Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta🙂asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách🙂
seb
25. srp 2009
ahoj holky,
teddyna: neeee, já nemám pohyby ještě néé, jen sem měla bouli na břichu ke straně položenou, takže se nemáš proč znepokojovat 😉
seb
25. srp 2009
radiska: to je hrozný s tím Downem, teď to čtu 😞 , to ti řekli jen na základě tripple testů nebo už ti dělali ten UZ ve II.trimestru ? vždyt by to měli zkombinovat a ne říct výsledek jen z krve ne ? 😞 Ten odběr plodovky je stopro jistota, já bych na něj asi šla radši, jinak znám z vyprávění, že i když někomu řekli, že bude mít určitě downa, tak nakonec se narodilo zdravé mimi ! tak držím palce ! |-|
seb
25. srp 2009
ili: ty jdeš na ten screening ve 2. trimestru až 14. 9. ? a ted jsi už v 19tt ? nechodí se na to ve 20 tt ? =-)
holky , jak to tady čtu, tak se dost bojím, co mi z těch triplů vyjde 😞 já na ně jdu začátkem září.
radiska
25. srp 2009
seb : to se chodi po ukoncenem 20. tydnu takze jak se to objedna u dr. tak to tak je, taky du az ve 22. takze uz se ani nicemu nedivim
teddyna
25. srp 2009
čaute holky.Radisko,to je mi líto,že vám to vyšlo pozitivní.ale jak píše Ili - ve 20tt se to poozná na ultrazvuku a pak se dá udělat potrat z genetické indikace.pokud si to teda nerozmyslíš a nezajdeš na odběr plodové vody.mě doktor říct,že mám pozitivní test,tak ani nepřemýšlím a na odběr plod.vody jdu,protože bych doma nemohla mít postižené dítko.a pokud bych věděla,že se narodí postižené,tak bych si ho nenechala - vidím to v ústavech,v nemocnici kde pracuju,u známých jak to vypadá...hrůza.nemohla bych prostě.můžete mě třeba odsoudit,ale prostě bych si postižené dítko nenechala.
prava.barbie:taky jsem měla takovej hapr s tlakem - před 14ti dny.teda já jsem dojela jen k obvodní gyndr a taky mi řekla,že je to z tlaku.že to těhulím dělá takový skoky s tlakem.někdo má tlak vysokej,někdo nízkej.zatím jsem teda asi ten druhej případ.no,uvidím,co mi řekne teď ve 20tt.jdu 7.9. na poradnu.
mes
25. srp 2009
Radis - to mě mrzí z těmi výsledky, ale fakt jak píšou holky...triply se často pletou 😉

Já byla dnes na utrazvuku a byl opět úžasnej...Nejdřív mi ho pan doktor nechtěl ani dělat - protože čekal, že dnes už bude mít nový přístroj (ulz) nějakou novou mašinu, ale ona mu nepřišla - až dneska odpoledne možná a než to nainstalujou...takže si nebyl jistý jestli na tom starym uvidíme pohlaví...ale nakonec jsem ho přemluvila...a ....
asi čekáme chlapečkáááááá - sice jen na 70% - prý by si ještě netroufl hádat (malej seděl v tureckym sedu - má tam málo místa (málo plodovky) tak se moc nemůže hýbat - chudinka má bradičku uplně na bříšku...)..Manža byl trošku zklamaný protože čekal, že mu to doktor řekne skoro na 100 % - nejlépe, že uvidí šulínka a kouličky...a ono prd...moc toho fakt vidět nebylo...

Tak zase za měsíc

Jinak jsem si řekla o dietu - tak jsem dostala celý elaborát na cukrovkářskou dietu...tak se pokusím podle toho řídit...prý už přibírat nemám..a cvičit... :-S
teddyna
25. srp 2009
mes a proč sis řekla o dietu?přibrala jsi už hodně?? já mám trauma z těch mých 6 kilo,co jsem už nabrala.
ili5
25. srp 2009
Ahojky, já jdu ve 21 tt na UZ. Seb, to se kombinuje Krev + UZ, já měla krev pozitivní, ale na UZ vypadalo vše v normě, perfektos. A říkal, že i ta plodovka je jen 98% pravdivá, že nic není stoprocentní, takže to vyjde na stejno když Uz ve 20 tt je taky 98% úspěšnost.
Dnes jsem 18+0 dle Ol, podle mého gyn 17+4.
teddy, to by muselo jít na plodovku 90% žen kterým to nesprávně výjde pozitivnéí, spíše to vědět, tak už bych si nenechala v 1 trim. dělat tripltest, zbytečný!!§ Jinak taky jdu do poradny 7.9. budu přesně 20 tt, teda podle Uz Ol.
Moji švagrovce tvrdili pokaždé že bude mít kluka a nakoupila vše modré a bya to holka. A kámošce taky, pokaždé kluk, i jim pytlíka ukázal a mají holku. 😃 Tak se utěšuji, že se u mne zpletli a bude to ještě holčina, ale já viděla ten pytlík zžřetelně, nebo ho otočil a přímo roztažené nožky a uprostřed ten vak :-|
mes
25. srp 2009
Ili - a ty bys raději holčičku?? Vždyť kluci jsou přece boží!! Daleko mazlivější 😉 My tedy na utz nic moc neviděli...ale mám pocit, že jsem tam toho šuldu také zahlédla i s kouličkama 😉

Teddy - už jsem psala - mám nahoře skoro 10 kilo...jde mi to nahoru úplně nezadržitelně 😞
teddyna
25. srp 2009
mes,promiň - asii jsem přehlídla.mám tady na návštěvě mamku a ta mi řekla,že u první sestry přibrala 28kg - tož tohle já přibrat,tak mě nohy neunesou.no jo,ale když mám furt hlad.
Ilčo,tak to jsme stejně,když budeš 7.9 přesně 20tt.já budu (dle ms)20+5 - ale ono je to stejně jedno,hlavně,když je mimčo v pořádku. a jak píšeš - já ten vak s pindíkem mezi nožkama taky viděla zřetelně.no,tak doufám,že se mudra nesekla a nebylo to cosik jinýho😕)))))
mes
25. srp 2009
Teddy - a ty chceš chlapečka?? Ne??
mes
25. srp 2009
My toho moc neviděli...malej tam měl nohy a pupeční šňůru a byl prdelkou dozadu...dokťa do něho dlouho šťouchal než ho natočil 😃
mes
25. srp 2009
Tak vedeme diskuzi o jménech...
Zatím jsou v akci:

Jiří (manža), Ondřej (já) - favoriti
Obousměrné - Šimon, Matouš, Hynek, Richard

Co vy - máte vymyšleno definitivně???
ili5
25. srp 2009
J8 bych holku, už mám jednu a je to paráda, kluk jak povyroste je furt venku, pak moc k mámě ve stáří nepřilne, zato holka i zůstane věrná celý život a stáhne ssebou i chlapa. Kluka musíš vést od mala k nějakénu sportu, aby z něho nevyrost bung u počítače, nebo se nechytl party.... Co ale nadělám, tak to bude kluk, snad si zvyknu a nebude to takové na pytel.
Jména zatím se mi líbí Patrik, by měl iniciály PP, nebo Samuel, I Ondrášek je hezké. Na holku Lili, Eliška.
mes
25. srp 2009
Illi - to je všechno hodně o výchově a o povaze - podívej, manžu se snažili dávat na fotbal a všude plakal, že chce k mamince - nakonec je z něj programátor stejně 😃 😃 A jeho rodiče navštěvujeme pořád a máme super vztah - je to hodně o lidech a o vztazích v rodině... A pak znám hodně rodin, kdy holka vezme kramle, odstěhuje se za manželem do španělska, Anglie, Ameriky a rodina je vidí jednou za rok... Uvidíš, že pokud máš tak super dceru, budeš mít stejně super syna 😉
mes
25. srp 2009
Samuela má kamarádka a nelíbí se mi, že mu říkají Samíku - to mi přijde jak na psa :-| Totéž Max :-| - Patrik je moc hezké x-) Ondráška nekomentuji...to je mé oblíbené jméno x-)
teddyna
25. srp 2009
teda holky,to jste v předstihu.to já miminku říkám "ferda".jinak nic vymyšlený nemáme. ale jo,chlapečka jsme chtěli - hlavně manžel samozřejmě.ti chlapi jsou děsní,mají pocit,že pokračuje rod nebo co 😃
ili5
25. srp 2009
mes, to máš pravdu, hlavně myslím geny budou pracovat. Aspoň si v životě vyskouším i něco jiného klučinu nemám, ak můžu pak porovnávat. Ondráška taky jednoho malého znám a je to hezké jméno. Tak zvažuji.
Mám tady vzorník barev, musím nehcat vymalovat obyvák a dětský pokoj,, už jsem nějakou tu barvičku vybrala, ale nevím kolik si malíř vezme, tak jak zítra zjistím cenu, tak si to asi vymaluji sama 😃
mes
25. srp 2009
Teddy - já nad jmény přemýšlím furt - Holka by byla jasná (a proto máme kluka 😃 ) - to by byla Sofie...A kluk bude Ondřej...ale pššššt...manža ještě není připraven na tento fakt 😃 😃 😃

Já v dětském udělám asi nějaké barevné proužky...ještě uvidím...Ložnice bude tyrkysová - nad postýlkou...štvou mě v Ikee - všechny dětské lampičky jsou takové...ehm...holčičí ]-(

Teddy - manža je Jiří a syna by chtěl taky Jiřího...to je extrém 😃 Přitom jak to vidím v okolí - tak chlapi chtějí syny a milujou pak holčičky 😃 😃 😃
mes
25. srp 2009
Jdu do vany - koukejte sem chodit častěji - nemám s kým probírat záležitosti čtvrtého a pátého měsíce 😃 😃
radiska
25. srp 2009
my na ten utz deme az 23. zari to budu 22. tyden a jmena vybrane mame pouze pro holku Amálku, tu sme chteli poprve a mame Anicku, jeste se mi moc libi Jullinka - ale Julie Jurigova je prej hrozne, a kluka chci Filipka, nebo TOmaska a manza si trva na Honzikovi, ale ot by byl u nas v rodine uz 7. coz je strasne, a taky bysme radej holku uz jednu mame a je to super

mes - to je fakt ja sem lezela v porodnici tak tam byli tri Maxmiliani a tri Ferdinandi , coz je fakt desne do teto doby a dve Kornelie - to me dorazilo
o
mes
25. srp 2009
Kornélie...Ferdinand...bože ti rodiče nemají rozum...cha chááááá 😃 😃 😃
Radis - se vsázím, že budeš mít kluka 😃 😃
mes
25. srp 2009
Radis - jak dlouho jsi nebyla na kontrole?? - Ty teď někdy nejdeš???
teddyna
25. srp 2009
Kornélie?,ježíš,to je mazec. to já zase viděla samou Miu a Henrietu.jenže je problém ten,že k takový exotickýmu jménu mají ty děti třeba běžné příjmení -chudááci. Mes - u nás je manžel taky Jiří a malého Jiříka bych chtěla já - tak snad to projde,uvidíme. no a ty záležitosti 4+5 měsíc - to tu jsme snad všechny,ne? tož budem postupně plašit s nějakýma novinkama.my budem mít pokojíček žlutej a nalepím bordury.koukala jsem ve Scontu a je dost výběr těch bordur - deset metrů toho ale stojí 265 Kč,což teda není nic moc levnýho.na tom vydělávaj kde můžou,potfory!
mes
25. srp 2009
Jsem teď ležela ve vaně a přemýšlela, jestli vůbec dokážu být máma...na mě padl takový divný strach...až jsem se celá oklepala...najednou jsem měla pocit, že jsem sama dítě...ve třiceti...divný co?
radiska
25. srp 2009
mes : na ko sem byla ted ve stredu pred 14 dny, a jdu az 7. zari, a ty strachy ze to nezvladnes ma snad kazdy, protoze mame kazda sposutu kamaradek a kazde dite je jine a kdyz neo u nich vidis, tak si tak v duchu rikas, ze bys to treba udelala jinak a tak, ale neboj zvladla jsem to ja a to je mi 22 a druhy dite na ceste, proc by si to nezvladla ty, jestli mas oporu v manzelovi tak mas vlasne vyhrano

ja doufam ze nez se to male narodi tak uz snad budeme ve vetsim byte, sme tu jak sardinky 😃 a taky si myslim ze to bude kluk, ale tak tajne doufam ze to bude holka 😃
mes
25. srp 2009
Radis - děkuju - tobě je 22?! Páni - to já proháněla chlapi někde na diskotéce a dítě...vdavky...cokoliv mi bylo na hony vzdálené...
Manža je úžasný...ale třeba borčus nevidí..musím na něj upozornit, pak pomůže...Tak snad bude oporou...jinak je to miláček můj už moooc let x-)
radiska
25. srp 2009
mes: me nikdy diskoteky moc nevnadily, byla jsem na dvou a dost me to znechutilo, no ja bych se ani nevdavala ale tak se nejak podarilo mimcco a je to , s manzelem jsme ted v zari uz 5 let spolu x-) no nic du spat nebo to rano zase bude vypadat
ili5
26. srp 2009
Ahoj kočky, no já jméno po muži v žádném případě nechci. Není nejdorší, ale už jsemho vyhodila z bytu, tak by nechci aby se to jmenovalo po něm. Každý je osobnost, tak ¨by měl mít své jméno a ne po někom, prostě něco svého. Dnes tu byl další malíř, nabídl mi vymalování za 2 000, tak dnes ještě s jedním a pak uvidím. Ale byl starý a nevím no. Mám globtele nastříkané, tak to chci jen nahodit barvu v děckém oranžovou, strop žlutý a on na mě ať si dám borduru. No já na něj hledím a říkám to jsme měli na baráku u našich v pokoji před 5 lety, však mám globtele na stěně a na to borduru??? Však by to bylo jak pěst na oko, tak nevím, je levný, ale konečná práce jak bude vypadat?. A chci dookola lišty u stropu a on,že to ještě nedělal a že by musel zavolat bráchovi, aby to nezkazil. Tak tak asi 😃 :-x
Jinak mám známou Kornelii, je cikánka, asi 150 kg, černá jak bota a takové jméno 😃 . Říkáme ji Neli, tak to už je lepší.
Patrik, ale ten Ondra mě taky furt vrrtá hlavou, tak nevím co vyberu ještě.
teddyna
26. srp 2009
Ili,tak teď nechápu - vyhodila jsi malíře nebo manžela? nám taky dneska dorazí malíř na tu chodbu.dělal nám už obývák - škrábání zdí,stropu,sádrování,tmelení,strop na bílo,stěny dvojbarevno- sakumpikum za 4 dny hotovo za 1200 Kč

Začni psát odpověď...

Odešli