• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka počatá v květnu a narozená leden,únor 2010.

11. října 2013 
seb, můžu se ti podívat u nás kolik stojí ten fusák odepínací, jak pojedu ve středu do školy, tak tam zajedu a můžu Ti ho koupit a poslat, jak bude dobrá cena, jak chceš. Je to polský obchod a líbil se mi, mají různé barvy.
Tedy, ta akce na kola za 1 kč byla minulý měsíc, jsem tam byla a už zkončila, jedině že by byla zas. Škkoda, že tam nemám cestu, nejedete tam některá zítra? Že by ste se mi na něj podívala a jestli ta akce ještě je a jestli ty kola maj za 1 kč nafukovací? Děkuji. Uvažuju, koupit nyní, nebo ještě do vánoc akce bude? Levnější asi ne, co?
Jinak mám košík na kolečkách a nebesa tam tajky jsou, bude se mnou v obyváku, v pokoji nemůže, to by se dcera nevyspala a můj má spaní, že ho nic nevzbudí, šťastný to člověk :grinning: . Postýlku nebudu mít s nebesama, mám starší po neteři, ale ten mantinel uvažuju, že si ušiju i s povlečením a takovým hadříkem s přihrátkama na postýlku přivázat na cumle, atd, uvidím ještě.
17. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

k těm 3kolkám, kámoška ji má a je maximálně spokojená, já osobně jsem nervozní když s tím najíždím a chodník, musí člověk držet balanc v těch rukou a moc si to neumím představit jen jednou rukou... a jinak já radši taky nový kočárky, asi bych bazarovej nechtěla

mantinel v postýlce máme a mít bdeme, ale zkraje, jsem ho měla na té straně k posteli zahnutý jako dozadu za ten díl za hlavu, jestli to je trochu pochopitelný, takže byl jen z jedný strany a za hlavou, ted už ho má normálně kolem,jak má být...

Nebesa jsem hrozně chtěla, spíš jako parádu, ale máme malinkou ložnici a postýlka s nebesama tam vypadala vážně divně.. :angry: tak putovali do skříně...

já osobně moc nesouhlasím s odděleným spaním, znám několik párů, kterým to poněkud "ochladilo" vztah a už se to nesrovnalo, a jak nědo psal, je to i jeho dítko, takže proč to řešit sama, já teda chodila malýho když byl malinkej kojit do obývákz aby moc tatku nebudil, ale když plakal ( a to že prvních 14 dní plakal denně od 2 do 4 v noci) tak tatka vstal a taky ho chlácholil:slight_smile:

já si zatím neumím představit, že odšoupneme Honzík aza zed a na jeho místě bude to malinký... a taky jak to ponese... :sweat_smile: ale snad to nějak zvládneme

a co se týká plenek, tak zkraje (tak 2-3 měsíce) budu používat jednorázovky a pak zase přejdu na látkovky jako u Honzíka, bezplenkovka by se mi moc líbila, ale pochybuju že na to budu mít čas...

:wink:

a ted nevím, zda jsem chtěla reagovat ještě na něco...:slight_smile:

my ted měli docela náročnej týden, Honzík dostal v pondělí horečky, a do pátku jsme se jich nemohli zbavit, nakonec to vypadá že se z toho vyklubala, šestá nemoc, ale horečky už nejsou, tak snad bude dobře :unamused:
17. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ili,tak manžela máš zase zpět?kdyby jsi psala,že byl odejit. tak fajn,že máš chlapa zase zpět.
tak mě napadlo - nemaj tu akci s těma nafukovacíma kolcama vypsanou na netu na webu Chicca? nám v pondělí přijede kočárek.tak to zkusím nacvaknout všechen ten systém a fičí to mimo domov.
no a ty nebesa - asi je taky budu mít pro parádu.přeci jen,je to první mimčo,tak to bude mít asi všechno a po čase zjistím,že spousta věcí byla na prd. ale holt prvomatky jsou prvomatky :grinning: .
17. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: ta poslední věta je dobrá :grinning: ale je to tak... já zjištuju, že jsem např oblečení měla tolik, že ted ani všechno znovu neužiju a ani moc nemám prostor :sweat_smile: přišel mi super mejlík, jak se člověk chová při 1. dítku, 2. a 3.... :wink:
17. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to uvidite jake bude mit mimco spani, my sme u prvniho vstavali max dvakrat v noci, jinak parada, tak su zvedava jak to bude ted, jinak to mate dobry ze mate kam prevest dite, my v 1+kk 4 lidi taky docela sranda :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko,tak to máte masakr - takový malinkatý byteček na dva dospělý a dvě děti.to se divím,že ještě nevisíš někde na větvi.
17. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny!
Hlásím se po pátku, kdy mě nákup záclon, atd. totálně odrovnaly :frowning2: Prostě stát chvíli na místě vede naprosto spolehlivě k tomu, že se mi bleskurychle udělá blbě a mám tendence se poroučet k matičce Zemi. No, a než včera paní nastříhala záclonu a závěsy, bylo jasno. Sice jsem neomdlela, ale stala jsem se až do večera totálně nepoužitelnou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Dnes už je to v pohodě, akorát mimích řádí jak černá ruka. Každou chvíli mám někde na břiše bouli jak Everest :slight_smile: Druhá varianta je, že mám pocit, že se mi všechno v břiše přehodilo, jako když se obrací seno :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2009 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pěknou neděli ;)
ili: děkuju za nabídku, jsi moc hodná :dizzy_face: , tak mi prosím jukni nejdřív kolik by ten fusak stál ju ? nemá ten obchod náhodou nějaké webovky, kde bych se na to mohla podívat ?
aevka: mě se tam prcek někdy taky začne tak vrtět, že mám dojem, že tam má nějaký rodeo na pupeční šnůře :grinning:
radiska: nezkoušeli jste si zažádat o státní byt ? já znám dvě holky, který ho dostali a to mají jen jedno děcko :wink:
18. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy, jj je zpět :grinning: Máš pravdu, že při prvním a ještě jak tak dlouho nic nakupuješ nesmysly, ale já mám druhé, ale stejně to prožívám jak bych čekala první, nebo je to 14 let co se snažíme a první už má 16 pryč, tak je to jak první. Navíc vše čtu, vše ohlížím, kupuju blbosti a do toho bytečku láduju, bude to tu jak v cirkuse :grinning:
Korci, no na patník mě nenapadlo jak budu najíždět, v obchodě je to paráda po roviuně, ale v terénu, máš pravdu, tak zas jsem tam kde jsem byla. Jsem zvědavá co nakonec koupím.
Teddy ty to vyft a hned dej foteščku kočíku, ať se pokocháme.
Aevko, to je tím počasím, mě škrábe v krku 3 dny a fakt polehávám po obědě, jak dr. nařídil, jsem nějaká uondaná.Zítra jdu na kontrolu jak roste voda, snad už bude ponořený celý a zvedl se výš, uvidíme.
Zkusím najít na netu akci v shopinu a dám echo, jestli ty kola maj za 1 kč.
18. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patníky jsou podle mě v pohodě - je to nízké - mě teda s PP dělá problém trošku jen vyšší schod - tak od 40 cm... :wink:
18. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den všem.tak jsem byla dneska v Shoppinu a koupila zimní boty.v Deichmannu mají super slevy,tak kdo potřebujete,tak se vypravte. sice jsem potřebovala zimní boty,ale nevím,co si obleču místo bundy nebo kabátu. páč těhu bundu se mi kupovat nechce na ty tři měsíce,co chybí - to těhu oblečení stojí děsný prachy a co pak s tím.ach jo,to je dilema. jo,dneska jsem koupila vatový tyčky do uší - jsou to jakési spešl pro mimča - vypadá to jak korkový špunty:slight_smile:) tak teda fakt nevím,jak se s tím bude šmrdolit.ale asi je to tak schválně,aby se ty tyčinky necpaly moc hluboko do ušiček miminek.
Ili,zadej si do googlu CONCORD NEO-to je náš kočík.barva je XENON (taková jasně modrá).tak jestli se narodí holčička,tak bude holt jezdit v modrým kočárku :grinning:
18. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady viděla holku najíždět s trojkolkou na chodník a kočár jí teda zavrávoral, musela ho vyrovnávat oběma rukama , ale zase kamarádka co jí má, je spokojená, tak babo raď
18. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb : a kde se o to da zadat, to slysim prvne,
inak s tim ze je vam ze stani spatne, uz mam problem aj ja, byla sem s kamoskou vyrizovat neco na sporce, jenze ji to tam dlouho trvalo, ze sem na posledni chvili vylezla ven, nez sem se skacela na zem, fuj, ale uz to nebude dlouho trvat uz jen tri mesice a nejake drobne :grinning:
k te 3. kolce, sem s kamoskou stala na hlavni ulici a projel kolem nas kamion a mila trojkolka se elegantne odporoucela k zemi, nastesti v tom maly nebyl, ale kamoska co ju ma u nas na baraku si to nemuze vynachvalit, ja mam normal 4 kola a predni otocne a su moc spokojena, najedu si v pohode kam chcu a vim ze to nespadne na bok.
18. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radis - to teda musela být nějaká vachrlatá trojkolka...No nic, já u mám odskoušenou a plná spokojenost..už se na kočárek těším - přijde asi ve čtvrtek..bude u našich.. :wink:
18. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
radisko: na úřadě obecním, kde bydlíte, ale asi nesmíte mít žádnou nemovitost v osobním vlastnictví, abyste takový byt získali (to ale nevím stopro), ale ty podmínky bude mít každá obec nebo město jiné, taky nemusíte mít žádný státní byty k dispozici, ale zkus si třeba najet na webovky vašeho úřadu a pokud nějaký byty v nabídce mají, mohli by to tam mít zveřejněný, nebo tam kde máš tvrvalé bydliště na úřadě, šla bych se tam určitě zeptat a pokud takové byty mají, tak se zeptej na podmínky za jakých ho můžeš získat, nejspíš bude víc čekatelů, ale proč si takovou žádost nepodat a i kdyby se ti ozvali za dva roky, tak by to bylo dobrý ne ? :wink:

mes: a jaký jsi nakonec vybrala ?
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - uvažovala jsem o teutonii dost reálně, ale v té kombinaci jak jsem chtěla by bylo dodání až za 3 měsíce (a to jsem nechtěla nic extra) a to nemůžu riskovat - co kdybych porodila dříve...ale i tak bych asi zvolila to Peg perégo - manžovi se hrozně líbil, má spoustu vychytávek...takže snad budeme spokojení..hlavně ho má kámoška a je to fakt výbýrný kočár a velký sporťák :wink:
18. říj 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
seb, zajedu tam kuknu na cenu, byrvy a podám hlášení. Jestli se to oplatí. Vebovky asi nemaj, nebo mi nedala ani na kočáry, ale poptám se.
18. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mes, a to se jednalo jen o výběr barvy té teutonie, nebo proč tak dlouhá dodací lhůta ? peg perégo má kámoška a hrozně si ho chválí
ili5: už jsem tu buničku s fusakem objevila na mimibazárku, mají ji tam za 500, ale začínám uvažovat , že se na to spíš vykašlu, když mám termín až koncem února, že bude to mimi v zimním tak měsíc a asi mu spíš pořídím fusak s beránkem nějakej, že to bude mít větší teplíčko, než v tý kombinézce jen, co myslíš ?
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nový pracovní týden je tu, tak hurá do toho :wink:
O víkendu mi bylo všeliak, byla jsem z práce tak hotová, že i křeče a bolesti v břiše jsem měla. Asi už pro mě pomalu nastává opravdu čas k odchodu z práce... :unamused:

Seb - sice tvá otázka byla směřována na Mes, ale dovolím si odpovědět místo ní. Teutonie má takhle dlouhé dodací doby standardně. I když si nevybereš nějakou extravagantní barevnou kombinaci. My Teutonku objednávali už 30. 8. a stále ještě ji nemáme. Teutonie se brání tím, že dělá vše na zakázku, proto to tak trvá. Je mi to celkem fuk, hlavně, že ji budeme mít včas :wink: :slight_smile: Také doufám, že za ty prachy a takovou dobu nepošlou nějaký šmejd :angry: :wink:
19. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb - jen jsem nadiktovala co jsem chtěla - barvu, kola, brzdu a oni mi napsali, ať počítám s dodací lhůtou 3 měsíce..takže nevím kvůli čemu konkrétně to bylo...
Jinak já ten fusak mám za 150 ze sekáče, za pětikilo bych ho fakt nekupovala, to už je přehnaný, ne? :confused:
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek. dneska jsem objevila na mimibazárku ten koš na pleny,jak balí ty plenky do těch folií. byl tam za 199,tak jsem to objednala.novej za 1600 bych nekoupila,ale za dvě stovky jsem to riskla. maximálně to pak prodám,když to bude na houby. nějak jsem furt přemýšlela,kde ty plíny budu házet,aby mi to tu nesmrdělo a nemusela jsem lítat s každou plenkou do popelnice.
mes-fusak mi půjčila naštěstí sestra.má klasickýho beránka. a přemýšlela jsem,že na příští zimu,jak bude mímo už sedět,tak bych koupila ten fusak z Emitexu - co má to prodlužovací na nožky.
dneska by měl dorazit kočárek,tak jsem zvědavá.ale sem jezdí PPL až tak kolem půl jedné,tak snad dorazí.
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,tak mě napadlo. nemáte tucha,kde se dá koupit taková ta "lambáda" - taková ta polopdrpda?zjistila jsem,že mě děsně tlačí kostice,jak se mi zvětšujou prsa. a porodní asistentka nám na kurzu říkala,že je to dobrá věc na ty rostoucí prsa - natahuje se to dle velikosti a kostice netlačí. akorát netuším,jestli se to ještě vyrábí a kde to kdyžtak koupit.
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddyna - já mám těhotenské podprdy skoro dva měsíce. Normální od té doby vůbec nenosím, protože se to nedá, co se pohodlí týče, s klasickýma podprdama vůbec srovnat. Jsou fakt super. Doporučuji. Mám černou a bílou, přesně tudle http://www.malvik.cz/Pro-maminky/tehotenske-spodni-pradlo/podprsenka-tehotenska-C35x. Kupovala jsem jednu v Malvíkovi a druhou ve Špuntíkovi, když jsme okukovali kočárky. Myslím, že by je mohli mít všude tam, kde prodávají věci pro mimina, maminy a těhotné.
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
epicharis,taky jsem koupila kojící podprdu - s tím oddělávátkem.ale schovávala jsem to,že až po porodu.no a jak je vidět,tak afi nééé. jo a včera jsem si všimla,že mám strie na boku - mě asi hrábne.z toho mám tak akorát depku.mažu olejem jak o dušu a stejně ty mrchy strie se mě neminuly.břicho teda zatím v pohodě,ale boky se rozrostly.chjo
19. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedddy - klíííd, já mám strije na zadku a na prsou.. :frowning2: zatím sice takové malinké, ale za to dost...
Jinak ty lambády mají u nás v rosmannovi...já tedy nosím normální podprdy ven, ale doma nosím ty lambádky taky...Ale já mám už dost velký prsa takžee mám pocit, žee ty lambády je tak nedrží, jako normoš podprda...

Já mám na přístí zimu fusak ke kočárku (takový hodně zateplený nánožník, co PP dodává s kočárkem (je hodně teplej) a když budu potřebovat tak mu pak koupím ještě něco do toho - ale spíš už mu dám příští zimu teeplou bundu a kaťata)...jinak letos bude stejně jen v kočárku zadudanej ve fusaku a kombinézkách..to zelený jsem koupila když pojedu třeba do hypky a budu ho mít v autosedačce, tak aby mu bylo teplo a mohla jsem ho z toho snadno dostat :wink:
19. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - já se tak těšíííím na malýho...!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, za 500 je to fakt drahé, myslím, že tady stál kol. 400 nové, nevím přesně, ale 500 za starší je moc.
Teddy, lambády jsem taky nakoupila, je to super, já koupila v Hypernově jak jsou tam ty obchody v KIKA myslím za 89 kč. A těhu podprdy v Prioru maj tam levný obchod, něco jak ťamani za 79 kč a už v nich chodím, jsou široké, netlačí, dělaj hezčí kozy, než lambáda. :grinning: Kam na kurzy chodíš? Já ještě nikde.
Teddy, olej na strie moc dobrej není, zústane jen na povrchu, ale nevsákne. Nejlepší je mastný krém, mléko. Já to střídám, nejlepší je myslím modrá indulona, to se namažu večer a ještě na druhý den odpoledne jsem mastná. Pak zas mléko, raději to střídám, zatím nic. U dcery taky ani čárečka. Hlavně namazat a vmasírovat do kůže, masáž je nejlepší, to se rozproudí a nenapíná tak pak. Ale zatím jsem jen o 33 cm větší, uvidíme jak dál. Sestřenka si nechla namíchat mast v těhu v lékárně, taková ribina, obsahuje elasten, a taky nic. Zajdu se zeptat co to stojí a napíšu.
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illi - já bych řekla, žee je to hlavně vlastnost kůže, někdo může mazat jak divokej a stejně popraská a někdo nemaže vůbec a je čistej jak slovo boží...Já popraskala už v pubertě a to mi vyrostly jen jedničky...takže teď bylo jasný, že popraskám :wink: Já mažu MAMASTRIE a je to hezky mastný a prý účinný...tak nevím..no.. :wink:
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já mám zatím opravdu jen těhotenské podprdy, bez oddělávátek :wink: Svým střihem jsou spíš jako sportovní podprdy - bezešvé, silnější ramínka.

Já zatím nepopraskala vůbec - klepu abych to nezakřikla. Večer mažu olejem proti striím od Weledy. V lékárně poradili manželovi, abych to vmasírovala takovým jakoby štípáním. Ráno mažu ElastiQem. Myslím, že hodně záleží na kůži samotné. Já nejsem zvyklá se mazat vůbec (je to pro mě ztráta času a hlavně nemám ráda ten pocit mastnoty na těle), tak i ta troška, co kůži dávám jí asi stačí :wink:

Mes - taky už se nemůžu dočkat té naší malé prďolky
19. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy : to mozes mazat zlate svate to nepomuze, vis jak vypadam ja po prvnim decku a ted druhe strasne se na to tesim, hruza, jiank to vam jeste zacnou na prsach a tak pod prsama, ale to az tak mesic pred porodem to uvidite jak to budete vypadat, kamoska na ten laser a nepomohlo to,
19. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek