• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahojte holčiny!
Tak jsme zpátky z Olomouce z toho UZ a všechno vypadá v pořádku :slight_smile:Zároveň dělali i screeningové vyšetření srdíčka a to je taky v pořádku UUUUUUUUFFFFFFFFF!!!!!!! Ty balvany, co se ze mě odvalily, si asi dokážete představit. Ale do Olomouce pojedeme ještě jednou, a sice 6. října na 3D UZ. I dneska byl ten UZ pěkný, mimíšek měl ručičky i nožičky až za hlavou a pořád si ty nožičky ručičkama chytal. A taky pořád lemtal plodovou vodu. Taky na začátku měl prázdný žaludek, a když se na něj podívali na konci, tak byl žaludek plnej. Podle rozměrů dal počítač pravděpodobnou váhu 456 g. Prý to odpovídá 22tt, přesně tak, jak jsem.

Co se týká pohybů, tak to cítím, jako kdyby se mi hnulo kus střev, když si položím ruce na břicho, tak občas cítím jako by se mi samo břicho ruky dotklo. V sobotu to bylo dokonce až tak, že když jsem koukala na nahé břicho, tak se na něm chvílema dělaly takové malé bouličky. A placentu mám na zadní stěně.
31. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj petkan, často na Tě myslím jak se Ti daří. to je dobře, že jsi ze špitálu zpět a miminka jsou v pohodě. J8 měla poprvé mravenčení a bublinky ve 4 ráno, pak se asi necelý týden nedělo nic a nyní je to normál cítit a vidět jak přiložím ruku, natáhnu nohy, je to ale skoro furt, tak se mi zdá, že nespí nikdy.
Jinak mám placentu taky ve předu a nízko, tak snad se to zpraví, v pondělí se dovím, jak nezapomenu, tak se na to zeptám jestli už ztoupá.
Většinou mi dělá problém ležet na pravém boku, začně mě píchat v boku a v břichu. Máte to taky?
Petkan, posunuli Ti termín na 1.2? Jak jsou miminka velké už a jak se jim daří? Snad už žádné problémy mít nebudeš!
Jinak chodím čůrat co hodinu a v noci taky, už mám nervy z toho, jsem nevyspalá až hrůza.
31. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - tak to mám píchání mám taky - ale když ležím na zádech :grinning:

Aevko - gratulujii -tak to je super!! Balvany se odvalily a už se zbývá jen těšit..Já přemýšlím, že se na příští týden objednám na 3D utz a vezmu sebou mamču :grinning:
31. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - nemáte nějaký odkaz na stránku, kde je vidět jak mimi roste a co už umí týden po týdnu?? :sweat_smile:
31. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: teda já ani nevím, kde mám placentu, ta moje gyndra mi dělala UZ naposled v 8tt ! a ve 12tt jsem byla na UZ na screeningu a tam mi to dr. taky neřekla, ona asi v tý době ještě placenta nebyla, no a na další kontrolu jdu až 25.9. , tak snad mi ta moje gyndra taky něco novýho řekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak já pohyby necítím, no jsem trochu později na tom než vy, ale dělá se mi hrozitánská boule na podbříšku , úplně dole , najednou mě začne trošku bolet, napínat se až se mimís děsně vyboulí, několikrát denně, ale vidím to jen dole na tom podbříšku, asi že tam není narostlý břicho, tak je to tam hrozně vidět, někde u pupíku to nikdy nevidím, ale možná ta děloha je zatím tak nízko :confused: :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, to není píchání, jak se obrátím v pravo, tak mě začne dost bodat jak bych utíkala a nemohla popadnout dech. Jde to až do zad, tak se snažím na pravo ležet. V noci jak o tom nebvím, tak mě vzbudí bolest, tak zas jdu na WC a lehnu si na levo. Já totiž ležím skoro na břiše, snažím se aby to bylo spoíše na boku, ale moc to není :grinning: . Jinak nespím, tak snad nebude mít otlačený nos :grinning:
31. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, illi: to píchání mám taky, když ležím na zádech a někdy na levým boku :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: miminko.com je docela dobrý povídání a babyweb.cz máš ten týden po týdnu :wink:
31. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi: ty nečteš :grinning: já nepsala 4 tisíce za měsíc ale za 4!! měsíce :wink: tj. 1000 kč za měsíc...

Jinak my máme přebalovací komodu, co až nebude potřeba se z ní sundá tenpult zustane jen komoda, líbí se mi že je stabilní, před těmi na nožkách nás na kurzu varovali, že to není moc prakrtický, jinak koupeme v koupelně na pračce jsem malýho zabalila do osušky a přenesla... jen byla nevýhoda, že v pokoji je chladněji než v koupelně, ale jako na malinkýho jsme foukali pak fénem a bylo to :slight_smile: ale on byl zhejčkánek

jinak co mohu doporučit je vanička ta profilovaná, mimčo tam leží nikam nesjede a vy máte obě ruce volný, je sice o něco dražší,ale tu fakt doporučuju...

Aevko: gratulace je kontrole:slight_smile: super, že je vše ok

Já teda pohyby zatím moc necítím, občas mám pocit že jo,ale nevím nevím, ráno jdeme na UTZ tak jsem zvědavá:slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcula,zase jsem dinosaurus - co je "profilovaná vanička" - to je nějaká s nějakýma držátkama?nebo nějaká vyboulená?
31. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - jo jo - na levé straně :wink: Já také usínala na břiše - teď jsem si kvůli tomu koupila ten těhu polštář a je to výborný - podložím tím bříško a netlačím ho tudíž tak k matraci :wink: manža tomu říká "nasednout na hada" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Seb - děkuji za ty odkazy...já zatím koukala jen na tehotenskakalkulacka.cz...

Korcul - já koupím takovou tu plastovou věc do vaničky - měla to moje kámoška a mimčo v tom tak pololeží :wink:

Jo a SEB - mě to taky doktor neřekl, mám tu placentu zapsanou v průkazce na takovém papírku z 13tt z utz - ze screeningu - mám tam 1 plod bez VVV, placenta na přední stěně a pod. :slight_smile:

Zítra se objednávám na 3D k nám do Mostu - nevydržím čekat měsíc než mi zase malýho ukážou :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: něco na tenhle zpusob http://marvel.inshop.cz/vanicka-surf-[NEO-108]

já ji mám poděděnou, zkraje jsem ji nechtěla že koupím jen obyč a do toho to lehátko z molitanu,ale nakonec jsem štatsná že ji mám, švagrová měla to lehátko a já tam mám problém malýho vykoupat :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám ji i s takovejma držákama, že drží nahoře na vaně, ale to nevím zda s eještě dělá... a nejdě to asi na rohový,a le na klasickou vanu ano...
31. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcula -ty molitanový jsou naprd :wink:
31. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - buď mám břicho plný prdů nebo je malej vzhůru :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: :grinning::grinning: tak aspon o něm víš:slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul - to já nevím jestli je to on - nebo prdíky - je to skoro stejný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsme zpět z UTZ, vypadá vše OK jen je mimi trochu menší, tak nám posunuli termín až na 28.1. a mám placentu vpředu, tak to bude asi trochu to proč ho cítím mín než Honzíka...

a co se pohlaví týká, tak já viděla kluka, a přítel nejdřív kluka a pak holku... takže vlastně nevíme nic:slight_smile:
1. zář 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcula-hele,tak si v tom udělejte jasno,jo?? tak má tam toho pinďu nebo nemá?? :grinning: :grinning: . u nás se dneska zase pracuje,dodělává se sádroš na stropě,ve čtvrtek malíř a snad už to bude jakž takž všechno.v těch vedrech je to hnus.vyčistila jsem koberec a sedačku v obýváku a jsem hin.je to fakt všechno náročnější.
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk těhulíny,
mes: já myslím, že to bude mrňousek ;)
korcula: a co viděl doktor ? ;)
teddy: musíš se šetři a nic nedělat, pověř muže ;)
1. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy. mě přijde že má pindu:slight_smile: a ty odpočívej a nepřeháněj to s uklidem:slight_smile:

Seb: no dr prý viděl a ví 100%, ale my to po něm nechtěli, že budeme hádat samia pak v porodnici uvidíme zda jsme se trefili:grinning:
1. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul - to vydržíšššš??? To klobouk dolů...já už to chci vědět na 100% abych mohla nakupovat malýmu věcičky :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: já myslím že vydržím, chtěla jsem překvápko i s Honzíkem, ale nechala jsem se přesvědčit.... ted to zkusíme vydržet:slight_smile: my toho beztak moc nakupovat nebudeme
1. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : s tema plenama to zjistite jaka znacka mimcum sedne, jinak denne se spotrebuje okolo deseti plenek jak se to narodi tak to 6x kadi a moc cura, jinak to pak klesa ta spotreba,

petkan : jeslti obcas citis tlaky tak to se mimco prevaluje z jedne strany na druhou to mam taky :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

radis: jo, občas jen takový mírný tlak, jako by přicházel z dálky, nebo nevím jak to popsat :slight_smile: , je to jenom slabounko, ale ne tak abych to přehlídla. Právě mi to přijde divný, páč minulej týden to bylo o dost silnější, tak mám strach, zítra jdu na kontrolu - snad budou holky v pohodě...
Jinak jsem tady před pár dny četla ty výsledky testů - mojí kamarádce vyšlo taky vysoké riziko 1:144, pak na tom dalším utz jí ale dr. řekl, že tam nevidí nic co by bylo špatně a taky že nebylo, tak nebojte. Já už jsem to tady jednou psala, ale musím vás uklidnit ještě jednou :slight_smile:
1. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan : ja mam ted taky obavy, pac pred 3 tydnama to byly kopance jak neco a ted je to takove strasne slabe, kjjjjvggjgzbnkiujtuuiuuzhhzzhh - ANicka= póz´dravuje
1. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: tak snad to tak je normální, že někdy je to cítit víc a někdy míň, určitě jooo
1. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, já dnes byla na zahradě a opalovala se, ať nejsem jak smrtka. Pak jela na nákup a až nyní dojela dom. Jsem utahaná, jdu se najíst, okoupat a nyny k zahradě.
Dnes jsem se vážila a mám 4 kg nahoře, takže žádná hrůza, ale vypadám že 15 aspoň :grinning:
1. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - závist mnou cloumá...4 kila...jsem netušila že jsem závistivá :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevka: moc gratuluje ke zdravému miminku :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek