (rychlý tep) a extrasystoly (vynechá mi jeden tep srdíčka a po chvilce je nahrazen hodně silným buchem)...tak mě budou sledovat... :wink:
9. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máte po triplech? Já budu volat na výsledky ve čtvrtek...jsem z toho taková...no bojim :unamused:
9. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes, taky mám tachykardii a něco mi tam zas přečnívá, nevím , chtěli mito vypálit přes třísla řez a táhnou k srdci a to při vědomí, no to určitě, tak jsem jim řekla ať to tam rčí, dokud mě netrefí pepka,, léčila jsem se 2 roky v Třinci , chodila pak co půl roku na konroly. Jenže jsem se odhlásila, že je mi fajn, ale v poslední době mě to dost bere. Můj gyn o tom neví, asi mu to zítra řeknu ať mě pošle na internu, uvidím. jak tam vlezu, tak zas ticho jen abych už šla :grinning:
9. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - taky ti ti přestane, když jdeš na kontrolu? Já tomu říkám zákon schválnosti. Vždy když mi dali holtra tak mi to skočilo 2x za den a jindy mám salvy - třeba 5 za minutu...myslím extrasystoly... tachykardie mám jen večer...takže to zatím moc neřešily...ale teď je to horší.. A hodně to ovlivňuje kofein - kdykoliv se napiju coca coly...tak do hoďky je to tu :unamused:
9. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš, že tachykardie jsou indikací k císaři :frowning2:
9. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, já při holtru to měla celý den pokaždé. Nejvíc jsem trpěla v létě jak bylo dusno. měla jsem unavový syndrom, takže 9 schodů domů byl pro mě útrapa.
A k tomu císaři, já přemýšlím, že bych na něj šla, nejsem nejmladší a budu to mít bez bolestně. Ale jen v případě, že to mimi bude i dál růst takovým tempem jak nyní. Je větší než má být, tak uvidíme jak dál, možná se udobří a pak bude normál 3 kilový. Při císaři bych si mohla stanovit i termín který by byl fajn, který by se dobře pamatoval. Už jste taky přemýšlely jak chcete rodit a hlavně kde?
9. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - únava - to mi povídej...
Kolik ti je?? Mě je 30 a po tom co mi povídaly kamarádky o císaři...bezbolestné to tedy není...možná to není tak velká bolest, ale zase to trvá relativně chvilku - kamarádce vyměňnovaly dreny ještě 3 týdny po porodu, nemohla nosit věci...bolelo jí břicho - museli jí čistit... druhého syna rodila normálně a říkala, že to bylo super :sweat_smile: bolest hrozná, ale druhý den už v pohodě..
Každá to má jinak, já vím...ale já se zatím bojím obojího :grinning: :grinning:
9. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda o porodu ještě vůbec nepřemejšlela.to je dalekoo.ale jsem posera na bolest,takže jak mě to chytne,tak dojedu do prvního špitálu,kde mě těch bolestí zbaví.
Ili,ten výkon přes tříslo,který popisuješ,je fakt bez bolestí - je to v lokálním umrtvení.ale u těhulí by to snad nedělali,to spíše ti nasadí léky.Tachykardie naštěší ještě nemám,ale chytly mě záda,klasickej houser.takže zítra hodlám frčet na neurolku.nebo uvidím,jak se to do rána spraví nebo ne.a psala jsem informačního meila do Centra aktivního mateřství - vyučuje se tam tanec pro těhule,plavání s těhulema atd... tak jsem písala,odkdy se může cvičit a hned bych na to vlítla.ale paní je na dovči,tak odepíše,jak se vrátí,tak jsem zvědavá.to bych hned nakoupila šátek s cinkrlátkama a šla se vlnit. no a císař je operativa jako každá jiná,takže nemusí být bez komplikací.dobrovolně bych na ni nešla.už mám po operaci podbřišku(řez stejný jak při císaři) a řeknu vám-jsem si užila jak kráva.nicméně souhlasím s mes - bojím se obojího,takže co doktoři určí,to prostě bude.
Ili,tak jsi Avonačka,jo?? z Avonu beru ty intimní gely - jsou super.už je beru pár let,páč jediný ty mi vyhovujou.
a vy už máte jasno v porodnici??
9. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je 35, dreny bolí to jj, mě je tahali už 4x. Ale dělaj to pod narkozou, ale pak to masí bolet, jak po operaci, břicho rezřezané, co? Ale jak bude mimi valký, tak se nebudu trápit a být roztříhaná dole, to raději na břichu, i ak už ho mám poštopavaný. Já u první byla sešitá vniřní venkovní a dodnes při menzes cítím hráz, stehy nabobtnalé a bolí a to je 16 let pryč. Tkže než být rozervaná nebo roztříhnutá, ak břicho se zhojí dřv. Já si nemohla asi 2 měsíce senout pořádně.
9. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten zákrok je v anestezii a bolí, soused byl v Třinci na něj 2x, jednou jakžtakž pohoda apo druhé se porůlčal, záleží jak máš průchozí tepnu, ono to vede v ní, takže jak je ucpaná, tak hrůza, Moje babka taky na tom byla. Určo na to nejdu, osmítla to před pár lety, raději pojdu na infarkt, to je rychlá smrt. V naší rodině se jen takto umírá :grinning: .
O porodnici se určo půjdu podívat na den otevřených dvěří jak bude. Jak bych rodila normál, tak u nás v KA určo ne, ale jela bych do OV, jak mě vezou, mají toho hodně zájemců a prý si už vybíraj. Ale starší a po umělém prý berou jako rizikovky. TAk bych se zkusela tam objednat. Švagrovka tam rodila objednala se a bylo to super, jak ve filmu. Svůj pokoj, žádný OP sál, vše jak domácí prostředí, s partnerem a pak i tam v tom pokojíčku porodila. Vana, výřivka, sprcha, paráda.
9. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : ja jsem si predtim taky myslela jak budu rodit na nasi porodnici ale po mych zazitcich z tama jsem rodila 200 km od domova a byla jsem ve zline strasne spokojena a stim dechcem su rada ze tady vylezu s kocarem malej kopecek a zdecham
9. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilčo,kterou porodnici myslíš?FN Poruba??no jo,ale ty máš výhodu - třeba oproti mě,provorodičce - že víš,co tě čeká.to já jdu do neznáma.a Radiska vlastně taky ví,do čeho jde - to máte,holky,fakt velkou výhodu.i když,každej porod je asi jinej,tak je to vlastně vždycky indivindi. kamarádka rodila v OV ve Vítkovicích a byla moc spokojená s péči o maminky a miminka.holky,se těším na středu do poradny - třeba už bude vidět,co jsme splodili.jo a teď jsem se vážila - tak jsem přibrala 7kg - to je děs!
9. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - já se teď vážila a čistých 7 kilo mám nahoře taky...Já už to nechápu :sweat_smile:
Já jdu na kontrolu až 25....se snad nedočkám :sweat_smile:
9. srp 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jakou ještě, chci se jít podívat. Švagrovka byla ve fakultce v OV a chválila moc. Uvidím ještě. Určo přečtu pak diskuze o porodnicích na názory ostatních atd. Dnes je výhoda, že si vybereš to za mě nebylo takové že do vody, na míči a vana.... Prostě jiná doba a je to fajn.
9. srp 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to,Ilčo,zkoukneš,tak dej vědět. nějak nejsem na to lození po nemocnicích,mám toho za svou pracovní kariéru až nad hlavu. i když mi přijde,že je to asi jedno,kterou porodnici si vyberu,páč odrodit to stejně musím sama.ale zase se pak jedná o poporodní péči o maminku i miminko.no,holky - přejme si,ať máme ty porody co nejjednodušší.
mes,mi přijde,že tloustnu snad jen pohledem na jídlo.doktorka asi vodvázaná z toho nebude. :confounded:
9. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 zas myslí, že nejvíc záeží před samým porodem, jak si uvědomíš, že to může trvat i 12 a více hodin, tak mi na tom záleží víc než když už se raduji na pokoji s malým. Hlavně chci být na pokoji sama s mimim, koupelnu... Jinak hodně záleží kdo tě rodí, jestli ti něco píchne a hlavně co, záůeží jen na nich a nástřih, šití. Myslím že toto jsou nejdůležitější věci než o poporodní péči, to už přežijem. Můžeš mít trauma, nebo zhyzděná celý život, jak tě dělá nějaký .... A nebo ohrozí život. Sousedce museli vzít po čase dělohu, jelikkož ji tady v KA nechali v sobě kus placenty a přehlíželi její bolesti a krvácení. Až se pak vyrátila tak ji vezli rychlíkama na poslední chvíli. A kámoš z vedle baráku tam nechal manželku úplně, umřela při porodu, je to 10 let. Vychovává kluka s babičkou. Takže myslím, že toto je velmi důležité.
Jdu kukat na telku na čt1, tak dobrou nocku a zítra držte pěšsti jdu do poradny.pa
9. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se pak ozvi jak rostete.dobrooouuuuu
9. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : to mate pravdu kazdy porod je jiny, doufam ze ho nebudu mit opet tak komplikovany ale dej se vule bozi ze, a na pokoji chci byt taky sama, ve zline su dve patra pro sestinedelky a pocet mist je 30 nas tam bylo 55 a nebyly postele, vozily je ze stacku a ja na pokoji byla s maminou co ji porad rvala mala a ta druha odstrikavala co pul hodiny s el. odsavackou, takze sem byla v takovem polospanku, rano naprosto vycerpana vic jak z porodu, takze chci byt sama, doufam ze na to budeme mit, a poporodni pece, to je proste jak se natrefi na lidi, sestrenka rodila tady v breclavi a nemohla to vynachvalit a 5 spoluzacek se malem zblaznilo kdyz z tama dojelo z porodnice co se tykalo porodu a pop. pece a moje zkusenosti tay nejsou ruzove,

dneska jsem se u nasich opet vazila takze zase pul kila dole takze uz mam pod 56 a to doslova zeru jako prase :grinning: jinak neksa je zase super den - opet dalsi pohyb teda kopanec jak od fotbalisty :grinning:
divali jste se dnes na zpravy na ty porody doma - to je podle meho nazoru naprosta nezodpovednost od tech zenskych, v dnesni dobe kdy je medicina pomalu na spickovy urovni, si ty kozy umanou a zadne komplikace asi neberou v uvahu, ja vim ze porod doma je asi neco lepsiho nez ve spitale, ale pro me je dulezita tak jistota ze tam jsou odbornici kdyby se neco delo, a to kdybych si postavila hlavu pri porodu tak dneska by anicka nejspis nezila, protoze by se udusila, nase mamka si taky klepala na celo a navic je to miminko ohrozene na zdravi, hruza stejne to pak svede na tu nemocnici co se o neho stara :frowning2:
9. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky,

koukám, že jste rozebítrali porodnice a porody...

v Jihlavské porodnici budou na začátku roku otevírat nové pokoje pro roidčky, takže už se taky těším :slight_smile:

jenže mi chybí co tam rodit, takže se musíme s MM příští týden pořádně snažit :dizzy_face:
10. srp 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko,nepruď s tím,že máš opět půl kila dole,když my ostatní tady nabíráme šíleným tempem nahoru :angry:
domácí porod je,podle mě,hazard jako kráááva. nehledě na to,že si doma zasviním vše od krve,tak nemám po ruce zkušenou porodní asistentku či lékaře a pak volat akutně,když se cosik smolí - no nevím,nevím. to si raděj dojedu do porodnice,kde je mizivá šance zanedbání péče o rodičku či novorozeně.
radisko-ty už máš pohyby??tak to u mě,velryby,to bude až tak před porodem.páč než se mimin přes ty špeky prokope....tak mu to dá zabrat
Ajo,neboj - mimin bude.jak říkal můj doktor z CAR - bojujte,mimino bude!
10. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek