• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahojte holčiny!
Tak máme za sebou to 3D. Byla to paráda, ještě teď jsem z toho naměkko. Nosíček jako knoflík, pusinka, tvářičky, krásný tvoreček, žádný ufounek, jak jsem si myslela. Ale asi to bylo tím, že jsem už ve 27tt, takže už se asi přece jen ukládá nějaký podkožní tuk. Pořád si dával ručičku před obličej a pod bradu, jako by o něčem přemýšlel. Máme DVD, jenom nevím, jestli z toho půjde udělat nějaká fotka, abych ji mohla zveřejnit. To DVD je totiž jaksi zakódované, tak musíme říct jednomu známému, který je machr přes PC, jestli se mu podaří s tím něco provést. Jsem moc ráda, že jsme na tom byli. Ani mi těch 650 Kč nepřipadá tak moc, ten pohled za to stál.
7. říj 2009 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já tu krávu vanu mám přez celou koupelnu, mám tam jen záchod a malé umyvadlo, takže žádná pračka, nebo něco na co bych ho mohla položit, takže jedině tu vaničku s přebalovačkou. Sama koupat ze začátku nebudu, bude rodina u toho zvědavci, pak to bude oi zvyku, takže žádnej strach. Stejně biudu ji mít v pokoji, takže ho položím na postel, zakryju vaničku a pokračuju, nějak to musím vymyslet.
Aevko, taky b\ych už měla jít na 3D, prý do 25 tt, takže do pondělka, nemusíme se u našeho objednávat, stačí dojít. 3d foto stojí 100, DVD 500 kč. Nevím, jestli to stihnu, tak zajdu.
Mes, nemysli na to, mě třeba vyšly treply špatně 1:60 down syndrom, na plodovku jsem nešla, pak ve 20tt na UZ na genetice zjistil, že je vše v pořádku. To by TI už na to přišli na UZ, neboj.
Holky\ taky vás tak bolí v zádech? J8 něco dělám a je to strašné, hlavně ve škole, sedět 4 hodiny, to mě štípe.... Večer nevím jak si mám lehnout.
Nebyla tu dlouho Petista, snad neleží v nemocnici zase se svojíma holkama. Snad se ozve.
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
můžu se k Vám přidat? :wink:
7. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milin, samo, že můžeš, vítej. Někde jsem Tě viděla na diskuzi, nevím ale už kde. Ty jsi taky po umělém?
7. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili ahoj.
Děkuji za přívítanou.JJ na pár diskuzí už jsem chodila.A občas zavítám, ale už málo.
Naštěstí IVF se mě vyhlo a já otěhotněla přirozeně. :slight_smile: Chodila jsem do Fertimedu a pak do FN Olomouc.
7. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Vyrovnávám převahu chlapečků, a to rovnou dvěma kousky holčiček:grinning:

Ili, jsem zde :slight_smile: , zatím ještě doma, ovšem nevím jak dlouho mi to vydrží, musím polehávat, už mi dost tvrdne břicho, takže když si vyrazím ven, tak bych se po desíti minutách nejradši vrátila, pupek jako šutr :slight_smile:
Vidím, že už tady řešíte vaničky a tak. Já se teda zatím držím dost při zemi, minulý týden po velkém utz jsem objednala jen pár oblečků, ale ještě je ani nemám doma. Na koupání si chci pořídit kyblík, prý je to lepší než vanička, páč si v tom prcek připadá jako v děloze :sweat_smile: A jinak plánuju ještě zakoupit přebalovací pultík na kolečkách, co má pod podložkou i vaničku, kdyby mi s tím koupáním chtěl třeba někdo pomoct, tak můžeme koupat zaráz obě holky :grinning:
Mes, s tou tvojí kamarádkou je mi to moc líto, úplně mě z toho mrazí a chce se mi brečet. Je to hrozné. Ale neboj, kdyby bylo u tebe něco špatně, tak na to určitě doktor přijde, i když měl ten nový přístroj.
7. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petkan - tak super.to jsi vyrovnala převahu kluků! tak spočívej,ať se daří a mimča se hezky dovyvíjí jak mají.Kamarádka má taky koupací kyblík a říkala,že teď má děsný problém s tím,aby dala mimčo do vany,páč se do kyblíka už nevleze.že je zvyklý na kyblík a ve vaně děsně řve.ale taky se mi líbí kyblík - manžel teda naznal,že to vypadá jak nádstavec na mixér.
Milin,vítej u nás - gratulace k přirozenému otěhotnění.
7. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy děkuji.
Když už jste u těch vaniček či kyblíků.Tak já jsem pro vaničku.Kyblík se mi moc nezamlouvá i když se mi to líbí.A v rámci místa by to bylo lepší,ale jak píše Teddy právě proto že si na to dítě zvykne a pak nechce do velký vany bych chtěla vaničku.Ale stejně nebudu koupat v koupelně máme ji tak malou že se tam sotva vlezem mi dva :grinning:
7. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak jsem se teď od mamky, když jsem jí pouštěla to DVD ze včerejška, dověděla, že ten knoflík místo nosu je přesně takový jako jsem měla já, když jsem se narodila. A my jsme si včera říkali, že ten náš mrňousek není podobný nikomu :slight_smile:
7. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj...tady vorvaní žena...stává se ze mě kolos :unamused:

Tak už se tu poměr holky x kluci vyrovnává :grinning:

Aevko - já se taky chystám - zítra se budu objednávat na 4D... :grinning:

Tak pokojíček už se rýsuje
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/Mes#5389912724296233826
7. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky předčtěte si téma, odtok plodové vody po amniocentéze..... Ještěže jsem na to nešla a podepsala reverz, chudák paní.
Petkan, ahojjjjjjj, super, že jsou holky v pohodičce, jsem měla strach co je s tebou. Holky, taky vám teče mazivo s prsou? Se mi zdá, že to mám nějak brzo od minulé středy.
Mes, tak v Tesku slevy, to se zajdu dnes mrknou, mám Tesko u baráku, díky. Jinak ten pokojík je nádherný, máš dobrerj vkus. To sis navrhla sama?
8. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - děkuji mooooooc za chválu...jo jo - se tu teď hrdě pnu...jsi hodná, sama jsem to vymyslela :grinning:
Jdu si přečíst to téma...
Illli - jak to mlezivo vypadá? Něco mi spíš leze než teče :confused: a někdy tam mám kapičky jako vody :confused:
8. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - hoď sem odkaz na tu diskuzi, já to nemůžu najít :wink:
8. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Ili, tak to máš recht s tou amnicentézou. Chodím ještě na diskuzi na dvojčata a zrovna dnes tam psala kočka, co byla se mnou taky tehdy ve špitále, co se jí stalo po odběru plodovky, navíc se nedozvěděla nic, páč se jim pomíchaly vzorky. Je to opravdu velké riziko. Je to na této stránce: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=50041&vGroupOffset=0&=&vOffset=7890
Já jsem z toho od rána úplně mimo, pořád na to myslím a musím říct, že před paní smekám klobouk.
Jinak mě neteče z prsou nic, i když je mám teda jak balóny :slight_smile:

Holky,držte se, odpočívejte a nechte ostatní ať se starají, ať máte všechno v pořádku. Čím dál víc si uvědomuju, že donosit a porodit zdravé děti je opravdu zázrak.
8. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,
hlásím se po kontrole v poradně a testu na cukrovku. Vše je v pořádku. Výsledky na cukrovku budeme znát příští týden. Zas taková hrůza to nebyla. Prostě dvě deci hodně sladké vody. Vzhledem k tomu, že jsem před tím nepila vůbec nic, jsem to vyžunkla ani jsem nemrkla :wink:

Milin - vítej. Já jsem se sem taky přifařila nedávno :wink: :slight_smile:

Petkan - super, že jste všechny v pořádku. Hlavně ať vám to ještě dlouho takto vydrží.

Mes - moc krásný pokojíček, až mě zamrzelo že Anežka zatím nebude mít svůj pokoj, ale plánuji alespoň vylepšit kout, kde bude mít postýlku. Se holt vyřádím později, až zabereme další část baráku :wink:
8. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petkan, to je ona, zuzka, téma tu hodit neumím, nevím jak. Musíš to hledat, už jsou tam 3 odkazy, tak to najdeš lehce.
Do toho Teska jsem n ešla, bolí mě zuby, ďásna, obě strany, nemůžu kousat, jsem tak nervova, že bych někoho kopla. Už jsem je čistila asi 5x, nevím čím to mám potřít.
To mlezivo z prsou je takové tmavě žluté, až oranžové, husté. Na bradavce takové kapičky po celém, jak to zmáčknu, tak to teče, vypadá to jak sprcha. :grinning:
Dnes jsem hledala na netu kočárky, fakt nevím jaký, to bude problém největší.
8. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - a ta diskuze se fakt jmenuje - odtok plodové vody po amniocentéze? Já to asi nenajdu..
Tak mlezivo ještě nemám...
Illli - v lékárně se dá koupit znecitlivující gelík na dásně - přestane to na chvilku bolet (kupuje se to miminkám když se prořezávají zoubky..a je to super)..Já měla skrytý kaz pod blombou...jak mi upadl kus toho zubu a byl to pocuc u zubáka bez injekce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jooo kočárky..ani mi nemluv...já asi koupím ten peg perego, ale doslova mě s..e že nejde sporťák otočit..ale už se s tím smiřuju :wink:
8. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem to...no, snad to té holčině dopadne dobře jako té jiné...ach jo... :unamused:
8. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!na konika chodím často i na této diskuzi jsem byla někde na začátku :slight_smile: .A že mi vyšel tt týden před MS......jojo vyšlo to po dvou letech snažení :sweat_smile: .TP mám 18.2.2010 a čekáme holčičku :astonished: .Taky řešíte kočárky?No z toho už jsem taky zoufalá ale líbí se mi x-lander :grinning:
9. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak ko dopadla dobre, akorat me dr. tak provrtala bricho ze sme mysleli ze me vecer odveze muj do porodnice, to bylo strasne, jak me to bricho bolelo. to mlezivo vetsinou tece tem co uz dite meli, ja jo, a tece t skoro porad, hlavne po teple sprse, to je hruza. tak se zatim mejte my sme u tchyne - jinak anicka me vcera usnula pri zehleni v kosi na pradlo
9. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - co ti proboha dělala? Mě doktor tedy nějak extra nevyšetřuje - jen trošku prohmatá, jak je velká děloha a pak mi udělá utz... :confused: Já bych mu stejně utekla, protože se bojím a on to ví :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
chvilku jsem tu nebyla.Jsem u našich a tady není nějak času sedět na netu tak jako doma :wink:

mes ty jsi ale šikula.Krásný pokojík.To naše dítko bude s námi v ložnici v postýlce.A pokojíčka se dočká až se bude rekonstruovat.Nu ale co se nadělá.

Mě teda z prsou ještě nic neteče spíše mám pocit jako kdyby se mi bradavky loupaly,ale zatím ok.
Ju a kočárky to mám dilema.Líbí se mi Casulaplay s6, Implast bolder a x-lander.
Tož jsem zvědavá co nakonec vyhraje :slight_smile:

Papa holky a přeji pohodové těhu. :wink:
9. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sleduju značky kočárklů co se vám líbí, zapisuju a budu prohlížet. Já fakt nevím, zatím jsem byla v obchodech kde mají samé Polské, tka uvidíme. Chci jet do Ostravy do šopinu, snad tam něco bude k vidění.
Pak si tu napíšem tabulku s kočárkama kdo jaký chce a který vítězí a bude jich nejvíc. papa jdu dovařovat oběd.
9. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili,takze delas vyberovy rizeni na kociky,jo? tak zapis jeste ten nas Concord neo. taky ho maji v Shoppinu v Chiccu. a maji tam fakt vyber,takze ti treba padne neco do oka.jo,holky,uz mate prebalovaci stolky do koupelny?furt tak premejslim,kam ten stolek zaparkuju a jakej teda vybrat.zatim jsem ve fazi mereni metrem a koukani po netu.
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, mě se líbi v Polsku přebalovák s vaničkou za 1 500 různé barvy, je hezký hezčí jsem na netu neviděla. Tak ho určo koupím. Dám to do pokoje, nebo jinde místo nemám :frowning2: . Takže ho koupím v oranžovo žluté barvě, ať se tam hodí a pak ho lépe i prodám, když to budou neutrální barvy.
MES-peg perego
KACKA-x- lander
MILIN- casulapla 4s6, implast bolder, x-lander
TEDDY- concord neo
Ili- x-lander xa09, peg perego GT3COM, cortina x3 tris, chicco

Takže jsem to zhrla trochu, ten kočár casulaplay jsem nenašla, hoď tady odkaz, prosím.
9. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mes: suprový pokojíček, jak z časopisu ! my sice pokojík máme, ale zatím dám postýlku do ložnice a samotný mimi v pokojíčku stejně zatím nebude, takže ho asi budem upravovat a vybavovat až nejdřív v roce, ale spíš pozdějc
kočárek peg perego, trojkolku má moje kámoška s půlročním velikým chlapečkem si ho moc pochvaluje, mě se celkem taky líbí a pak ještě x-lander, ale na ten mi řekla, že prý má malý sporták, tak nevím, zatím jsem na to koukala jen po netu a to nejde poznat
jinak jsem viděla hezký kočárky za dobrý ceny tady: www.kocarek.cz
9. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - je to CASUALPLAY :wink:
9. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - my taky budeme mít malého v ložnici - ale pak vidím u známých, že není už moc s malým na nic čas..tak jsme to udělali s předstihem..chci, aby tam měl takovou hrací zónu :wink:
9. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
epicharis: já si začínám nakupovat výbavičku na www.aukro.cz, seženeš tam za suprový ceny spoustu věcí a jsou tam celý sady oblečků k zakoupení najednou ;) a na holčičky úplně krásný, tak se tam koukni, když nemáš od koho půjčovat ;)
já bych se na tu práci už vybodla být tebou, když řekne gyndr. že máš v práci stres a dělá ti problém cesta, tak tě nechá doma
9. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek