• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ajachlapikova: díky moc, volala jsem o výsledky, Hcg vylezlo na 2390 tak musím hned ráno zase na ultrazvuk, protože to malé roste at je kde je a protože ho nevidí, vypadá to zle. Holky jestli ráno to malé na UZ najde, tak mu tam snad za ty nervy něco udělám :slight_smile: :grinning: Když se neozvu, jdu rovnou do nemocnice.Pa
2. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!Asi jsem to špatně napsala menzes mám právě dostat až kolem 8.6 tak marně doufám at hcg roste spolu s miminkem a aby už Ms nedošla!! :unamused: Krevní test mi dělala 22dc a mám to po 30dnech tajk asi tak nějak.Dnes jsem si dělala test a druhá byla zas o něco silnější ale pořád tomu nemůžu nějak uvěřit :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jsme na tom podobně, jsem dneska 5+2, tak doufám, že porosteme, jak máme.
:wink:
2. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký den, se dívám se nám to tady pěkně rozrůstává. Super.
2. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janinko držím všechny palce kočičko a pak se mi ozvi budeš li na to mít náladu:slight_smile:

Kačenko nebuj holka,bude to dobrý jak čárka sílí je to jasný:slight_smile:

Elvi tak to já jsem dnes 4+6 zítra přesně 5tt a jde na utz:slight_smile:se těším

Ili taky jsem ráda že se to tu rozrůstá a taky přeji pěkný den :wink:
2. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
lulu, koukám, založila jsi si nové téma :slight_smile:

aja, koukám že ty tu jsi taky :dizzy_face:

jana.z.uo, kolikátý DPO jsi byla na UTZ. Já jsem ta, o které mluvila aja... :wink: . Neboj, všechno dobře dopadne, člověk se nesmí vzdávat....

Jinak nevím jestli vám to pomůže, ale já měla 21 DPO HCG necelých 7000 (týden po vynechání) a v děloze gestační váček. Tedy píšu v minulém čase, váček tam mám stále a doufám, že už se tam hezky zakládá srdíčko :dizzy_face:
2. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.z.uo: budeme drzet vsechny palecky co mame!!!! Zitra na tebe budeme myslet aby tam bobik byl!!!

kacka20 : pokud carka sili,melo by to byt OK!!!

blondynka: to uz by mohlo jit srdicko pekne i videt za chvilicku!!!
2. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushka, uvidíme, snad ano :dizzy_face:
Jsem koukala, že nakonec čekáš dvojčátka, velká gratulace :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc moc vám děkuju za podporu, zítra dám vědět, jestli mě pustí domu :cry: .

blondynka: dnes jsem pravděpodobně 21.DPO, Hcg 2390 a v děloze nic ani gestační váček :cry:
hcg ale stoupá, proto mě děsí, před týdnem 203, v pátek 498 a dnes tohle, tak nevím, nevidím to růžově
2. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana.z.ou, jestli bylo vajíčko trošku pomalejší, tak ještě nemusí být nic vidět. Je alespoň vidět vysoká sliznice?
To HCG stoupá docela hezky, uvidíš, dobře to dopadne :wink:
2. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka 400-sliznice je pěkně narostlá, ale prostě pravidlo, že při hodnotách 1000-1500 musí být v děloze aspon něco vidět je pravda, i když příroda je mocná čarodějka, a pomalejší vajíčko by klidně mohlo být, po mně :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana, no ono také hodně záleží na kvalitě ultrazvuku.... No tělo občas podle medicínských tabulek nefunguje.... :wink:
Kdy jdeš na další ultrazvuk?
2. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, taky na tebe dneska myslím a držím palečky, pak nám dej vědět, jak jsi dopadla... Myslíme na tebe :wink:
3. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ani nevíte jak to vaše myslení na mě zabralo, představte si, že mrňousek je tam kde má být. Včera nic a dneska je tam!! :slight_smile: :slight_smile: Zázraky se dějí nejen o vánocích. Takže já jdu teď znova dělat album, protože jsem ho přesvědčená a nešťastná, že je to mimoděložní vymazala :grinning: . Ještě jednou díky za podporu.
3. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň vidíte, že tvrzení, že při Hcg nad 1000 musí být těhu někde vidět je pěkná blbost. :grinning:
3. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se že vám sem lezu. Jani chtěla jsem ti moc pogratulovat k potvrzenému těhotenství. Přečetla jsem si jaké jsi měla peripetie a byla jsem zvědavá co ti dneska doktor řekne.
Ted už si budeš užívat těhulkování
3. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani veliká gratulace, tak vidíš, že to dopadlo dobře... Tak už buď v klidu a hlavně veselá, miminko tě teď bude potřebovat vyrovnanou :slight_smile: :grinning:
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana, vidíš, já ti to říkala.... Hlavně nevím, kde jsi tohle tvrzení vzala, ale hlavně že je vše v pořádku :wink:
3. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blondynka400- hodně chodím na porodnice.cz a tam to píšou všichni doktoři a tvrdil mi to i ten můj :slight_smile: ,takže asi tak. Ale jak je vidět, člověk nesmí hned veřit všemu :grinning:
3. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jana, nesmíš hned všemu věřit, HCG je hrozně individuální veličina... Ale to už je jedno, hlavně že je vše v pořádku a mimi je tam kde má být :dizzy_face:
3. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, už bych to taky mohla vědět, je to moje 5. těhotenství :grinning: . Ale zas jsem krásný příklad toho, nenervovat se ze slabších čárek na testu a z toho, že z kraje fakt nemusí být všechno u všech stejné a že příroda si poradí. Spadl mi ze srdce oooooobrovský kámen. :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajachlapikova tak co dělala jsi ten testík? jak dopadl

jana.z.uo gratuluju že tam miminko je :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik, test jsem dělala včera ráno a čárka byla stejná jako v neděli (nedělní test mám v albu), tak zkusím asi dnes odpoledne, snad už zesílí :slight_smile:
Jak ty se cítíš??
3. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, kolikáty DPO jsi? Ona určitě zesílí, uvidíš :wink:

jana, krásně jsi to napsala, přesně tak... :sunglasses:
3. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja- neboj neboj, já jak byla na mrtvici, že to bude špatný, jsem si udělala v neděli ráno poslední testík a ta druhá čárka byla taková jalová :angry: a koukej co z toho je :grinning: :grinning: . Roste to jak má :slight_smile: .
3. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky za útěchu... Co já vím, jaký DPO jsem, když ani nevím, kdy se nám zadařilo??? :sweat_smile: MS měla být v neděli a dnes je teprve středa, takže se uklidňuju tím, že to už brzy vidět bude :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, tak to bude tak kolem 17 DPO, to je ještě brzy, určitě zesílí :dizzy_face: . Budeš dnes testovat?
3. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to nevydržím a zkusím, co bude lepší - dnes odpoledne nebo zítra ráno nebo až zítra odpoledne?? :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja, já si myslím, že si ho klidně můžeš udělat dnes... Čárečka by už měla být silnější než ta nedělní...
3. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky blondýnko, vyzkouším a dám vám sem fotečku, abyste to posoudili :wink:
3. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek