• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Já zase ujíždím na www.mimibazar.cz :grinning:
9. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky - jaká jména budete dávat klukům...
Já se pořád nemůžu rozhodnout a domluvit s manžou...Nejvíce by se mi líbil Šimon, ale má chudák svátek 22. prosince...pak vánoce a pak hned narozky...no nevím..no..
Pak Ondrášek, toho nechce manžel...a možná i Maxim...Viktor...já nevím no...

Jdu hajajit..dobrou
9. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,
poslední dobou nemůžu nějak pořádně spát. Dnes čučím od sedmi, ale když jdu do práce tak třeba od čtvrt na šest... :unamused:

seb - už mám téměř celou základní výbavičku hadříků nakoupenou. Kupovala jsem třeba i v Tescu, Globusu, H&M a na www.kojtex.cz. Ale za tip díky, určitě se podívám. A s tou prací... manžel chce, abych nejpozději na konci října zůstala doma, ale já jsem bohužel taková poctivka, že bych měla špatný pocit z toho, že jsem to tam všechno nedokončila a nepředala :frowning2: Na druhou stranu to fakt hůř zvládám. Uvidím, jak se to nakonec vyvine...

mes - na mimibazar jsem se taky už dívala, a chci tam koupit ještě nějakou kombinézku. Jinak jsem už psala, že my měli pro chlapečka Vojtíška a Matyáška. Ondrášek je moc pěkné jméno, Šimon také. Na Viktora mám narozeniny :wink:

Přeji všem krásný víkend, i když je taková zima, ale co bychom v říjnu chtěli, že? :wink: :slight_smile:
10. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Epi - já teda spím úplně královsky - večer lehnu a ráno se mi nechce vůbec vstávat...Dneska se mi zdál boží sen...

Já už mám taky skoro všechno nakoupené a skoro všechno z tesca... :grinning:

Dneska jsem nějaká zpomalená,...jdu nahodit rychlost :grinning:
10. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
mes,neprovokuj s kralovskym spanim.ja se proberu ve 4 rano a uz nezaberu.je to hnus.pak jsem celej den jak matoha.a bude hur,jak se bude bricho zvetsovat.ten posledni mesic bude asi total katastrofa.ale co bysme pro mimca neudelaly. ja mam obleceni na mimco od sester,takze kupuju jen miminum a to spise tak pro radost. neco z mimibazaru,neco nove... jak se mi co libi.
10. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky : jo to ja nevim co mi ta blbka udelala, al euz je to lepsi, jinak mes ja taky kupuju vsecko pres mimibazar je to super stranka aj mimiaukce sou velice dorbe
10. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já dnes byla v šopinu v Ostravě kuknout na kočárky, jsem s mojim unesena s chicco a cortina x3, černé barvy, je to krása, ale ta cena. Zajedu se na ně podívat do Polska do Bielsko Biala do obchoďáku, tady mi to poradila s našio diskuze, že tam výjde chicco na 13 000 jen, takže tam hodím oko.
S tím spaním mi anio nemluvte, já chhodím co 2 hod. čůrat, ve 4 30 se proberu a nemůžu zabrat už. Mě totiž bolí tak moc záda, že nevím jak ležet, ráno to jde, ale odpoledne se to ztupňuje a večer štípe, že nemůžu ani chodit, jak se postavím tak mi to střílí do nohy, tak kulhám než to zas rozchodím. Jsem uvažovala o těhu kalhotkácvh, aby podepřelo břicho, moc rychle narostlo a záda trpí, mám o 33 cm více v pase. Nožičky\ jak srnka :grinning: , tak jsem zvědavá jak budu za 2 měsíce chodit.... :slight_smile:
Jdu k telce, dobrou noc. :wink:
10. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
mes prosím tě ten fusak s tou odepínací bundičkou se dá sehnat někde, nebo ho máš z bazaru ? jinak máš krásný věcičky :slight_smile:
já včera vydražila na aukru sadu 29 bodyček, tak nevím, co se všema budu dělat :grinning: , ale jsou jen za 123 kč plus poštovné, no nekup to :sunglasses:
ili5: já se taky v noci budím bolestí zad a taky mi to jde do nohou, tak takdy nevím, jak vydržím ty poslední měsíce, se toho docela bojím :frowning2:
já se v tom mimibazaru moc nevyznám, tam nejde dát třeba jen dupačky nebo jen fusaky a jen pro holky nebo jen pro kluky nebo jde ?
holky až půjdete z porodnice budete mít miminko v dupačkách, tričku, mikince, teplé kombinézce a ještě ve fusaku ? :confused:
11. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babky, tak toto téma nám zavedla lulunka, vím, že nás čte poctivě, ale nenapíše, tak lulun, honem, vždyť tobě vděčíme za toto témátko krásné. :wink:
Seb,, já nevím jak pojedem z porodnice, mám bílou soupravičku s čepičkou, asi na to pletený svetřík s čepičkou ,botkama,kamašky a takovou kombinezku mám oteplenou, ne moc hrubou, takovou dekovou bílou s kapucí. Pojedem autem, tak asi to bude stačit, fusák nevím jestli se vleze do té sedačky, fakt netuším jaké bude ani počasí a jestli to bude stačit, možná deku, no přidávejte nápady, já se pak rozhodnu :confounded:
Pořád přemýšlím o tom kočárku, dnes tu byla kámoška čeká v prosinci a kupuje si kočár v Polsku za 5 000, 3kombinaci taky. Já bych dala tolik peněz kjol.20 a stejně bude mimi v zimě, to nebudem celý den venku, v létě už bude mít půl roiku, to můžem dát i sporťák, jestli to fakt není zbytečné mít zrovna značkový, no nevím. :unamused:
11. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Mes, nádherné věcičky v albíku, sada se samýma medvídkama je nádherná.
Ten fusák odepínací spodek jsem viděla u nás v Karviné v obchodě v polské firmě, maj různé barvy, je to hezké a nebylo anoi drahé moc, necelých 400 kč.
11. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem.teda je to ale dilema s těma kočíkama,co? taky jsem byla v Chiccu v Shoppinu - maj to tam předražený.oplatí se tam omrknout vybraný kočík a pak pofárat po internetu - ty internetový ceny jsou fakt nesrovnatelný.my půjdem z porodnice v bodýnku,dupkách,slabá čepka,silnější čepka,lacláky manžestráky,svetřík a na to zavinovačku do autosedačky s ťapkama z emitexu.jo a rukavičky. na převoz autem to musí stačit - snad. doufejme,že v tom lednu nebude mínus 40st.
11. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Koukám, že už tu řešíte takové věci, v čem pojede mimi z porodnice :slight_smile: Tak to ještě vymyšlené nemám, hlavně aby nebyla nějaká strašná zima. Kočárek už jo, budeme mít asi te, co mám v albíčku.
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych se změřila přes pupík. A výsledek - 92 cm. Na to, že jsem 28tt mi to připadá trošku málo. V úterý jdu do poradny, tak se musím zeptat, jak je mimíšek velký, jestli odpovídá svému věku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale i kdyby byl menší, energie má teda dost, teď momentálně je vcelku v klidu, ale určitě to nebude dlouho trvat a zase mi bude břicho poskakovat. Obzvlášť, když mám jít spát, to jsou vlny :slight_smile: Ale aspoň o něm vím. Asi před 14 dny byl celý den v klidu a už jsem z toho byla nervózní, jestli se něco neděje. Jak se mi pak ulevilo, když mi břicho poskočilo :slight_smile: Koukám, že se mi to dokonce rýmuje :grinning:
11. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
mes: ty lacláčky co máš, jsou teda fakt boží, chci je takyyyy :grinning:
11. říj 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mes: jméno asi Filípek, ale stopro to ještě není :sunglasses:
11. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ili: tak tam to mám daleko, budu muset hledat někde na bazárcích, třeba tam podobný najdu,
holky kupujete si ten kojící polštář ? je dost drahej a nejsem si jistá, jeslti ho nemůže nahradit normální polštář :rolling_eyes:
11. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský...děkuji za chválu výbavičky...to je jen asi jedna setina všeho co mám - už to nezvládám nafotit - ale už to asi trošku přeháním...Ale když mě tak chválíte, tak vám asi něco cvaknu :grinning:

Dneska jsme se byli v Praze kouknout na kočárky a manža je jednoznačně pro Peg perego - vzhledem k vlastnostem a velikosti (budeme mít velké miminko asi) - já váhám, líbí se mi i ta teutonie, kterou má vybranou EPI...ta má velké plus, že se dá otočit sporťák proti směru jízdy, ale velké mínus je cena (je o cca 8 tisíc dražší než PP) - když k tomu přičtu stejné vybavení...což mi přijde fakt síla...no prostě jsem z toho jedloň :grinning:

Ili - vem si naše zimy...zase pořád doma sedět nebudete...Já tedy chci super kočárek, který mi vydrží i na druhé mimčo eventuálně...a hlavně - zima je rychle pryč a budeš jezdit i na jaře a částečně v létě - do půl roku času habaděj :wink:

Já malýho z porodnice totál navlíknu...aby mi neumrznul...zlatíčko ukopaný :grinning:

Seb - lacláčky jsou ze sekáčku...za pade :wink:

Illi - ten fusak je taky ze sekáčku...takže nevím, kde ho sehnat...my tu máme jeden výborný sekáč, kde je vše skoro nové, nebo outlet :wink:
11. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky : ja do porodnice budu pro malou brat si vic vecic a uvidime jak bude, to nemuze nikdo vedet, jiank ten kocar peg perego je fajny suseda ho tady ma na chodbe a je dost dobrej, aj sportak z neho, trojkolka, jinak mala byla dnes celej den uspana to bude zase noc ahahah
11. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
koukám, že řešíte ty kočárky... no my máme už jasno,ale dalo mi to taky zabrat :grinning: To u Honzíka jsem měla jasno dopředu, chtěla jsem klasiku... a jsem maximálně spokojená... 4 kola, houpe, prostorná korba, sporták jde po i proti směru jízny a je polohovací až do lehu.... :wink: jen systém brzdy nic moc.... to je asi jediný co bych vyměnila... Jsem zvědavá jak budu spokojená s tím Jané...

jiank oblečka nekupuju, mám toho haldu po Honzíkovi a to malý dost neutrální, takže chci koupit jen kombinezky (pro oba stejnou) a tím končím... v čem pojedeme z poordnice to netuším... se vyvrbí časem:slight_smile:

a jméma pro kluka němůžeme vybrat uvažujeme mezi Petr a Václav... tak uvidíme, ale třeba to bude Anička, aspon nám většina tipuje holku :wink:
12. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
korcula: moje kamarádka má ten Jané slalom - trojkolku a hrozně nadává na "košík" co je pod kočárkem, že je na sucháč nebo patentky (už teď nevím) a že se jí to pořád rozepíná, asi to moc neunese, tak se zkus na to v obchodě podívat, třeba jiný typ to bude mít jinak

mes: peg perego - trojkolku má moje další kámoška a je s ním prý nadmíru spokojená, tak do něj asi taky půjdu
12. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já dnes byla na 3D a mám fotku jednu, ale sebou mrskal moc, tak mi nedělal DVD ani foto mi nechtěl dát, že má pořád ruce a nohy u pusiny, sebou mrská stále, ve dne v noci-. Ale vystrašil mě, nebo ho mám prý moc dole natlačenýho a málo plodovky, půl hlavy má bez vody, že to vypadá jak před porodem jak je spadnutý. Tak mě iu vyšetřil a potvrdil a mám si zajít ke svému gyn. a ležet a nic nezvedat. No a já dnes chtěla umýt okno, linku. Předěláváme byt, tak toho mám hodně, ale dnes teda se budu šetřit a v pondělí příští si zajdu ke svému gyn. Má 800g, tak snad budem v pořádku.
Máte některá zkušenosti s Cortina x3, nebo chicco kočárky? Tyto se mi líbí i ten peg perego. To jsoiu moji 3 favorité.
12. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
seb: když čtu to o "košíku" pod kočárkem, musím se v duchu smát. Přesně stejné stížnosti, i když u jiného typu kočárku, jsem byla svědkem v obchodě s kočárky a tam se prodavačka na stěžujícího jen s údivem podívala se slovy: "To ani nechci slyšet, ten košík je určený na pláštěnku a na deštník a ne na to, aby se v něm tahaly nákupy". Hm...
12. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musím mít košík aby udržel pejska našeho až pojedem v tašce, má 1,5 kg tak snad to udrží :grinning:
12. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
aevka: to byla asi nějaká vznětlivá prodavačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , já teda nákupy v ruce tahat nebudu :grinning:
12. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ili,
no co to čtu tady? Takže taky už ležáček? Nic si z toho nedělej, rychle si zvykneš, hlavně aby bylo všechno v pořádku!!! Na tom 3D jsi byla v Olomouci? A kdo ti ho dělal pokud jsi byla tam? Vidíš, ještě že jsi tam šla, i když se to moc nepovedlo, aspoň víš v předstihu, že se máš víc šetřit. Okna ať tě ani nenapadne piglovat, jen ať se snaží ostatní. No a 800g to je pořádný cvalda už :grinning: Už jsem se tě chtěla zeptat, kolik má ten druhý.... :grinning: Já jsem z toho úplně zblblá už :grinning: :grinning: :grinning: Já jdu zase na měření ve středu, tak jsem zvědavá. Naposledy jsem byla před 14 dny a holky měly kolem půl kila.
12. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jdu vyrovnat zase ten stav kloučků,jednoho mám v bříšku:slight_smile:
Jinak Ili asi máte stejného hafana co my ne?máme jorkšíra pekněj zmetek rozmazlenej ale můžu za to já samozřejmě :grinning: asi ho budu taky vozit pod kočárem,jestli se teba nechá ale u nás je hodně sněhu to by asi byl jak koule když bych ho do toho košíku dala :grinning:
A aevko toteda zírám pani prodavačka asi neměla děti bych teda v ruce nákup tahat nechtěla když budu tlačit kočár a ještě jsem nikoho takovýho neviděla!! :wink:
12. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo do toho klubu ležáčků se taky přidávám doktor mi před 3týdny řekl že malej naléhá hjlavičkou na hrdlo a že musím ležet pač délka hrdla je jen 36mm (podle mého doktora hrozná katastrofa) říkal že bych taky mohla porodit a nakázal ležet nebo pomažu do nemocnice za týden jsem šla na kontrolu a hrdlo už mělo 42mm takže se to lepší když ležím a tak se pořád moc neunavuju a odpoledne dost ležím ale jinak je nám dobře..oni doktoři občas straší a pak se miminku nehce ven ani v den termínu:slight_smile:
12. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jak tady čtu o těch košících pod kočárkama,tak já se můžu jít zahrabat. ten náš košíčeček to má fakt jen na pláštěnku a deštník.takže to vidím tak,že budu tahat baťoh na zádech a nebo holt kočík bude na kočíkování a na nákup budu jezdit autem nebo co. ono každej ten kočár má nějakou mouchu - si člověk nevybere.
Ili,CortinaX3 má kamarádka - je s ní spokojená.ale má plastový kola a to je děs běs.jinak vypadá kočárek moc hezky a ten nacvakovací systém má supr jednoduchej.a Chicco má druhá kamarádka-ale golfokovej typ - taky vypadá hezky,bohužel má taky plastový malý kola,takže nic pro mě do našeho lesního terénu. takže záleží na tom,co si vybereš.fakt je všude cosik. kdysi jsme jezdili v Libertě a přežili jsme všechno.dneska mi došla hluboká korbička na náš kočárek a je to moc hezké. asi fungují hormony a začínám se těšit na miminko nebo co.
12. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo ili a ty opravdu lež,vím že pro ženskou je to těžký kort když předěláváte byt ale mě se to opravdu hodně zlepšilo od té doby co jsem fakt se vším praštila ,proto tě taky bolí záda ..u mě to tak začalo bolestmi zad a pak už doktor chtěl abych šla do nemocnice!!ale já opravdu ten týden ležet a malej se pootočil už nejni hlavou tak dole a hlavně se mi čípek prodloužil o 7mm takže opravdu ležet.za ty smutný oči to pak nestojí!!!
Manža začal dělat úplně vše,žehlí,vysává,pere,věsí prádlo a vaříme spolu dlouho na nohách nevydržím..ale zlepšilo se to chce to si prostě říct kašlu na úklid a jí si v klidu lehnout vždyť si poklidíme potom až budeme mít prcky v náručí. :wink:
12. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky vy mate cvaliky my mame anorekticku mame jen 400 gr
12. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Pertkan, to jsou teda cvaldy, to máš co tahat. S tím ležením nevím, to by mě museli přivázat, myslela jsem, že dnes poležím, alre furt něco dělám, zítra se musím vrhnout ráno na kuchyň, ve čtvrtek dojede tchýně, tak musím mít vyuklizeno :frowning2: . Vidím, že si změnila 1 jméno z Vilomény na Cecilku a Filoména ještě stále platí?
Lulu, čivavku, ale neštěká, nehraje si, jen se nosí a spí, takový cicek můj. Tak yse jmenuje mimi :grinning:
Teddy, ty plastové kolečka se mi vůbec nelíbí a na drahém, kočárku špetí, ale jsem se ptala a jde místo toho odpružené, nafukovací gumy, suprové. Zrovna měli v Chiccu akci za 1 kč, která nohužel zkončila a nyní ty kolca stojí 2 500, takže musím počkat, to by se mi ten kočár prodražil.
Tak dobrou noc, jdu si lehnout k telce, aspoň večer budu včas v posteli.
Lulunko, já taky budu mít asi Patrička. Toto jméno u nás prošlo a mě se moc líbí.
12. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek