• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahoj holky,
teddyna: neeee, já nemám pohyby ještě néé, jen sem měla bouli na břichu ke straně položenou, takže se nemáš proč znepokojovat :wink:
25. srp 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska: to je hrozný s tím Downem, teď to čtu :frowning2: , to ti řekli jen na základě tripple testů nebo už ti dělali ten UZ ve II.trimestru ? vždyt by to měli zkombinovat a ne říct výsledek jen z krve ne ? :frowning2: Ten odběr plodovky je stopro jistota, já bych na něj asi šla radši, jinak znám z vyprávění, že i když někomu řekli, že bude mít určitě downa, tak nakonec se narodilo zdravé mimi ! tak držím palce ! :pensive:
25. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: ty jdeš na ten screening ve 2. trimestru až 14. 9. ? a ted jsi už v 19tt ? nechodí se na to ve 20 tt ? :confused:
holky , jak to tady čtu, tak se dost bojím, co mi z těch triplů vyjde :( já na ně jdu začátkem září.
25. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : to se chodi po ukoncenem 20. tydnu takze jak se to objedna u dr. tak to tak je, taky du az ve 22. takze uz se ani nicemu nedivim
25. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky.Radisko,to je mi líto,že vám to vyšlo pozitivní.ale jak píše Ili - ve 20tt se to poozná na ultrazvuku a pak se dá udělat potrat z genetické indikace.pokud si to teda nerozmyslíš a nezajdeš na odběr plodové vody.mě doktor říct,že mám pozitivní test,tak ani nepřemýšlím a na odběr plod.vody jdu,protože bych doma nemohla mít postižené dítko.a pokud bych věděla,že se narodí postižené,tak bych si ho nenechala - vidím to v ústavech,v nemocnici kde pracuju,u známých jak to vypadá...hrůza.nemohla bych prostě.můžete mě třeba odsoudit,ale prostě bych si postižené dítko nenechala.
prava.barbie:taky jsem měla takovej hapr s tlakem - před 14ti dny.teda já jsem dojela jen k obvodní gyndr a taky mi řekla,že je to z tlaku.že to těhulím dělá takový skoky s tlakem.někdo má tlak vysokej,někdo nízkej.zatím jsem teda asi ten druhej případ.no,uvidím,co mi řekne teď ve 20tt.jdu 7.9. na poradnu.
25. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - to mě mrzí z těmi výsledky, ale fakt jak píšou holky...triply se často pletou :wink:

Já byla dnes na utrazvuku a byl opět úžasnej...Nejdřív mi ho pan doktor nechtěl ani dělat - protože čekal, že dnes už bude mít nový přístroj (ulz) nějakou novou mašinu, ale ona mu nepřišla - až dneska odpoledne možná a než to nainstalujou...takže si nebyl jistý jestli na tom starym uvidíme pohlaví...ale nakonec jsem ho přemluvila...a ....
asi čekáme chlapečkáááááá - sice jen na 70% - prý by si ještě netroufl hádat (malej seděl v tureckym sedu - má tam málo místa (málo plodovky) tak se moc nemůže hýbat - chudinka má bradičku uplně na bříšku...)..Manža byl trošku zklamaný protože čekal, že mu to doktor řekne skoro na 100 % - nejlépe, že uvidí šulínka a kouličky...a ono prd...moc toho fakt vidět nebylo...

Tak zase za měsíc

Jinak jsem si řekla o dietu - tak jsem dostala celý elaborát na cukrovkářskou dietu...tak se pokusím podle toho řídit...prý už přibírat nemám..a cvičit... :confounded:
25. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes a proč sis řekla o dietu?přibrala jsi už hodně?? já mám trauma z těch mých 6 kilo,co jsem už nabrala.
25. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jdu ve 21 tt na UZ. Seb, to se kombinuje Krev + UZ, já měla krev pozitivní, ale na UZ vypadalo vše v normě, perfektos. A říkal, že i ta plodovka je jen 98% pravdivá, že nic není stoprocentní, takže to vyjde na stejno když Uz ve 20 tt je taky 98% úspěšnost.
Dnes jsem 18+0 dle Ol, podle mého gyn 17+4.
teddy, to by muselo jít na plodovku 90% žen kterým to nesprávně výjde pozitivnéí, spíše to vědět, tak už bych si nenechala v 1 trim. dělat tripltest, zbytečný!!§ Jinak taky jdu do poradny 7.9. budu přesně 20 tt, teda podle Uz Ol.
Moji švagrovce tvrdili pokaždé že bude mít kluka a nakoupila vše modré a bya to holka. A kámošce taky, pokaždé kluk, i jim pytlíka ukázal a mají holku. :grinning: Tak se utěšuji, že se u mne zpletli a bude to ještě holčina, ale já viděla ten pytlík zžřetelně, nebo ho otočil a přímo roztažené nožky a uprostřed ten vak :unamused:
25. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - a ty bys raději holčičku?? Vždyť kluci jsou přece boží!! Daleko mazlivější :wink: My tedy na utz nic moc neviděli...ale mám pocit, že jsem tam toho šuldu také zahlédla i s kouličkama :wink:

Teddy - už jsem psala - mám nahoře skoro 10 kilo...jde mi to nahoru úplně nezadržitelně :frowning2:
25. srp 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,promiň - asii jsem přehlídla.mám tady na návštěvě mamku a ta mi řekla,že u první sestry přibrala 28kg - tož tohle já přibrat,tak mě nohy neunesou.no jo,ale když mám furt hlad.
Ilčo,tak to jsme stejně,když budeš 7.9 přesně 20tt.já budu (dle ms)20+5 - ale ono je to stejně jedno,hlavně,když je mimčo v pořádku. a jak píšeš - já ten vak s pindíkem mezi nožkama taky viděla zřetelně.no,tak doufám,že se mudra nesekla a nebylo to cosik jinýho:fearful:)))))
25. srp 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - a ty chceš chlapečka?? Ne??
25. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My toho moc neviděli...malej tam měl nohy a pupeční šňůru a byl prdelkou dozadu...dokťa do něho dlouho šťouchal než ho natočil :grinning:
25. srp 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vedeme diskuzi o jménech...
Zatím jsou v akci:

Jiří (manža), Ondřej (já) - favoriti
Obousměrné - Šimon, Matouš, Hynek, Richard

Co vy - máte vymyšleno definitivně???
25. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 bych holku, už mám jednu a je to paráda, kluk jak povyroste je furt venku, pak moc k mámě ve stáří nepřilne, zato holka i zůstane věrná celý život a stáhne ssebou i chlapa. Kluka musíš vést od mala k nějakénu sportu, aby z něho nevyrost bung u počítače, nebo se nechytl party.... Co ale nadělám, tak to bude kluk, snad si zvyknu a nebude to takové na pytel.
Jména zatím se mi líbí Patrik, by měl iniciály PP, nebo Samuel, I Ondrášek je hezké. Na holku Lili, Eliška.
25. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - to je všechno hodně o výchově a o povaze - podívej, manžu se snažili dávat na fotbal a všude plakal, že chce k mamince - nakonec je z něj programátor stejně :grinning: :grinning: A jeho rodiče navštěvujeme pořád a máme super vztah - je to hodně o lidech a o vztazích v rodině... A pak znám hodně rodin, kdy holka vezme kramle, odstěhuje se za manželem do španělska, Anglie, Ameriky a rodina je vidí jednou za rok... Uvidíš, že pokud máš tak super dceru, budeš mít stejně super syna :wink:
25. srp 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samuela má kamarádka a nelíbí se mi, že mu říkají Samíku - to mi přijde jak na psa :unamused: Totéž Max :unamused: - Patrik je moc hezké :dizzy_face: Ondráška nekomentuji...to je mé oblíbené jméno :dizzy_face:
25. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,to jste v předstihu.to já miminku říkám "ferda".jinak nic vymyšlený nemáme. ale jo,chlapečka jsme chtěli - hlavně manžel samozřejmě.ti chlapi jsou děsní,mají pocit,že pokračuje rod nebo co :grinning:
25. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, to máš pravdu, hlavně myslím geny budou pracovat. Aspoň si v životě vyskouším i něco jiného klučinu nemám, ak můžu pak porovnávat. Ondráška taky jednoho malého znám a je to hezké jméno. Tak zvažuji.
Mám tady vzorník barev, musím nehcat vymalovat obyvák a dětský pokoj,, už jsem nějakou tu barvičku vybrala, ale nevím kolik si malíř vezme, tak jak zítra zjistím cenu, tak si to asi vymaluji sama :grinning:
25. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - já nad jmény přemýšlím furt - Holka by byla jasná (a proto máme kluka :grinning: ) - to by byla Sofie...A kluk bude Ondřej...ale pššššt...manža ještě není připraven na tento fakt :grinning: :grinning: :grinning:

Já v dětském udělám asi nějaké barevné proužky...ještě uvidím...Ložnice bude tyrkysová - nad postýlkou...štvou mě v Ikee - všechny dětské lampičky jsou takové...ehm...holčičí :angry:

Teddy - manža je Jiří a syna by chtěl taky Jiřího...to je extrém :grinning: Přitom jak to vidím v okolí - tak chlapi chtějí syny a milujou pak holčičky :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do vany - koukejte sem chodit častěji - nemám s kým probírat záležitosti čtvrtého a pátého měsíce :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na ten utz deme az 23. zari to budu 22. tyden a jmena vybrane mame pouze pro holku Amálku, tu sme chteli poprve a mame Anicku, jeste se mi moc libi Jullinka - ale Julie Jurigova je prej hrozne, a kluka chci Filipka, nebo TOmaska a manza si trva na Honzikovi, ale ot by byl u nas v rodine uz 7. coz je strasne, a taky bysme radej holku uz jednu mame a je to super

mes - to je fakt ja sem lezela v porodnici tak tam byli tri Maxmiliani a tri Ferdinandi , coz je fakt desne do teto doby a dve Kornelie - to me dorazilo
o
25. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kornélie...Ferdinand...bože ti rodiče nemají rozum...cha chááááá :grinning: :grinning: :grinning:
Radis - se vsázím, že budeš mít kluka :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - jak dlouho jsi nebyla na kontrole?? - Ty teď někdy nejdeš???
25. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kornélie?,ježíš,to je mazec. to já zase viděla samou Miu a Henrietu.jenže je problém ten,že k takový exotickýmu jménu mají ty děti třeba běžné příjmení -chudááci. Mes - u nás je manžel taky Jiří a malého Jiříka bych chtěla já - tak snad to projde,uvidíme. no a ty záležitosti 4+5 měsíc - to tu jsme snad všechny,ne? tož budem postupně plašit s nějakýma novinkama.my budem mít pokojíček žlutej a nalepím bordury.koukala jsem ve Scontu a je dost výběr těch bordur - deset metrů toho ale stojí 265 Kč,což teda není nic moc levnýho.na tom vydělávaj kde můžou,potfory!
25. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem teď ležela ve vaně a přemýšlela, jestli vůbec dokážu být máma...na mě padl takový divný strach...až jsem se celá oklepala...najednou jsem měla pocit, že jsem sama dítě...ve třiceti...divný co?
25. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : na ko sem byla ted ve stredu pred 14 dny, a jdu az 7. zari, a ty strachy ze to nezvladnes ma snad kazdy, protoze mame kazda sposutu kamaradek a kazde dite je jine a kdyz neo u nich vidis, tak si tak v duchu rikas, ze bys to treba udelala jinak a tak, ale neboj zvladla jsem to ja a to je mi 22 a druhy dite na ceste, proc by si to nezvladla ty, jestli mas oporu v manzelovi tak mas vlasne vyhrano

ja doufam ze nez se to male narodi tak uz snad budeme ve vetsim byte, sme tu jak sardinky :grinning: a taky si myslim ze to bude kluk, ale tak tajne doufam ze to bude holka :grinning:
25. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - děkuju - tobě je 22?! Páni - to já proháněla chlapi někde na diskotéce a dítě...vdavky...cokoliv mi bylo na hony vzdálené...
Manža je úžasný...ale třeba borčus nevidí..musím na něj upozornit, pak pomůže...Tak snad bude oporou...jinak je to miláček můj už moooc let :dizzy_face:
25. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: me nikdy diskoteky moc nevnadily, byla jsem na dvou a dost me to znechutilo, no ja bych se ani nevdavala ale tak se nejak podarilo mimcco a je to , s manzelem jsme ted v zari uz 5 let spolu :dizzy_face: no nic du spat nebo to rano zase bude vypadat
25. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, no já jméno po muži v žádném případě nechci. Není nejdorší, ale už jsemho vyhodila z bytu, tak by nechci aby se to jmenovalo po něm. Každý je osobnost, tak ¨by měl mít své jméno a ne po někom, prostě něco svého. Dnes tu byl další malíř, nabídl mi vymalování za 2 000, tak dnes ještě s jedním a pak uvidím. Ale byl starý a nevím no. Mám globtele nastříkané, tak to chci jen nahodit barvu v děckém oranžovou, strop žlutý a on na mě ať si dám borduru. No já na něj hledím a říkám to jsme měli na baráku u našich v pokoji před 5 lety, však mám globtele na stěně a na to borduru??? Však by to bylo jak pěst na oko, tak nevím, je levný, ale konečná práce jak bude vypadat?. A chci dookola lišty u stropu a on,že to ještě nedělal a že by musel zavolat bráchovi, aby to nezkazil. Tak tak asi :grinning: :zipper_mouth:
Jinak mám známou Kornelii, je cikánka, asi 150 kg, černá jak bota a takové jméno :grinning: . Říkáme ji Neli, tak to už je lepší.
Patrik, ale ten Ondra mě taky furt vrrtá hlavou, tak nevím co vyberu ještě.
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,tak teď nechápu - vyhodila jsi malíře nebo manžela? nám taky dneska dorazí malíř na tu chodbu.dělal nám už obývák - škrábání zdí,stropu,sádrování,tmelení,strop na bílo,stěny dvojbarevno- sakumpikum za 4 dny hotovo za 1200 Kč
26. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek