• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
aja, tak jo, držim palečky, ať je to krásná čárečka a už se těším :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili5 ahoj! Já byla na ET taky 11.5. :slight_smile: Bohužel už jsem musela vyhledat lékař, o víkendu jsem měla křeče, tak jsem aspoň viděla váček se dvouma žloutkama :grinning: , teď mám nařízený klid, tak polehávám doma a nic radši nedělám a hlavně se modlím ať je všechno v pořádku.
3. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky vrátili jsme se teprve teď ale za to s tou nejhezčí zprávou a fotečkou,miminko se má zatím čile k světu hCG nám od čtvrtka vystoupilo na 3181ml..takže paráda..miminko už bylo na utz krásně vidět tak jsem to hned jako správná mamka ořvala a teď jsem ráda že je vše jak má být a že miminko je tam kde má být:slight_smile:tak jsem si hned koupila dvě třička až mi poroste pupík a jedny šaty na doma,trošku cikánský ale neškrtí :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: Jinak dnešek fakt super den a jani tobě ještě jednou tady gratuluji i když už jsme spolu mluvili:slight_smile:
3. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, velká gratulace :dizzy_face: . Kolik měl embryjko mm?
3. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, super zprávy ze všech stran.
Petkan, já křeče taky mívám, hlavně v klidu v noci. Přikládám to k zácpě, dnes nedala výjmečně čípek a už jsem jak balon. Kam chodíš do CAR? To jsme na tom úplně stejně, mám velkou radost. Takže čekáš dvojčátka? Já se dovím 11.6. HCG jsem měla velké, tak taky očekávám 2 mimi. Takže už to šlo vidět, taky už bych nejraději šla. Kolik Ti zavedli embriek?
3. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No lulu krásný, asi to fakt vypadá, že jsme stejně. To máme ale krásný dutinky viď? :slight_smile: Jsem moc ráda, že to všechno dobře dopadlo a příští týden se k nám připojí zbytek holek a pak už si budem jen vypraávět o tom jak zvracíme :grinning: :grinning: . Jo a díky za metr, mně by i bylo jedno jaký to je, jestli máš v záloze jiný. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ili5, já chodím na kliniku Laurea do Brna. Byl to náš třetí pokus, pan doktor mi zavedl 2 kousky, ale na tom utz včera to vypadalo na jednovaječná dvojčata, aspoň tak jsem to pochopila. Test jsem měla pozitivní po 13 dnech a 17 den po ET jsem šla na krev a hcg bylo 1173. Zatím byl vidět jen váček se žloutkama včera, tak jsem zvědavá co tam bude zase v úterý, musím na kontrolu jak to vypadá, kvůli těm křečím z víkendu. Mně to taky přišlo jakoby že jsem nadmutá, ale v neděli večer jsem při zavádění utroše detekovala trošinku sražené krve, asi tak tři nitky :slight_smile: , tak snad to nebude tak hrozné, i když dr.mi napsal neschopenku a jen dvě balení utroše...tak nevím. Ale asi je Ti jasné, že jsem jak na trní, po všech těch peripetiích. A kam chodíš Ty?
3. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a velká gratulace lulu :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Codím do Olomouce do Fakultky, předtím do Ostravy gyncentra, hrůza a děs!!!
mě zavedli 2 blastocyty po 5 denní kultivaci. Po 14 dnech jsem měla HCG 889,1. Příští čtvrtek jdu na UZ jestli bude srdíčko. Tak jestli jdeš v úterý, tak to bude 100% vidět. Super, můžem si psát jak nám je a LULU a JANA zas spolu když jsou spolu stejně. Po měsíci už budem všechny na stejné lodi a budem si radit a klábosit, nebo ty pocity budou asi stejné. Jen ty začátky jsopu trošku jiné, hlavně to umělé. Taky máš velikánský břuch? Já měla 16 vajuch, tak měla bolesti jak hrom, vaječníky rozpíchané, po OPU jsem krvácela, nemohla dojít do auta.
3. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili5 jee, tak do olomoucké fakultky chodím normálně a teď jsem tam byla na té kontrole, u Dr.Dzvinčuka-mooc fajn člověk, nedám na něj dopustit. Břich mám velkej i tak :grinning: , moc toho materiálu jsem tam ale neměla, tentokrát 5 vajec a při minulé stimulaci jen čtyři nevalné kvality, takže nedošlo ani k transferu :frowning2: . Po punkci se mi nafoukly vaječníky do velikosti přerostlé brambory :grinning: Psát si určitě budeme, pokud budu mít teda o čem, už teď mám problémy, tak snad se ty moje děcka umoudří a udrží se kde mají. Z úterka mám děs už teď :confused: aby to bylo všechno v pořádku. Dnes mě začaly bolet prsa, docela brutálně, tak snad je to dobré znamení...Ale bojim, bojim...
3. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za gratulace..jinak měříme také 5mm:slight_smile:a holky a jani čekáme a doufáme že se k nám budete s fotečkama rychle přidávat:slight_smile:jinak jsem dnes úplně mrtvá,vstávali jsme v půl šestý v půl sedmý vyráželi do budějic tak mi vzali krev čekali jsme do jedenácti a ve 12h jsem šla na utz odjížděli jsme v půl jedný a zajeli k manžový babičce a pak nakoupit do tábora a vrátili jsme se v půl šestý takže toho mám plný kecky,bolí mě hlava a záda a jsem úplně šíleně ospalá takže valím směr kutě a tááák se těším takže pokecáme zítra:slight_smile:mějte se nyny ať vás prcci nezlobí a my valíme spinkat :rolling_eyes: :rolling_eyes: bylo toho moc.
.páááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :wink: :sunglasses:
3. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jani metřík udělám zítra a ještě napiš jestli chceš červený nebo modrý a jestli už máte vymyšlená jména tak mi je taky napísáčkuj..jinak mizím....
A ty dutinky jsou fakt k nakousnutí :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo peti a ty prsa to jsme na tom stejně mě bolí tak šíleně že si na ně ani nedám sáhnout a boleli mě už 4dny před ms ale to jsem si říkala,hm nějaký splašený hormony a ono prd jedna splašená fazole tam dole o sobě dávala vědět:slight_smile:a teď tu bolest přecházím když vím že je od miminka ale jako bolí hodně a jak vyrostli pánejo :sunglasses: :sunglasses: mno je to sranda a té bolesti se neboj je to jen znamení že se něco děje..to samý křeče v břiše jako na ms je to normál i dr mi to dnes říkal že to ještě budu dlouho cítit žže je to běžný ale pokud to bude tak silný že mi třeba vylítnou slzičky musím okamžitě k němu.zatím je to ale normál,chvilku tam pak tam pak zas támhle a zas támhle jinak ale ok.hlavně jsem se uklidnila když vím že je miminko v děloze..Hele ale už vážně jdu.páá kočeny :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme proti vám holky nějaké velcí, v 5+0 jsme měli 9mm :sweat_smile: . Ale já říkala že odpovídáme o něco víc a HCG je taky hodně vysoké, tak hold rosteme asi hodně rychle. Doufám, že to nebudou dvojčátka :confused:

lulu, hezky se vyspinkej :wink: . Jak to máš vůbec s prací? Jsi doma?

petkam, ili, to je to po umělém opravdu o tolik jiné? Jinak vám obou velká gratulace :wink:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu, dobrou noc, hezké sny :slight_smile:

Blondýnka400, já nevím jestli je to jiné po ivf, normálně jsem to ještě nezažila :slight_smile: , ale podle mě je to jiné jen v tom, že ti u toho asistuje doktor, takže veškerá romantika je fuč :grinning:
3. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuju za gratulaci, já Tobě taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan, tak když to normálně nejde, tak se to bez té romantiky přežije, ne? :dizzy_face: . U nás to žádná velká romantika nebyla, taková normálka :sunglasses:
Já jsme právě četla názory že je to "jiné", tak by měl zajámal ten důvod :grinning:

Teď koukám, jak jsme ten svůj příspěvek předtím hrozně napsala... :confounded: Ale vy jste holky chytré a jistě to pochopíte :wink:
3. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blondynko, jsem nadopovaná měsíc před oplodněním hormonama, pak narkoza, rozpíchané vaječníky, nic s medem. Při prvním IVF jsem to měla v poho, ale nyní jsem měla koňské dávky injekcí, 3 druhy denně do břícha, pak do zadku, furt berou krev, už mám žíly tak zničené, že mi berou ze zápěstí a to jsem měla štěstí, jinak chtěli z krku, no to bych nedala :grinning:
Dobrou noc děvčátka, dívám se na top stár, papa.
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky a pěkný celý den :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulikny, všechny vás moc zdravím :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, to naše téma nemůžu nikdy hnedle na poprvé najít, jiné témata se jen kouknu na stránku a už je vidím, toto musím poctivě číst kde je. :grinning:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ili5, tak si to dej do oblíbených a máš to raz dva :wink:
4. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se to tam dává?
Tys psala, že jsi byla 17 den na krvi, to jsi byla v neděli? Já byla 14den a bylo to ve čtvrtek. Kdy jdeš na srdíčko na UZ? V úterý máš kontrolu kvůli křečím a UZ srdíčka?
4. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky,dnes ráno mě vzbudila pošťanda:stuck_out_tongue_closed_eyes:řinesla mi ten krásný svetřík,měla jsem strach ale je moc pěkný,jak nenošený,jak nový:slight_smile:je mi teda ještě větší ale jak začnu pupíkatět tak bude super:slight_smile:
JInak dnes mám v plánu úklid a tu rajskou,takže máme co dělat:slight_smile:
Andrejko co testíky včera jsem koukala že byl slabší,tak co holka jak to vypadá?
JInak Blondy práci už nehledám,takle mě stějně nikdo nevezme a kort když bych musela mít úlevu v tom že jím každé dvě hodiny :grinning: :grinning: :grinning: prostě jíst a jíst:slight_smile:takže jsem od toho začátku března doma,jako teď to ještě jde mám aspoň podporu i když bídnou ale v srpnu mi končí a pak už nemám nárok na nic maximálně na to jejich ex.minimum který dělá cca 2200Kč to nevím přesně a až do porodu nic,takže super to bude terno ale tak zvládnem to nějak bylo nějak bude, kdybych otěhotněla v zaměstnání bylo by to lepší ale asi to mělo být takle ostatně si taky řekněme která rodina je na tom růžově když je ženská na MD.. :unamused: ale zas až tak hlavu si z toho nedělám já vidím to krásný:slight_smile: to spíš manža trošku jančí ale jinak je z drobka nadšenej:slight_smile:je teď úplně jinej.takovej asi pozornější,nevím..aby mu to vydrželo :grinning: :grinning:
A ili jak to vlastně vypadá s tebou ,??nějak jsem to zaspala,těhu je už potvrzené?
4. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé koukám že mi skočil 6tt tady to ale stejně skáče nějak divoce :angry: :angry: vždyť my jsme teprve 5+2 :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, 11.5 jsem byla na OPU, 2 embrijka, 25.5, na krvi HCG 889,1, a na srdíčko UZ jdeme 11.6. tak ještě to potvrzené nemám, snad to bude dobré a budu tady mezi vás taky patřit. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lulu, však je to dobře, 5plus 2 je šestý týden. Jsme na tom stejně, já jsem taky doma bez ničeho. Dělám sice nehtíky, ale to mám jako koníčka takže žádný velký výdělky :grinning: . Já teda práci pořád sháním, protože mi je doma smutno a je mi to dlouhý. Sice jsem už dlouho bez trvalé práce, kvůli těm dvou nevydařeným těhotenstvím jsem musela být celou dobu na neschopence a pak jsem v práci dostala výpověd, ale pořád jsem byla aspon někde na brigádě abych něco dělala. A ted nic nemám :slight_smile: .
4. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé lulunko moc děkuju za metřík, jsi zlato :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
4. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno jenže já takovej chvíšťák s PCO to jak řeknu dr že chci do práce tak mi řekne jestli nejsem na hlavu:slight_smile: kort jak jsem dva roky nemohla otěhotnět ,a já to ani nechci riskovat..včera jsem byla na nohách od půl šestý do půl devátý a myslela jsem že je to můj konec záda a hlava o sobě dávali dost vědět..takže já jak nemám papu každý 2-3h a nemůžu jít po obědě natáhnout pupek tak bych to nezvládla:slight_smile:takže budu doma. a pak ty vedra asi by to nebylo ono musíme to nějak zvládnout ..jani máš metřík:slight_smile:
4. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uý sis všimla:slight_smile:nejni za co:slight_smile:
4. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek