• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
Ahojky holky, venku zima a leje a sněží... Byla jsem v Pl, ale nakoupila jen maso.
Obchod s kočárama mají úterý a čtvrtek zavřeno, chtěla jsem tchýni ukázat ten přebalovací pult s vaničkou. DOjeli tady a dostala jsem desítku na kočárek, tak jsem ráda, že hje to tolik. Jen teď vybrat jakej, buď ten z PL levnější a za zbytek koupit vaničku, jídelní stolek, nebo připlatit a koupit značkovej, toť otázka. :unamused:
15. říj 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4113747
Ahoj holky - mám chřipku...tak ležím...Jinak už nevím kdo sháněl ten fusak s bundičkou...tak hore máte odkaz na aukci..zkuste :wink:
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes, já nikdy nevím jak se tam leze do te aukce, jak se registruje, či co, nerozumím tomu jak to tam funguje.
15. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili : se tam normalne na halvni strance zaregistujes, na mejl ti dojodu ty udaje a pak se tam jen prihlasis, kdyz najdes nejakou aukci, ktera te zaujme, tak na nu kliknes, podivas se kdy konci, je tam aj aktualni cena, kdyz odhcazis od pc a abys to pak nehledala je tam sledovat aukci, az tam pak zas dojdes, tak je tam dycky prihoz a potvrdit cenu, na to kliknes nebo tam das kolik kc chces nebo je ot tam napsane, kolik se prihazuje a vyskoci tam ze vedes ty nebo nabidka jineho ucastnika, odecita se tam cas, takze kdyz tam prihodis na konci a cas bude treba 55 vterin do konce nastavuji se dve minuty navic, nejlepsi je to dat pred koncem 1. minuty, ale nic se neboj ja se toho taky bala a ted tam uz rok nakupuju skoro vsecko
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
radis: díky za návod, včera jsem to zkusila a ulovila jsme malýmu džínečky na jaro a zimní bundičku:slight_smile:
16. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se taky zaregistrovala, ale nemůžem přece. korcul, týden dražit, jak jsme čerstvěš registrované, tam píšou. JInak nerozumím tomu , je tam napsano, že 2x přihozeno, ale není tam aktuální cena, ta poslední. A určitě to pošlou?
Venku zima, něco vyperu, uvařené mám od včera, tak nemusím vařit.
16. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi- já tam objednávám furt - jsem závislá a ještě se mi nestalo, že by někdo něco neposlal..Já tam malýmu už nakoupila snad za litr :grinning:
16. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tomu fakt jaksi nerozumím moc, snad se k tomu nějak dostanu a pochopím to, jak to tam funguje. Kde jsou ceny kolik je zrovna aktuální cena přihozená? Napiš mi prosím, jak to děláš, ve zkratce třeba. Děkuji. :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4123471

Já třeba teď čekuju tuhle aukci...tak - máš tam velkými červenými písmeny napsanou auktální cenu 39 Kč..to je cena za kterou to má teĎ koupený někdo jiný (musíš si k tomu přičíst poštovný - to ti vždy původní majitel píše u popisků oblečení)

pod tou cenou je napsáno
aktuální výše minimálního přihozu je 15,- Kč (což znamená, že můžeš minimálně přihodit 15 kČ - né méně) - pokud bys klepla myší na to kladívko v kroužku tak vlastně přihodíš těch 15 korun a navýšíš cenu na 54Kč - za tu to teď budeš mít ty a pod tou cenou bude napsáno - VEDE VAŠE NÁBÍDKA..(jo ještě, jak to odklepneš, tak se ti tam zobrazí nápis - potvrďte příhoz - tak ten taky klikneš...
No a pak jen čekáš, jestli tě někdo přehodí nebo ne...a když to chceš i tak tak zase přihodíš...

TO JSOU MIMIAUKCE

Pak je mimibazar a tam platí ta cena co je napsaná pod oblečením :wink:
16. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptej se - já ti odpovím... :wink:
16. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě pod tou aktuální cenou máš napsáno kdy aukce končí - vyplatí se zbytečně nepřihazovat v průběhu dne, ale pokud se ti něco fakt líbí tak si počkat přesně na tu minutu kdy končí aukce - tam pak i poznáš kolik lidí tě bude přebíjet a na kolik se nakonec vyšplhá cena :wink:

Až to vyhraješ, tak majitel věci ti v 99% případů napíše vzkaz (po pravé straně máš vkazy - které ti chodí i na e-mail) ve kterém ti napíše číslo účtu - ty mu to převedeš a on ti pošle balíček :wink:
16. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak si to uložíš, abys to pak nehledala? Jsem z toho jelen, teda, jelito.
16. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dole klikneš na SLEDOVAT AUKCI a pak kdykoliv najedeš na mimiaukce tak v pravo máš kolonku SLEDOVANÉ AUKCE - na tu klikneš a objeví se ti všechny tvé aukce, které chceš sledovat :wink: To je asi nejjednodušší :wink:

Jinak - Já to mám otevřené v panelech - nebo si to dávám do záložky (nahoře nad tím jak zadáváš adresy www. stránek, je napsáno soubor ...a úpravy...a něco něco a záložky - tak dáš přidat do záložek a pak si to jen najdeš....
16. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili: to nevím, platí tam stejná registrace jako na mimibazar a tam jsem registrovaná už dlouho :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi zbývá jen postýlka, matrace a pár drobností...
Začínám taky nakupovat dárky na vánoce, protože si neumím představit jak se v devátém měsíci někam valím...no...bude to hukot dámy :grinning:
16. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes:ani nemluv o tom hukotu.je to děs běs.asi to vyřeším letos nějakými drobnými dárky.žádný přehánění.letos budou důležitější věci na kupování. tchán mi sundal proutěnej koš z půdy.je ještě po manželovi.je super - vyčistím to takovou tou parní kachnout,obšiju to novou látkou,dám novou madraci... je fakt,že začínáme pomalinku chystat ty mimi věci.ať toho pak není tolik najednou
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju dárky už vždy od ledna, pak je různě schovávám po bytě a po vánocích nacházím.... Máme velkou rodinu a každý chce hodně dárků, takže takové drobnosti kupuji ceůlý rok a velké věci dle přání před vánocema. Letos se už nějak těším, to asi , že ta zima přišla tak brzy, takové vánoční počasí začíná.
Holky, myslíte, že ty drahé značkové kočárky pad za nějakou kačku prodáme? Myslím, že každá chce nový kočáír a tay co chtějí levnější si koupí v Polsku nový za 5 000 a je to stejné, akorát ne ta značka. Furt nad tím přemýšlím. Jinak jsem zamilována do Cortiny x3, to asi bude favorit č.1. Musím zajet do PL do Bialsko Biala, tam prý výjdou o moc levněji.
16. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - já osobně budu schovávat kočárek na druhé mimi :wink:
16. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,spoléhám na to,že pokud ten kočík nebude nějaký zničený,tak snad za poloviční cenu by se dal prodat.teda podle toho,co se prodává na mimibazaru.jo,Ili - Cortinu mají teď v akci v Chiccu v Shoppinu za 14tis sakumpikum komplet.teď mi to říkala kolegyně z těhu kurzu,co si právě takhle v akci koupila. těch 14tis se mi nezdá moc na to,že je to trojkombinace.no,však uvidíš,jak to bude v tom Bialsku.
my jedem zítra do Těšína na trh.potřebuju zimní body a samozřejmě mrknem i na nějaký mimi věci.
16. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teddy, to je suprové, jak my byli v shopinu, tak je měli drahé a mají i akci na kolca? Nebo odpružené, nafukovací měli za 2 500, to by se mi prodražilo. TY teda kupuješ jakej ten kočár? Kámoška mi řikala, že ty trojkolky jsou nestabilní a dítě může vypadnout, jak se pak už vrtí a sedí. Nemáte někdo nějaké echo jestli je to pravda, se mi to nezdá.
Jinak jsem si na trhu u vody v PL koupila kozačky super, úzké nad kolena, kožich, semišky, sleva jen za 500. Věcio na mimi tam mají spousta as kukni nahoře po schodech do obchodu s kočárama, mají tam ten pult s vaničkou za 1 500 na koupání.
17. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - tak větší kravinu jsem fakt neslyšela! Kamarádčina holčička na trojkolce dělá vývrtky - stojí, klečí - visí na šrákách ze strany kočárku a fakt se nestalo, že by vypadla...to je úplný nesmysl! :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si to myslela, taky jsem to neslyšela, jen od ní. Teď jsem se rozčílila, na naší diskuzi Z OV DO OL m.i.g. píše smirels, co má trojčata, že kupovat značkový kočár drahý je jen rozežranost. My dali kol. 70 000 už do umělého oplodnění za nic prakticky a nyní budu škudlit na kočárek. Prý když už značkový, tak starší... Já bych třeba osobně nikdy nekoupila starý kočár, to raději z Polska, ale novej. No nasrala mě, nechodí tam, jen vleze zkritizuje.... :grinning:
Teddy, pajk mi napiš jestli je to i stěma kolama, měli minule akci kola za 1 kč. To bych tam zajela, myslím, že levnější nebudou, že? Nebo ještě vánoční akce?
17. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - já jsem tak strašně ráda "rozežraná"...mám ráda značkové věci - a nebudu mít deset dětí, abych musela škudlit - myslím, že takové věci píšou lidé, kteří na to prostě nemají peníze a aby si to nevyčítali..tak to pak vyčítají druhým... Ráda se hezky oblékám a kočárek, krom toho, že chci aby plně vyhovoval mému dítěti beru i za doplněk - nesedím na vesnici - žiju uprostřed města mezi lidmi :wink: Takžee Illi klííííííd..každý ať má názor jaký má..já se kvůli tomu nezblázním..

Holky - co plínky? budete používat látkovky, nebo normál jednorázovky, nebo bezplenkovku??
17. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak - co se trojkolek týče, tak jediná potíž s tím jedním předním kolečkem je třeba při nástupu do autobusu, nebo na vyvýšený schod..protože jak ten kočárek s tím dítětem držíš na tom předním kole, tak je to nestabilní - né že bys to dítě vyklopila, ale není to pohodlné...ale k tomu je taky řešení - najíždět pozadu :wink:
17. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,tak kámoška říkala,že k té Cortině měli akci nafukovací kolca za kačku. a když ne,tak stojí 2500.jinak jsou tam ty plastovky. my máme kočár CONCORD - je to čtyřkolka trojkolkového vzhledu-prý nejvyšší model nebo co.no,za ty prachy...ještě aby nebyl :grinning: .a o tom,že by trojkolka byla nějak extra nestabilní jsem taky neslyšela-je to jak píše MES. Každý má názor jiný.dneska jsme byli v Těšíně na velké burze - vám řeknu,nikdy více-takovejch lidíííííí. ty polské kočáry - takové herky,to bych nekoupila ani omylem.ale hezký oblečení na mimčo.koupila jsem si kojící podrpdu za 130-taky docela slušná cena.no a samozřejmě jsme kouupili i to,co jsme nechtěli - klasika.taky jsem jela původně pro zimní boty - ale nejsem sebevrah,abych si koupila boty na úzkém kramfleku a špicí a hladkou podrážkou.s tím kočár v zimě asi nepotlačím.takže se vypravím do osvědčeného Batě a tam mrknu na nějaký stabilnější botky.
17. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, když budete mít postýlku vedle postele, budete do ní pořizovat mantinel ? napadlo mě, že pak přes něj na mimi neuvidím, nebo se tam dává až když je mimi starší a převrací se různě, aby se nebouchlo ?
a jsou dobrý ty nebesa jako stínění, nebo jen to jen taková paráda ?
17. říj 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mes: tak jsem tu chvíli nebyla fusak cos mi poslala odkaz už je prodaný :unamused: , no ale stejně se mi zdál nějaký do fialova, spíš holčičí, ale oni někdy ty barvy na počítači jsou jiný než skutečnost
17. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb,naše mimčo pofrčí do svýho pokojíčku.je tam teda i postel pro mě. v ložnici ho mít nebudem,manžel se potřebuje vyspat do práce,takže jsem svolila a budu uvědomělá manželka.když půjde do práce,my budem v pokojíčku.když bude mít volno,převezu košík do ložnice,ať si tatínek přes víkend užije nočního vstávání.kamarádka měla ty nebesa z takového tylu - to je asi super na léto - větrá to,muchy na mimčo nelítaj. ale zase to vypadá hezky na té postýlce.my to mít asi nebudem,nevím,jestli se do toho nebude lapat moc prach.
17. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: taky jsem nad tím přemýšlela, že bych spala s mimi v pokojíčku, ale zkusím to v ložnici a když bude přítel hodně nervozní, že je nevyspalej do práce, tak se holt přesunu, ono je to těžký , my pak taky máme zápřah s miminkem, vařením, úklidem celý den a nevyspíme se
17. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já tedy budu potřebovat pomoci i v noci - stejně se chlapci nevyspí, když malej dostane hysák, bude jedno jestli jsem vedle nebo ne...a je to i jeho dítě a já se budu potřebovat vyspat více než můj manža...takže :grinning: ložnice to jistí..a manža má "kdyby náhodou" sedačku v obýváku :grinning: :grinning: Já jsem tedy koupila i mantinel i nebesa...spíš asi pro parádu..ale myslím, že kdyžtak ten mantinel zahneš v rohu a v čele uděláš tak dvojitě..já ho nemám po celé délce postýlky :wink:
17. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek