• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
mes : ja ti pridam ja mam dalsi kilo dole - tkaze mam ted 5 kg dole, akorat jim pomalu jak male prasatko, ale to bude asi tim ze od sedmi od rana sme s malou venku a ted stresy ze skoly, vcerejsi prvni den ve skole jsme prezili, a uz zitra mam prednasky a v patek taky hruza des a rozvrh na cely semestr je trochu divny trihodinove pauzy mezi prednaskama me asi zabijou
2. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jeste taky gratulujeme ke zdravemu mimi
2. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - promiň, ale to ti nezávidím...myslím, že není zdravé pro miminko, že takhle hubneš - co ti na to říká doktor?? Myslím, že malé nebude mít dostatek živin...to bych se bála mnohem víc než když přibírám... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

radis: fakt to dr neřeší? já měla v 14tt dole 2 kg a už se na to moc netvářili teda.... ale ted už vesele kynu.... :wink:

Mes: bych přibírání taky moc neřešila... s malým jsme nabrala 20 kg a 5 měsíců po porodu mi zbývali 2... :wink:
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul -díky...říkám si, že to pak s malým vylítám a vycvičím :wink:
2. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim u Anicky sem mela 21 kg hore, ale skoro vsecko byla voda, po porodu mi 4 kg zustaly a dr. kdyz sem ji to rekla ze ta vaha de dolu tak mi rekla , ze maly ma porad z ceho brat, Uprniho tehu sem prvni kilo pribrala az v 6. mesici, prootze sme nejedla anejim ani ted sladke, takze nemam ani z ceho pribirat, a Anula mi dava taky zabrat od rana od sedmi do osmi vecera jedem nonstop, tak uvidime v pondeli jdu na kontrolu
2. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - co já vím, tak pokud je žena plnoštíhlá...tak nevadí že nepřibírá, ale hubnout by tedy neměla - s tím z těla odchází spousta živin a minerálů a to miminku neprospívá...Ty ještě kojíš? Nebo už ne??
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - 21 kilo za 3 měsíce u Aničky, jo??? Tý jo...nepopraskala jsi??? :confused:
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene my sme kojili jen mesic a to uz je rok zpatky, a tech 21 kg sem pribrala jak pises mes za tri mesice, no mela sem ty strie desne, ale co sem mohla delat, tak sme mastili indulonou, vahu sem mela jen 8 kg navic zbytek voda
2. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já se jen chci připojit,že když bude vše ok tak na Valentýna tu máme Kryštůfka :slight_smile: Zjistila jsem až dnes,že tu jste.Odpočívám po odběru plodovky,takže nicnedělání :slight_smile: zrovna mi dceruška žehlí,to se někdo má :dizzy_face: Ahoj Evča
2. zář 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

radis: tak jak jsme tu řešily ty pohyby, tak je to asi v cajku, páč dnes jsem ležela půl hoďky na utz, dr. je nemohl změřit jak tam sebou mrskaly. A co myslíš, nic jsem necítila, a to jsem na vlastní oči viděla tu technopárty vevnitř :grinning: Ten minulý týden jsem ty pohyby cítila silně, teď spíš nic. Takže se tím asi ani nemusíme zabývat :sunglasses:
2. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili: my máme termín 30.1., ale mám slíbeno, že je vytáhnou kolem Vánoc, teda když bude optimální stav. Dvojky jsou prý zralé už v tom 36.tt, prý zrají rychleji, říkal dr. :grinning: A jak se ti daří???
2. zář 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dojela akorát ze školy, už mi to začlo, to zas budou nervy. Petkan, mě je doibře, jen mě bolí v pravo v podbříšku, jsem byla v lavici stlačená, tak se mu to asi nelíbilo a nyní mě trápí. J8 bych chtěla spíš e až ke konci ledna rodit, protože bude zkouškové opobdobí v lednu a to bych nedala v kabinetě aby mě tasili :grinning: . Písemky opíšu, ale ústně to nedám, bych se musela učit :unamused: . Takže asi špunt a musí vydržet a ž bude pololetí uzavřené.
Radis, to hubnutí není moc dobré, aby Tebe nechyběli živiny, malý si tahá z tebe, ale mohly by ti vypadat vlasy, nebo vykrušit zuby, řídnutí kostí.... Měli by Ti vzít krev a zjistit jestli je vše OK, ať pak nevypadáš po porodu jak babička a ne matka :frowning2:
J8 si dnes koupila babyplan mami pro druhý trimestr. 220 kč vydřiduši!!!
2. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - to máš ještě dobrý, já nedokážu rozložit listovku a po všem natýkám jen ne po femibionu a ten stojí 500 - ale jím ho tak 1X ZA 3 dny - všeho moc škodí :wink:

Evun - vítej :dizzy_face:
2. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer.tak já už končím s calibrem mami.dál to brát nebudu.mám dost čerstvé zeleniny a ovoce.takže mi zbyde jen magnézko.jsem ráda,ze začátku jsem měla hrst léků a teď se toho zbavím.
Ili,co studuješ??
2. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak uz na jeden den mame zajistene hlidani :grinning: ja to prave chcu v pondlei rect dr. ale jstli mi zase rekne ze je to v porakdu, tak ju asi poslu do p..... jak minule, jenze kdyz sem se chtela prehlasit tak me nikdo nevzal vsude maji nadstav, ze vsichni od ni odesly, tak sem se tam jak tupec musela vratit.

ili : aspon v tom nejsem sama :grinning:
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, to calibrum mami se jí od druhého trimestru, tak jsem to včera koupila až. Piju magnosoft a toto večer 1 tabletu. Je tam železo, já jsem chudokrevná, tak to jsou dobré vitamíny. Jinak já zeleninu jím s dcerou ve velkém každý večer kotel salátu, jsme na tom závislé s krabíma tyčkama. Je to naše droga. A odšťavňuji jablka, mrkev, hrušky každý den, na zahradě toho je. Nejsou tam v calibru žádné éčka, tak to nemůže uškodit, přebytky vitámínu stejně vyčůráme.
Radis, nemáš to lehké s tou mudr pudr. Nezbývá Ti než ji poradit co má s tebou dělat. :grinning:
3. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,ale druhý trimestr začíná 13tt.takže už jsem ho jedla fakt těch 8 týdnů a stačí.zatím mám krve v normě a čerstvá zelenina a ovoce nahradí.když bude nějaký vitamín chybět,tak si to zas vezmu a je to.i moje doktorka je zastáncem raděj pestré stravy než vitamínků v tabletkách - i když jsou někdy nevyhnutelně nutné.
3. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovoce a zelenina je Cečko, a když je nedejbože kupná, tak v ní nejsou skoro žádné vitamíny, jak není BIO. Já měla jíst do 16tt listovku, ale jsem ji v 10 vysadila. No nemusela bych to jíst, ale jak říkám, stejně přebytek vyčůráš, takže co chybí, hlavně železo v těhu, tak mi to prospějěe a co tělo má dost to vyloučí. Má se brát i při kojení. Já jedu asi zítra na chatu a musím nasbírat ještěš kontryyhel, má se pít před porodem a po porodu na stahnutí dělohy a při kojení. Takže mám toho málo, rodit budu v zimě to už nejsou byliny, takže musím jet, z lékárny je to takové seno, žádná barva a chuť opravdu rozdílná.
Dnes je nějk zamračeno, asi bude pršet, hlavně aby byl víkend hezký, jinak nejedu nikam. :unamused:
3. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - no mě doktor upozorňoval hlavně na jod - že ho musím mít ve vitamínech, a pokud nehodlám jít v prvním trimestru vitamíny, tak že musím jíst jod...ale já jedla poctivě celý první trimestr femibion a teď ho jím taky ale tak ob tři dny... :wink:
3. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja misto leku jim ryby 4x do tydne mam je rada, lekama sem se necpala ani predtim a anicka je zdrava jak ripa, navis je ted sezonni ovoce a zelenina tkaze se cpu tim co je, coz je nejlepsi, u nas je dnes nadhrene - prsi od dvou rano fuj
4. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
radisko, ty ryby by se neměli moc přehánět, pokud jíš mořské, obsahují totiž rtuť a ta je nebezpečná
jinak já jím taky calibrum mami, on už obsahuje tu listovku, ale jím ho místo 2x denně max 1x občas i vynechám, když se mi nechce ten obr prášek polikat
4. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : ne prave ze morske nejim skoro vubec, ja tak kapra, pangasiusa - to je taky sladkovodni. Filety sem mea za celou dobu jednou,
5. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis: tak to je v pohodě, taky mám ráda ryby, ale moc je doma nemáme, občas si koupíme lososa, že nemá kosti :slight_smile:
tak jsem dnes 16+0 a vysadila jsem Utrogestan, snad bude vše ok i nadále, holky já když přiložím ruku na podbříšek, tak něco cítím už, je to hrozně brzo , ale cítila jsem takový ťukání ze vnitř do tý ruky :grinning:
5. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : kupte pangasia je vyborny bez kosti ja to davam na plech potru maslem trochu posolim a dam koreni na ryby s citronem a dam do trouby, nase anula to ji taky , jinak ja jsem se celou noc nevyspala takove kopance ze me cely den neska boli bricho
5. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis: hihi, já chci taky pořádný kopance už :dizzy_face:
5. zář 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska pro zmenu od peti od rana takove rany, jednou je to na prave strane pak na leve a nejlepsi jak se prevaluje ze strany na stranu to sou tlaky ze musim na zachod jak tlaci na mocak, muj se zacal smat, mel ruku na brichu a dostal taky :grinning:
6. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Dlouho jsem neměla internet tak to teď vše doháním :slight_smile:
radisko neboj vše budu určitě ok
My dneska byli v podolí na 3D ultrazvuku :grinning: a čekáme CHLAPEČKA :slight_smile:
Malej tam lítal a tancoval a cucal si prstíčky fakt krása :grinning: všem to fakt moc doporučuju
Jinak my jdeme zítra na triple testy tak doufám, ž to bude vše ok ....
7. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím dámy, dlouho jsme se tu neukázala, měli jsme v práci honičku, tak jsme moc nechodila :frowning2: my jsme na začátku 17. týdne, už by se dalo poznat co to bude, ale na další UTZ jdu až na konci 20!!!! týdne. Když já bych to už chtěla vědět, kvůli výbavičce, vymalování pokoje a tak. :angry: přibrala jsme 5 kilo, doktorka mi nadává, že hodně přibírám, že tímhle tempem budu mít nahoře 20 kilo ani nemrknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nic si z toho nedělám, nepřejídám se, jím hodně ovoce, málo sladkého, tak co..... :slight_smile: akorát mám 2 problémy, nemám teď vůbec chuť na sex, ale vůbec, přítel docela trpí, ale snaží se mě chápat a další problém, necítím ještě vůbec pohyby. Včera jsme koukali na telku a kolem půl 10 večer jsem měla hrozné křeče do podbřišku, vlevo, vpravo, pod pupíkem, jenom jsem se schoulila do klubíčka a bolestí brečela, vůbec nevím, o co šlo, ale vypadá, že je vše v pořádku. Tak papa. :grinning:
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda tady je mrtvo...tak to trošku oživíme...
Co kočárky, řešily jste už??
Můj favorit a požadavky (tibur se omlouvám, ale mám přesně stejné požadavky):

Hluboký kočárek

Přehazovací rukojeť nebo otočení po a proti směru jízdy
Ruční brzda
Košík
Nafukovací kola, velká kola
Přední kola natáčecí
Adaptéry na autosedačku
Lehký
Snadno rozložitelný a složitelný
odpružená kola

Sportovní kočárek
to samé a navíc:
Okýnko ve střeše
Popruhy
Možnost až do lehu!

http://www.e-broucek.cz/kocarky/sportovni/bebe-confort-high-trek-full-windoo
http://www.nej-kocarky.cz/bebe-confort-high-trek-09/showdetail.php?id=1922&p=choco-mint.jpg
http://www.nej-kocarky.cz/bebe-confort-windoo-09/showdetail.php?id=1923&p=choco-mint.jpg
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek