Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

Tak maminky co čekáte miminka leden,únor 2010 honem sem už jsem koukala že je nás na koníku spousta🙂asi zapracoval ten máj ,lásky čas a jsou z toho pidi miminka u nás v bříškách🙂
ili5
15. říj 2009
Ahojky holky, venku zima a leje a sněží... Byla jsem v Pl, ale nakoupila jen maso.
Obchod s kočárama mají úterý a čtvrtek zavřeno, chtěla jsem tchýni ukázat ten přebalovací pult s vaničkou. DOjeli tady a dostala jsem desítku na kočárek, tak jsem ráda, že hje to tolik. Jen teď vybrat jakej, buď ten z PL levnější a za zbytek koupit vaničku, jídelní stolek, nebo připlatit a koupit značkovej, toť otázka. :-|
mes
15. říj 2009
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4113747
Ahoj holky - mám chřipku...tak ležím...Jinak už nevím kdo sháněl ten fusak s bundičkou...tak hore máte odkaz na aukci..zkuste 😉
ili5
15. říj 2009
mes, já nikdy nevím jak se tam leze do te aukce, jak se registruje, či co, nerozumím tomu jak to tam funguje.
radiska
15. říj 2009
ili : se tam normalne na halvni strance zaregistujes, na mejl ti dojodu ty udaje a pak se tam jen prihlasis, kdyz najdes nejakou aukci, ktera te zaujme, tak na nu kliknes, podivas se kdy konci, je tam aj aktualni cena, kdyz odhcazis od pc a abys to pak nehledala je tam sledovat aukci, az tam pak zas dojdes, tak je tam dycky prihoz a potvrdit cenu, na to kliknes nebo tam das kolik kc chces nebo je ot tam napsane, kolik se prihazuje a vyskoci tam ze vedes ty nebo nabidka jineho ucastnika, odecita se tam cas, takze kdyz tam prihodis na konci a cas bude treba 55 vterin do konce nastavuji se dve minuty navic, nejlepsi je to dat pred koncem 1. minuty, ale nic se neboj ja se toho taky bala a ted tam uz rok nakupuju skoro vsecko
korcula
16. říj 2009
radis: díky za návod, včera jsem to zkusila a ulovila jsme malýmu džínečky na jaro a zimní bundičku🙂
ili5
16. říj 2009
Ahoj, tak jsem se taky zaregistrovala, ale nemůžem přece. korcul, týden dražit, jak jsme čerstvěš registrované, tam píšou. JInak nerozumím tomu , je tam napsano, že 2x přihozeno, ale není tam aktuální cena, ta poslední. A určitě to pošlou?
Venku zima, něco vyperu, uvařené mám od včera, tak nemusím vařit.
mes
16. říj 2009
Illi- já tam objednávám furt - jsem závislá a ještě se mi nestalo, že by někdo něco neposlal..Já tam malýmu už nakoupila snad za litr 😃
ili5
16. říj 2009
já tomu fakt jaksi nerozumím moc, snad se k tomu nějak dostanu a pochopím to, jak to tam funguje. Kde jsou ceny kolik je zrovna aktuální cena přihozená? Napiš mi prosím, jak to děláš, ve zkratce třeba. Děkuji. 🙂
mes
16. říj 2009
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4123471

Já třeba teď čekuju tuhle aukci...tak - máš tam velkými červenými písmeny napsanou auktální cenu 39 Kč..to je cena za kterou to má teĎ koupený někdo jiný (musíš si k tomu přičíst poštovný - to ti vždy původní majitel píše u popisků oblečení)

pod tou cenou je napsáno
aktuální výše minimálního přihozu je 15,- Kč (což znamená, že můžeš minimálně přihodit 15 kČ - né méně) - pokud bys klepla myší na to kladívko v kroužku tak vlastně přihodíš těch 15 korun a navýšíš cenu na 54Kč - za tu to teď budeš mít ty a pod tou cenou bude napsáno - VEDE VAŠE NÁBÍDKA..(jo ještě, jak to odklepneš, tak se ti tam zobrazí nápis - potvrďte příhoz - tak ten taky klikneš...
No a pak jen čekáš, jestli tě někdo přehodí nebo ne...a když to chceš i tak tak zase přihodíš...

TO JSOU MIMIAUKCE

Pak je mimibazar a tam platí ta cena co je napsaná pod oblečením 😉
mes
16. říj 2009
Ptej se - já ti odpovím... 😉
mes
16. říj 2009
Jo ještě pod tou aktuální cenou máš napsáno kdy aukce končí - vyplatí se zbytečně nepřihazovat v průběhu dne, ale pokud se ti něco fakt líbí tak si počkat přesně na tu minutu kdy končí aukce - tam pak i poznáš kolik lidí tě bude přebíjet a na kolik se nakonec vyšplhá cena 😉

Až to vyhraješ, tak majitel věci ti v 99% případů napíše vzkaz (po pravé straně máš vkazy - které ti chodí i na e-mail) ve kterém ti napíše číslo účtu - ty mu to převedeš a on ti pošle balíček 😉
ili5
16. říj 2009
Jak si to uložíš, abys to pak nehledala? Jsem z toho jelen, teda, jelito.
mes
16. říj 2009
Dole klikneš na SLEDOVAT AUKCI a pak kdykoliv najedeš na mimiaukce tak v pravo máš kolonku SLEDOVANÉ AUKCE - na tu klikneš a objeví se ti všechny tvé aukce, které chceš sledovat 😉 To je asi nejjednodušší 😉

Jinak - Já to mám otevřené v panelech - nebo si to dávám do záložky (nahoře nad tím jak zadáváš adresy www. stránek, je napsáno soubor ...a úpravy...a něco něco a záložky - tak dáš přidat do záložek a pak si to jen najdeš....
korcula
16. říj 2009
ili: to nevím, platí tam stejná registrace jako na mimibazar a tam jsem registrovaná už dlouho :-N
mes
16. říj 2009
Tak už mi zbývá jen postýlka, matrace a pár drobností...
Začínám taky nakupovat dárky na vánoce, protože si neumím představit jak se v devátém měsíci někam valím...no...bude to hukot dámy 😃
teddyna
16. říj 2009
mes:ani nemluv o tom hukotu.je to děs běs.asi to vyřeším letos nějakými drobnými dárky.žádný přehánění.letos budou důležitější věci na kupování. tchán mi sundal proutěnej koš z půdy.je ještě po manželovi.je super - vyčistím to takovou tou parní kachnout,obšiju to novou látkou,dám novou madraci... je fakt,že začínáme pomalinku chystat ty mimi věci.ať toho pak není tolik najednou
ili5
16. říj 2009
Já kupuju dárky už vždy od ledna, pak je různě schovávám po bytě a po vánocích nacházím.... Máme velkou rodinu a každý chce hodně dárků, takže takové drobnosti kupuji ceůlý rok a velké věci dle přání před vánocema. Letos se už nějak těším, to asi , že ta zima přišla tak brzy, takové vánoční počasí začíná.
Holky, myslíte, že ty drahé značkové kočárky pad za nějakou kačku prodáme? Myslím, že každá chce nový kočáír a tay co chtějí levnější si koupí v Polsku nový za 5 000 a je to stejné, akorát ne ta značka. Furt nad tím přemýšlím. Jinak jsem zamilována do Cortiny x3, to asi bude favorit č.1. Musím zajet do PL do Bialsko Biala, tam prý výjdou o moc levněji.
mes
16. říj 2009
Illi - já osobně budu schovávat kočárek na druhé mimi 😉
teddyna
16. říj 2009
Ili,spoléhám na to,že pokud ten kočík nebude nějaký zničený,tak snad za poloviční cenu by se dal prodat.teda podle toho,co se prodává na mimibazaru.jo,Ili - Cortinu mají teď v akci v Chiccu v Shoppinu za 14tis sakumpikum komplet.teď mi to říkala kolegyně z těhu kurzu,co si právě takhle v akci koupila. těch 14tis se mi nezdá moc na to,že je to trojkombinace.no,však uvidíš,jak to bude v tom Bialsku.
my jedem zítra do Těšína na trh.potřebuju zimní body a samozřejmě mrknem i na nějaký mimi věci.
ili5
17. říj 2009
Ahojky, teddy, to je suprové, jak my byli v shopinu, tak je měli drahé a mají i akci na kolca? Nebo odpružené, nafukovací měli za 2 500, to by se mi prodražilo. TY teda kupuješ jakej ten kočár? Kámoška mi řikala, že ty trojkolky jsou nestabilní a dítě může vypadnout, jak se pak už vrtí a sedí. Nemáte někdo nějaké echo jestli je to pravda, se mi to nezdá.
Jinak jsem si na trhu u vody v PL koupila kozačky super, úzké nad kolena, kožich, semišky, sleva jen za 500. Věcio na mimi tam mají spousta as kukni nahoře po schodech do obchodu s kočárama, mají tam ten pult s vaničkou za 1 500 na koupání.
mes
17. říj 2009
Illi - tak větší kravinu jsem fakt neslyšela! Kamarádčina holčička na trojkolce dělá vývrtky - stojí, klečí - visí na šrákách ze strany kočárku a fakt se nestalo, že by vypadla...to je úplný nesmysl! 😃 😃
ili5
17. říj 2009
Jsem si to myslela, taky jsem to neslyšela, jen od ní. Teď jsem se rozčílila, na naší diskuzi Z OV DO OL m.i.g. píše smirels, co má trojčata, že kupovat značkový kočár drahý je jen rozežranost. My dali kol. 70 000 už do umělého oplodnění za nic prakticky a nyní budu škudlit na kočárek. Prý když už značkový, tak starší... Já bych třeba osobně nikdy nekoupila starý kočár, to raději z Polska, ale novej. No nasrala mě, nechodí tam, jen vleze zkritizuje.... 😃
Teddy, pajk mi napiš jestli je to i stěma kolama, měli minule akci kola za 1 kč. To bych tam zajela, myslím, že levnější nebudou, že? Nebo ještě vánoční akce?
mes
17. říj 2009
Illi - já jsem tak strašně ráda "rozežraná"...mám ráda značkové věci - a nebudu mít deset dětí, abych musela škudlit - myslím, že takové věci píšou lidé, kteří na to prostě nemají peníze a aby si to nevyčítali..tak to pak vyčítají druhým... Ráda se hezky oblékám a kočárek, krom toho, že chci aby plně vyhovoval mému dítěti beru i za doplněk - nesedím na vesnici - žiju uprostřed města mezi lidmi 😉 Takžee Illi klííííííd..každý ať má názor jaký má..já se kvůli tomu nezblázním..

Holky - co plínky? budete používat látkovky, nebo normál jednorázovky, nebo bezplenkovku??
mes
17. říj 2009
Jinak - co se trojkolek týče, tak jediná potíž s tím jedním předním kolečkem je třeba při nástupu do autobusu, nebo na vyvýšený schod..protože jak ten kočárek s tím dítětem držíš na tom předním kole, tak je to nestabilní - né že bys to dítě vyklopila, ale není to pohodlné...ale k tomu je taky řešení - najíždět pozadu 😉
teddyna
17. říj 2009
Ili,tak kámoška říkala,že k té Cortině měli akci nafukovací kolca za kačku. a když ne,tak stojí 2500.jinak jsou tam ty plastovky. my máme kočár CONCORD - je to čtyřkolka trojkolkového vzhledu-prý nejvyšší model nebo co.no,za ty prachy...ještě aby nebyl 😃 .a o tom,že by trojkolka byla nějak extra nestabilní jsem taky neslyšela-je to jak píše MES. Každý má názor jiný.dneska jsme byli v Těšíně na velké burze - vám řeknu,nikdy více-takovejch lidíííííí. ty polské kočáry - takové herky,to bych nekoupila ani omylem.ale hezký oblečení na mimčo.koupila jsem si kojící podrpdu za 130-taky docela slušná cena.no a samozřejmě jsme kouupili i to,co jsme nechtěli - klasika.taky jsem jela původně pro zimní boty - ale nejsem sebevrah,abych si koupila boty na úzkém kramfleku a špicí a hladkou podrážkou.s tím kočár v zimě asi nepotlačím.takže se vypravím do osvědčeného Batě a tam mrknu na nějaký stabilnější botky.
seb
17. říj 2009
ahoj holky, když budete mít postýlku vedle postele, budete do ní pořizovat mantinel ? napadlo mě, že pak přes něj na mimi neuvidím, nebo se tam dává až když je mimi starší a převrací se různě, aby se nebouchlo ?
a jsou dobrý ty nebesa jako stínění, nebo jen to jen taková paráda ?
seb
17. říj 2009
mes: tak jsem tu chvíli nebyla fusak cos mi poslala odkaz už je prodaný :-| , no ale stejně se mi zdál nějaký do fialova, spíš holčičí, ale oni někdy ty barvy na počítači jsou jiný než skutečnost
teddyna
17. říj 2009
seb,naše mimčo pofrčí do svýho pokojíčku.je tam teda i postel pro mě. v ložnici ho mít nebudem,manžel se potřebuje vyspat do práce,takže jsem svolila a budu uvědomělá manželka.když půjde do práce,my budem v pokojíčku.když bude mít volno,převezu košík do ložnice,ať si tatínek přes víkend užije nočního vstávání.kamarádka měla ty nebesa z takového tylu - to je asi super na léto - větrá to,muchy na mimčo nelítaj. ale zase to vypadá hezky na té postýlce.my to mít asi nebudem,nevím,jestli se do toho nebude lapat moc prach.
seb
17. říj 2009
teddy: taky jsem nad tím přemýšlela, že bych spala s mimi v pokojíčku, ale zkusím to v ložnici a když bude přítel hodně nervozní, že je nevyspalej do práce, tak se holt přesunu, ono je to těžký , my pak taky máme zápřah s miminkem, vařením, úklidem celý den a nevyspíme se
mes
17. říj 2009
Tak já tedy budu potřebovat pomoci i v noci - stejně se chlapci nevyspí, když malej dostane hysák, bude jedno jestli jsem vedle nebo ne...a je to i jeho dítě a já se budu potřebovat vyspat více než můj manža...takže 😃 ložnice to jistí..a manža má "kdyby náhodou" sedačku v obýváku 😃 😃 Já jsem tedy koupila i mantinel i nebesa...spíš asi pro parádu..ale myslím, že kdyžtak ten mantinel zahneš v rohu a v čele uděláš tak dvojitě..já ho nemám po celé délce postýlky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli