• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahojky,

no s těma košíkama to je fakt, ale většina takových jako má Jané apod. má docela malou nosnost, co vím tak tak 2-3 kg... jsou braný spíš na drobnosti, a u dvojčecího jané co máme, dokonce ten větší má podle výrobce sloužit na to, že v něm má to jedno dítko pak nohy :grinning:

na nákupy jsou lepší ty drátěný košíky co mají klasické kočárky( Roan, Inglesina) ty toho uvezou docela dost a i je lepší prostor jak to tam dávat:slight_smile:

Ili: já bych to moc nepodcenovala a ležela, myslím, že tchyně pochopí, že nemáš uklizeno a ještě ti ráda pomůže, nebo to pomůže dcerka, fakt nestojí za to riskovat... :wink:
12. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - kámoška má peg perego taky a je MEGA spokojená!! Hodí dvě tašky nákupu dolů do košíku a už valí...je neskutečně vychytanej...pokládání sporťáku když dítě usíná je fakt jednoduché..sundávání stříšky...polohování nožiček...průhled přes střechu sporŤáku...držáky na pití...ledvinka na rukojeti...fakt náhul..to jiný kočárek nemá...ale zase třeba TEUTONIE je výborná v tom otáčení proti směru jízdy...
Mě osobně se designově líbí víc peg perego...ale teutonka je stejná a má lepší funci otáčení..jen stojí o dost víc než PP...

Illi - moc držím palečky ať je vše v pořádku!! A ono bude!!

Lulu - super, další chlap do party!!!
12. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul - PP je dělaný tak, že ti odveze i padesát cihel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Illli - souhlasím s korcul - lež a nic nedělej... :wink:
12. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,tééda,padesát cihel bych taky potřebovala.ten náš Concord má prd košík.tak jak vás tady tak čtu,tak netuším,jestli jsme neudělali kravinu - páč ten košík je tam fakt pidi midi. ale doufám,že ten košík bude jediná vada,kterou ten kočík bude mít.
12. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - tak si to dáš do tašky... :wink: Každej kočárek má něco...Peg perego zase nejde otáčet proti směru jízdy...

Jen teutonka je asi ideální a ta je zase pekelně drahá :grinning:
12. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
koukám, že řešíte kočárky. No, nezávidím Vám to. Já už mám objednáno, takže teď už jen čekáme, až nám přijde. Moc se těším.

Mes - Myslím, že ani Teutonka nebude ideální. Má sice celkem dobrý košík - prodavač, co ho prý má sám doma říkal, že uveze i 15 kg, ale zase je k němu o něco horší přístup, takže když dáš nákup do tašky, tak máš smůlu a budeš překládat... Je fakt, že každý kočár má něco. Navíc, každý má jiné nároky, představy... A ta cena je fakt příšerná :confounded: Snad bude stát za to. Prostě budu "pracovat" s tím co budu mít :wink: :wink: Už aby přišel a já mohla trénovat. Se těším

Přeji příjemný den.
13. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě štvou...mi napsali z e-shopu, že nemají už nikde tu autosedačku v barvě, kterou jsem vybrala ke trojkombinaci...a ať vyberu jinou. Tak jsem jim napsala, že žádám slevu 1000,- :grinning: Stejně mi jí nedají, ale už jsem to našla na netu o 400,-- levněji, tak budu moci odstoupit od smlouvy a objednám to tam...ACH JO! JSem se rozhoupala pozdě, už ty titanio autosedačky nikde nemají..už bude nová kolekce, a ta se mi nelíbí :angry:
13. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,no tak holt nebudeš mít titána,no. já objenala sedačku blues,došla - ale trhala se jí nášivka.tak jsem jim tam volala,přijeli si pro ni a že mi dovezou jinou.ale prý je tahle barva poslední,tak si mám taky vybrat jinou.tak máme nakonec aqua. kdyžtak mrkněte. jmenuje se CONCORD ION AQUA. ale co,na autosedačku se neumírá a dítěti je stejně jedno v čem leží.
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy - jasan...ale jsou to tedy borci...vadí mi, že neaktualizují weby... :angry:
Jdu se kouknout na tvůj krááásný kočárek :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedddy - moc hezká barvička...fakt :wink:
13. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,barvička je sice super. nicméně ten košík pod kočárkem je fakt na prd.to je tam jak na ozdobu. No počkej,na kočárek jsem odkaz neposílala,to měla být sedačka. kočárek je CONCORD NEO XENON.
13. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo - pochopila jsem to - že je to odkaz na autosedačku...Kočárek jsi už jednou dávala...si ho pamatuji...
Ty máš s těmi malinkými kolečky ve předu?? To se holka asi nadřeš,...ale třeba néé...uvidíš..
Já jsem concord zavrhla, protože sporťáček je menší...a my jsme dva obři, tak předpokládám velkého synátora :wink:
Ale líbí se mi ta barvička :wink:
13. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ili jj,Patrik je hezké jméno já chtěla původně dominika,jenže ten se mi zprotivil a pak jsem chtěla buď Samuela nebo Patrika jenže manža říká že Samuel je hrozný a tak to je prostě Páťa:slight_smile:)My říkali bříšku Páťo ještě než jsme věděli co tam vlastně je,nějak jsem od začátku těhu tušla že tam je klučík a taky že jo,když to na mě doktor ve 20tt vychrlil ani jsem nebyla překvapená,proběhla tam asi tak 1vteřinka zklamání že tam nejni ta holčička furt jsem si přála aby jsme byli tatínkovi holčičky ale jak jsem stím klučíkem byla smířená nevadilo mi to a teď jsem ráda že je tam kluk,byla jsem ráda i předtím,bylo mi to skoro jedno hlavně že to bylo miminko a hlavně že zdravé..Holčičku si prej střihnem napodruhý tak jsemna manžu zvědavá:slight_smile:)
Jinak kočárky jak tu řešíte my máme skoro vybráno,tady bývá velká zima a hodně sněhu dnes už sněžilo dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže potřebuju velkou prostornou korbu a klasický podvozek protože v tom sněhu bych se nadřela a hlavně ty malinkatý korbičky co dnes mají ty moderní kočárky,do té bych dala leda ten fusak co mám malje už by se nevešel takže pro nás je jasný buď http://kocarky-postylky.cz/index.php?p=productsMore&iProduct=214&sName=Kombinovany-kocarek-Ballerina a nebo http://www.eshopbaby.cz/katalog/marita-kombinovany-kocarek-roan-p54/ jen ještě ani u jednoho nevíme barevnou konbinaci:-/ jinak ale vítezí spíš ten první ale ten jsem ještě nevila na vlastní oči..zatím jsem na něj nikde nenatrefila tak doufám že ho brzy někde uvidím panč objednat ho jen tak z netu to radši né..
13. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky se mi líbil tenhle ale to už je docela palba,takové peníze mi přijde líto dát..
http://www.eshopbaby.cz/katalog/set-sofia-a-bike-kocarek-inglesina-p3062/showdetail.php?id=3062&p=SOFIA-OTT_8.jpg
13. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes : ta tabulka velikosti k veku je dost ftipna, jeste ted se chlamu - ne na tvuj ucet ale na ucet toho papiru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podle te tabulky by Anicka mela 3 roky od roku mame cilso 104 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,no - taky z toho kočíku mám strach,jak to půjde s těma kolcama nebo nepůjde.manžel se do toho zamiloval a kočík si vybral.ale stejně s ním budu více drandit já,tak uvidíme,jak to nakonec dopadne.abych nakonec nekupovala novej sporťák,na který půjde nacvaknout ta concordová autosedačka a korba.
13. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - to je asi jen orientační...víš, pro prvorodičky jako jsem já...nemám tuchu která velikost k čemu patří...takže jsem ráda i za takovou tabulku...Třeba kamarádčina holčička byla v půl roce cvalík, teď jí je rok a půl a má stejně velké mikinky,.protože to vylítala...jenže..to je případ od případu...

Teddy - já si myslím, že budeš spokojená...že když nepoznáš něco jiného, tak ti to bude vyhovovat..Já jsem třeba tak zvyklá na trojkolku kámošky, že když mi dala druhá tlačit čtyřkolku..tak jsem z toho byla hotová,přišlo mi, že se to nikam nevejde, do všeho jsem narážela a blbě se mi zatáčelo.. :wink:

Malej je dneska velký zlatíčko..hajá a moc nekope..jen tu a tam mě šťouchne, abych věděla, že tam je :grinning:
13. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lulu - já tyhle kočárky nemám ráda...třeba oproti Peg peregu mají velmi málo funkcí (odvětrávání, zateplení apod.) a také esteticky nic moc...mi přijde..ale to je o vkusu, co se týče velikosti - tak korbička je na délku jen o 5 cm větší a na šířku o 2 cm...což už je zanedbatelné.. ale jejich plus je, že hodně houpou...ale blbě zatáčí...je to o preferencích a o tom na co si zvykneš...jak jednou zkusíš nezaaretované přední kola..není asi cesty zpět :wink:

Jdu udělat krupicovou kaši a přežrat se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem původně pokukovala po klasickém kočárku. Moc se mi líbí. Manžel o něm však nechtěl ani slyšet. A potom, co jsem si v obchodě vyzkoušela trojkolku - teutonii, bylo naprosto jasno :wink: :slight_smile:

Mes - nedávno jsem rovněž dostala chuť na krupicovou kaši a když tady tak o ní píšeš, asi si jí zase brzy udělám.
A nebo puding... To jsou chutě...

Teddyna - neboj, kočárek bude v pohodě. Jak píše Mes, na co si zvykneš, to ti bude vyhovovat.
13. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že dneska je takový výběr kočárku, že si každej najde co mu vyhovuje a líbí se... :wink: vždyt by byla nuda kdybychom jezdili s jedním typem všechny... :grinning: je fakt že každej kočárek asi má nějakou tu mušku, ale s tím nic nenaděláme:slight_smile:
14. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky : tak ja sem pro zmenu dneska v noci vubec nespala, hriza des, me od deviti od vecera boli bricho ale desne, snad to povoli, jinak vcera byl den blbec zemrela mi kamoska stejne stara jak ja, se podivejte na novinky.cz na pondeli rano nehoda u mikulova z ceho ju museli dostavat, na tu silnicu kazdy nadava, protoze jsou tam tak vyjete koleje ze i me to obcas hodi do protismeru, a to jezdim skoro kazdej den po te silnici k nasim, no doufam ze nam se nic nestane
14. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, lulu, takové kačárky mají v Polsku, i velké korby, dokonce nyní novinku široká korba, dlouhý a kožený, můžeš si vybrat potah a oni ti ušijí jakou chceš barvičku, koš dole velikánský a kolca a jestli trojkolu, nebo 4, si vybereš vše a nic se nedoplácí a vyjde na 5 500, jinak trojkombinace sedačka, sporták tam vyjdou na 5 000-6 000 kč dle výběru, ale ten kožený novinka by se ti hodil, jak chceš velkej, byl fakt suprový a nikde jsem ho neviděla, říkala že je novinka 14 dní, tak jsem zvědavá kdy ho uvidím po ulici. Fakt se tam zajeď podívat, ušetříš dost.
Radis, to je hrozné, ona řídila, nebo spolujezdec byla?
Já asi tu cortinu koupím, moc se mi líbí, uvažovala jsem nad chicco, ale prý je dost kazový. Barva se mě líbí černá, u nás většinou vídám černé kočárky, jsou prý nyní IN, moc se mi to líbí.
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj..
Mes-máš pravdu,ten kočárek co jsme chtěli předtím byl na vzhled hezčí,kola nezaaretovaná a krásně se sním jelo,ovšem po koberci v obchodě.tady u nás jsou cesty tak příšerné a ten kočárek byl tak tvrdý a uvnitř malinký že by se v něm malej umlátil,panč u nás půjde spíš o lesní cesty než pěkné městské chodníky takže 100%potřebujeme kola 4 a pevná..mě se také takty kočárky líbili,vzhledově super chtěla jsem tenhle http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-jumper-fx-bema/kocarek-jumper-fx-bema-blue-356.html jenže když jsem ho uvnitř viděla byl hrozně mělký a tady je dost vělká zima a prostě mě zklamal i manžu tak jsme od něj ustoupili nedovedu si totiž představit jak by ten malej v půl roce v kočárku spal,byl by tam jak sardinka..ale to je jedno..vím že ten kočárek co chcem už je takovej nemoderní ale u nás snima jezdí skoro každý takže si tu nebudu připadat blbě :wink:
a ten roan odvětrávání má :wink: a blbě zatáčí,no musíš ho holt přidzvednout ale třeba narozdíl od toho kočárku co jsem chtěla jak jsem sem šoupla teď ten odkaz je třeba zrovna kočárek roan takovej lehčí a prostě měkčí mno..já nevím no prostě furt váháme ale víme že každopádně hlubokej kočárek.. :wink:
14. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu, tento kočárek maj v POlsku, mám doma na ně prospekty a stojí tam 5 500, takže je to fakt u nás předražené a to tam mají se vším, pláštěnka, moskitiéra a navíc si vybereš potah, každej třeba jinej na trojkombinačku, kolca, prostě vše.
14. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulunko: já mohu roan jenom doporučit :wink: korba fakt prostorná, malej z ní šel v 8 měsících a to by se tam dál vešel, ale začal mi vystupovat:slight_smile: podvozek super, a to že jsme těch lesních cest zkrosili taky dost, ale zároven nevypadá blbě ani ve městěm jj musí se přizvednout při natáčení, ale to mi nikdy jako porblém nepřišlo, a hlavně úžasně houpe :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : řídila, dostala smyk na vode kde sou vyjete koleje a napalila to do charity http://www.novinky.cz/krimi/181329-ridicka-favoritu-sestrelila-auto-charity.html
14. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis: no to je děsný...:frowning2: je mi to líto...

illi: a jak se cítíš? ležíš poctivě? :wink:
14. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes,asi máš pravdu. co jsem pořídila,tak jak si na to zvyknu,tak to bude asi dobré.pokud ne,koupím jiný - se z toho nezblázním.teď už není cesty zpět,protože korba i autosedačka je už doma. sporťák čekám každým dnem,nicméně ve velkoobchodě mají času habakůk.co by spěchali,když už mají prachy,že?
14. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tedy T\y už taky kočár doma, se mi to zdá moc brzy, já až kolem konce prosince chci, jsem dost pověrčivá....
Korcul, já neležím, akorát jsem dodrhla koupelnu, kachle v kuchyni, spotřebiče, zítra dojede ráno tchýně tak ať me nepomluví a nyní pádím do školy, takže já nebudu mít čas ani umřít, mě budou muset zabít. :grinning:
Večer kuknu, jak nedojedu moc pozdě, dnes to máme mít až do 20 hod, tak papa. Nevím jak 5 hodin vydržím v lavici sedět, uzká je, ani nohy nejdou natáhnout...
14. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,"doma" fyzicky není. je odveženej do manželova skladu.taky jsem pověrčivá.naštěstí je ho kde odvést.kdybysme ho neměli kde dát mimo dům,tak ho taky nekupuju. jsou to sice babský pověry,ale proč riskovat,že? :grinning:
14. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek