• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
ahojky ili nevím jestli si mě ještě pamatuješ,ale jak tak koukám,tak tobě se zadařilo a už jsi těhulka to je super,tak budu moc fandit a držet palečky jestli si na mě pamatuješ,tak jen hlásím,že mi půjdeme na ivf koncem září začátkem října :slight_smile:
12. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milen, tak Ti ten ket nevyšel? Určitě IVF bude úspěšné tentoráte, moc Ti držím pěstičky!!!!! Tak pak pišč jak pokračuješ a co bereš za injekce atd. Nějak se začíná dařit, i na naši diskuzi je další kočka po KET úspěšná, tak šup dokud je vlna těhulek, papa.
12. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : my jsme se dnes konecne vratili z krkonos - uplne uzasne, akorat jsem vic unavena nez jsem cekala, udelali jsme si vyslap na cernou horu, ptootzena snezku jsem s holkama odmitla jit, to bych fakt nedala, i tak me za ten den stacilo tech deset kilaku, vcera jsme jeli do zoo do dvora kralove - vstupne 150 kc dospeli a deite do dvou let zadarmo nastesti, jinak ceny uvnitr jidel a obcerstveni se dalo takovy prumer. mame super fotky tak je sem pak dam, zitra budu jeste srotit na pondelni zkousku. ted je u nas o vikendu v mikulove vinobrani - no kotel lidi ale zacina tu prset tak si to moc neuzijou-

jinak my pohyby citime porad az me fakt i hodinu boli bricho. ma 19 cm, tkaze fakt mensi slon :grinning: a

jinak ahoj vsem novym. ohledne kocarku to neresime hluboky mame po Anicce od Jane za 4000 od kamosk nafukovaci kola a prehazovaci rukojet a jsem nadmiru spokojena. ted mame kupeny golfac od baby pointu za 1900 a taky dobry. tka dobrou
12. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
radiska - Jané ale přece nemá přehazovací rukojeť,ne? nebo to je nějaký typ?
12. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: tady na tom to prave je, jako podle toho ze na netu uz sem to nikde nenasla, tak si myslim ze uz ho asi ani nevyrabi,my ho mame doma dva roky a kamoska ho mela doma asi taky trosku dyl - takze tech 5 asi met bude, tak uz se to tak asi nevyrabi
12. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mes, no já si ten kočárek ještě nikde osobně prohlídnout nebyla, tak je to možný, že je nestabilní a ty kolečka, že jsou tvrdý, tak zkusím někde ještě dohledat ten s těma gumovýma, i když já čtyřkolku nechtěla, leda takovou tu co má ty dvě malý kolečka vedle sebe, no ale myslím, že jeden ten ABC kočárek byl v těch zakázaných v tý tabulce z testů co dělali v Německu, tak nevím, jestli tím pádem nejsou škodlivý všechny typy ABC :unamused:
13. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ještě nemám nakoupenou jedinou věc pro miminko, čekám pořád na výsledek toho velkýho UZ a tripllů, a ten mám až 6.10., tak pak začnu nakupovat
holky, co už máte zkušenosti s dětičkama, je k něčemu dobrý takový ten košík pro miminko nebo kolébka ?, mě se to líbí, ale nevím, jestli bych to jako vůbec využila, když budeme mít postýlku, tak mi přijde, že košík nebudu používat, nebo je v něčem výhoda oproti postýlce s kolečkama ?
:sunglasses:
petkan, illi: holky držím palce at máte miminka v pořádku a at vás už nic nebolí, mě občas taky pěkně dloube v břiše, ale vždy to samo přejde, naštěstí, možná mám taky nějaký srůsty po tom mimoděložním těhu :unamused:
13. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : ja jdu na ten velky utz ted 23. zari uz se moc tesime, jsem zvedava co to bude i kdyz uz to stejne vim, podle toho jak mel porad bylo. Vecer vyfotime brisko - uz nam konecne vylezlo pres n takovou rychlosti ze sme se rano lekli :grinning:
13. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nejdříve bych chtěla popřát všem úspěšné pondělí (ať už jdete na UTZ nebo na zkoušku nebo jen tak :wink: )

Seb - je hodně důležité si kočárky vyzkoušet - znám to ze své vlastní zkušenosti, já jsem u nás spíš přes vzhled kočátku a manžel zkoušel vše ostatní (skládání, stabilitu, kvalitu...) Nakonec jsme vybrali něco, o čem jsme původně ani neuvažovali :wink: :grinning: Jo a myslím, že na nakupování věcí je ještě čas :slight_smile:

Radiska - já jdu taky 23. září na gen. UTZ a už se taky moc těšíme. Snad se mnou poprvé půjde i manžel, aby taky vyděl, co si vyrobil :wink: A snad nám taky mimčo ukáže, co je zač... A co myslíš, že budete mít?

Jinak ráno jsem měla pocit, že se mě ten mrňous rozhodl rozkopat :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

hlásím se po týdení dovolenné v českém švýcarsku, vyšlo hezky i počasí tak bylo fajn...:slight_smile:

co se týká kočárku, my máme předvybraný sourozenecký I´coo platon duo... jen ještě musím doladit nějaké informace, s tím sourozeneckým je to horší, ideál asi nenajdu... Radis: Vy nebudete už pořizovat sourzeneckej? Na malýho zatím máme Roan a maximální spokojenost... jen systém brzd není uplně ideální.... :sweat_smile:

co se týká košíku nebo kolébky, my měli (máme) kolébku, prvních 14 dní v ní spinkal i v noci, pak už jen ve dne, mohla jsem ho tak mít v obýváku, postýlka by se nam tam kvuli prostoru nevešla, a nakonec sloužila k hraní... bývyl tam tak do 7 měsíců, jakmile se začal zvedat na 4 tak jsme ji rozložili a čeká na mrnouse:slight_smile:
13. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já taky chci tren košík na kolečkách. Měla jsem ho i před 17 lety na holku a je super, jsem v kuchyni, tak ji přivezu, pak v obyváku.... V postýlce nespala nikdy :grinning:
My spíme v obyváku, tak by se postýlka nehodila, tak to budu řešit s košíkem na kolečkách. Teď jsou super, nebesa, atd, krása. V IKei mají za 3 500, ale špatné kolečka, moc nepojízdné, takže budu zhánět i starší, stejně je to na chvíli.
Dnes jedu na UZ do Olomouce, tak držte pěsti, ať mi vyvrátí toho downova syndra a je mimi zdravé. Taky nemám nic koupené, čekám až budou výsledky v pořádku a budu mít dodělaný byt, je ještě brzy myslím. Zítra mi dojdou dělat okna, v pátek malíř, tak tu budu mít bordel.
Na kočárek se chci pak zajet podívat do Polska, mají tam velký výběr a krásné, tak zajedu, jak bude dnes vše OK.
14. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
epi - taky sme nad sourozeneckym premysleli a asi ho koupime, jinak asi cekame kluka je to jine nez prvni tehotenstvi
ili - hodne stesti taky cekame zda nam to vyvrati nebo ne ale ja doufam ze je prcek v poradku. tak zatim se mejte pekne jdu se zase ucit na zkousku, dnes jsem tam nejela, Anicka nam od dvou od rana zvraci, tak cekame co z toho vyleze
14. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - moc Ti přeji, aby to dnes dopadlo dobře, a miminko bylo zdravé

Radiska - já nad sourozeneckým neuvažuji (nemám do něho co dát - čekám svého prvního potomka :wink: ), to byla Korcula :dizzy_face: Jsem však zvědavá, jestli Ti ten tvůj typ na chlapečka vyjde. Mě taky všichni říkají, že to bude klučina (tedy všichni kromě doktorky)... Rovněž věřím, že Ti prognózu DS vyvrátí stejně jako Ili. Přeji ať je Aničce lépe a zkouška počká :sweat_smile: :wink:
14. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi: tak at Ti to dobře dopadne a je vše OK:slight_smile:

Radis: asi vybranej ale nemáte ještě co? já v tom plavu, mám favorita, ale.... :sweat_smile: At je Aničce lépe, zkouška neuteče. Kdy jdete na ten UTZ? já taky myslím, že to bude kluk, i mi přišlo že jsme tzo na UTZ viděla, ale uvidíme:slight_smile:
14. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
korci : 23. zari uz se moc tesim, jako mam i jine bricho ze kdyz to jde dopredu tak je to kluk a to cele tehotenstvi je uplne o 180 stupnu jine. uvidime radej bysme sice oba holku ale hlavne aby bylo zdrave, ja su totiz vylecena od starsi segry - ma 4 kluky
14. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Už jsem tu dost dlouho nebyla, ale nebojte, nic nového se nestalo :wink:
Mimíšek se ozývá každý den, někdy se mi dělají až bouličky, jak se protahuje a cvičí. Jestli bude takhle aktivní pořád, tak se mi za chvíli bude břicho vlnit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zítra jdu zase na kontrolu, tak doufám, že bude všechno v pořádku. Měla bych už dostat doporučení na test těhotenské cukrovky. Prý je to dost bléééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už si pomalu začínám dělat radost a kupuju první věcičky. Zrovna před chvílí přišla mamka, byla dnes u doktora, tak taky obešla mimíchovské obchody, no a samozřejmě taky neodolala. Přinesla dvě košilky a soupravičku kalhoty a kabátek. Krásný!!! Pořád si to musím prohlížet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už bych docela chtěla, abych mu to mohla obléknout :wink:

ili5: ať hlásíš jenom dobré zprávičky!!!

Co se týká diskuse ke košíku apod., my budeme kupovat košík na kolečkách. Ložnici přestěhujeme do patra, protože tam, kde je teď, by se už postýlka vešla za cenu, že bychom kolem postele chodili bokem :grinning: , takže se bude stěhovat a tím pádem bude postýlka taky nahoře. Takhle budu moct mít mimíška pořád na dohled a v současné ložnici bude přebalovací komoda, budeme tam koupat, dáme tam válendu, abych si mohla případně taky oddechnout (jestli na to bude čas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )
14. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji moc za podporu, na UZ jsme dopadli dobře, vypadá, že vše co mám mít má. Akorát jsem musela podepsat reverz, že nesouhlasím z amniocentezou. TAk snad to po porodu bude OK jak na UZ.
Ten košík na kiolečkách jke opravdu super a víc se vynosí, postýlka snad později až mimi vydrží spát celou noc a bude moc být se sestrou v pokojíčku, do té doby bude s námi v košíku pojízdném.
14. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili - moc gratuluji

Jinak my se chystáme kupovat zatím jen postýlku, ale u nás je vždycky všechno jinak, takže kdo ví, jak to nakonec dopadne :wink: My máme dvoupokojový byt, takže žádné velké vzdálenosti, proto mi přijde postýlka a košík jako zbytečnost. Já spíš uvažovala o nějakém tom houpacím lehátku...
14. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak se hlásím z dnešní kontroly a vše v pořádku!!! Dr. mi kontrolovala čípek, nic moc příjemného :frowning2: , ale je tak, jak má být. Mimích zase skotačil, což ostatně dělá poslední dobou velmi aktivně pořád (soudím podle toho, jak se mi vzdouvá břicho). Taky jsem dostala žádanku na tu těhu cukrovku, takže příští týden ve středu to budu muset absolvovat. Musím tam být už v 6.45 :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to je pro mě docela hrůza, protože, jak jsem teď doma, úplně jsem si odvykla brzy vstávat. Navíc tam budu muset prý několik hodin sedět, no snad to nějak zvládnu. Daší kontrola je až za měsíc, ale nevadí. Za 3 týdny uvidím mimíška na 3D, to bude jiné kino :wink: :slight_smile: :wink:
15. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aevko : moc gratuluju a zaroven te lituju na ten odber to je ober hned jak dojdes pak vypijes ten sajrajt sladkej a odber po hodine a pak jeste jeden odber - fuj, doufam ze tohle me neceka, pac nevim, kde by me to brali.
15. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, epichar, my tak\ máme 2pokojový byt, v pokoji je holka, obyvák spojený s ložnicí, a ještě jsem si nechala udělat z částí obyváku šatnu, takže jsem ho zkrátila. Kuchyň takové plivátko, nudle.
Postýlku postavím do pokoje, bude tam až bude starší, snad :grinning: a ten vozíček pojízdný musím koupit, myslím, že do takového bytečku se hodí nejlíp. všude sním zajedu, kuchyně, spát v tom bude s náma vedle letiště.
KOčár ještě nevím, ještě jsem nikde nebyla se dívat, nemám tušení odkud ho koupím. Jestli Polsko...
15. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčáci...tak můj malej konečně kope...si to užívám..je to boží :dizzy_face: :grinning:
illi - moc gratuluji - tak snad bude vše v pořádku..držím pěstičky.

My naštěstí máme 3 plus jedna a docela velkej - malej bude mít i svůj pokojíček..Už máme nakoupené barvy do dětského - bude tyrkysovo hnědo zelenej - mám i koupený koberec ve stejných barvách...o víkendu budeme malovat - hrozně se na to těším :grinning:
Zítra jdu objednat vestavěné skříně do dětského - nechala jsem je udělat bílé s kombinací dřeva - aby to šlo jak pro kluka tak pro holku (kdyby náhodou :grinning: ) ale barvy máme spíš chlapecké - to je fakt...

....zároveň si tam nechávám dělat přebalovací pult..jsou moc šikovní - až nebudu potřebovat tu přebalovací desku, tak jí sundám a oni mi k tomu dodají i novou horní desku, kterou tam nasadíme a bude z toho normální komoda..v designu skříně..takže super! A cena v pohodě, takže jsem happy...

Jinak - košík mi koupí mamča....moc se mi to líbí...

Pořád nevím s kočárkem...jsem hrozná..

Jinak - kdyby jste měly náladu se podívat na můj pupek - tak takhle hezky mě vyfotil manža na chatě
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/Mes#5380668681875196258
A kdy ukážete své fotečky...vás k tomu donutím :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aevka - taky už mám tu žádanku doma (protože moje dr bude mít dovolenou), ale mám jít až někdy začátkem října. Jsem na to fakt zvědavá, dej vědět - každý to vnímá trošku jinak...

Radiska - někde jsem četla, že je to jako hodně přeslazený čaj... já myslela, že na se na toto vyšetření chodí automaticky???

Ili - to my máme taky obývák s ložnicí a velkou obytnou kuchyň. Mimčo bude mít postýlku u naší postele a je pravda, že i když bude na kolečkách, nikam jinam se s ní nedostanu... Jak jsem už psala, možná to ještě přehodnotíme... Jak jsem tu již psala, my už máme kočárek objednaný, ale výběr byla opravdu fuška.

Jinak já jsem dnes manžela doprovodila do nemocnice, tak jsem po hodně dlouhé době sama doma:cry: Už teď je mi smutno. Ještě že tu mám naší fenečku. Kdybych tu byla úplně sama, asi bych se zbláznila. Ale snad ta hospitalizace bude k něčemu...

Přeji příjemný večer.
15. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epi - asi jsem blbě četla, ale co je manžovi????? :confused:
15. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mes - četla jsi správně, jsem to nepsala... Manžel trpí nespecifikovanými opakovanými záněty střev :frowning2: Většinou je v pohodě, ale čas od času se nemoc projeví a to je pak na delší dobu nemocný, zrovna teď se to už táhne 2 měsíce, doktorka neví, co s ním, tak ho zavřeli na pár dní do nemocnice na testy a na pozorování.
U této nemoci je ten problém, že nikdo neví, co ji způsobuje, takže ani neví jak jí léčit (tedy to jsem alespoň četla na netu). Léčí se jen příznaky, ne pravá příčina.
Ale teď něco veselejšího... taky si skotačení mimča moc užívám. Cítím ho v průběhu celého dne, hlavně když jsem v klidu např. sedím v práci (a to vlastně sedím neustále :wink: )
S tím kočárkem nejsi hrozná, je to faktu fuška, něco vybrat. Fakt jsem ráda, že už to mám za sebou. Zasekla jsem se nad tím asi na měsíc - jen tak jsem se dívala po netu, pak jsme se jeli dvakrát podívat do obchodu a nakonec objednali... Už aby byl doma a já se zas přesvědčila, že jsme udělali dobře :wink:
15. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jsi tedy nakonec objednala za kočárek - já trpím těhudemencí :confused: :sweat_smile:

manži je mi moc líto...musí to moc trápit i tebe..ach jo...není to něco jako Kronova nemoc???
15. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme objednali kočárek Teutonia Spirit S3 HB v tmavě hnědé barvě...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7387-teutonia-set-spirit-s3-2009-+-korba-+-tario
Jinak já taky říkám, že s rostoucím příškem se mi zmenčuje mozek :dizzy_face: :grinning: :wink:
To víš, že mě to moc trápí, ale co se dá dělat... máš pravdu, je to něco podobného jako "Kron", přesně ulcerózní kolitida :frowning2:
15. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na fotoalbu se pracuje :wink:
15. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No - alespoň něco :wink: k tomu fotoalbu :wink:

Epi - ten kočárek je boží!!! Fakt mě nadchnul - líbí se mi v černé...jdu proštudovat co k tomu píšou :wink:
15. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nečetla téměř žádné zápory. Původně jsem chtěla jejich čtyřkolku, ale po tom, co jsem slyšela, viděla a zkusila v obchodě, to vyhrála tato trojkolka.
Je nutné si sehnat co nejvíce informací, proto študuj a študuj :wink: Jen ta cena je trošku vyšší, ale provedení nás přesvědčilo - tedy především manžela, protože já jsem spíš přes vzhled :wink:
Nám by měl přijít v průběhu října, tak už se fakt moc těším až budu trénovat :grinning:
15. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek