Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta🙂asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách🙂
jana.z.uo
2. čer 2009
ajachlapikova: díky moc, volala jsem o výsledky, Hcg vylezlo na 2390 tak musím hned ráno zase na ultrazvuk, protože to malé roste at je kde je a protože ho nevidí, vypadá to zle. Holky jestli ráno to malé na UZ najde, tak mu tam snad za ty nervy něco udělám 🙂 😃 Když se neozvu, jdu rovnou do nemocnice.Pa
kacka20
2. čer 2009
Ahojky holky!!!Asi jsem to špatně napsala menzes mám právě dostat až kolem 8.6 tak marně doufám at hcg roste spolu s miminkem a aby už Ms nedošla!! :-| Krevní test mi dělala 22dc a mám to po 30dnech tajk asi tak nějak.Dnes jsem si dělala test a druhá byla zas o něco silnější ale pořád tomu nemůžu nějak uvěřit :-N
elvira
2. čer 2009
Ahojky,

jsme na tom podobně, jsem dneska 5+2, tak doufám, že porosteme, jak máme.
😉
ili5
2. čer 2009
Přeji hezký den, se dívám se nám to tady pěkně rozrůstává. Super.
lulunkaautor
2. čer 2009
Janinko držím všechny palce kočičko a pak se mi ozvi budeš li na to mít náladu🙂

Kačenko nebuj holka,bude to dobrý jak čárka sílí je to jasný🙂

Elvi tak to já jsem dnes 4+6 zítra přesně 5tt a jde na utz🙂se těším

Ili taky jsem ráda že se to tu rozrůstá a taky přeji pěkný den 😉
blondynka400
2. čer 2009
Ahoj holky,
lulu, koukám, založila jsi si nové téma 🙂

aja, koukám že ty tu jsi taky x-)

jana.z.uo, kolikátý DPO jsi byla na UTZ. Já jsem ta, o které mluvila aja... 😉 . Neboj, všechno dobře dopadne, člověk se nesmí vzdávat....

Jinak nevím jestli vám to pomůže, ale já měla 21 DPO HCG necelých 7000 (týden po vynechání) a v děloze gestační váček. Tedy píšu v minulém čase, váček tam mám stále a doufám, že už se tam hezky zakládá srdíčko x-)
ywushka
2. čer 2009
jana.z.uo: budeme drzet vsechny palecky co mame!!!! Zitra na tebe budeme myslet aby tam bobik byl!!!

kacka20 : pokud carka sili,melo by to byt OK!!!

blondynka: to uz by mohlo jit srdicko pekne i videt za chvilicku!!!
blondynka400
2. čer 2009
ywushka, uvidíme, snad ano x-)
Jsem koukala, že nakonec čekáš dvojčátka, velká gratulace 🙂
jana.z.uo
2. čer 2009
Holky moc moc vám děkuju za podporu, zítra dám vědět, jestli mě pustí domu 😢 .

blondynka: dnes jsem pravděpodobně 21.DPO, Hcg 2390 a v děloze nic ani gestační váček 😢
hcg ale stoupá, proto mě děsí, před týdnem 203, v pátek 498 a dnes tohle, tak nevím, nevidím to růžově
blondynka400
2. čer 2009
jana.z.ou, jestli bylo vajíčko trošku pomalejší, tak ještě nemusí být nic vidět. Je alespoň vidět vysoká sliznice?
To HCG stoupá docela hezky, uvidíš, dobře to dopadne 😉
jana.z.uo
2. čer 2009
blondynka 400-sliznice je pěkně narostlá, ale prostě pravidlo, že při hodnotách 1000-1500 musí být v děloze aspon něco vidět je pravda, i když příroda je mocná čarodějka, a pomalejší vajíčko by klidně mohlo být, po mně 😃 😃 😃
blondynka400
2. čer 2009
jana, no ono také hodně záleží na kvalitě ultrazvuku.... No tělo občas podle medicínských tabulek nefunguje.... 😉
Kdy jdeš na další ultrazvuk?
ajachlapikova
3. čer 2009
Jani, taky na tebe dneska myslím a držím palečky, pak nám dej vědět, jak jsi dopadla... Myslíme na tebe 😉
jana.z.uo
3. čer 2009
Ahoj holky, ani nevíte jak to vaše myslení na mě zabralo, představte si, že mrňousek je tam kde má být. Včera nic a dneska je tam!! 🙂 🙂 Zázraky se dějí nejen o vánocích. Takže já jdu teď znova dělat album, protože jsem ho přesvědčená a nešťastná, že je to mimoděložní vymazala 😃 . Ještě jednou díky za podporu.
jana.z.uo
3. čer 2009
Aspoň vidíte, že tvrzení, že při Hcg nad 1000 musí být těhu někde vidět je pěkná blbost. 😃
andrissek
3. čer 2009
Omlouvám se že vám sem lezu. Jani chtěla jsem ti moc pogratulovat k potvrzenému těhotenství. Přečetla jsem si jaké jsi měla peripetie a byla jsem zvědavá co ti dneska doktor řekne.
Ted už si budeš užívat těhulkování
ajachlapikova
3. čer 2009
Jani veliká gratulace, tak vidíš, že to dopadlo dobře... Tak už buď v klidu a hlavně veselá, miminko tě teď bude potřebovat vyrovnanou 🙂 😃
blondynka400
3. čer 2009
jana, vidíš, já ti to říkala.... Hlavně nevím, kde jsi tohle tvrzení vzala, ale hlavně že je vše v pořádku 😉
jana.z.uo
3. čer 2009
blondynka400- hodně chodím na porodnice.cz a tam to píšou všichni doktoři a tvrdil mi to i ten můj 🙂 ,takže asi tak. Ale jak je vidět, člověk nesmí hned veřit všemu 😃
blondynka400
3. čer 2009
jana, nesmíš hned všemu věřit, HCG je hrozně individuální veličina... Ale to už je jedno, hlavně že je vše v pořádku a mimi je tam kde má být x-)
jana.z.uo
3. čer 2009
No jo, už bych to taky mohla vědět, je to moje 5. těhotenství 😃 . Ale zas jsem krásný příklad toho, nenervovat se ze slabších čárek na testu a z toho, že z kraje fakt nemusí být všechno u všech stejné a že příroda si poradí. Spadl mi ze srdce oooooobrovský kámen. 🙂
smardik
3. čer 2009
ajachlapikova tak co dělala jsi ten testík? jak dopadl

jana.z.uo gratuluju že tam miminko je 🙂
ajachlapikova
3. čer 2009
Smardik, test jsem dělala včera ráno a čárka byla stejná jako v neděli (nedělní test mám v albu), tak zkusím asi dnes odpoledne, snad už zesílí 🙂
Jak ty se cítíš??
blondynka400
3. čer 2009
aja, kolikáty DPO jsi? Ona určitě zesílí, uvidíš 😉

jana, krásně jsi to napsala, přesně tak... 😎
jana.z.uo
3. čer 2009
aja- neboj neboj, já jak byla na mrtvici, že to bude špatný, jsem si udělala v neděli ráno poslední testík a ta druhá čárka byla taková jalová ]-( a koukej co z toho je 😃 😃 . Roste to jak má 🙂 .
ajachlapikova
3. čer 2009
Jani díky za útěchu... Co já vím, jaký DPO jsem, když ani nevím, kdy se nám zadařilo??? :-N MS měla být v neděli a dnes je teprve středa, takže se uklidňuju tím, že to už brzy vidět bude 🙂
blondynka400
3. čer 2009
aja, tak to bude tak kolem 17 DPO, to je ještě brzy, určitě zesílí x-) . Budeš dnes testovat?
ajachlapikova
3. čer 2009
Asi to nevydržím a zkusím, co bude lepší - dnes odpoledne nebo zítra ráno nebo až zítra odpoledne?? 🙂
blondynka400
3. čer 2009
aja, já si myslím, že si ho klidně můžeš udělat dnes... Čárečka by už měla být silnější než ta nedělní...
ajachlapikova
3. čer 2009
díky blondýnko, vyzkouším a dám vám sem fotečku, abyste to posoudili 😉

Začni psát odpověď...

Odešli