• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahoj, chlapa přece.
Dnes jsem šla k tomu druhému malíři-profíkovi vrátit vzorky barev a ukázala na barvy a ptala na cenu, tak že je to přez mou švagrovku, ak říkal, že si veme jen 2 000. Takže taky tak jak en babrok :grinning:
Tak je to super, musí mi totiž dodělat kolem zásuvek globtel, ty prskance a kolem oken taky, nebo jak budou nasazovat okna, tak mi to poničí. Tak už jen prodat dětský nábytek ,koupit nový, koberce a fajrunt. :slight_smile:
J8 chci zas obyvák celý žlutý včetně stropu a pokoj oranžový, strop napojený na žluto. Mám ty prskance, tak nejdou vidět křivé stěny :grinning: . To by mi je musel můj drahý nahodit novou stěnu aby byla krásná, ale zadarmo dělat přece rdině nebude, že? Tak ten globtel je parádní věc, že zakryje nedokonalosti. Chodbu, kuchyň a koupelnu mám obloženou, snížené stropy, taky obložené, takže to mám navždy bez roboty, nemusím malovat!!!§ NIKDY!!! :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,máte některá zkušenost s bílým krémovitým výtokem?
26. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že už zařizujete pokojíčky pro mimiška :slight_smile: , já jsem si říkala, že stejně to maličký budeme mít na noc v ložnici a přes den bude stejně se mnou někde v lehátku buď v kuchyni nebo v obýváku a stejně by samo v pokojíčku takhle malinký ještě nemohlo být, tak nevím, jestli nezařizovat pokojíček až třeba mu budou dva roky ? no nemám s tím zkušenost, tak nevím :sunglasses: poraďte ;)
já bych asi do toho pokojíku zatím dala jen přebalovací pultík a komodku nějakou na oblečky a to je asi všechno, postýlka by byla v ložnici :pensive: :slight_smile:
26. srp 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
venys, já chodím stále se slipovkou nyní v těhu. Jelikož jsem nikdy neměla žádnej výtok, tak mě to zaskočilo. Dr mi řekl, že je to normál v těhu. Vím, že jsem v těhu před 17 lety taky toto měla, takže to mám po druhé v životě. Bez slipovky ani ránu. Takže naostro nelze chodit, jen na noc sundávám kalhotky. Takže se za chvíli v tom horku zapařím jak stále nosím kalhotky s bombou :grinning: Dokonce jsem si i koupila intim gel z AVonu, ale dr. říkal, že to prostě k tomu patří. Je to hnus, co:?
A tys to při prvním těhu neměla?
26. srp 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : a vyhodilas teda chlapa svojeho nebo chlapa malíře ? :grinning: , co je to ten globtel ? :fearful:
26. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - ty jsi vyhodila manžela??? A proooč??? To čučím :confused: :confused:
26. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to fakt s tím výtokem.taky jsem čučela,kde jsem k tomu došla a gyndařka říkala,že je to v těhu normál a zakázala mi těhu plavání.že mám chodit spíše na těhu cvičení,ale plavání holt až po šestinedělí.že nemá cenu kvasinky či jiné brebery pokoušet v tom těhu.
no jo,Ili- proč jsi vyhodila chlapa,když jsi konečně těhotná po takové snažení??samozřejmě nemusíš odpovídat,je to taková blbá věc.
a jsem asi blb,ale taky nevím,co je globtel:slight_smile:)
26. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : my sme dnes meli opet super noc od jedne od rana su vzhuru, anula se porad smolila kopala do do me jak sem ju dala zpatky do postylky zacala rvata pritom spala, to zas bylo neco

teddy : nejsi taky nevim co to je globte :grinning:
27. srp 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem konečně Bc :grinning: byla to fakt síla a ten předseda komise nás celkem pěkně dusil a ani neměl ohldy na to že jsem v jiném stavu :unamused: ale hlavně že je to za mnou a já můžu začít přemešlet nad jinejma věcma :slight_smile:

Jinak včera jsem se byla zaregistrovat v podolí. Už od 6 od rána! což je síla, ale hlavně že už mám konečně porodnici :slight_smile:
Jo a trochu mě bolí v krku :frowning2: nevíte co na to můžu a co ne???
27. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska-dneska byly asi erupce na slunci,páč já jsem usnula až někdy po 01 hod a v 05 jsem byla vzhůru.mezitím jsem se Xkrát budila a na tvrdo jsem zarvala až asi od 6-7:15,kdy mi zvonil budík.takže jsem jak majzlá pytlem.teď tu pobíhá malíř,takže jakmile odejde,vytřu po něm,udělám oběd,zajdu ke kadeřnici a dneska jdu spát tak v 19.dycky jsem měla problémy se spaním,ale zase až takhle...je to v těhu normální ta nespavost?
27. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska měla totálně uhozený sny a pořád jsem se taky budila. Zdály se mi hrozný věci :angry: a normálně vstávám až tak kolem 10 a dnes jsem od 7 vzhuru ! Tak asi fakt něco bylo :grinning:
27. srp 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - to je tedy zvláštní, mě doktor přímo plavání doporučil - prý je to naprosto ideální sport pro těhotné a vzhledem k tomu, že dělohu chrání čípek a hlen, tak žádné infekce (potencionální) neohrozí miminko, a dají se vyléčit, kdyby něco - a tak plavu jak vorvaň a dělá mi to hrozně dobře... :grinning: A taky myslím, že ten chlor toho hodně zabije :wink:
Já teda měla trošku víc sliznice i před těhu, takže nějaký zásadní rozdíl nepozoruji..některé dny jsou na intimku a některé i bez..prostě pohoda..alespoň v něčem :wink:
27. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - nějak nemůžu pochopit - když máme v termínech rozdíl 5 dní a ty jsi už 20tt a já furt 18tt.. :grinning: :grinning:
Barbie - gratuluji - fuuuuj já bych už znovu státnice nedělala - dala jsem si je dvakrát a už stačilo :wink: (ty na ing. byly horší...bleeee) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na bolest v krku mi nejlépe zafungovat - bioparox sprej - a jediné co jinak můžeš je paralen (ale pozor! ten obyčejný!! nesmí tam být napsáno to PLUS) :wink:
27. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy : ja mam taky problemy se spanim, pri prvnim tehu sem cucela treba do dvou do rana na telku a pak sem cele dopoledne prospala, ted me zamestnava Anicka tkaze v pul osme kdzy jde spat ja leham v osm dobita jak neco, neska to spani bylo fakt na nic, zdalo se mi ze sem rodila ze to byl osmy mesic a porodily sme to doma, ze sme to ani nestihli do porodnice, mi praskla voda a decko vyletelo ven :grinning: uzasne sny,

barb : taky gratuluju si dobra, ja ted mosim nejak dat dohromady AP a snad mi to moje tema projde, jinak opet zase uceni neminy, anula ted usnula tak mam dve hodiny klid :dizzy_face:
27. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes-doktoři doporučujou plavání,ale osobně bych s výtokem do bazénu nešla,páč můžu nakazit i ostatní a to mi přijde trochu nevhodné. a tak jsem ráda,že nejsem nespavec sama.akorát jsem už teď jak majzlá pytlem.a to mi oznámil malíř,že dorazí ještě v 13 a ještě večer mrknout jak to schne a doopravit případné nedodělávky a tím skončil - no,jsem ráda,že to budem mít za sebou.
27. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháá, já myslela, že máš takový ten normální těhu výtok - tu sliznici...kdybych měla nějaký problém, tak tam samo taky nelezu...ale tohle je normální a žádný extrém... :wink:
27. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: a jak se pozná sliznice od výtoku nakažlivýho ? :pensive:
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chlap už tady není přez měsíc, je to gembler, tak už ho nechci. Je mi tak lépe. Gloptele je nástřik na stěně, takové prskance.
Já budu mít postýlku v pokoji, nemám ložnici, jen dětský a obyvák, kde mám i letiště. Tak chci sehnat i ten vozík proutěný na kolečkách a bude v něm spát v obyváku se mnou. Moje dcera nikdy v postýlce nespala, měla jsem ji zbytečně, tak jsme ji hned zrušili. Spala se mnou až do 5 let někde :grinning: Pokoj musím zařídit, nebo dcera je velká bude mít 17, takže je to spíš studenský pokoj, takže nějak to vymyslet. Okna, malba, skříně a komoda, jinak vše povyhazuji. Žádné zbytečmé hračky nechci, jen to dělá binec.
27. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normál těhu výtok nepálí, nesvědí, při močení nic necítíte, jen bílý hustý hlen. Toto mám. Kvasny svědí a mělo by se na to dávat ta fialová voda na afty, ale pak je slipovka fialová :grinning: . Já mám pouze těhu výtok, tak jsem ráda.
Jinak já jsem stějně zapadla jak teddy, myslím o 1 den a jsem dnes 18+3 a to mi přidali, že mám moc bvelké miminko. Tak nevím jakto že tedy je 20 tt. Kterého jsi byla na ET? já 11.5.
27. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - kdybys měla nakažlivý, tak ti to gyndařka řekne - pokud ti řekne, že je to normální zmnožená sliznice - což je běžný jev v těhotenství - tak není důvod to řešit. Jinak doktor infekční výtok pozná na první pohled :wink: a ty většinou taky - štípe, svědí... A kdybys měla nějaký nakažlivý výtok (jednak zapáchá, má jinou konzistenci) tak ho budou léčit - globule apod :wink:

Ili - v životě jsem neslyšela, že na kvasinky je fialová genciálka...to je nějaká novinka...nám na to doktor dává globule nějaký a do dvou dnů je po nich :wink:
27. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - já otěhotněla 7. 5. na ET jsem nebyla podařilo se normálně (kupodivu)..takže bych měla být o 4 dny před tebou - ale jsme ukázkové miminko, takže jsem dneska přesně 18tt rovných... :wink: Ale teddy nechápu jak může být 20tt..nějak se nemůžu dopočítat :grinning:
27. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já byla na ET 2.5. a OPU byla 29.4. a v průkazce mám psané datum porodu 21.1. - dle ms. ale prý to bude asi jinak dle ultrazvuku teď ve 20tt. uvidíme,co mudra na ultrazvuku uvidí.už aby to bylo,ať vím,jestli je mimčo OK
27. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že nejpřesněji se určuje termín porodu ve 12, 13tt :confused: :confused: Pak už to prý tak přesné není :confused:
Teddy - neboj, mimčo bude určitě v pohodě! Já se taky bojím před každou kontrolou...taky pořád necítím ty pohyby - ptala jsem se dokti a ti mravenci to nejsou - prý spíš bublinky, nebo jako rybička...já nic takového nemám...tak jsem vždy ráda, když to malé vidím :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy si asi v nastavení zadala jen špatně délku cyklu nebo datum poslední ms nebo tak něco, tak jí to ted počítá špatně i ty týdny asi :wink:
ili: s tím gemblerstvím dokáže psycholog/psychiatr něco dělat, kdyby tvůj chlap chtěl, ale on asi nechce viď :confounded:
27. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - půjdete na 3D??? Já chci jít klidně 2x - hrozně se těšíkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, slibuje furt, že se půjde léčit, ale to by bylo tak na 3 měsíce v Opavě a to on nechce a ambulantně nemá cenu, to je jak házet hrách na stěnu....
J8 měla mravenčení i při dceři, tak mě to začínalo, jinak už mám takové pěstičky v pravo, ale fakt v klidu ležet, lehtat po břichu, vzbudit a pak už jen čekat .
Na 3D cjci jít, je to super, jsem to viděla u kámošky. Já jedu do OL ve 20 tt tam to i dělaj, tak tam zkusím zítra zavolat a objednat se i na to.
To ganciánu jsem dostala při těhu s dcerou, je to ale 17 let, :grinning: tak nyní jsou asi ty bobule, za mě to asi nebylo a nikdy jsem toto neměla jen v těhu. jj, doba pokročila. Vím, že i v porodnici jsem měla popraskané bradavky od kojení a taky mi na to dávali gancianu, jsem měla vše špinavé, ještěže ty podprdy byly erární. :grinning:
27. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak my jsme si udelali vylet 5 km s malou v krosne, no nadsena z toho po pul hodine nebyla tak sme to stridali a pak na chvilu zapichli na koupaku, kde se mala a muj ocvachli, ja sem si tam umyla nozky :grinning: nazpatek sme jeli vlakem, sme dobre cerveni vseci - no nejak mi po te noci nemyslelo - takze bez kloboucku, bez opalovaku, hadrove plinky. jeste ze uz sme doma 20 m pred domem uz usnula a ted spi

holky a ten 3D se plati nebo neplati?
ili : to ti jen schvaluju, to nema cenu, ja to znam sama muj pravej otec ochlasta prvni tridy, i ted porad pije a on vubec nic neji, ze pivo je tekuty chleba, ma 41 roku a vypada tak odbre na 60, vyschly jak treska hruza se na neho divat, jeste ke vsemu silny kurak - 4-5 krabicek denne. Ja jsem dnes podle dr. 17+3
27. srp 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis - většinou platí - u nás stojí natočení na DVD 600,-- :wink:

Ili - je mi líto, že máš takové trable s manželem...to musí být docela hukot...Já mám manžu zlatého, tak doufám, že nás časem nic podobného nepotká (ťuk ťuk na zoubky)...zrovna je v kauflandu a nakupuje týdenní nákup a já se zatím válela ve vaně...začínám být závislá...akorát z ní za chvilku nevylezu :grinning:
27. srp 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, radis, tak to jsme od sebe přesně týden, já 18+3.
U nás v KA stojí DVD a 1 fotka 300 kč. V Olomouci nevím, myslím, že na dveřích měli napsáno 300, tak uvidíme. 600 bych teda nedala to se mi zdá moc. Radis, Ty dáváš i látkové pleny? Prý se to nevyplatí a dávají sse jen jednorázovky. Tak koukám. Já nevím jestli budu kupovat, kolik vůbec plenka látková stojí? Prášek, žehlení, voda elektřina, jestli fakt se nevyplatí spíše ty jednorázovky? Ty máš malé mimi, tak poraď, máš zkušenost. A určo nekojíš jak jsi těhu, to by bralo živiny miminku, čím přikrmuješ? Dnes je toho tolik na trhu, že bych nevěděla co vybrat.
Dnes je zahrada a zoufalé maajželky, tak jsem už připavená. :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Ili5, jak je to s 3D v Olomouci ti můžu říct přesně, protože jsem tam v pondělí kvůli tomu volala. Dělají ho v 25.-26. týdnu a stojí to 650 Kč. To mi řekla paní, co je tam na té recepci.
My tam jedeme v pondělí 31.8. na genetický UZ, tak doufám, že to dobře dopadne. Na plodovku bych fakt nechtěla jít. Myslela jsem si, že by nás mohli objednat zároveň i na ten 3D, ale řekli nám, že je brzy.
27. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek